Opinie o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia jako employer branding w mieście Warszawa. Chcę zarabiać 14800 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Widzę, że praca na ochronie po 12 godzin według oferty. Proszę tylko powiedzieć, jak wygląda „baza” ochroniarska czy jako pracownik ochrony dostaje jakieś miejsce, żeby usiąść, wyjść do toalety etc? Mam grupę a ostatnio trafiam na same koszmary w innych firmach, rozwalający się fotel i zepsuta łazienka dla człowieka który ma odbywać służbę 24 h…

Jusko Nowy wpis

Jakoś pracuje od 2000 roku i nienarzekam i dalej pracuje i zadowolony jestem że mam pracę hoc jestem na emeryturze

Zuzanna

@www piszesz, że nie ma wypłaty na czas. Czy jest to jednorazowy przypadek? Czy też takie sytuacje występują częściej?

Ex
@Zuzanna

Zalatuje trolem z biura, ale odpowiem: wypłaty te z 25-ego coraz częściej są opóźnione.

Zarząd NWG
@Ex

W takim razie spotkamy się w sądzie za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Thaad
@Zarząd NWG

Nie kompromituj się człowieku. Wystarczy na rozprawie zażądać okazania kiedy przelewy wyszły z firmy, lub przedstawić swoje wyciągi. Pamiętaj że za pomówienia i niesłuszne oskarżenia w tym kraju są przewidziane kary. A po wyciągach wyjdzie, że nagminnie łamiecie umowy i wysyłacie wynagrodzenia po terminach.

????????????????????
@Zarząd NWG

Nie strasznie sądami bo wyciągi z banków powiedzą prawdę,bo nie wiecie co robicie ,tym co mają opłaty ????????????????????

Troll
@Zarząd NWG

Ta jasne a kasy jak nie było tak nie ma .

Barbara Nowy wpis
@Troll

No ale chyba jak już to takie opóźnienie to max do paru tygodni co nie? Bo raczej wątpię, żeby na górce się nagle odkładało, a piszesz, że nie ma czyli chodzi Ci teraz o wypłatę z 25.03?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Dydzia

Największymi wartościami tej firmy są : hipokryzja i zakłamanie. Nie wypłacili do tej pory wynagrodzenia za miesiąc luty, mało tego, nie raczyli nawet poinformować pracowników że zaistnieją opóźnienia. Coś na zasadzie : Nie mam Pana płaszcza i co mi Pan zrobisz? Nie ma kasy i co nam zrobicie? Poradziłam znajomemu, by zeszli z obiektu nie informując firmy o tym. To Nord Wacht złamał rażąco warunki umowy, więc nie może wyciągnąć konsekwencji prawnych wobec takich ludzi.

Joanna

To co dzieje się w filmie wewnątrz to chyba pracownicy powinni wyjaśniać miedzy sobą :) Tutaj chętnie poczytam co masz do powiedzenia na temat pracy w firmie, zarobków.

????????????????????
@Joanna

Najgorsza firma się zrobiła i jestem zadowolony że z niej zrezygnowałem , ponieważ zawsze płatność była 25 a teraz to płacą jak im się spodoba ,nie liczą się z ludźmi co mają opłaty np:Mieszkanie ,raty, alimenty itp. Wmawiają łudzą że niby konkrachent nie zapłacił,to jest (usunięte przez administratora) prawda i nikomu nie polecam tej firmy ????????????????????

Rafał55

Witam. Mam zapytanie o obiekt sikorskiego 3 oraz sikorskiego 5. Kiedyś była tam firma Nord - Wacht. Teraz jest seris . Czy seris przejął ludzi z nord wacht czy po przejęciu tych obiektów wymienił ludzi ? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Miro

Jest to firma (usunięte przez administratora), a szczegulnie pan, tak zwany L (usunięte przez administratora)pieniądze ludzią złożyliśmy już wniosek do sądu. Nie idzdzcie tam do pracy bo to (usunięte przez administratora) i nic nie podpisujcie.

Jaka atmosfera jest między działami w "nord - Wacht Polska" Sp. z. o.o.?

Ex

Beznadziejna, każdy chce być szefem i to najlepiej wszystkich szefów. Brak przepływu informacji między działami, a dyrekcja ma nadzieję, że jakoś to będzie.

Czym "nord - Wacht Polska" Sp. z. o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jak masz 300 godzin, to trochę zarobisz???? otóż to ich zachętą.

biały kieł

Czy Dyrektor operacyjny P. L. dalej tam pracuje? Bardzo miło go wspominam, szczególnie zapadły mi w pamięć bony żywnościowe na Boże Narodzenie, które rozdawał na lewo i prawo.. Zacny z niego człek... Nie ma już takich na świecie.. Był dla nas jak ojciec.. a czasem jak matka...

@biały kieł

Hm, a gdzie się podział moja odpowiedź? Gość wyżej może ciemnotę innym wciskać na temat świetności pana L i jego rzekomej dobroci i trosce o pracownika. Może nie było by w tym nic złego, gdyby choć ułamek miał pokrycie w rzeczywistości, ale to co biały kieł próbuje wszystkim wciskać, to stek bzdur. Niedługo dowiemy się, że dyrektor w swej ogromnej dobroci go adoptował i zastąpił mu ojca a nawet matkę.

Czy rozmowa rekrutacyjna w "nord - Wacht Polska" Sp. z. o.o. odbywa się również w języku angielskim?

W angielskim? Ok, ale na jakie stanowisko, bo jak na ochronę, to pozwolę sobie to potraktować jako pytanie retoryczne.

Cygan.

Tam mało kto zna dobrze polszczyznę a ty chcesz rozmawiać w języku angielskim????

Patryk

Witam, na jaka umowę mogę liczyć w tej firmie ? Czy można się starać po czasie o umowę o prace ?

@Patryk

Na więcej jak umowa zlecenie nie licz. Chyba, iż masz grupę.

Wanda

Rozumiem, że "nord - Wacht Polska" Sp. z. o.o. zatrudnia także osoby niepełnosprawne, tak? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Z chęcią przeczytam, jak wyglądają obowiązki w tej pracy i w jakim systemie się odbywa, dziękuję.

@Wanda

Tak, zatrudnia. Praca w systemie 12 lub 24 h. Zakres obowiązków różny, zależy od obiektu (nie mam na myśli takich podstaw, jak ochrona osób i mienia bla, bla, bla). Miałem (?) przyjemność pracować na dwóch obiektach. Na jednym logistyka-sekretariat-biuro informacyjne. Na drugim siedem posterunków (o ile dobrze pamiętam) jeden człowiek na posterunku i nie ma czasu do toalety gonić, chyba, że ktoś Cię zastąpi. Generalnie zakres obowiązków na większych zakładach cały czas się powiększa, bo szefostwo robi wiele, aby w d...e wychodzić i utrzymać obiekt. Dodawanie nowych obowiązków nijak nie współgra z wynagrodzeniem czy podwyżkami (nie mówię o tych z urzędu). Nie wiem, jak jest na budowach i czy wiele ich firmie zostało. Aha, z mundurówką ciężko, o firmowym czajniku można zapomnieć.

Wanda

Super, dzięki za odpowiedź. A osoby z orzeczeniem od razu dostają umowę o pracę, czy najpierw też jest przez jakiś czas zlecenie? I podpowiesz jeszcze, jak najlepiej przygotować się na rozmowę o pracę w Nord-Wacht?

@Wanda

Firmie zależy na każdym groszu (oszczędzają na czym tylko się da, byle nie na wypłacie prezesów), więc osoby z orzeczeniem dostają umowy praktycznie od razu. Przynajmniej jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, gdzie pracownik z grupą pracowałby na umowę zlecenie.

Bogdan

Czy osoby z grupą inwalidzką mają szanse na zatrudnienie, jeśli nie mają doświadczenia? Jest szansa na przyuczenie?

@Bogdan

Każdy ma szansę, bo ludzi brak. I nie ma za bardzo w czym się przyuczać. Już nie te czasy, co po miesiącu ktoś wylatywał, jeśli był wyjątkowo odporny na współpracę.

@szalony aż tak jest się sprawdzanym ?

Szalony

Witam pracownicy ochrony chyba nie rozumieją pojęcia kontroli pracowników wyjścia z pracy. Miałem taką sytuację i nie tylko ja ze Ochroniarz przy kontroli plecaka wkłada ręce do środka niego i podnosi czy czasem nic się nie wynosi z zakładu. (usunięte przez administratora)trzeba temu Panu zrobić szkolenie na temat kontroli bo chyba nie wie na czym to polega.. Pozdrawiam Pana Romana z fabryki na której robi Cedo ul. Fabryczna

koziolek

Nie placa niepelnosprawnym zatrudnionym na umowe o prace dodatku za godziny nocne. Jesli pracujecie na umowe o prace maja obowiazek placic za prace w nocy jest to kwota okolo 130 zl miesiecznie oddawajcie sprawy do sadu pracy lub piszcie skargi do PIP a zaplaca wam za 3 lata wstecz za taki okres mozecie sie domagac zaplaty nie odpuszczajcie trzeba takich januszy biznesu eliminowac z rynku pracy

Pan

Nie wypłacają kasy na czas z umowy o pracę wypłata 11.06 powinna być 10 go nie chcą wypłacić zlecenia niestety będę musiał zgłosić to do inspekcji pracy nie polecam narobię im strasznego syfu

Chyba w firmie brakuje ludzi. Pewien pan ochroniarz dwukrotnie został złapany pod wpływem. Za trzeci razem podobno go zwolnią. Grzecznie pytam: kiedy będzie znów sprawdzany? Aha, nieprędko, bo nie ma chętnych na jego miejscem. Pozdrawiam.

Zuzanna

@Wojtek, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat firmy "nord - Wacht Polska" jednak przydałoby się, abyś w jakiś sposób uzasadnił swoje zdanie na ten temat. W chwili obecnej Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna nie poparta żadnymi argumentami, zatem zachęcam do uargumentowania wypowiedzi.

Wojtek
@Zuzanna

Na większości obiektów cały czas są stosowane umowy śmieciowe - umowy zlecenia, kiedy w końcu pracodawca zacznie dawać umowy o pracę ??!

@Wojtek

Wiesz może, dlaczego pracodawca zatrudnia pracowników w taki sposób? Czy osoby, które obecnie tam pracują i mają umowy zlecenia, mają jakiekolwiek możliwości, aby firma w przyszłości zatrudniła ich na podstawie umowy o pracę? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

@Adrian

Jasne, szansa jest, ale nie ma co na to liczyć. Jak to wygląda? Pytanie, pytanie i jeszcze raz pytanie, kiedy raczą podpisać z Tobą umowę. Z reguły podpisanie umowy zostaje odwlekane w czasie: ,,proszę się przypomnieć za miesiąc" itd. Aż nadejdzie ten piękny dzień. No, chyba, że masz grupę, więc umowa o pracę czeka na ciebie.

@Pra

Jeżeli w taki sposób wyglądają kwestie umów, które zawiera pracodawca z pracownikami, to zastanawia mnie, jak wyglądają możliwości ewentualnych awansów na wyższe stanowiska? W ogóle są szanse na to, aby pracodawca po pewnym czasie docenił naszą pracę i z tego tytułu zaproponował nam lepsze stanowisko? Spotkałeś się może z takimi sytuacjami? Proszę o odpowiedź.

@Adrian

O awansie to nawet nie śnij. Nie ma czegoś takiegi, jak awans. Nieważne, ile pracujesz, ale jak donoszą i najlepiej, abyś był kolegą Luty- dyrektora.

@Pra

Rozumiem. A co z ewentualnymi możliwościami rozwoju zawodowego? Firma organizuje kursy i szkolenia, które mają za zadanie rozwój zawodowy zatrudnionych osób? Pracując w firmie "nord - Wacht Polska" można liczyć na tego typu możliwości rozwoju? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

@Adrian

Rozwój zawodowy- jak najbardziej, na własny koszt. Najlepiej szkoła zaoczna. Trochę czasu w firmie pracuję i ani razu nikt nie proponował kursu, czekogokolwiek. Liczy się sztuką, byleby zapchać grafik. Jak ktoś wyżej (niżej?) wspomniał, alkoholicy z grupą najmilej widziani i parasol ochronny nad nimi zawsze najsolidniejszy. Staż pracy nie ma absolutnie żadnego znaczenia, więc po co inwestować w kogokolwiek?

pimpek

Awans ?? Jak najbardziej >>> Drabiną Jakubową na dno >>>

@pimpek

Pimpek, czytaj wszystkie posty, że zrozumieniem i nie wyrywaj z kontekstu. Ale z tą drabiną Jakubową na dno- nic dodać, nic ująć. Jeśli ktoś w tej firmie awansował albo donosi górze, albo został już zepsuty i przekwalifikowany na konfidenta

Waldi
@Zuzanna

Plastikowe pistolety he he he Jak masz grupę inwalidzką to jesteś gość.

Stefan

Słyszałem, że "nord - Wacht Polska" ma opinię dobrego pracodawcy!

Wojtek
@Stefan

Firma - porażka. Nie polecam.

@Stefan

A gdzie to słyszałeś?? A może w zbiorze baśni wyczytałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O?

Kandydaci do pracy w NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORD WACHT SECURITY SYSTEM SP Z O O