Opinie o Qualiter Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Qualiter Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qualiter Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qualiter Sp. z o.o. w Wrocław

@Roman Nowy wpis

Byłem pracownikiem na giełdzie samochodowej w Poznaniu. Tam panuje anarchia. Załatwiłem tygodniowy urlop żeby być z rodziną nad morzem a w tygodniu p Kierownik Jakub Smoliński poinformował mnie telefonicznie że mam przyjechać bo jest giełda i nie ma ludzi. Jak odmówiłem że nie będę gnał 300 km żeby być na 5 rano w pracy to zostałem potraktowany jak (usunięte przez administratora) Od wypłaty p Smoliński odciągnął mi 400 zł a jak zacząłem się wykłócać to odpowiedzial że może wcale nie dać mi wypłaty bo nie dostałem jeszcze umowy i nic mu nie zrobię. TO JEDNA WIELKA (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Qualiter Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ścierwo

Ludzie tam są okropni każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia i sie śmieje. Na czele całej tej grupki agentów że tak określe stoi goryl z wystawioną do przodu szczęką i wielkim brzuchem i myśli ze jest najważniejszy bo jest jednym z najdłużej pracujących tam ludzi. Serio wystarczy na niego tylko spojrzeć i od razu stwierdzić co ta praca robi z człowiekiem. Debile buty wyrzucają ludziom i potem sie jeszcze z tego śmieją. Masakra. Nie polecam tam pracować atmosfera napięta i (usunięte przez administratora)

Gigi Nowy wpis
@Ścierwo

Racja ludzie tam pracujący wszystkich obgadują i każdy uważa się za najlepszego , nie ma żadnego porozumienia

Nie polecam Nowy wpis

Macie racje co do wypłat bo większość dawane było „pod stołem” bo musieli dla siebie coś wziąc i żeby nie było widac na papierze. I najlepiej jakby pracował niepełnosprawny bo wtedy więcej pieniędzy mają. Tam to tylko przekręty na ludziach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Qualiter Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Wojtyla

Zatrudniają cieci przed zawałem chodzących o lasce i balkoniku i alkoholików

@Wojtyla

Ale czemu starszych ludzi wyzywasz od cieci? :( I jak sądzisz po co to robią?

@Wojtyla

To prawda

Dzinka

Witam serdecznie. Nie chce ale mysze.... na rozmowie o pracę dyrektor Qualiter Wrocław powiedział że firmę ta można porównać do luksusowego jachtu. A się po kilku miesiącach okazało że to łajba która juz na samym początku tonęła. Cała załoga zgrana, kierownik ds ochrony pożal się Boże... takie numery odstawia że mała glowa czterdzieści parę lat na karku a doświadczenia 60 lat pracy. Haaaaa. Firma oferuje najniższą z najniższych krajowych. Do tego nie jest nastawiona na prawdziwa ochronę osób i mienia tylko na zysk i to zysk przez duże,,Z ,, okropna firma nie polecam a np studenci przybywajcie bo komornikom oczy trzeba zalepić. Pozdrawiam

Pracownik Pietrzykowice
@Dzinka

Stanowczo odradzam. Pięknie to wygląda stawki itd. Na ogłoszeniu. Później obniżają. Zresztą premia np.za monitoring nigdzie nie jest udokumentowana i nagle rach ciach premi nie ma i się nie odezwiesz człowieku bo nie masz na to podstawy. Tragedia

@Pracownik Pietrzykowice

Ale jak to jest dokładnie rozwiązywane z tym stawkami? Bo skoro są ustalone w umowie no to przecież chyba potrzebna jest zgoda obydwu stron, żeby coś zmieniać a w tym przypadku obniżać...

@Dzinka

3/4 wypłaty w kopercie. Nie lubię ja tych co umieją liczyć.

bysior

firma tragiczna, kiedys bylo 7 zł na godzine, teraz pewnie wiecej, ja robiłem na wola center , kierownikiem był Leszek Kedziora, dla mnie wporzo gość, dla innych nie, ale Artur Pomieszcz to katastrofa, ganiał wszystkich jak głupi, kazał iść na piętra na extra roboty czyli pilnowanie budowlanców a za to brał se sam kase a nie dla agenta, ogolnie wszyscy mnieli gdzies tą robotę bo stawka 7 zł , umowa zlecenie, noce nie przespane, 24 godziny trzeba robic, (usunięte przez administratora) zagłady, nawet ci z bms sie pozwalniali, kiedyś nawet ten pomieszcz mało nie polał sie z tym leszkiem tak było, ale administrator w miare spoko, jak spalismy kiedyn na noc to nakrył kolege śpiącego na stole i nic nie powiedział,

Tedy

Dla mnie spoko firma, ale myślę, że niektórzy mają problem z chęciami do pracy!!

Polak
@Tedy

Co Ty za brednie wypisujesz robota za najnizsza w eleganckim biurowcu. Takie stawki to w PUŁTUSKU a nie w Warszawie

notoco
@Polak

to może wypisz miejscowości w Polsce i ustal stawki kto ile ma zarabiać 1. warszawa --- 2 pułtusk --- 3 kraków 4 szczecin -- itd. Pozdrawiam

@notoco

@notoco Powiesz jakie stanowisko obejmujesz w Qualiter i jakie obowiązki codziennie wykonujesz? Z góry dzięki.

Warszawa nie polecam obiekt na woli co innego na rozmowie a potem umowa zlecenie bez stawki - ustala zleceniobiorca nie mniej niż minimum. Warszawa obiekt biurowy klasy Premium a stawka w ochronie jak na budowie. Oczywiście kasa jest większa tylko ktoś sprytnie zgarnia do kieszeni nadwyżkę i szuka jeleni. Nie polecam zmarnowany czas i omijać z daleka

notoco
@Warszawa

nie bardzo rozumiem ludzie pracujący na budowie są gorsi? dlaczego wykonując cięższą pracę mają zarabiać mniej niż ktoś w biurowcu, dlaczego ? może zapytajmy tych ludzi co o tym sądzą. Pozdrawiam i życzę znalezienia pracy na miarę oczekiwań

Gregor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Pewna
@Gregor

Nie

Niezadowolony agent

Porażka. Olewaja problemy pracowników, boją się wychylic nosa z bms. Odcinaja godziny z grafiku bez wiedzy pracownika, a na wyższych stanowiskach "reka rękę myje". Żal, ból i jedna wielka porażka. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierowników razem z dowódcami.

Jerzy
@Niezadowolony agent

Może zamiast negatywnie oceniać przełożonych, spróbować znaleźć jakieś rozwiązanie i porozmawiać. Napisałeś o problemach pracowników, może przełożeni o nich po prostu nie wiedzą i należy ich najpierw o tym poinformować? Co myślisz na ten temat?

Niezadowolony agent
@Niezadowolony agent

Wiele razy próbowałem, jedyne co potrafią to wysmiac i się ponabijać z pracowników. Nie wiem, mają tak niskie ego, że muszą się dowartosciowac?

Szmalu

(usunięte przez administratora) Pozdrawiam :*

pytam sie
@Szmalu

co to było ? :)

Jerzy

@chynatampracuje, co masz dokładnie na myśli pisząc o obcinaniu godzin, czy miałeś na myśli redukcję czasu pracy czy wynagrodzenia? Może warto porozmawiać z przełożonym i zasygnalizować mu chęć wykonywania pracy w większym wymiarze czasowym.

chynatampracuje
@Jerzy

Zrobilem tak , i efekt był taki ze powiedzieli ze cos mi zalatwią. Ale nic nie zalatwili. Plus przyjmują ciągle nowych pomimo tego ze jest dużo osób a dla innych coraz mniej.

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Qualiter Sp. z o.o.?

chynatampracuje

Szef mówi jedno a robi drugie , obcinaja godziny i nawet o t nie informuja , przynajmniej za jakieś drobne prace dodają bonus do wypłaty w wysokosci 50zl.

Czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać?

Zlowieszcza Prawda
@Zainteresowany

Po prostu teraz zatrudniaja tylko takich,ktorzy nie potrafia pisac

Adrian Z

Potrafisz zachować dyskrecję i nie boisz się ryzyka? Potrzebujesz szybkiej i dużej gotówki? A więc ta oferta GIGANTYCZNEGO zysku jest dla Ciebie! Holding inwestycyjny Fast Hazard Online szuka mężczyzn (30-55 lat), którzy lubią wysoko obstawiać i grać w Internecie. Podaj swój e-mail, a prześlemy Ci szczegóły. Napisz: kasa_2017@fast_hazard.com lub zadzwoń +44-20-33578568 PROŚBA O DYSKRECJĘ

Zwolniony

Nie polecam firmy. Ani nie traktują sprawiedliwie ludzi ( jak nie jesteś znajomym lub przyjacielem dowódcy to jesteś nikim i będziesz zawsze miał pod górkę) Zero kompetencji wśród dowódców ( nawet nie wiedzą gdzie jaki pracownik się znajduje w danej chwili i dają co chwilę sprzeczne rozkazy). Monitoring totalnie nie działa i zwalanie winy ze coś się stało spada na liniowych (tych co nie są znajomymi/przyjacielami dowódcy) A w dodatku oszukują na umowach. Karza podpisywać inne kwoty niż się dostaje. Jak ktoś upomni o swoje prawa odrazu zostaje zwolniony i jeszcze zwolniony z że swojej winy i przy tym obciążony kwota za ubranie.

majw

@kaznodzieja a możesz konkretnie przyjacielu o co chodzi z tym wejściem nowej firmy co wspomniałeś? zambrzmiało to dość enigmatycznie a dla mnie istotny case bo roboty szukam

Złowieszcza prawda

Pan szef ochrony jest bystry i wyskakuje tylko do niewinnych kurierów. Tylko czeka i szuka zadymy.. brak szacunku do pracowników. Szef ochrony dba tylko o swoje interesy . Agentów ochrony i recepcjonistki ma za nic .1500 zł za ponad 200 godzin pracy a wymagania jakby to była ochrona dla vipow. Firma jest sto lat za murzynami bo nie wypłaca pensji na konto tylko daje do ręki . Zarabiasz 1500 zł a trzeba podpisać ze zarabiasz 3 tys.....dziwne zasady panują w tej firmie . Machloje za machlojami. .. nie polecam . Nie pozdrawiam qualitera w warszawie . Yol

wafelek
@Złowieszcza prawda

zgadza sie....na pana szefa ochrony Leszka k. kuz pracownicy zbieraja dowody:)

Elmer
@wafelek

O dwa lata za późno ....

kaznodzieja

niebawem wchodzi nowa firma:_)

Bmsiarz
@kaznodzieja

W końcu .mam nadzieje ze z normalnym szefem ochrony .

Zostaw merytoryczną opinię o Qualiter Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Qualiter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qualiter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Qualiter Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Skierniewicka 7A
    53-117 Wrocław