Opinie o Asco Security Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asco Security Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asco Security Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asco Security Sp. z o.o. w Wrocław

Darek Nowy wpis

A ja jestem zadowolony jeśli chodzi o firmę ASCO. Jeśli ktoś szuka pracy w ochronie to uważam, że to dobre miejsce.na dłuższe zatrzymanie się. Dużą pomoc otrzymalem od osób, które od lat pracuja na obiektach. Jestem również zadowolony z koordynatora zawsze skłonny do pomocy... Jeśli chodzi o zarobki no to jak wszędzie w ochronie, ale zawsze mam na czas.

Antoni Nowy wpis

Widzę zarobki to chyba najniższa krajowa. Przynajmniej tak było rok temu. Myślałem żeby się tu przyjąć na ochroniarza ale chciałbym przyzwoicie zarobić. Teraz się da?

Marlon Nowy wpis
@Antoni

Nic się nie zmieniło. nadal wypłaty niskie.

Rudy Nowy wpis

(usunięte przez administratora) kila i mogiła. Nie polecam 14 zł za godzinę i mało godzin????

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Asco Security Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

piotrek

Były dwa etapy, na decyzje czekałem ok tygodnia. Ostatecznie nie podjąłem pracy, ale wszystko miło i kulturalnie.

Antoni
@piotrek

To w miarę szybko poszło jeśli tylko tydzień czekania na odpowiedź. Możesz napisać czemu jednak się nie zdecydowałeś na prace? To firma przyjęła kogoś innego, czy tobie coś nie pasowało?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Asco Security Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - Techniczny Doradca Klienta. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Bartłomiej

@Michał Brzeźny a to cała firma cierpi na tej problem z komunikacją?

Michał Brzeźny

Każdemu kto chce się zatrudnić w tej firmie polecam zapoznać się z moją opinią, którą jakiś czas temu wrzuciłem już na Google: ZDECYDOWANIE ODRADZAM korzystanie z usług tej firmy. Ceny są zdecydowanie nie adekwatne do poziomu oferowanych usług, a obsługa i traktowanie klienta wołają o pomstę do nieba. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak karygodnym i lekceważącym podejściem do klienta jak w przypadku tej firmy. Przed podpisaniem umowy jest miło i sympatycznie, opowiadane są różne bajki odnośnie tego jak cudowna i skuteczna jest ich ochrona na tle konkurencji i dlaczego warto zapłacić za nią kilkukrotnie więcej. Niestety rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Opiszę w skrócie historię swojej współpracy z ASCO. Podkreślę w tym miejscu, że na wszystkie poniższe słowa posiadam dowody, którymi chętnie się podzielę. Podpisałem umowę z ASCO w 2017 roku. Początkowo współpraca przebiegała bez większych zastrzeżeń. Chronionym obiektem był komis samochodowy, otoczony drzewami. Największym problemem było wiele fałszywych alarmów w nocy, wywołanych przez pająki i inne robactwo, przez co często byłem proszony przez ochronę o czyszczenie kamer. Niby nic takiego, jednak "specjaliści" z ASCO oglądali wcześniej teren i w mojej ocenie powinni byli przewidzieć tego typu problem i poinformować mnie o nim. Pod koniec 2018 roku w środku nocy do komisu miało miejsce włamanie. (usunięte przez administratora) w kilku autach wybili szyby, a następnie przez kilkadziesiąt minut nieskrępowanie okradali samochody. System, wcześniej tak zachwalany i polecany przez ASCO, zawiódł totalnie. Nieustannie zgłaszał pojawiające się na kamerach pająki, natomiast nie wyłapał czegoś takiego. A może osoba, która rzekomo wszystko obserwuje w nocy po prostu spała - tego nie wiem. W każdym razie o całym incydencie ASCO dowiedziało się ode mnie, następnego dnia rano. Słysząc przeprosiny i zapewnienia, że to pierwsza i ostatnia taka sytuacja zgodziłem się na rekompensatę w wysokości 2 miesięcy darmowej ochrony, co w przybliżeniu pokrywało straty finansowe spowodowane włamaniem. Po kilku miesiącach, z powodu zmiany placu, za zgodą obu stron umowa została zawieszona na czas nieokreślony i miała być kontynuowana po przeprowadzce na nowy plac. Na nowym placu, po wcześniejszych konsultacjach z ASCO, zostały już zamontowane specjalne słupy, poprowadzone pod ziemią kable do kamer, oświetlenia, rejestratorów itd. W skrócie kupa czasu i pieniędzy na przygotowania. I tu pierwsza niespodzianka - ASCO stwierdziło, że poprzedni system nie był jednak za dobry (w 2017 r. kosztował mnie ponad 18 tys. złotych) i może nas chronić po starej stawce (700 zł /mc netto), jednak konieczna jest modernizacja na kwotę ponad 13 tys. złotych netto. Wiedziony zapewnieniami, że aktualnie proponowany system jest cudowny i z pewnością będziemy z niego zadowoleni, powiedziałem że mogę zgodzić się na modernizację, jednak zaproponowałem obniżkę czynszu do 500 złotych. ASCO (a konkretnie p. Maciej Fedorowicz, bo to z nim toczyły się rozmowy) powiedział, że mogą przemyśleć stawkę 650 złotych. Wówczas zaproponowałem 600 zł, licząc że wreszcie osiągniemy porozumienie. W odpowiedzi usłyszałem, że: "Po rozmowie z Zarządem, otrzymałem informację, że nie wyrażają zgody na podpisanie umowy na Wideo-Dozór poniżej kwoty 2000 zł netto." Początkowo byłem pewien, że to jakaś pomyłka. Okazało się, że nie. Nie wiem na ile ta sytuacja wynika ze złej komunikacji p. Macieja Fedorowicza z tzw. "Zarządem", a na ile jest efektem nieuczciwej polityki osób decyzyjnych, które wiedząc, że praktycznie wszystko jest przygotowane zgodnie wcześniej ustalonym planem ochrony (za który w zeszłym roku również niemało zapłaciłem) w ostatniej chwili podbijają stawkę ochrony 3-krotnie, licząc że przypadkiem ktoś się zgodzi. Niemniej jednak sytuacja jest absolutnie niedopuszczalna i swój finał znajdzie w sądzie. Niesłowność, naciągactwo i totalny brak profesjonalizmu to najdelikatniejsze słowa którymi można podsumować działalność ASCO. Swoją opinią będę się dzielił gdzie i kiedy tylko się da. Mam nadzieję, że już wkrótce przestaniecie lecieć na absolutnie niezasłużonej, w miarę dobrej renomie i będziecie chociaż zmuszeni do obniżenia stawek do poziomu, jaki oferują podobne firmy. Także jeśli ktoś chce potem z siebie robić durnia lub naciągać i oszukiwać ludzi, jest to wymarzona oferta dla niego

Kamilos
@Michał Brzeźny

Czytając ten komentarz tylko zmarnowałem swój czas; nijak ma się to do pracy w tej firmie, tylko jakiś wywód obrażonego (słusznie / lub nie) klienta. Ktoś wie jak faktycznie się tam pracuje jako ochroniarz? Jakie warunki? Zarobki?

Rafał

Jakie wymagania stawia firma dla osób chcących dostać się do ochrony?

Zostaw merytoryczną opinię o Asco Security Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Asco Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asco Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asco Security Sp. z o.o.?

Asco Security Sp. z o.o.
  • Szybowcowa 31