Opinie o Connectis_ w Warszawa

Connectis_ jest spółką technologiczną świadczącą usługi z zakresu outsourcingu specjalistów, zespołów projektowych oraz procesów IT. Connectis_ łączy wyjątkowe doświadczenie, kompleksową znajomość branży oraz kompetencje specjalistów z klientami, aby pomóc im usprawniać projekty informatyczne i zwiększać wydajność procesów biznesowych. Współpracujemy na szeroką skalę z liderami branżowymi w całej Europie z sektora finansowego, IT oraz telekomunikacyjnego. Codziennie wspieramy ich ponad 350 specjalistami w strategicznych projektach informatycznych. Connectis_ smart way to technology www.connect.is

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectis_ w Warszawa

Moderator

Słyszałem o Connectis_ wiele dobrego. Mają duże potrzeby kadrowe?

Bella

Czy CONNECTIS potrzebuje jeszcze specjalisty ds. wsparcia z językiem francuskim? Fajna firma i chętnie bym się tu zatrudniła. Może ktoś mógłby coś podpowiedzieć?

Edyta

A, może chciałabyś podzielić się z nam jak wyglądał Twój proces rekrutacyjny? :)

Gregor

Myślę o złożeniu swojego cv do Connectis i mam kilka pytań. Jak przebiega proces rekrutacji? Czy osoby na rozmowie są kompetentne? Czy zarobki są dobrym poziomie?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Connectis_ kandydat na stanowisko Data Analyst ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
A

Mam bardzo pozytywna opinie o Connectis. Prosec rekrutacyjny dla rekruterow jest bardzo fajny. Spotkalam sie z Panem Rafalem i Pania Aleksandra ktorzy sie znaja na IT i sa bardzo proffesional :) Mowiac o zarobkach, oferta jest baaardzo fajna, plus biuro jest w swietnej lokalizacji :) Polecam, Anastasia

A

Mam bardzo pozytywna opinie o Connectis. Prosec rekrutacyjny dla rekruterow jest bardzo fajny. Spotkalam sie (usunięte przez administratora) ktorzy sie znaja na IT i sa bardzo proffesional :) Mowiac o zarobkach, oferta jest baaardzo fajna, plus biuro jest w swietnej lokalizacji :) Polecam, Anastasia

janwwa

mało płacą podobno

Tester
@janwwa

Człowieku podobno to jutro będzie słońce. Sprawdź zanim dokopiesz firmie. Ja szukam pracy u nich i niestety maja komplet.

aaa

jaką dają umowę na stanowisko Konsultant ds. wsparcia sprzedaży ???

Vini

Pracuję w connectis i nie żałuje. :)

eve

Uczestniczyłam w rekrutacji na stanowisko rekrutera - nie polecam. 2 spotkania, po nich żadnej informacji zwrotnej. Wysłałam maila, dzwoniłam i nic. zero.

odrzucony

Widać tu jest jakaś niejasność. Sam aplikowałem do Connectis i po drugim etapie dostałem informacje, że zostałem odrzucony na maila. Kumpel aplikował jakoś pół roku po mnie i też został poinformowany o odrzuceniu. Nie do końca chciałem taką wiadomość otrzymać, ale nie mogę absolutnie zarzucić, że nie informacji o niepowodzeniu aplikacji nie dostałem.

koder

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby aplikować na stanowisko juniora jako młodszy programista .NET. Podczas procesu rekrutacji są określane Twoje kompetencje i wiedza. Na podstawie tego lokują Cię w projekt, do którego pasujesz. Ja zaczynałem jako junior w PHP, a teraz piszę w Javie od 3 lat.

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć? Tak się składa, że sam od niedawna pracuję w Connectis i bardzo chwalę sobie tę pracę. Chcesz wiedzieć czego możesz się spodziewać? Przede wszystkim rozwoju! Cały czas uczę się nowych rzeczy i czuję, że zyskuję bardzo cenne doświadczenie.

gumaturbo

Sprawdź to zobaczysz. Dla mnie było spoko i na luzie.

zaskoczony

Dziwne. U mnie wyglądało to całkiem inaczej. Nie jest super kolorowo, ale od warunki niewolnicze? To już gruba przesada. Oni przynajmniej robią coś dla pracowników, a nie jak inni mają wywalone.

Radex

Cześć, zrobiliście super akcje z ta kampanią www.superpraca.it. Macie moją aplikacje na mailu. Liczę na odpowiedź. Zakochałem się w Javie, która już wisi w moim pokoju... xD

kali

firma Connectis aktualnie poszukuje pracowników na stanowiska Manager ds. sprzedaży (outsourcing IT) Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży - Przyszły Sales Manager ServiceMix Developer i naprawdę wiele innych, także jeśli ktoś interesuje się branżą to na jego miejscu aplikowałbym póki jeszcze jest szansa ;)

Pracownik Connectis

adik, aktualnie w firmie nie widziałem ofert stażowych. Jednak jeśli jesteś już inżynierem po informatyce - myślę ta wiedza pozwoli Ci na rozpoczęcie pracy w projekcie, który wymaga np. juniora. Warto śledzić oferty pracy, które pojawiają sie na naszej stronie. Sam tak zaczynałem...

~

Miałem takie samo pytanie. I oni to nazywają "jak najlepszym dopasowaniem umiejętności kandydata do potencjalnego projektu". :)

noris

Wysyłacie pracowników na szkolenia IT?

Pracownik CONNECTISA

Bzdura! Dzięki tej firmie mam ISTQB, które otworzyło mi drogę do rozwoju kariery zawodowej testera. Dziękuję

Albert
@noris

Pracuje w Connectis od 2 lat i zawsze jak potrzebuje szkolenia to zgłaszam to do szefa i w 99% przypadkach zgadza się na to. Wszystko zależy od chęci rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Connectis_ - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectis_?

Zobacz opinie na temat firmy Connectis_ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectis_?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Connectis_
1.8/5 Na podstawie 534 ocen.

Connectis_