Opinie o Nissan Polody w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nissan Polody. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nissan Polody na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nissan Polody w Poznań

Ktoś

Nigdy nie polecam firmy . Nic dobrego. Bardzo zła atmosfera, bardzo złe traktowanie ludzi. Obrażanie, donoszenie, poniżanie, lizusostwo to firmowe etykiety

Ty
@Ktoś

Niszczą innych ludzi uczciwych

Wanda

Jeszcze ponad miesiąc temu ktoś tu pisał o naruszaniu kwarantanny domowej, podobno ktoś miał to gdzieś zgłosić. No i coś to dało w ogóle czy zero reakcji? Są tu jeszcze jakieś pandemiczne spięcia czy skupienie poszło już w inną stronę, bo restrykcje zaczęli ściągać?

Wersow

Szczyt bezczelności będąc na kwarantannie domowej przychodzić do pracy zarażać zdrowych pracowników. Całość oczywiście ku uciesze przełożonych. 3/4 ludzi na aktywnym covidzie w domu ale zero zainteresowania o kondycję zdrowych. Sanepid by się obrócił ze śmiechu.

Gosc
@Wersow

cześć Kominek

Poznek
@Wersow

Dbanie tylko o swojà kase. Sanepid powinien wlepić taką karetę by się nie pozbierali

@Poznek

To zgłoście to, bo naruszenie kwarantanny to poważna sprawa. Jeśli nie jest się prezesem dużej stacji TV to będą spore konsekwencje. :)

D.Z
@Wojciech

Już zgłoszone

@D.Z

No i dobrze, brawo. Daj znać jak to się zakończy, ciekawi mnie to.

TENCOWIEDUŻOWTEMACIE

Hmmm, jak czytam te wasze komentarze, opinie czy jak tam zwać te wasze jęki, dochodzę do wniosku że że same leszcze z was i miernoty chcące zarabiać nic nie robiąc :) Właściciel krzyczy ? .... a co ma robić widząc z kom musi pracować . Powinien kopa na zapęd jednemu i drugiemu zasadzić i wyprostować zakręty by wasz wylot z Firmy był prosty i szybki. NYGUSOM I MIERNOTOM MÓWIMY ZDECYDOWANE ... NIE ...... Aniu..... chyba właśnie doświadczyłaś urazu psychicznego :) ogarnij się i zastanów nad sobą .

vengo
@TENCOWIEDUŻOWTEMACIE

" Właściciel krzyczy ? .... a co ma robić widząc z kom musi pracować . Powinien kopa na zapęd jednemu i drugiemu zasadzić i wyprostować zakręty by wasz wylot z Firmy był prosty i szybki. " uuu niezłe podejście kolego ;-D Wiesz dobranie odpowiednich pracowników to w pewnym sensie sztuka i umiejętność a widocznie panu właścicielowi brak tej umiejętności i tylko potrafi nadzierać ryja a szkoda chciałem złożyć ofertę pracy ale jak pan właściciel jest z rodzaju nadzierąjacych ryja na wszystkich to rezygnuję bo wiesz człowiek ma swój honor (no nie wszyscy!) i może doszło by do scesji z panem właścicielem ?! Miałem już do czynienia z takimi mocnymi w gębie i tak zasadniczo nie mam szacunku do ludzi którzy w taki sposób próbują rozwiązać problemy !! Owocnej bylejakości !

Obiektywny
@TENCOWIEDUŻOWTEMACIE

Bo jestem pracownikiem tej firmy i Leszczom i Miernotom mówimy zdecydowane WYPAD!!!!

Obiektywna
@Obiektywny

Leszcze i Miernoty to tam właśnie siedzą , bo porządni ludzie dawno odeszli

beee
@TENCOWIEDUŻOWTEMACIE

po co w ogóle ktoś tu wkleja kopie tekstu sprzed lat???? śmiech na sali

Fs
@Obiektywny

Ale nie mówimy wypad, donosicielom, plotkarom, wscibskim kablom i kapusiom interesujacych sie zyciem prywatnym innych pracowników. Skończony idi o to. Nalep sobie nabtym łbie taką plakietkę.

Obiektywna
@TENCOWIEDUŻOWTEMACIE

tylko prawdą jest, że to nie pracodawca wykopuje te "miernoty" Ludzie SAMI ODCHODZĄ, ODCHODZĄ DOBRZY PRACOWNICY do innej roboty. Zwolnił sam może jedną osobę , dwie przez lata??? Reszta dobrych i mądrych SAMA ludzi zmienia pracę na lepszą. Odpowiedź jest więc OCZYWISTA!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nissan Polody? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Marta Mazurek

Nie polecam...Byliśmy z mężem zdecydowani kupić nową Micrę, niestety potworny upał panujący w tym salonie skutecznie zniechęcił nas do podjęcia ważnej decyzji. Miałam ogromny dyskomfort zebrać tam myśli. Nie rozumiem jak można w takie upały nie korzystać z klimatyzacji w takim salonie. Wyrazy współczucia dla pracowników. W Swarzędzu w firmie Szpot nie ma problemu z zapewnieniem przyjemnego chłodu i komfortu dla przyszłych użytkowników nissana. Oczywiście kupiliśmy tam wymarzone auto.

Obudził się niedźwiadek po 5 latach snu zenua

Pracownicy

Czy w tym roku dostaniemy jakieś pieniądze na święta? Czy wszystko niezmiennie od lat po staremu czyli nic.

Tate
@Pracownicy

Hahahaha kasa albo bony? No chyba ci sie pomyliło z biedronka z lidlem. Tam dostają na święta 1000+ i więcej. Tu dostaniesz (usunięte przez administratora) Raz dali jakieś stare wino za kilka złotych bo zostało z jakieś imprezy i szkoda im było wylać. Kwas jak amarena. Oni na święta nawet życzeń nie złożyli pracownikom. Żenada.

@Tate

I się zemściło, KARMA WRÓCIŁA , obok salon stoi pusty. To za poniewieranie pracowników .

Dejf

Pracownicy ich nienawidzą.

Ukryta prawda
@Pracownicy

Chytry dwa razy traci. Okradasz pracowników, sam bedziesz gó..... mieć. ???????????? Święta za pasem, czy dostaniemy pieniądze czy jakieś (usunięte przez administratora)

Łysol
@Łysy

Zgadzam się. Karma zawsze wraca prędzej czy później

Ggg
@Pracownicy

Tanie wino co zostało po imptezie. Zero kasy. Zero dobrego słowa

Hagru
@Ggg

Ale jak bez kasy skoro wszyscy pracodawcy daja na święta pieniadze swoim pracownikom.

@Ggg

I tak co roku jest, zero kasy? Inne firmy jakoś się starają, a tu nic? Podwyżki chociaż jakieś były w tym roku czy też nie?

Bb
@Pracownicy

I co dostaliście coś na święta?

niestety to wszystko prawda, dosadnie napisana ale prawda, szkoda że są takie firmy i tacy ludzie, co za nic mają innych, obnoszą się ze swoją kasą i to się liczy dla nich najbardziej. Jeśli się jeszcze zastanawiacie czy stamtąd odejść to serio TAM GDZiE WAS NIE MA JEST LEpiej, po co marnować życie dla takiej pracy i takich ludzi

Dg
@były pracownik

Na pocieszenie można dodać że została tam juz garstka lojalnych pracowników, mających już dosyć tego wszystkiego co tam sie odbywa. Nie ma kto pracować, są ogromne braki personalne. Nikt nie chce tam się zatrudnić nowy. Wszytkie opinie jakie tu są to szczera prawda. Nigdy nie uslyszysz dobrego słowa. Nigdy żadnych dodatkowych pieniedzy. A przepraszam, jak się chodzi i kapuje podsłyszane pokątnie bzdury to dają coś (usunięte przez administratora). Ale to tylko konfidenci tak mają. Osoby robiące zły PR w tej firmie to etatowi idioci. Co ciekawe awans w tej firmie tylko możliwy jak ktoś się zwolni bo jest wg nich zbędny a kimś trzeba zapchać dziurę. Oczywiście nikt nowy nie odpowiada na ich rozpaczliwe ogłoszenia o pracę na olx. Naucczie się doceniać dobrych pracowników. Zobaczycie co to znaczy zyskać szacunek e oczach personelu, jesli w ogóle wiecie o co chodzi.

X
@Dg

Oni się juz niczego nie naucza. To zadufani w sobie ludzie bez kultury

@Dg

Dobrzy pracownicy już pouciekali, zostali tyko ci którzy są przed emeryturą i chcą dotrwać.Przychodzi młody i po tygodniu już go nie ma.

Hh
@Łysy

Ci przed emeryturą też już mają ich gdzieś.

@X

To zawsze jest tak: jak kto traktuje innych ludzi, odzwierciedla w rzeczywistości jakim sam jest człowiekiem

Oczywiście mowa o Pracodawcy

Los Kid

Poczekajcie jak niedoceniany i zawsze oszukiwany serwis zwinie żagle...

Hahaha

Sami na siebie bedziecie robić (usunięte przez administratora) :) jeszcze trochę i sami bedziecie robić za gów no ktore nam płacicie. Największe plagi egiskie dla was fałszywi i zakłamani ludzie.

Hh8hh

Chodzić przy pańskiej nodze, być sługusem, nosić przy sobie słoiczek z wazeliną. Otwierać drzwi od wychodka, no takie podstawowe rzeczy.

Nnji
@Hh8hh

No sa tam tacy. Wazeliniarze i przy okazji donosiciele

Bołnas

Czy Polody w przeźmierowie też ma tak kiepskie opinie?? A płace ma srednią krajową czy najniższą.

H
@Bołnas

Najniższa krajowa i zero dodatków. Na swieta nawet dobrego słowa

Jdhd
@H

Złodziejstwo.

n
@Bołnas

polody wszędzie ma fatalne opinie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Nissan Polody?

...

Być odpornym na wszechobecny debilizm, kretynizm, obłudę, idiotyzm i inne tego typu. Firma pełna sprzeczności. Zawsze niezadowoleni, zawszevw dupi e źle. Zawsze.

Uwiwewewusas

Firma drygowana przez psycholi i samozwańczych mędrców. Według nich jedna osoba ma robić to co w innych firmach robi kilka osób ma osobnych stanowiskach. Wynagrodzenie śmieciowe. Śmiech przez łzy. Omijać z daleka. Najgorszy pracodawca jaki można sobie wyśnić w najpodlejszym koszmarze.

Y

Przeklęta złodziejska firma.

Kowidianka
@Y

Okradać to ludzka rzecz.

N.

Wszyscy wam sie zwolnimy i pojdziemy tam gdzie zapłacą godziwie za naszą pracę.

@N.

Najlepsi już odeszli...nie wytrzymali presji .

Pan x
@N.

Dzisiaj dał popis żenada brak klasy wieśniactwo. Co to za człowiek???? Niskie to! Klienci na salonie komentowali jak k... Leciały. Wstyd

GOP
@Pan x

Najgorsze z możliwych na ziemi miejsc pracy. (usunięte przez administratora) nie do opisania.

MmmKs

Pracowałam w dużo gorszych miejscach, wspolpracownicy bardzo roszczeniowi a nie robią nic, nie dziwię się że piszą takie komentarze. W dzisiejszych czasach trzeba pracować a nie to co widzialam handlowcy pozal sie boze...Gdyby nie godziny pracy i dojazd byłoby całkiem ok.

Gra_a
@MmmKs

A co to znaczy pracownicy roszczeniowi a nie robią nic, a pożal się boże? Możesz sie bardziej rozwinąć?

Bb
@MmmKs

A skąd ty niby wiesz kto pisze komentarze. Roszczeniowi. A moze co jeszcze? Przepraszam charytatywnie robić?

KaER

W poniższych komentarzach jest mowa o słabych wynagrodzeniach. Czy mógłby ktoś mi opowiedzieć jak wyglądają wypłaty? Premie?

Huhuha

Wszyscy sie zwalniają. Bo idą wszedzię indziej gdzie jest lepiej i dobrze płatne. A dobrych pracowników teraz ze świecą szukać ❤️ Najgorsze miejsce pracy jakie można sobie wyobrazić.

Hahaha
@Huhuha

Potwierdzam….tak to jest gdy się nie docenia dobrych i uczciwych pracowników. W dzisiejszych czasach już takich nie znajdą.Okręt tonie, najlepsi już wyskoczyli za burtę.Statek idzie na (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Nissan Polody organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dziadek Mrus

Tak. Są liczne szkolenia. Chłód i zimno na stanowisku pracy przygotowujące do hartowania i stania w mroźnym polu. Gościliśmy też kandydatów z Hells Kitchen, proste szkolenie jak przykręcić po wypłacie tak kurek na miesiąc, aby fasolkę dzielić na czworgo na obiad. Szkolenie z dziadowania, tu prosta sytuacja, harujesz jak osioł a już wiesz że kolejny miesiąc jest bez sensu bo i tak będzie bieda i trzeba dziadować. Liczne szkolenia i warsztaty. Jak zrobić i zapakować paczkę na święta. Jak zawiązać kokardkę. Jak ułożyć kupkę z bonami w pudełku żeby dobrze szeleściły. Z łatwiejszych spraw szkoleniowych to multizadaniowość. Kasjersprzedawcadoradcosprzątaczka, nie bojimy sie wyzwań. I kota na spacer też możemy wyprowadzić. I wodę w stawie pograbić i posiać owies za stodołą. Tak też szkoleń naprawdę dużo.

Śnieżynka
@Dziadek Mrus

W samo sedno !!!

Egon

Tak organizuje, obowiązkowe, a jak się zwalniasz żąda zwrotu za wszystkie szkolenie . Jest to niezgodne z prawem . Szukają głupka na lato .

A
@Egon

Za nic nie płacisz. Oni nie wiedzą nawet jakie szkolenia robili. W sądzie wygrywasz od razu. Jeszcze ten (usunięte przez administratora) niepłatne nadgodziny, lawirowanie i mataczenie. To wizytówka tej firmy. Nikt tam nie chce pracować. Najgorsze miejsce pracy jakie można sobie wyoobrazić. Rozmowa z przełożoną która unika rozmowy, sprawiająca wrażenia lewitowania w onnym wymiarze. Żenada.

Dr
@Egon

Tam to nawet głupki już sie nie zatrudniają.

Wiktor

Dziwne są niektóre wpisy. Firma oceniana jako dobry pracodawca a takie marudzenie!

@Wiktor

Ale że przepraszam kto napisał ze dobra firma? Same negatywy. Sama prawda .

Tc

Najgorsza z możliwych. (usunięte przez administratora)

Ojejku

Wszyscy się pozwalniamy i zamkniecie sami ten cyrk. Zobaczycie. Każdy szuka innej pracy gdzie się szanuje pracownika i dobrze mu płaci. Żebyście nie mieli złudzeń, pracownicy telerowali wasze zagrywki tylko do czasu. Mamy was w du pie tak samo jak wy macie Nas za nic. I żeby nie było nie czujemy się od was gorsi. My was po prostu znosimy i tolerujemy. Mamy własną godność i mamy po dziurki w nosie wiecznych wrzasków i obelg. Sami na siebie będziecie zarabiać. Biedronkę sobie otworzycie na zgliszczach.

Czy firma Nissan Polody udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Tc

Hahaha kto pisze te pytania????

H

Liczyć to może na poniżanie i wrzaski. Na pomoc? Żarty!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nissan Polody - Poznań

• Jak się pracuje w Nissan Polody?

Zobacz opinie na temat firmy Nissan Polody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nissan Polody?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nissan Polody

Nissan Polody