Autoklimat Grupa Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Autoklimat Grupa Sp. z o.o.

Andrzej

Witam, czy firma zatrudnia teraz może, wie ktoś? Andrzej

bełkot

Ta firma to porażka , rotacja pracowników jest większa niż dostawy bułek w biedronce, pozyskują tylko tanią siłe roboczą z zerowymi kwalifikacjami wolą zrezygnować z fachowców na rzecz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byle miał papierek z wyższym. Przestrzegam przed tą firmą.Jeśli będziesz miał szczęście i się zatrudnisz to albo zostaniesz zwolniony lub sam się zwolnisz jeśli masz trochę godności

Tomek

Witam, odradzam ten zakład. Chłopcy z przeglądów przeglądają samochody mówią, że nie odbiorą samochodu jak nie zostanie to i tamto zrobione a wcale nie musi to być robione. Ceny z kosmosu. Na warsztacie pracują praktykanci.

Zostaw opinię o Autoklimat Grupa Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoklimat Grupa Sp. z o.o.