pphu romak

Tychy

Opinie o pphu romak

Erwin

Wiem, że firma ciągle się rozbudowuje oraz poszerza i modernizuje park maszynowy, w celu zwiększenia wydajności i jakości wyrobów. Powiedzcie czy warto aplikować na operatora maszyn?

via

ciagle rekrutacje mowia same za siebie...ciezki temat z romakiem, ale to juz w kronikach tyskich pisali

nati

Ile wynosi wynagrodzenie na ręke pracując na produkcji ?

Kasia
@nati 10.02.2016 07:11
Ile wynosi wynagrodzenie na ręke pracując na produkcji ?

Szukam jakiś świeżych informacji o firmie Romak , jakie warunki ?atmosfera?

gip

Ja tam pracuje i były rekutacje. fajna firma wszystko jest na czas ludzie i szefostwo super. praca jest i będzie ciężka ale jak liczycie na cos lekszego to smarujcie chleb z najnisza krajowa i umowę zlecenie lub dzielo

pig
@gip 31.01.2016 20:44

oj gipsie, nieladnie nasladowac Pinokio...nosek Ci sie wydluzy- no chyba, ze teraz cos o premiach wspomniano i myslisz, ze tym zapunktujesz...

ja

pracowałam, nie narzekam az tak. kolorowo nie jest - kierownik potrafi być miły,(usunięte przez administratora)Co do rekrutacji to najlepiej wysłać maila i tyle. Pracowników za duzo tam nie ma. Osoby z grupa inwalidzka mają najłatwiej.

panna kleks

sprawdziłam w krs i rzeczywiście ta firma funkcjonuje natomiast w jakiej jestm obecnie kondycji wewnętrznej i czy prowadzi obecnie jakiekolwiek rekrutacje? czy w ostatnim czasie poprawiły się też warunki zatrudnienia pracowników o których pisaliście negatywnie wcześniej? z góry dziękuję za odpowiedź.

Bumbik

Tu chyba jasno macie potwierdzone, że firma normalnie dalej funkcjonuje http://www.krs-online.com.pl/przedsiebiorstwo-produkcyjno-handlowo-krs-383695.html Zamiast siać jakieś plotki lepiej na początku zweryfikować konkretne informacje. Swoją drogą ciekawe jak wygląda proces rekrutacji i czego się można spodziewać na nim.

truskaweczka

to co z tym rejestrem? pphu romak obecnie funkcjonuje czy nie? proszę dajcie jakiś znak pilnie bo to dla mnie informacja na wagę złota.co prawda na ich stronie internetowej w zakładce oferty pracy jest obecnie pusto to jednak wierzę że jak zobaczą moje cv i poznają mnie na ewentualnej rozmowie to mi coś ekstra zaproponują

Tomek

Już wiem, że przeczucie mnie nie myliło, pomimo tego, że strona pphu romak działa, to nie mają rejestru, więc chyba jednak nie działają.

ktoś

(usunięte przez administratora) zakład ale było by lepiej od początku gdyby zmienili jedną osobe (usunięte przez administratora) taka prawda

jabadabadu

ja dobrze na 5 minut

oleeee

czy wsrod tych opinii o romaku nie ma szans na znalezienie chociazby jednej, malutkiej- pozytywnej opinii???szkoda- w sumie w realnych rozmowach z bylymi o obecnymi pracownikami tez nie mozna niczego dobrego uslyszec..(usunięte przez administratora)A szkoda, byl nawet kiedys cien szansy na to, ze ten zaklad zaliczy mozliwosc malego rozwoju- "ale to juz bylo"...

ktoś

firma jak firma w każdym zakładzie coś sie znajdzie do poprawki ja robie i nie narzekam tym bardziej że o prace trudno

kapusta

Ciekawe ilu ludzi ze starej załogi udało się zwerbować kadrowej do pracy.

Ja

Pracuję tutaj już kilka lat i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów z kadrową. Wynagrodzenie zawsze jest na czas więc widzę, że wypowiadają się tutaj osoby które nie mają zielonego pojęcia o firmie, z konkurencji, bądź pewnie szukające teraz bezskutecznie jakiegoś naiwnego pracodawcy, który by ich zatrudnił. Wiem, że dla nierobów i partaczy nie ma tutaj miejsca. Pozdrawiam

widmo

dziki ale wyplate dostales bez problemu bo ja czekam i jeszcze mi nie wyslali i niewiem co mam robic odp czekam

szok, czyli widac nic sie nie zmienilo....ciesze sie, ze mnie tak juz nie ma... zycze wytrwalosci pozostalym i zmiany pracy na normalniejsza....

Była pracownica

Nie ma mechaników ,a do dyrekcji ( usunięte przez administratora )przyjmują.

Zostaw opinię o pphu romak - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pphu romak