Glass-Service Sp. z o.o.

Śląskie

Opinie o Glass-Service Sp. z o.o.

kapa

Rotacja ludzi mowi sama za siebie no I Ta najnizsza krajowa Bo premia to tylko w teori istnieje

won

Naprawde odradzam prace w tej firmie kierownik uważa się za boga, pomiata ludźmi i nie zważa uwagi na słowa na rozmowie kwalifikacyjnej co innego, a w praktyce co innego

Tyle innej pracy na rynku ....

marwel

wiecie może czy nadal szukają konsultanta technicznego?

incognito

Witam Słyszałem że są przyjęcia przez Manpower do waszej firmy. Czym zajmuje się operator? Jaką daja stawke na pierwszej umowie pod firmę? Czy sa jakies premie,bony,wczasy pod grusza?

trelemorele

Ty tak na serio?? Zbierasz punkty u kierownictwa?

zibi

logistyka kuleje a kierownictwo troche kuleje w zarzadzaniu i mysla ze sa nie wiadomo kim porazka

pracownik ze stażem

Hej, nie mam tej firmie nic do zarzucenia. Tylko trzeba chcieć..

Turkles

Hej mam pytanie,czy w tej firmie dalej jest taka atmosfera ,czy to nadmuchany balon ?

piotr

robilem tam poraszka jakich mało a lider woojtek to czyty tepy pacan

były

Zanim podejmiesz pracę w tej firm przemyśl to dwa razy. Mają bardzo wysokie wymagania i oczekiwania, ilość obowiązków będzie zdecydowanie większa od tego co przedstawią na rozmowie kwalifikacyjnej, potrafią też pomiatać pracownikiem. Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie pracy w tej firmie, to najpierw poproś o list intencyjny, bo może Cie spotkać niemiła niespodzianka przy podpisywaniu umowy, tak jak mnie.

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Glass-Service Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Glass-Service Sp. z o.o. - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glass-Service Sp. z o.o.