Opinie o CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Tychy

Manwin

Połowa pracowników do rany przyłóż połowa brak słów mi na to ; ) nie ma tak fajnie jak obiecują na początku

Ostatnia rekrutacja miała miejsce w listopadzie i dotyczyła stanowiska specjalisty ds. zakupów. Jeśli oferta wisi cały czas na stronie to nadal kogoś potrzebują? Oprócz samej podstawy wynagrodzenia interesują mnie te benefity, które dają. Niech ktoś je wymieni i poda konkretne kwoty.

Manwin Nowy wpis

Oferta pracy cvgs

Dzień dobry, obecnie poszukujemy także specjalisty/specjalistki ds. zakupów. Praca stacjonarna w naszej siedzibie w Tychach. Więcej informacji o ofercie pod linkiem --> https://cvgs.pl/praca/specjalista-specjalistka-ds-zakupu/

@Oferta pracy cvgs

Co Państwo rozumieją poprzez określenie - atrakcyjne wynagrodzenie? I co wchodzi w zakres oferowanych benefitów?

CVGS Nowy wpis

Pakiet benefitów obejmuje: dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenia zdrowotnego, do codziennych posiłków, wczasów pod gruszą oraz kart sportowych, karty podarunkowe na święta, paczki dla dzieci z okazji dnia dziecka i Mikołaja, wyjazdy integracyjne, karty podarunkowe z okazji dnia kobiet i chłopaka, bony na artykuły szkolne dla uczących się dzieci pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie obejmuje premie kwartalne, premie stażowe, oceny roczne i podwyżki % z nią związane, uzależnione od wyników finansowych firmy.

Oferta pracy cvgs

Dzień dobry, obecnie poszukujemy inżyniera produkcji. Praca stacjonarna w naszej siedzibie w Tychach. Więcej informacji o ofercie pod linkiem --> https://cvgs.pl/praca/inzynier-produkcji-3/

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik - Technik utrzymania ruchu?

Są tam jakieś nowe oferty pracy? Jestem doświadczonym inżynierem produkcji, wiem że rok temu na pewno szukali. Tylko tego SAP nie znam co wymagali. Nadal taki wymóg, ogólnie jakieś przeszkolenie jest, czy wychodzą z założenia, że jak inżynier, to go uczyć nie trzeba? :D

cvgs

Proszę podesłać CV na maila biuro@cvgs.pl - kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Inżynier Produkcji w firmie CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Inżynier

Zespół inżynierów obecnie składa się z trzech osób.

Widziałem ofertę dodaną rok temu dla pracownika jako specjalista ds. eksportu. Nie podane zostały w ogłoszeniu żadne widełki ani rodzaj zatrudnienia. Miał ktoś styczność z tym stanowiskiem albo po prostu wie czego można oczekiwać od firmy w tej kwestii? Pyszna kawa jest a pracownicy? Zespół zgrany i w porządku?

Rysiek

Jak czytam to ogłoszenie na Mechanika - Technika utrzymania ruchu to widzę, że prócz doświadczenia w zakresie utrzymania ruchu / mechaniki / elektryki oraz wiedzy z zakresu mechaniki i elektryki potrzeba również praktyki w zakresie obróbki warsztatowej. Ale jak w takim razie wyposażony jest warsztat i w jakim stanie są maszyny, które przyszłoby mi naprawiać? I z jaki z tego pieniądz?

zxc

Prawda jest taka, że na tym portalu rzadko można znaleźć pozytywną opinie pracowników... Negatywne opinie wystawiają pracownicy którzy przyszli na chwile, i im się nie spodobało, nie ich klimat i atmosfera, nie ich ulubione zajęcie i wiadomo nie te wynagrodzenie.. A pracowników pracujących od lat jest sporo, co oznacza, że firma jest przyjazna i można się w niej zaaklimatyzować.. otrzymując przy tym dobre wynagrodzenie porównując do innych okolicznych firm.. premie, dodatki, benefity są.. więc problem tylko u tych ludzi którym zawsze sie nie dogodzi. A swój jad wyplują właśnie na tym portalu.. Ale co tam, wolno im.

Jolanta

Cześć, widzę tutaj komentarze od osób, które czują się niby niedocenione i nieszanowane. Piszecie, że dla właściciela liczą się tylko zyski. No ale chyba coś z tej pracy też jest? Oszczędza na pensji czy o co tak naprawdę chodzi? Ktoś poda konkretną kwotę?

były G-S

Pazerność właściciela nieposkromiona. Ludzie się nie liczą tylko zyski.Starzy pracownicy to wazeliniarze i donosiciele.Chyba wystarczy aby zobaczyć obraz firmy.

Czy można liczyć w CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na prywatną opiekę medyczną?

Oczywiście że tak, można też dostać urlop kiedy się chce ????

Aleksander
@Andrzej

Czyli nie ma problemu z urlopem jak się ma wakacyjne plany? Jest wcześniej układany grafik dla pracowników żeby każdy mógł sobie wybrać dogodny termin? Bo to by mi pasowało.

Zapomnieliście ze bez tych których tak jedziecie,gnoicie i niedocenianie ta produkcja padnie. Odejdą starzy pracownicy,a nowi przyjdą na chwile i uciekną. Zacznijcie nas szanować STWORZYMY WTEDY DOBRA ATMOSFERĘ I TYLKO WTEDY!!! Wigilia czy impreza pseudo integracyjna nie pomoże gdy takie sprawy maja miejsce na ocenie to wstyd żeby dorabiać się profitu na gnojeniu innych s potem patrzeć im w oczy

Podstawowy

Suuuuperrr zarabiamy podstawę NARESZCIE SIĘ JEDNOCZYMY Z RESZTA EUROPY???? SZKODA ŻE ZE WSCHODNIĄ ????????????

Wieloletni

Księgowa jest super dzięki za przelewy ???????????? JAK SIĘ NIE WYRABIASZ ZMIEŃ KLAWIATURKĘ NA LEPSIEJSZĄ

nutel

Co wy pierodolicie.Pracuję w tej firmie już jakiś czas i widze co się zmieniło Moim zdaniem jest coraz lepiej.Pracowałem też w innych firmach i powiem wam szczerze ze ludzie są spoko ci na produkcji i ci na górze. Co do kier.widziałem różnych.Ten przynajmniej zna się na maszynach i pomoże jak trzeba. W poprz.zakładzie kierownik nawet nie wiedział co robimy. Praca nie jest cięzka fizycznie, Nie ma Ukraińców to duży plus.Prawda jesttaka ze zakład jest ok

Len ka
@nutel

Możesz więcej coś napisać? Na jakim stanowisku pracujesz? Jak z przerwą?

aktualny pracownik produkcji

Zaglądajcie do swoich łóżek. Już nie macie o czym pisać

Stacha

Witam na Olx poszukują operatorów maszyn w związku z tym mam pytanie jakie są zarobki ile zmian i czy jest social pozdrawiam

wertyu
@Stacha

Praca jest na dwie zmiany, wczasy pod gruszą są , karty multisport z dofinansowaniem pracodawcy są , ubezpieczenia grupowe są , tez z dofinansowaniem ..

Dropsik

Pamiętajcie, że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma ????. Proponuję wszystkim marudnym pracę w korporacji, wtedy się przekonacie. Jeśli chodzi o mnie to najbardziej widoczny był brak kadrowy przez co wychodzą pewnie do dziś niepotrzebne spięcia i nerwówka. Druga sprawa... za dużo "młodych ambitnych" przez co powstaje tzw. kablowanie. Praca ze starszymi osobami uczy pokory, spokoju i doświadczenia. A na resztę potrzebny jest czas. Taka moja opinia. Ja po 12 latach w korpo mogę powiedzieć, że naładowałem baterię w firmie. Pozdrawiam całą załogę. Bartka, Maćka i Dawida, którzy mnie wdrożyli w maszynę i dziewczyny z hawksów ???? Ps. I pozdro dla ponoć beznadziejnego działu jakości ???????? Trzymcie się ????

Dropsik
@Dropsik

Sorry... Ale emotki nie wchodzą. Temu pytajniki.

???
@Dropsik

Wirnik hahah szaleni

Aleksandra

Jestem tu po raz pierwszy, więc tak nie do końca załapałam, co miałeś na myśli :). W sposób dość krytyczny wypowiedziałeś się o jednym ze swoich współpracowników z firmy CVGS. Z jakimi konkretnie sprawami tak "lata" do dyrekcji? Możesz opisać dokładnie jakąś sytuację? Wtedy będzie łatwiej się odnieść do Twojego wpisu.

Bbbb

Żenada z tymi podwyżkami kierowniku!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Tychy

• Jak się pracuje w CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Dojazdowa 23
    43-100 Tychy