Opinie o Hics Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hics Sp. z o.o. w Tychy

Bardzo fajna praca. Miła atmosfera. Polecam.

Xxx Nowy wpis

Jak tam, nie jest potrzebny nowy technik utrzymania ruchu? Parę lat temu obiecywali atrakcyjne wynagrodzenie i comiesięczną premię, bonusy świąteczne i wakacyjne. Ciekawe, ile tego tak licząc z grubsza w PLN? Macie tam komplet w UR na wszystkich zmianach?

Cześć, od września będę uczył się w szkole branżowej na profilu elektryka. Orientujecie się, czy w tym miejscu jest szansa na realizację praktyk? Jeśli tak, to czy można liczyć na dalszą współpracę po ich zakończeniu? Jak to jest? Dajcie znać...

Michał Nowy wpis

Bardzo fajna praca. Miła atmosfera. Polecam.

Ewcia Nowy wpis

Hej, szukam pracy w Tychach i tak chciałam dowiedzieć się co nieco o tej firmie, bo mieszkam niedaleko ich siedziby. Niestety nie namierzyłam żadnych ofert pracy, ale może jakieś wrzucą...ktoś powie kiedy ostatnio była jakaś rekrutacja do nich? Piszecie, że kobiety mogą usłyszeć jakieś niestosowne teksty, czy dalej tak się dzieje? A z tymi awansami to serio nie idą za nimi żadne większe pieniądze, czyli gdybym się zatrudniła to pracuje od początku zatrudnienia na tej samej stawce?

Maciej

Cześć wszystkim! W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Tych. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Hics Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Maciej

Agnieszka
@Maciej

Dzień dobry Macieju. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to polecam firmę Dayco z Tych. Pracownicy (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Agnieszka.

Magdalena
@Agnieszka

To, że już nie pracujesz w tej firmie, jeszcze nie mówi samo za siebie. Podaj proszę konkrety - co w pracy w tej firmie oceniasz negatywnie, a co pozytywnie?

Nieśmiały
@Agnieszka

Agnieszko twoja odpowiedź o firmie powala, może cię wywalili bo wątku firmy nie poruszasz, lecz mniemam iż gastronomia to Twój konik...

Anonimowa

Ta firma to żart. Firma jest kontrolowana przez Koreańczyków. Szef Lee traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) a jego współszef Moon podrywa każdą kobietę, to obrzydliwe zachowanie bez zasad

Aneta
@Anonimowa

No dla mnie to brzmi trochę zaskakująco, bo czy oni przypadkiem nie mają innej kultury jeśli o zachowanie chodzi? Są na to może jakieś dowody?

X
@Anonimowa

No cóż szefa się nie wybiera, z resztą da się żyć.

Gwiazdka
@Anonimowa

Moon to nie współszef ???? Wogóle co to za słownictwo współszef.... Doinformuj się najpierw jaka jest prawda. Potem pisz jak jest. Wypisujesz bzdury

Teresa
@Gwiazdka

Masz większą wiedzę na temat hics niż Anonimowa? Możesz napisać więcej szczegółów dotyczących samej pracy w firmie? Czy faktycznie jako kobieta powinnam się obawiać jakiś niekulturalnych uwag w moją stronę?

@Gwiazdka

Jesli ci tak przeszkadza slownictwo to osoba z zarzadu zamiast wspolszef :) Nie musze sie doinformowywac. Pracowalam tam i nikt nigdy w zyciu nie byl tak oblesny jak Moon S. (usunięte przez administratora) Jesli zamierzasz go bronic to na pewno jestes kims z jego otoczenia, to ja mam 10 plusow przy opinii bo kazdy wie jak jest w tej firmie.

@Teresa

Musisz sie liczyc z oblesnymi tekstami ze strony ów pana Moona, nie polecam pracy, nie warta nerwow i zdrowia. Pensja tez nie jest wybitna. Koreanczycy nastawieni na zysk kosztem wszystkiego i wszystkich.

Artur

Odniesiesz się do tego, co było tu pisane że praca jest spokojna? Bo ja nie rozumiem co to oznacza. Jeszcze jedna mnie rzecz nurtuje. Mianowicie ten awans. Serio, jak ktoś awansuje to więcej nie zarobi tylko będzie mieć po prostu inne obowiązki? Też takie coś wywnioskowałem z jednego wpisu tu.

Praca bardzo fajna, w miarę spokojna. Jeśli ktoś nie ma dla siebie lepszych możliwości to polecam.

@Andrzej

Co to znaczy, że praca jest w miarę spokojna? Nie trzeba się gonić podczas zmiany? Można pracować w swoim tempie? Jakieś rutynowe czynności?

MAXYMILIAN

Ta Firma to żart sprowadzają plastikowe części szorują papierem ściernym i lakierują poczym wysyłają na Słowację oni chyba je sami produkują i poprawiają to co spatraczyli w procesie produkcji inaczej tego nazwać nie można

Barbara

No piszcie, że byliście i przeżyliście i podziękujecie. Czyli jest źle, ale co dokładnie? Ktoś napisał o złej atmosferze i że jakaś starsza pani rządzi wszystkimi. Czy tak jest nadal? Ta pani nadal pracuje i psuje atmosferę?

Squid Game

Byłem,widzialem ,przeżyłem....ja podziękuję .. odpuszczam...

Aneta
@Squid Game

A co konkretnie zobaczyłeś? Byłeś tylko na rekrutacji czy widziałeś działanie ich wszystkich od środka? Bo z tego co widzę z rekrutacjami i wymianą info jak zwykle problem, w firmie pewnie podobnie... Masz jakąś alternatywę do pracy zamiast nich?

Aniela

Do awansu nawet przymuszają, kasy z tego nie będzie, za to prezes Cię poklepie po pleckach.

@Aniela

Przymuszanie do awansu? Na czym to polega i co firma chce przez to osiągnąć?

M.

Nieprofesjonalne podejście do rekrutacji. Obiecując wiadomość zwrotną w każdym wypadku wypadałoby wysłać chociaż SMS.

Czy pracownicy w Hics Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Marz...

No chyba żartujesz....

Artur
@Marz...

Czyżby atmosfera w firmie Hics nie należała do najlepszych? Tak rozumiem Twoją reakcję na zadane przez tego użytkownika pytanie. Jestem bardzo zaskoczony i chcę od razu ustalić, jak to faktycznie wygląda. Możesz mi napisać, co wiesz o pracy w tej firmie? Każda informacja będzie bardzo cenna.

Marz...
@Artur

Popracujesz zobaczysz......na montażu (usunięte przez administratora) przez pracowników firmy...w zasadzie to jednej starszej Pani...S... rządzi wszystkim dookoła, a Pani Leader to tylko na papierze...udaje, że się nic nie dzieiej...sama się jej chyba boi......bo to taki długoletni pracownik...raczej stara jędza.

Onon

Czy są jakieś przyjęcia ?

Ona12

Czy są przyjęcia na produkcję ?

Gdzie można dzwonić o przyjęcia do firmy ?

Evel

Są przyjęcia??

kulka

No tak to racja, pracuję w sporym korpo niezadowolonych jest sporo, ale jak powiesz że zawsze mogą zmienić pracę to oburzeni wielce :) Plotki ploteczki i romanse, czyli korpo pełnym ryjem. pozdrowienia.

Jasiek

Firma generalnie dobrze oceniana przez pracowników ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

Co wchodzi w socjal Hics Sp. z o.o.?

kulka

witam, z tego co wiem to socjal tam nie istnieje, a przynajmniej nie w ogólnym tego słowa znaczeniu. Czasem coś jest a czasem nie. pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hics Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hics Sp. z o.o.
  • Metalowa 3