Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Zniesmaczona

Podstawowa zasada to zachowac odleglosc czesto myc rece i nie odlizywac palcow i to jest juz kazdego personalna dzialka zaden pracowa tego nie jest wstanie zweryfikowac, wiec jak sami nie myslicie to nikt za was tego nie zrobi bo do sklepu kazdy idzie i to juz nie jest strach a do roboty to wielkie oczy a dwa to tego goworka powinni spalic za to ze pozwala na zameiszczanei tutaj takich rasistowskich i ksenofobicznych tekstow. Dobrze ze polaczki to taki zadbany narod, jeden z druga w dziurawych skarpetach zasuwa i nagle swiete oburzenie

Sprawiedliwy
@Zniesmaczona

Większości prac nie da się w tym zakładzie wykonać z zachowaniem odległości. Swoje wywody o ksenofobii mozesz sobie teraz darować, poprawność polityczna i kochaj wszystkich w tym czasie raczej sie nie sprawdza.

Highfive

Mnie nie zniesmacza, wręcz się totalnie zgadzam.

@Zniesmaczona

To ja się pytam w takim razie gdzieś jest przestrzegane.... Pracodawcy będą musieli zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa swoim pracownikom. I tak: stanowiska pracy poszczególnych osób muszą być oddalone od siebie o co najmniej 1,5 metra.

Kuzyn
@Lulu

Módlmy się tylko żeby nie musieli zamknąć zakładu. Bo na pewno do niego nie wrócimy

Tulipan

No i to 1,5m na wiekszosci stanowisk jest nierealne

six
@Highfive

dokładnie. Każdy powinien dbać o siebie, bo nikt za nas tego nie zrobi. Nie rozumiem w czym jest problem i dlaczego za wszelką cenę każdy chce zwalać winę na firmę a nie popatrzy na siebie.. trzeba się cieszyć, że zakład funkcjonuje i jest praca i są pieniądze, bo różnie mogło być i ciekawe jakie by było narzekanie jakby wszyscy zostali bez srodków do życia

Viola
@six

Mądrze napisane popieram,tym bardziej że nie jednej osobie ten zakład życie uratował i większość z tych osób nie nadaję się do roboty i pracy w innych zakładach

six
@Viola

ale wiadomo jak to jest, człowiek docenia jak straci ;)

Anita

Jako pracownik mogę napisać, że w Unitop ściśle stosujemy się do zaleceń służb sanitarnych. Dezynfekujemy ręce czy powierzchnie, mamy wprowadzone przerwy między zmianami, mierzymy temperaturę, ograniczyliśmy kontakty z zewnątrz i wewnątrz firmy. Zależy na tym, aby nie chorować i chcemy czuć się bezpiecznie w miejscu naszej pracy.

produkcja
@Anita

To prawda. Jako pracownik produkcji jestem za tymi działaniami i ciesze się że zostały podjęte, ale zatrudniając w tym momencie pracowników tymczasowych którzy jeszcze parę dni temu pracowali w kilku innych fabrykach - mieli kontakt z ogromna ilością osób, którzy mieszkają w większej grupie w tym pracującej po całej Łodzi / na rożnych zmianach / działach . Cala Wasza praca, działania które zostały podjęte może się zdarzyć ze pójdą na marne. Trochę zrozumienia obecnej sytuacji - My nie pracujemy zdalnie.

Milla

W jakich godzinach pracuje biuro? Jestem zainteresowana pracą w BOK, ale w ogłoszeniu nie ma nic o godzinach

karen
@Milla

zgaduje ze raczej standardowo jak wszędzie

@karen

Czyli mówisz, ze 8-16? Tak podejrzewam też, zwłaszcza, że w Google są takie godziny, ale zawsze lepiej się dopytać, bo w zakładach produkcyjnych różnie to bywa

karen
@Milla

tak mi się wydaje że 8-16, ale spotykalam się też z sytuacjami ze była tolerancja 7/9-15/17 i sie jakoś tam można było dogadać jak się przychodzi, chociaż to rzadko spotykane, raczej z góry narzucają o której godzinie trzeba przyjść

@karen

A, okej, a powie ktoś jak konkretnie tutaj jest? Będę wdzięczna :)

Milla

na praucj.pl są wszystkie ogłoszenia aktualne do unitopu

Multi

Zgadzam się wszystko firma porażka, kiedyś tam było super inne czasy inne ludzie a teraz szkoda gadać nie polecam firmy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Ona

W zamian za nasze zaangażowanie i narażenie naszego zdrowia dadzą nam premii 3.9% Najważniejsze że dyrekcja będzie mogła poszczycić się wydajnością przed zarządem.

Lulu

A to nie można zadzwonić do odpowiednich władz skoro tyłu ludzi tam pracuje i dla swojego bezpieczeństwa?

Ludzie
@Lulu

Dopiero jak ktoś zachowuje, i zamkną zakład to taki dyr. Się zastanowi . Zamiast przeciwdziałać i skrócić godziny pracy to tylko zamówienia są ważne. Nie ludzie

@Ludzie

Ale zanim będzie za późno można z dodzwonić do sanepidu dziwi mnie ilość ludzi pracujących i nie myślących?

Jakie są warunki zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A?

Kaja

dobre, przyzwoite, uczciwe - nie wiem co więcej dodać. Trzeba by doprecyzować pytanie, to wtedy chetnie na nie odpowiem, pozdrawiam

elon

normalne

agawa

witam. chciałam dodać od siebie, ze przeszlam przez wiele produkcji w swoim zyciu. ogolnie jakos tak przyzwyczailam sie do takiej pracy i ciezko mi zmienic na inna choc niektorzy moga sie dziwic, bo pewnie znalazlaby sie duzo lepsza praca dla kobiety o ile oczywiscie udalo by sie ją znalezc, bo teraz to w sumie roznie bywa. tak czy tak, na tej produkcji w unitopie pracuje najdluzej, fajnie sie robi, kasa zawsze na czas, atmosfera jest bardzo w porzadku, nie czuje sie jakos zaniedbywana czy "olewana" przez pracodawce ale moze moje wymagania nie siegaja tez tak wysoko jak niektorych. ogolnie to jestem zadowolona, na razie sie nigdzie nie wybieram, dopoki jest wszystko tak jak ma byc to nie ma co uciekac gdzie indziej, bo moze byc gorzej

Brawo

No i fajnie...

Frela
@agawa

Ja mam podobnie, narzekać czasem ponarzekam, to fakt, ale koniec końców jest nieźle.

Ewka
@Frela

każdy człowiek musi sobie czasem ponarzekac i to jest calkowicie ludzkie, dopoki ma to jakąś granice. Cos nam pasuje, cos nam nie pasuje to jest normalne. Ale kiedy zaczyna byc tak, ze wszystko i wszyscy są źli no to juz jest problem, pytanie tylko z którą stroną

Panienka 2

Zgadzam się, wszyscy widzimy co się tu dzieje . Nikt nie myśli o przyszłości firmy (usunięte przez administratora)

Pan
@Panienka 2

Jakby było Wam tak źle to byście się zwalniali. Docenicie to co macie jak stracicie. Szanujcie to.

Panienka 2
@Pan

Proszę czytać ze zrozumieniem. (usunięte przez administratora) Prowadzone działania tylko skierowana na szybki zysk , nie ma prawdziwego gospodarza który Myśl i o przyszłości. (usunięte przez administratora)

@Panienka 2

bank nie myśli o przyszłości a o odzyskaniu kasy, którą dał. Nie bądź naiwny.

agawa

to nie była prowokacja. pozdrawiam.

kaena
@agawa

standardowo, jak ktoś ma coś dobrego do powiedzenia to od razu jest zły. Dlatego strach się tu wypowiedzieć czasem.. nie ma sie co przejmować frustratami

gedz
@kaena

ja bym to olal ;p kazdy ma prawo do swojego zdania na kazdy temat a juz szczegolnie na temat swojej pracy ktora sam wybiera dobrowolnie i nikt go do tego nie zmusza. Mozna zalozyc ze jezeli ktos pracuje to znaczy ze jest w porzadku bo po co mialby siedziec w miejscu gdzie mu sie nie podoba

Pyt

Jest tylko jeden oddział UNITOP w Polsce?

tak
@Pyt

hmm no tak, w Łodzi

Pyt
@tak

Dziękuję za odpowiedź

Arkadio
@Pyt

w sumie to wystarczyło wpisać w google :P

mikado
@Arkadio

no pewnie tak, ale od tego jest to forum zeby zadawać pytania a przy okazji uzyskać jakieś dodatkowe info, no przynajmniej tak mi sie zawsze wydawało ;)

Arkadio
@mikado

jak najbardziej masz rację, chodzi tylko o to, że szybciej byłoby wpisać w wyszukiwarkę, niż pytać tu i jeszcze czekać na odpowiedź, ale co kto woli, nie osądzam :)

James

Widzę że poszukują nowego brygadzistę bądź majstrowa (usunięte przez administratora)

@James

może nikt się nie zwolnił tylko potrzebują kogoś dodatkowo

James
@Bic

Co juz starzy sobie nie radzą

@James

nie wiem, ja tylko gdybam

eric
@James

a jest jakoś więcej tych ogłoszeń czy tylko te dwa? tak wiem, że mogę sobie sprawdzić, ale może coś już zniknęło, a ktoś pamieta że było

@eric

nie kojarzę

eric
@Bic

okej dzięki za odpowiedź, jakoś sobie ogarnę

KillerZorro

Praca na produkcji nie jest adekwatna do zarobków.Zakład trzyma się na "filarach komuny".Co prawda zarobki, są zawsze na czas, ale brak jakichkolwiek benefitów(wyłączając bon świąteczny 180zł i Wczasy pod Gruszą co na przestrzeni roku jest śmieszne) czy podwyżek na przestrzeni wielu lat odstrasza pracowników(szczególnie młodych).Warto nadmienić "wyższość oraz jadowitość" starszego pokolenia jak i czasem Mobing co jest praktycznie "zlewane" przez wyżej postawione osoby.Nie doczekasz się tam szacunku za wiele przepracowanych lat czy też "należnego Tobie urlopu w wybranym przez Ciebie czasie"(przez przymusowy postój Firmy w czasie letnim który trwa 2 tygodnie dalsze wybieranie urlopu stanowi problem, ponieważ nie zawsze ma kto Ciebie zastąpić co nie powinno pracownika praktycznie w ogóle obchodzić a jednak problemy są i to duże)..Pracowałem tam, aż lub tylko 4 lata, ale zaobserwowałem wiele.Wiadomo, że idzie się dogadać z częścią osób które jeszcze "nie zwariowały"(głownie z częścią Męską pracowników- co nie jest szowinistyczną uwagą z Mojej strony lecz prawdą i myślę, że to zjawisko widoczne jest w większości zakładów produkcyjnych).Podsumowując: Praca dla osób silnie przede wszystkim Psychicznie no i oczywiście Fizycznie jak w większości zakładów tego typu.Jeśli już ktoś się zdecyduję to polecam jedynie pracę na dziale "chałwy" bo nie jest taka monotonna(chodzi głównie niestety o Panów).Wypłata dopuszczalna jedynie w przypadku jakichkolwiek nadróbek bądz odpowiedniego asortymentu(3zmiany raczej nie, są brane mocno pod uwagę).Chciałbym wypisać tutaj więcej plusów bo jednak wdrożyłem się z częścią osób w firmie, ale jest ciężko coś więcej znalezc.Mam nadzieję, że warunki w zakładzie się poprawią czego życzę prawie wszystkim i trzymajcie się tam.

yves

oprócz produkcji na jakie stanowiska szukają??

danio
@yves

aktualnie to szczerze nie widzę żadnych oferty, jakby wszystkie zniknęły, więc może chwilowo znaleźli odpowiednią liczbę osób, a za jakiś czas znowu coś wstawią jak nikt się nie nada do pracy

Ttt
@danio

Odpowiedniej ilości osób to oni nigdy nie znajdą jak będą robić tak jak do tej pory. Ktoś przyjdzie i za moment go już nie ma. Szybciej się zwalniają niż kiedykolwiek wcześniej.

@danio

NIE NADA, czy nie wytrzyma psychicznie z starymi nadynanymi pracownikami co Optima im życie uratowała

danio
@Ttt

no to się dopier okaże, bo na ten moment nie ma nic, a zatem odpowiednią liczbę znaleźli, to już w ich interesie będzie czy zostaną czy nie. Na szczęście nie Tobie to oceniać

Beti

Cześć. Czy jest potrzebny ktoś na produkcję?

uni
@Beti

Tak, jest oferta na pracuj.pl

quan

tak

tori
@Beti

nawet oferta na konserwatora zmianowego się pojawiła niedawno

Holl
@tori

Czym zajmuje się konserwator zmianowy?

rolex
@Holl

ogólnie to reguluje i naprawia maszyny z produkcji - i wszystko dookoła tego, dba o nie, sprawdza, zgłasza wszelkie problemy i potrzebne części np do naprawy czy coś

Holl
@rolex

a okej, dzięki bardzo, doczytam sobie jeszcze szczegóły ;)

nieznajoma

Mbank w grudniu 2019 przejął udziały firmy za niespłacanie kredytu. Notabene ciekawe na podstawie czego Mbank udzielił tak dużego kredytu tej firmie bez pokrycia w aktywach. A dzisiaj Mbank na sprzedaż. Patrz doniesienia prasowe i KRS.

PPP
@nieznajoma

Pieniadze zgarnal poprzedni wlasciciel. Ciekawy walek w sumie

@PPP

oj chyba nie, spłacał kredyty bo w sumie mbank nas przejął.

Olo
@pracownik

Jeszcze wczesniejszy

KARGUL

Mam pytanie chcę zacząć pracować w Unitopie od lutego 2020,ile płacą za godz pracy brutto na produkcji i czy jest jakaś premia do wypłaty? Z góry dziękuję za odpowiedź jaką ktoś napisze.

dunder
@KARGUL

oczywiscie są premie uznaniowe za przepracowany miesiąc + dofinansowania na gruszke, jakieś tam bony świątecznie też się pojawiały. Można sobie też ogólnie dorobić na sobotach pracujących (ale to już wedle uznania) no i ogólnie na nadgodzinach - dają taką możliwość, wiec fajnie jesli ktos bardzo stawia na zarobek.

brick
@dunder

ale te nadgodziny są zawsze dobrowolne czy tez obowiazkowe?

dunder
@brick

nadgodziny nie są obowiązkowe, to tylko dla chętnych na dodatkowy zarobek

brick
@dunder

a to bardzo spoko opcja, dzięki bardzo

@KARGUL

firma bez przyszłosci, stary park maszynowy. brak automatyzacji. szukaj pracy z przyszłością. byli fajni ludzie, ale wszycy odeszli. Za dużo wlascicieli. firma jest na sprzedaż.

bruno
@obserwator

czy Ty aby nie przesadzasz z tą firmą na sprzedaż? nie wydaje mi sie zeby faktycznie tak bylo i nie sadze by bylo to poparte jakimis dowodami lub chociaz rzeczowym argumentem, po co wprowadzac ludzi w bład?

@bruno

to nie tajemnica. wczesniej zarzad informował pracowników o sytuacji Unitopu. nic nie piszę nie poparaego argumentami. nie wprowadzam ludzi w błąd. a może Ty chcesz coś ukryć? szkoda młodego zatrudniać i kusić zarobkami a potem sprzedać zakład ..... to nie fair.

bruno
@obserwator

jeszcze nic nie wiadomo, nie wiemy co będzie, nie ma co siać paniki od razu, na razie wszystko dziala więc w czym problem?

@bruno

popatrz na wpis @nieznajomej. Panika wśród ludzi już powinna być. brak przyszłości Unitopu i spowolnienie na rynku pracy, powinno dać ludziom do myślenia. Na jak długo starczy pieniędzy na wynagrodzenia? Nie kusić młodych bo i tak nie jest im łatwo na rynku pracy. Bądź fair pracodawcą a nie "ręką" banku.

Blady

(usunięte przez administratora)Wymagania rosną lecz wypłata nie rośnie tak jak wymagania. (usunięte przez administratora).Po za tym dużo jest ukraińców którzy większości nie nadają się do pracy i polscy pracownicy musza6 za nich nadrabiać robotę .Która jest wystarczająco ciężka.

nieznajoma

firma jest na sprzedaż*

Olo

Bedzie tylko gorzej, ciekawe kiedy zabraknie pieniedzy? Moze juz?

sharkie

Na jooble wpadło dosyć sporo ogłoszeń do unitopu, jakby to kogoś interesowało :D

xyz
@sharkie

Zatrudniają świeżych a starszych stażem zwalniają,bo nie przeszli badań na maszyny po pracy na nich przez 20 lat.Podobno 7 osób do zwolnienia.Ciekawe kto im będzie pracował.Tyle osób z jednego działu.

Yeti
@sharkie

Na produkcję tylko, czy biurowych też szukają?

sharkie
@Yeti

biurowych też, chyba księgowe i pomoce ksiegowych

Kris

Witam. Jakie są zarobki w tej firmie na produkcji dla nowych osób?? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A