Opinie o Głogowskie Centrum Myśli Jana Pawła Ii w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Głogowskie Centrum Myśli Jana Pawła Ii. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Głogowskie Centrum Myśli Jana Pawła Ii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Głogowskie Centrum Myśli Jana Pawła Ii w Głogów

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Głogowskie Centrum Myśli Jana Pawła Ii?

Głos w sprawie Nowy wpis

Witam, chyba pomyłka. Centrum Myśli Jana Pawła II to instytucja kultury m.st. Warszawy. Działamy w Warszawie, nie wiem, skąd się wziął Głogów. Pozdrawiam.

Worker

Zaczęłam pracę pełna zapału. Niestety nie tylko byłam oszukana bo dział który miałam kierować nie miał pracowników, ale szczególnie przykre byli stosunki z dyrektorem programów. Kilka osób, łącznie ze mną cierpilismy z jego powodu. Depresje, płacz, wypalenie zawodowe, etc byli częste zjawisko. Wystarczy powiedzieć, że podczas mojej czasu pracy w centrum (nie cały pół tora roku), odeszli z centrum ponad połowa pracowników, ze względu właśnie na mobbing z którego cierpiliśmy. Są byli pracownicy jeszcze pod opieką medyczną w bardzo kiepkim stanie psychiczniej. Poza tym, Centrum ma ogromne możliwości na robienie dużo dobrego, dlatego szkoda że z powodu osobowości jednego z szefów tak się dzieje. Moje sugestie dla Centrum Myśli Jana Pawła II: Zmiana Dyrektora Programowego. Ustalenie konkretne cele dla każdego działu i trzymać się nimi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Unikać złego traktowania pracowników przez Dyrektora programowego

@Worker

Dawne dzieje. Tego człowieka, o którym pisze Worker, nie ma już w Centrum. Potwierdzam - był trudnym szefem, o zbyt niskich kompetencjach w zarządzaniu ludźmi, przy jednocześnie wysokich kompetencjach merytorycznych. Sprawy, które były zgłaszane zgodnie z procedurą, miały swoją kontynuację na drodze formalno-prawnej. Zarząd, który jest obecnie, to spełnienie marzeń każdego pracownika, a proszę wierzyć - pisze to osoba, która ma za sobą doświadczenie współpracy z wieloma zarządami. Natomiast nie jest prawdą, że w czasie półtora roku odeszła połowa zespołu. Nigdy tak nie było - było nas zawsze i jest obecnie ok. 35 osób na etatach i kilku stałych współpracowników. Odejścia się zdarzają, czasem 3-4 osoby w ciągu roku, ale nigdy w dziejach Centrum nie było sytuacji, o której pisze Worker. Czasem ludzie sami odchodzą, ale też Centrum żegna tych, którzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków lub wywiązują się źle. Kij zawsze ma dwa końce, a medal dwie strony. A prawda pewnie jednak pośrodku....

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Głos w sprawie Nowy wpis

Oczywiście, że tak. Proces zatrudnienia jest w pełni zgodny z prawem, wszak to instytucja publiczna. Pierwsza umowa zazwyczaj na okres próbny.

Mateusz

Czy uważacie ze firma jest rozwojowa?

Głos w sprawie
@Mateusz

Tak, jak najbardziej! Samo miejsce, które się mocno rozwija i zmienia to jedno. Ale to też miejsce, w którym jeśli tylko chcesz, możesz sam/sama się rozwijać, sięgać po więcej, nabierać kompetencji, o których wcześniej nie myślałeś/aś. Nie znam drugiego takiego pracodawcy, który dawałby takie możliwości do samorozwoju.

Firma Głogowskie Centrum Myśli Jana Pawła Ii prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracyjno-kancelaryjnych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista IT
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Myśli Jana Pawła II?

Głos w sprawie

Atmosferę tworzą ludzie. A w Centrum obecnie jest wspaniała ekipa - mądrych, zaangażowanych i lubiących swoją pracę ludzi. Jak wszędzie - zdarzają się trudne sytuacje, ale od dłuższego czasu, zwłaszcza odkąd w zespole Centrum nie ma osób, które wprowadzały zamęt i nie umiały zarządzać ludźmi lub budować dobrych relacji - atmosfera to wielki atut tego miejsca.

A.

Atmosfera jest zdecydowanie jedną z największych zalet tego miejsca. Do takiej pracy przychodzi się z przyjemnością.

Zostaw merytoryczną opinię o Głogowskie Centrum Myśli Jana Pawła Ii - Głogów

Głogowskie Centrum Myśli Jana Pawła Ii
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Karola Miarki 1
    67-200 Głogów