UNITOP-Optima S.A

Łódź

UNITOP-Optima S.A

Opinie o UNITOP-Optima S.A

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kamil

To nie tajemnica, że aktualnie bardzo dużo fachowców brakuje na rynku pracy.

ffff

gdzie mozna znalezc jakies info o przyjeciach?

@ffff 17.09.2018 15:12

Mój stan wiedzy pozwala mi powiedzieć, że obecnie nie ma prowadzonej rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Chociaż łatwo można zauważyć, że kłopotliwe braki kadrowe dają się we znaki pozostałym pracownikom.

Dekkk
@ffff 17.09.2018 15:12

Jak cos bedzie to napewno dodadza na stronce to musisz co jakis czas patrzec.

nifo

Znam juz robote na produkcji od podszewki takze jak tu przychodzilem to nie bylem niczym zaskoczony. no zwykla robota kazdy wie co ma robic i juz.

tanii

grunt to wczuc się w tempo pracy, potem robisz już wszystko z automatu

JOKOr
@tanii 16.07.2018 14:46

Wszystko kwestia wprawy, nie ma sie czego bac.

balas
@JOKOr 20.08.2018 13:59

Chodzi sie do pracy codziennie i robi sie swoje. dobrze powiedziane, grunt to sie wdrozyc potem tak czas leci jak szalony.

starzk

W sumie to ujdzie

Pampu
@starzk 27.08.2018 12:59

No zwykla robota bez filozofii

anonymous

Praca nie należy do lekkiej,ale ogólnie nie jest źle wypłaty na czas umowy o pracę, gruszka ale jest minus pracowników z Ukrainy nic nie mam do cudzoziemców ale przesadzają robią co chcą byle tylko godziny zleciały między przerwami można ich zastać w szatniach jak leżą na ławce chodzą tylko z telefonem i nikt im uwagi nie zwraca a my musimy naginać bo mamy akord (oni też są wliczania) nie można nic się odezwać bo się gniewają a pominęłam co do ich wynoszenia (złodziejstwa) PROSZĘ WEŹCIE Się za nich bo zanim to zrobicie może być za późno

Juhas

Obijac sie nie da wiec jak ktos nie jest nauczony roboty to sie tu nie odnajdzie. Ja fizycznie robie juz dlugo i ta praca nie jest dla mnie jakos bardzo ciezka. terminowo i czasem premia wpadnie to i tyle wiecej do wyplaty.

@Juhas 29.08.2018 14:38

Przepraszam o jakiej premii Ty piszesz bo ja tam pracuje dość długo i jeszcze nigdy nie dostałem żadnej Oprócz tej regulaminowe . Zakład idzie ma psy coraz mniej pieniędzy się tu zarabia a coraz więcej obowiązków dochodzi . I coraz wiecej kadry kierowniczej na którą musimy pracować

kol
@Pracownik 30.08.2018 00:19

No to pewnie ta premie mial na mysli, w sensie ogolnym ze jest

anonymous

Optima - hmm, stara załoga obrażona, że firma ciebie zatrudniła, ich zdaniem odbierasz im pracę. Miny mają jakby ktoś "nasrał im w spodnie", zero uśmiechu, zrozumienia, że jesteś nowy i nie tak szybki jak one, bo przeważnie to kobiety. Donoszą, plotkują, całkowity brak szczerości i te romanse. Mnie tam nie interesuje kto z kim sypia byleby nie rzutowało to na pracę i obiektywizm brygadzisty. Podstawowa stawka to 11.78 zł reszta to akord + nieprzymusowe pracujące soboty + nadgodziny. Firma zatrudnia również Ukraińców/ Ukrainki jedne fajne, drugie tępe dzidy ....

Gizmo

Wystawiam 3 z plusem za caloksztalt bo siedze tu juz troche. cudow sie nie ma co spodziewac, robic trzeba ale generalnie nie ma co wieszac psow na nich.

maciejko
@Gizmo 22.08.2018 11:19

dobrze gadasz, gruszek na wierzbie nie obiecuja, ale jako pracodawca to wcale ta firma nie jest taka zła

Leo

Niewiem kto tu plusuje tą firmę i pisze te pozytywne komentarze ale napewno to nie są ludzie pracujący na produkcji!! Warunki latem są okropne !!!Pot się leje po całym ciele..Praca ciężka i nie adekwatna do zarobków!! Polacy przychodzą i zaraz się zwalniają...została Ukraina która coraz liczniej się tutaj reprezentuje...(Możliwe że jest ich już tu więcej niż Polaków!!!). Na plus jest to że wynagrodzenie jest zawsze w terminie. Więc jak ktoś chce pracować jak robot i nie ma innej opcji zatrudnienia niech tu spróbuję....

Paulina

@melek, @Bartolo skoro jest normalnie w pracy w firmie UNITOP-Optima S.A to rozumiem, że polecilibyście innym zaaplikowanie tam, prawda? Czy możecie przy okazji dać rady odnośnie rekrutacji? Czego można się spodziewać i jak najlepiej się do niej przygotować?

Bartolo
@Paulina 16.08.2018 14:55

Ja polecam, ale kazdy ma rozne oczekiwania odnosnie roboty . Uwazam, ze masakry tu nie ma.

melek

przerobilem juz kilka tematow jesli chodzi o robote na produkcji, ale musze powiedziec ze tu jest jakos najbardziej normalnie. oczywiscie nie pisze ze jest kolorowo i cukierkowo, ale kazdy wie co ma robic, mozna sie w sumie dogadacc i tak mi juz tu leci ktorys miesiac.

Bartolo
@melek 10.08.2018 14:36

Podzielam !

Paulina

@kpt Wąs zgłaszaliście przełożonemu, że wentylatory, które są w firmie UNITOP-Optima S.A nie dają rady przy obecnych temperaturach i przydałyby się nowe? Może warto napomknąć na ten temat i coś zostanie zmienione. @kantek oczywiście, że tak. To dobrze, że pracodawca dodatkowo potrafi motywować swoich pracowników do pracy.

Paulina

@Dip, @Jeszko, @ranger, a czy firma proponuje jakieś premie, benefity dla pracowników? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? To będą pomocne informacje dla innych użytkowników forum, którzy są zainteresowani pracą w UNITOP-Optima.

Jeszko
@Paulina 11.06.2018 22:30

Jest nawet od niedawna premia uznaniowa za w pełni przepracowany miesiąc. Bardzo spoko.

kantek
@Jeszko 13.06.2018 12:27

no dodatkowa kasa zawsze sie przydaje

KOLO
@kantek 03.08.2018 11:08

W poprzedniej robocie mój szef nie rozumiał co to sa premie dlatego fajnie, ze tu czasem jakas dodatkowa kasa do wyplaty wpadniee.

kpt Wąs

Godzina 11 i termometr na sali, założony chyba w najchłodniejszym miejscu wskazuje 33 stopnie Celsjusza. Wentylatory leniwie młócą powietrze, oddychać jest ciężko, ubranie klei się do ciała, towar się klei. A do tego głowę rozsadza hałas tych cholernych, niewydajnych wentylatorów. Jeżeli macie wybrać się na tę Pustynię proponuję urządzić sobie seanse w saunie dla przyzwyczajenia organizmu.

Paulina

@Wostex masz zupełnie inne zdanie o firmie UNITOP-Optima S.A niż użytkownicy forum. Jak to możliwe? Oczywiście każdy ma prawo mieć swoją opinię, ale jestem ciekawa czemu Ty tak te wszystkie aspekty postrzegasz. Możesz coś więcej na temat powiedzieć? Może jednak są i dla Ciebie jakieś pozytywne aspekty w tej firmie?

Paulina

@jut a czego się spodziewałeś? Samo sformułowanie "ok" zbyt wiele nam na forum nie mówi o pracy w firmie UNITOP-Optima S.A. Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź? Użytkownicy zaglądają na forum w poszukiwaniu konkretów.

jut
@Paulina 27.07.2018 12:24

mam na mysli, ze praca na produkcji bywa specyficzna, ale generalnie jest w porzadku, grunt to wbic sie w rytm pracy i samo jakos idzie. dobra atmosfera rekompensuje

Robson
@jut 27.07.2018 13:39

Tez jestem za ludzmi, w innej robocie atmosfera byla tak gesta, ze zle sie czulem. tu jest znaczne lepiej i ta zmiana leci.

Wostex

UNITOP-OPTIMA firma w której panują dziwne zwyczaje. Zostałem zatrudniony na stanowisku magazynier. W innych firmach jest to stanowisko kierownika magazynu. W magazynie surowców władze sprawują ludzie którzy nigdy nie widzieli normalnego magazynu. K Woźniak i jakiś Stary pan w Szacunku 0 Pomocy 0 Wsparcia 0 Dyrektor firmy ok. Mogłyby tak jeszcze długo Ale nie polecam jeśli prowadzicie normalny tryb życia bez stresu

Remek

jesst co robić to napewno, ja jestem juz przyzwyczajony do roboty na produkcji wiec dla mnie nie ma zle.

jut

jest dokladnie tak jak sie spodziewalem. generalnie ok

Paulina

@kiksi czyli firma UNITOP-Optima S.A publikuje swoje oferty pracy na stronie internetowej i tam trzeba ich szukać? Czy często firma poszukuje nowych pracowników? Wiesz coś na ten temat? Myślę, że mogą to być istotne informacje dla osób poszukujących pracy.

kiksi
@Paulina 20.07.2018 12:09

tak mozna tam znaleźć aktualne oferty. nie szukaja często ale czasem są.

Irek

Słyszałem sporo dobrego o firmie i interesuje mnie czy firma w ogóle potrzebuje pracowników?

kiksi
@Irek 12.07.2018 18:47

trzeba sprawdzać co jakiś czas i odwiezac ich stronke internetowa moze akurat się cos znajdzie

dragon

Praca na produkcji jaka jest kazdy wie. Ludzie mili to i do roboty ma się wieksza motywacje.

krino

ja to nie wiem nieh se kazdy pisze co tam sobie chce

cziptol

jak sobie tak przypomne prace w unitpie to raczej pozytywne. jak ja pracowalam to bylo spokojnie. widze ze tu pare osob pisze nieprzychylne ale wydaje mi sie ze to przesada. kazdy czasem moze ponarzekac ale tez nie bylo nigdy w firmie zle wiec nie wiem.

Epi

Są jakieś aktualne ogłoszenia?

ssssop
@Epi 21.05.2018 14:42

widziałem ogłoszenia na pracownika produkcji i na brygadzistę. nawet niedawno wrzucili. wysłałem cv.

Wera
@ssssop 23.05.2018 09:46

Na brygadziste z zewnątrz? Przydałoby się aby był to ktoś nie przesiąknięty Optima.

Hejmo

Na produkcje szukaja!!!

klopsik
@Epi 21.05.2018 14:42

są nawet na pracuj.pl, nawet na kilka stanowisk. dajcie znać jak się uda zatrudnić, bo też próbuję i ciekawi mnie czy się uda ;)

olis

co jak co, ale przynajmniej jest umowa o pracę, a nie jakaś śmieciówka. w innych firmach to nieraz jest koszmar pod tym względem...

Boso
@olis 22.03.2018 14:03

Umowa to umowa chyba w takim zakładzie musi być umowa o pracy bo mało kto by pracował w taki zakładzie na inną umowę. A co z tego skoro na taki zapierdol...co jest w tym zakładzie ledwo wychodzi się 2300 na rękę i to musisz mieć nadróbke. Tu powinno się o wiele więcej zarabiać żeby przyciągnąć młodych do pracy a nie w drugą stronę.

olis
@Boso 22.03.2018 16:24

człowieku, mało widziałeś. nie wszędzie jest taki luksus jak umowa. wszędzie śmieciówki wciskają jak leci...

Boso
@olis 23.03.2018 14:31

Uwierz człowieku ze dużo widziałem! !!bo to nie jest moja (usunięte przez administratora) pierwsza praca .!!!!

Warmen
@Boso 22.03.2018 16:24

2300 na rękę to obecnie dobra wypłata, w innych firmach ludzie zapiepszają za 1700-1800 pln przez agencje...

Goda
@olis 22.03.2018 14:03

Jeżeli cie umowa zadowala to super ale widzę ze wolisz być traktowany jak śmieć! !!

niuch
@Warmen 18.04.2018 14:28

Hah, doladnie! tez bym chcial wiecej, kazdy by chcial. Ale tu mam wiecej niz w poprzedniej pracy i to sie da odczuc po portfelu na plus

Zainteresowana

Witam proszę o informację dotyczącą działu sprzedaży chodzi mi o PH jakie godziny pracy, ilość wizyt itp z góry dziękuję

Turro

W Unitopie byłam krótko ale muszę przyznać że nawet byłam zadowolona chociaż dużo roboty było. Towarzystwo bardzo sympatyczne. Jakbym miała szansę jeszcze raz mieszkać niedaleko Unitopu to bym się zatrudniła ponownie.

aMbi
@Turro 28.06.2018 15:30

ja kawaleczek dojezdzam ale tez pracuje tutaj. Moze i produkcja nie jest najambitniejsza praca ale jako praca dla zarobku jest serio oki, za cos zyc sie musi.

Paulina

@Urka, @kpt Wąs, jak ocenicie warunki zatrudnienia? Czy waszym zdaniem warto aplikować do UNITOP-Optima? @Pracownik, a czy widzisz jakieś plusy pracy w tym miejscu? Zachęcam również innych pracowników do wypowiedzenia się na temat pracy w tej firmie.

Urka
@Paulina 25.06.2018 13:11

Warto.

@Paulina 25.06.2018 13:11

Warunki jakie są można przeczytać we wcześniejszych postach. Zmian nie zauważy nowy pracownik. Warunki zatrudnienia są czytelne i zrozumiałe dla każdego w miarę ogarniętego człowieka. Jeżeli nie będzie to Twoja pierwsza praca, a masz na utrzymaniu dom i rodzinę to NIE warto aplikować. Strata sił, a pieniędzy wystarczających na dość godne życie nie zarobisz. Sam jak tylko już unormuje mi się sytuacja poza zakładowa uciekam jak najdalej. Szkoda mi zdrowia, już teraz po kilku latach mam z tego powodu problemy, których nie miałem przed rozpoczęciem pracy.

Zostaw opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNITOP-Optima S.A