Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Bożena

Cześć, widzę że firma niedawno szukała (albo nadal szuka?) magazynierów ;) Ktoś byl na rozmowie albo pracuje na tym stanowisku, i opowie o warunkach, systemie pracy? Spoko byłoby też poznać widelki :P

kandydat

Witam. Na portalu pracuj.pl pojawiła się oferta pracy na "Specjalista ds. Controllingu". Czy ktoś z pracowników mógłby przybliżyć temacik? w sensie czy warto finansowo, jak atmosfera w dziale, czy zgrany i otwarty zespół na nowych ludzi? możliwości awansu, rozwoju? czy oferta pracy jest wynikiem powiększenia działu czy też wynikiem "ucieczki pracownika"???? Będę wdzięczny za wszelkie info. Pozdrawiam serdecznie

Bakaland

To nie pierwsza firma która ten niby lekarz firm zniszczył To człowiek demolka niszczy wszystko na swojej drodze. Za jego panowania straciliśmy wszystkie exporty ,które zostały wypracowane przez poprzedników. Ciągnie za sobą stado nieudaczników i robi z nich kierowników . Ludzie którzy Tu się udzielają i piszą JEŚLI CI NIE PASUJE TO SOBIE ZMIEŃ PRACE. Nic nie potrafią Panie Moczulski niech Pan weźmie odpowiedzialność za firmę która przetrwała , komunę , przemiany dzikiego kapitalizmu koronawirusa i wszelkie problemy ale Pana Moczulskiego nie przetrwa . Lekarz firm i celebryta prasowy i obierzyświat w pogoni za przygodami na rachunek naszej firmy który tylko czerpie profity . Ps. Proszę płacić ze swoich pieniędzy za mercedesa którym Pan jeździ, poprzednicy zrobili o wiele więcej , zbudowali majątek firmy i nie musieli się obnosić z pieniędzmi tak jak Pan , jeździli starymy autami a Pan pokupował auta które naszą firmę kosztują 35 tysięcy miesięcznie . I co może znowu do Dubaiu na wycieczkę???

Ola

Dobra zmiana . Ludzie którzy są świeżo przyjęci do pracy nie mający żadnego doświadczenia często nawet ochoty do pracy, dostają stawkę wyższą od pracowników którzy pracują tu 20 lat. Na tym przykładzie, jednym z wielu widać jak rozgarnięci są nasi wspaniali zarządzający. Może to jest specjalna zagrywka by starzy pracownicy się zwolnili, by nikt ich (kierownictwo) nie krytykował jak prowadzą firmę BRAWO DLA GRABARZA FIRM (celebryty)

dawny pracownik
@Ola

firma została przejeta przez mbank. (usunięte przez administratora)

dawny pracownik
@dawny pracownik

oj widzę że mój wpis został usunięty. Co potwierdza, że mbank znalazł nowego inwestora bądź sprzedał już unitop. Nie będzie kontynuacji produkcji. Szukajcie roboty bo zwolnienia to tylko kwestia czasu. Tym bardziej, że energia i gaz idą w górę.

Optima
@dawny pracownik

Prawnik z zewnątrz siedział cały tydzień na pewno nie gadali o pogodzie . Rozbiorą firmę między sobą i po sprawie, lekarz firm się spisał 5 lat i zniszczył taką firmę . Taki wybitny i nie potrafi załatwić żadnego nowego eksportu , jedzie tylko na dorobku poprzedników. Oprócz mercedesa wypożyczonego dla siebie nic nie osiągnęła. O przepraszam i wakacje w Dubaju

Dorota
@dawny pracownik

Co, jak, kiedy? A poza tym coś się tam zmieniło, nazwa czy zespół?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Medyk

Panie Moczulski a może by Pan porozmawiał z Panem Dępskim i zapytał jak taką firmą się zarządza może by Panu wytłumaczył ze to nie jest warzywniak i że o ludzi się dba a nie wyrzuca jak warzywa Chyba nawet Pan sobie nie zdaje sprawy jaka to odpowiedzialność na Panu spoczywa . Jak na razie to firma idzie na (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Upadek firmy

Ciekawe kto że starych pracowników jeszcze pracuje i daje się tak poniżać połowa wypowiedzenie druga na zwolnieniu więc gońcie cie nie potraficie zadbać o nas i każdy ucieka powodzenia wam nie życzę...

Julia
@Upadek firmy

Ale w jaki sposób? Możesz rozwinąć?

Roberto

Zrobił się ogromny (usunięte przez administratora) w tej firmie. Obiecują kokosy a jest coraz gorzej. Starsi pracownicy mają mniejsze stawki od tych co pracują "chwilę". Podwyżki poszły dla nielicznych i chyba za to, że ktoś wszedł pod biurko. Ludzie przez cudowne zarządzanie nie dostają premi. Firma wywaliła ogromne pieniądze na jakąś maszynę która nie działa i nigdy nie zadziała . Tak samo jak na jakiegoś dziwnego gościa od szkoleń. A teraz nagle szukają oszczędności....(usunięte przez administratora)

Agata

Zastanawiam się nad Waszymi uwagami i nasuwa się jedna myśl - skoro tak Wam źle to dlaczego nie zmienicie pracy? Co Was trzyma skoro to taki kierat?

Krystyna
@Agata

To że komuś się coś nie podoba to od razu znaczy, że ma zmieniac pracę? Może ludzie mają też jakieś plusy z pracy tam?

Agata
@Krystyna

Super, że jednak są jakieś plusy. ???? Czyli jednak nie jest tak najgorzej. Co do zmian to jeżeli jest komuś źle to powinien coś w swoim życiu zmienić i nie pozostawać biernym ograniczając się tylko do narzekania (pomimo, że narzekanie jest już cechą naszego narodu) i uzewnętrzniania swoich frustracji publicznie. Niech może najpierw porozmawia z przełożonym o tym co go boli.

@Krystyna

Plusem może być to, że pracujemy na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy, wynagrodzenie choć może imponujące nie jest, to zawsze na czas (nie wszędzie jest to zapewnione - wiem co mówię). Jakieś plusy są.

Urlop

Sku..syny od nas oczekują żebyśmy tyrali na wyśrubowane normy a jak przychodzi do płacenia to robią z nas w chu.a Zapłaćcie za grusze

Dorota
@Urlop

A co się stało z pieniędzmi, jakieś problemy z wypłatą?

Ktoś aplikuje do firmy UNITOP-Optima S.A w mieście Łódź? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Byłam dzisiaj, jestem zadowolona z rekrutacji .Bardzo miła i konkretna rozmowa z panią Daria .

Tulipan
@Anna

Powodzenia

Marzena
@Tulipan

Ale to chyba już nieco za późno, żeby życzyć powodzenia, skoro już po fakcie jest? ;) Generalnie myślisz, że na luzie się dostanie? Trudno jest się dostać tak właściwie?

@Marzena

Dostałam się i teraz wcale nie jest trudno się dostać.

@Anna

Do szamba zawsze łatwo się dostać.Jak szybko się dostałaś tak szybko będziesz uciekać.No chyba że lubisz pracować jak w kieracie i na premie dla liderów bo dla pracowników mają pensji tyle ile wystarczy im jak już sobie wypłaca pensje

Social

GDZIE SA NASZE PIENIADZE NA GRUSZE!!!DLACZEGO DO TEJ PORY NIE MA PRZELEWU CHOC PRACOWNICY OD TYGODNIA NA URLOPIE.!!!!!!! KTO TAK ZLE ZARZADZA TA FIRMA ZE DOBRZY PRACOWNICY MASOWO SKLADAJA WYPOWIEDZENIA.FIRMA KTOREJ NIE ZALEZY NA DOSWIADCZONYCH PRACOWNIKACH BARDZIEJ TROSZCZA SIE O UKRAINCOW NIZ O POLAKÓW. BRAVO WY

Social
@Social

Nasze pieniądze poszły na wypłaty dla tej cudownej kadry kierowniczej i na wynajem białego Mercedesa dla lekarza firm.TO CO MOGLO NAM SIĘ NAJGORSZEGO TRAFIC TO SIE TRAFILO

Władca much
@Social

Cała prawda tyle lat grusza była wypłacana przed urlopem a tu nagle lipa nie ma pieniędzy.Niech więcej zatrudniom ludzi na stanowiskach kierowniczych i ludzi nie wiadomo od czego albo ludzi od 5s którzy biorą niezła kasiowarke

Jakie wartości są cenione w UNITOP-Optima S.A?

?

Jak to jakie? Jak w każdym zakładzie. Uczciwość i sumienność w powierzonych zadaniach.

!?

Najlepiej tacy co mają nieduże IQ bo wtedy będą (usunięte przez administratora) bez słowa sprzeciwu i będą zadowoleni z wypłaty na 3 zmiany na poziomie 3 tys.

Premia

I cyk 0,7% premii a nasza gwiazda od norm i planowania nie zdaje sobie sprawy że ciągle jest testowana maszyna (prototyp, złom ) ze nie ma kto pracować najważniejsze żeby w tabelkach się zgadzało. Nie było waszych usprawnień i wszystko szło, i były jakotakie premie . Pozdrowienia dla Pana planisty , miłego wypoczynku I spokojnego sumienia z myślą że pozbawił ludzi środków do życia za ciężką pracę

Arab

Nowe lepsze zarządzanie doprowadziło nas do tego że wypłata dofinansowania na urlop(grusza ) do tej pory nie zostało wypłacone. A prezes sobie podróżuje po świecie i miło spędza czas .BRAWO Jeszcze takiego uzdrowiciela firm nie widzieliśmy, przerost formy nad treścią.

Ehh

Śmieszy mnie to ciągłe narzekanie na Unitop. Ktoś widzi jakieś pozytywy? Dlaczego tu pracujecie jak Wam tak źle?

@Ehh

Ponieważ nadal wierzymy że Nas ktoś kompetentny weźmie, ktoś kto się zna na tej branży. A tu tylko obsadzanie SWOICH na kluczowych stanowiskach Zajmowanie się nieistotnymi sprawami a nowych kontrahentów jak nie było tak nie ma

Ehh
@Bakaland

Długo masz zamiar tak wierzyć i czekać? Jak Ci tak źle to się zwolnij. Jeśli dalej widzisz sens w tej pracy to dawaj z siebie wszystko i może ktoś kiedyś doceni Twoje starania. Może warto próbować. Jest pandemia i różne firmy różnie działają. Ciesz się że masz gdzie przychodzić i gdzie zarobić trochę pieniążków na życie. Wielu ludzi nie ma takiego szczęścia.

Ehh...

Niby dlaczego? Bo prawdę napisałem?

@Ehh

Mnie też by śmieszyły jak bym przyszedł z Bakalandu i bym widział jak wszyscy na was narzekają

Powoli wszyscy uciekamy

byly pracownik
@Upadek firmy

bez inwestora, upadek firmy to kwestia czasu. Od 3 lat szukają, zmiany włascicieli, zarządów pokazuje ze nie potrafią nic zrobić.Ci co mają niedaleko do emerytury doczekają, ale młodzi niech uciekają bo nie mają żadnych perspekty.

Bożena
@Upadek firmy

Tak? Sporo osób się zwalnia?

Poziomka
@Ehh

Tak tylko może napisać człowiek który został zatrudniony w naszej firmie przez "dziadka " i ciągnie się za nim od bakalandu. Nic nie potrafi nic sobą nie reprezentuje ale ma "dziadka"tak więc fajnie jest krytykować ludzi którzy pracują tu wiele lat a ostatnio zostają okradani z własnych pieniędzy żeby były wypłaty na wynagrodzenie tych wszystkich dyrektorów z zawodu.

Czekaj po urlopie

Już nie długo

Julia
@Poziomka

Ale w jaki sposób? To zostało potem uregulowane czy nie?

Upadek firmy

Po 19 latach widzę zmiany firma idzie na dno każdy dobry pracownik nie będzie robił za 3 tys uczył świeżych za darmo którzy się nie nadają

Lekarz firm

Ďobra pralnia pieniędzy tam się zrobila , firma bankrutuje tonię w długach a tu system 5s wprowadzają i szkolenia za szkoleniami ciekawe komu to potrzebne. Tylko tym którzy mają powiązania towarzyskie z firmą szkoleniową .

Władca pierścienia
@Lekarz firm

Tak to prawda a jeszcze tylko patrzą gdzie na danym stanowisku uciąć pracownika żeby według nich nie wykonywał zbędnych ruchów .Śmieszne to wszystko gdyż takie decyzje podejmuje osoba dla której człowiek nie jest człowiekiem tylko pewna kwota którą można zaoszczędzić

Chałwa

Ciekawe kiedy złodzieje oddadzą nam premię? Zabrali szybko. Z oddaniem jest problem. Niby winni niczemu nie jesteśmy (tak stwierdzili) ale nie chcą oddać całości a tylko 75%. Premia powinna być wypłacona w 100% i oficjalne przeprosiny. Mają nas za gó*no a my dalej robimy dla nich liczby /normy takie jakby się nic nie stało. Sami sobie jesteśmy winni że tak nas traktują!!!

Grzegorz
@Chałwa

Czemu w ogóle te premie ucięli? Dawno to było?

Chałwa
@Grzegorz

Za miesiąc maj zabrali. Powód był taki że dużo produktu zaginęło. Później jednak się doliczyli i było niby dobrze. Usłyszeliśmy wiadomość że wiedzą że nie jesteśmy winni całej sytuacji. Jakbyśmy byli niewinni to premia powinna być 100% a nie 75% których i tak do tej pory nie dostaliśmy.

Chalwa
@Chałwa

Tu parę groszy zabiorą tam parę i uzbiera się na premie dla kolejnego dyrektora na wakacie aż doprowadzą do zapaści zakladu . To kwestia kilku lat jak to wszystko rozkradną

J***c optime

Kiedyś tam pracowałem...13lat...od 5 już pracuje gdzie indziej...powiem tak...jak jesteś młody/młoda idź lepiej złóż CV na stację benzynowa...albo gdzieś na magazyn...szkoda zdrowia i życia na optime....ja mógłbym tam pojechać się odlać na biurko jakiejś majstrowej albo tej wielkiej jak brzoza i głupiej jak koza kierowniczce Już nie pamiętam jak ona miała...

Władca much
@J***c optime

Cała prawda lepiej pracować na stacji niż w tym (usunięte przez administratora) gorączka latem nie do wytrzymania 50stopni na kuchni na sali 35 a nowy zarząd i kierownictwo no cóż brak słów tylko tony i nic po za tym zero motywacji dla pracowników typu podwyżki itp

@J***c optime

Co się dziwić nikt nie ma pojęcia o prowadzeniu takiej firmy połowa z tych nowo zarządzających przyjechało ze wsi i nie mają żadnych kąpetęncij , kupują maszyny które się nie sprawdzają . Zwalniani są staży pracownicy którzy krytykują działania dyrektora

Krystyna
@Bakaland

Czemu uważasz ze to że są ze wsi świadczy o ich braku kompetencji... ? Skąd wy ludzie bierzecie takie teorie...

Upadek firmy

Jest coraz gorzej liczy sie ilość nie człowiek dadzą Ci człowieka nowego nic nie potrafi ale jest osobą więc trzeba.... normalny burd....

Władca pierścienia

Cała prawda

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A