Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Zakrecony

Ile jest kadr i kto nimi zarządza ? Czy można się jakoś dogadać z przełożonymi?

Optima

Nie opłaca się starać nikt tego nie doceni . Przyjść zrobić co swoje i wyjść i mieć wszystko w D...e

@Optima

Super podejście. Najlepiej zmień profesję...

! #
@?!

Sami nas tego uczycie , nie warto się starać ma rację

sylwia

Czy są przyjęcia do pracy.

Xyz
@sylwia

Są dalej przyjęcia i jest numer jak jedziesz Andrzeja struga więc możesz się zgłosić jak jesteś zainteresowana

Jak

Ja się pytam jak mamy pracować? Jak zrobić żeby było dobrze? Bo czym więcej tym gorzej..

Ahh
@Jak

Pokazujcie że możecie robić jeszcze więcej. Że się wyrabiacie bez problemu. Ahhh. Ludzka głupota...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Hary

Znikają komentarze że znikają komentarze Manipulacja Zostają tylko nic nieznaczące wpisy

Racja
@Hary

Dokładnie tak. (usunięte przez administratora)

C - 19

APEL do wszystkich gotowaczy skoro nigdy nie będziemy mieli żadnej premii za wykonany plan to po co się starać w te upały , pracujmy swoim tempem i tak jak na godzinę przystało Pozdrawiamy dyrekcje i dziękujemy za wydymanie nas

@C - 19

A za co ty oczekujesz premii? Za to że często partaczysz robotę czy za to że pół dnia przeznaczasz na spacerki i pogawędki??

?!

Ci co planują produkcję to akurat wiedzą co i jak robią. Nie musisz ich uczyć. Ale jeżeli ty masz podejście takie żeby robotę olewać to po co tam przychodzisz? Po co tam pracujesz? Nieodpowiada? To śmigaj do pośredniaka. Wszyscy widzą jak pracują gotowacze. Cisza, spokój. Zero nerwów. Zero biegania. Popatrz dalej w dział. Popatrz jaką inni mają pracę. Chcesz się zamienić? Zgłoś to (usunięte przez administratora)

@?!

I juz widać że nie masz pojęcia o produkci więc się nie wypowiadaj .

Coś

Coś w tym jest co pisze ,,?!". Może nigdy nie pracował na kuchni i niewie dokładnie jak ta praca wygląda. Sama często widuję jak na kuchni trwają kilkuminutowe rozmowy ale to co mają do zrobienia to zrobią.

@Coś

"Kilkuminutowe rozmowy" Dobre , widać ze wiesz co piszesz

Co sądzicie o kierownikach pracujących tutaj?

@:)

Normalni ludzie. Biali/czarni, wysocy/niscy, grubi/szczupli. O to ci chodzi? (usunięte przez administratora) Cooo??? Odpowiedź się nie podoba? No cóż!! Głupie pytanie to (usunięte przez administratora) odpowiedź:-)

Ama°

Chciałabym złożyć cv w waszej firmie, mam pytanie dla mnie dość istotne czy praca na produkcji jest przy ruchomej taśmie?

Krystian
@Ama°

Tak

Zapytanie.

Kiedy w tym roku macie planowane urlopy? Czy wszyscy razem czy przez całe wakacje wysyłani w kolejności?

2020
@Zapytanie.

Pytanie z cyklu sprawdzenie nastroju załogi. Jaka będzie reakcja na niespodzianki.

Abc
@2020

Normalne pytanie to było. Bez jadu. Urlopy zaczynają się 20 lipca. Pozdrawiam.

Mala
@Zapytanie.

Urlopy są teraz od poniedziałku

Ciekawa

Witam. Chciałabym zaczerpnać Waszej opinii :) jak z atmosfera na dziale, C,? Czy może ktoś z pracowników się wypowiedzieć? Pozdrawiam

C
@Ciekawa

Oj Będzie jazda ????

@Ciekawa

Atmosfera to wszystko zależy ile szlachta na stołach wyjadą zielska, a na pakowni jak za komuny cały czas komuś (usunięte przez administratora) się obrabia

Anty zorro
@Zorro

Ty tak w każdej pracy piszesz. Oskarżasz ludzi w każdej pracy w jakiej byłes.

Normalny
@Zorro

Nie wiem co ty bierzesz ale wnioskuje że nigdy nie pracowalas na prodkcjii ..

Anty zorro
@Zorro

I uspokój się bo już każdy wie że nie tylko tutaj ale na innych stronach podajesz FakeNews np na fb pod takim samym nickiem i oczerniasz różnych ludzi z różnych firm.

ZoRRo
@Zorro

Przepraszam chciałamto napisać dla zartów. To wszytko to nie prawda.

Zorro zero
@Zorro

Widzisz tak jest jak kłamstwa się pisze co ty chcesz uzyskać? Oczerniac i nawet nie mieć odwagi prosto w oczy szlachcie powiedzieć nie pozdrawiam

Ciekawa
@C

Dlaczego jazda?

.,.,.,.,

Z frustratami nie ma co pisać.

Potwierdzam jest kilka osób które piszą o zakładzie tylko dobre rzeczy . Chodzi im o to by zakład dobrze był odbierany w necie . Prawda jest taka że to początek końca nowa ( młoda nie doświadczona) władz nie radzi sobie w ogóle. Pozdrawiam , i trzymajmy się w tych trudnych czasach .

Żal

Nie chcesz pracować, nie pracuj. Złóż wypowiedzenie. W pośredniaku już na ciebie czekają. Tu nie jest źle. Są pewne niedociągnięcia. Teraz podczas wirusa jest stres i lekkie zamieszanie. Firma się stara żebyśmy pracowali jak najdłużej. Żebyśmy mieli dochody. Wszystkim się nie dogodzi. To normalne. Ale trzeba uszanować to z kim i jak pracujemy. Razem dążmy do tego alb było lepiej. Płakać w internecie umiecie. A umiecie coś zmienić w firmie na lepsze? Zacznijcie zmiany od siebie. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

Logo
@Żal

co za mądre słowa! W pełni się z Tobą zgadzam. Też irytuje mnie to ciągłe nadawanie na firmę w internecie, ale jak przychodzi co do czego to każdy kłania się w pas. Przede wszystkim wystarczy się rozejrzeć co się dzieje dookoła, firmy mogą bankrutować, nie będzie można znaleźć pracy, będzie naprawdę ogromny problem. Trzeba doceniać, że ta praca jest i pieniądze na konto wpływają, bo lepiej docenić teraz niż jak tego zabraknie.. pozdrawiam

@Żal

Tu się nie zgadza,firma się stara żeby była produkcja ale nie dla Ciebie lecz dla siebie a jakby był przedruk to i tak muszą zapłacić wynagrodzenia a nie z urlopu tj to robią gdy nie ma zamówienia

@Zorro

Nie robisz produkcji, nie zarabiasz. Z nieba nie spadnie.

@Żal

Z nieba to już nawet deszcz nie pada a przepisy przepisami akord się skończył tylko mogą premię zabrać ,a tak na marginesie to żal bo żal cię czytać włazi(usunięte przez administratora)

@Zorro

Lepiej ci było na akordzie? Finansowo lepiej? To chyba tylko tobie.

zigi
@Żal

oj dawno mnie nie bylo na stronie ale nie widze zmian brudno na terenie na dziale sezamek a gadanie nie ma sprzataczek a dobie wirusa to jest dopiero porazka przylbice nieporoxumienie temperatura na hali 40c nic nie widac maseczki szok rece brudne robia lom i on wraca w multipak ludzie maja katar i w sezamki i jeszcze raz przerob brak higieny powala ze ten zaklad ma prawo bytu to jakies nieporozumienie.sezamki A prosza wrecz o godne warunki pracy

Ojjojjojj
@zigi

Nie przesadzaj. Nie da się pracować i mieć wszędzie sterylnie. Jak się pracuje to się brudzi. Przyłbice są dla NASZEGO bezpieczeństwa. Doceń to że ją masz. Jakbyś nie miał to byłoby stękanie że nie dbają o nasze zdrowie i że narażają nas na zarażenie coronawirusem. Cieszmy się że możemy dalej pracować. Że jeszcze to wszystko funkcjonuje. Uszanujmy starania osób dowodzących a nie tylko słowa krytyki. Postawcie się na ich miejscu. Co byście zrobili? Nic? No właśnie......

Sezamki
@Ojjojjojj

Chodź widzimy że na wielu poziomach kierowniczych jest wiele błędów i przerosło młodego nie doświadczonego,, króla " wiele rzeczy i widać brak doświadczenia. To trzeba przyznać że jest wdrożonych wiele działań by zakład funkcjonował (normalnie ) Jest mam nie wygodnie , gorąco , ale to wszystko jest byśmy pracowali . Wiemy co się stanie gdy przestaniemy . Trzeba to jakoś przeczekać i mieć nadzieję że to nam się opłaci i nie potraktują nas jak zbędny bagaż. Dobrze by było w jakiś sposób wyróżnić tych którzy starają się być zdrowi i stosują się do wszystkich obostrzeń . ZDROWYCH SPOKOJNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH Dla wszystkich. Nie jestem kretem na usługach (usunięte przez administratora)

Mądry
@Sezamki

Dobrze piszesz. Pracowników powinno się jakoś docenić za to poświęcenie. Teraz zwolnienie lekarskie można dostać przez rozmowę telefoniczną z lekarzem. Więc dobrze że wielu z nas nie kombinuje a sumiennie przychodzi do pracy. Tylko trzeba by też zwrócić uwagę na tych co za wszelką cenę (250 zl) przychodzili by do pracy z infekcją. W obecnej sytuacji każda nawet najmniejsza infekcja powinna być wyłapywana.

Zgoda

Masz rację. Wchodzić w jedną część ciała niektórzy potrafią. Zawodowcy. Olać ich. Róbmy swoje.

Torek
@Zgoda

otóż to. robić swoje nie przejmować się innymi. prace każdy z nas potrzebuje i pieniędzy także, więc nie ma co narzekać

ale
@Ojjojjojj

to wejdz do toalety na sezamkach A tam dopiero jset (usunięte przez administratora) jeszcze miesiac temu na rannej zmianie pilnowala brygadzistka (wyzysk ukrainy )zeby bylo znosnie bo biuro moze przyjsc teraz na kazdej zmianie przyklejasz sie w tak zwanej smierdzacej toalecie produkcja spozywcza moze pani kierownik poszlaby i cos z tym zrobila bo moze i powinna za to ma kase odpowiedzialnosc za nasze zycie a co to jest ??????

Zośka
@Żal

Stawka godzinowa a zapiepszasz jak w akordzie nikt nie ma ochoty żeby cię zmienić na sika ie lub żeby się napić bo parcie jest na ilość masakra normalnie drugie Auschwitz tylko Hitlera brakuje nie polecę tam pracy nikomu, pracownicy boją się odezwać choć dyrekcja wie że ludzie mają racje, na zakładzie lata korona odizolowali ludzi ale to niczego nie zmieniło bo nie przestrzegane są przez liderki wymogi że zero kontaktu w szatni, kierownik jasno się określił że nie mogą sobie pozwolić na postojowe w zaistniałej sytuacji jaka mamy COVID19 bo zakład jest tak zadłużony ze juz nie beda ludzie mieli gdzie wrócić, dopiero jak dojdzie do tragedii w zakładzie to wtedy się naucza wszyscy powinni być pociągnięci do odpowiedzialności no napewno P Dr nie znający się na niczym Sebastian. Jednym słowem (usunięte przez administratora) jakich wiele. Jestem w stanie opublikować to na oficjalnym portalu żeby ludzie wiedzieli co się dzieje.

@Zośka

Jesteś taka odważna to powiedz oficjalnie swoje imię i nazwisko. Co ty chciałaś? Na stawce godzinowej leżeć i zarabiac? Hehe. Dobre żarty. Pracuj jak się należy. Nie podoba się to odejdź. Ciesz się że masz gdzie pracować. Siedząc w domu tyle nie dostaniesz. Pomyśl troche. To nie boli ..

Zośka
@Hehe

Powiedziałam co uważałam za słuszne i komu trzeba że są kłamcami itd ja potrafię stawić czoła i powiedzieć co mi się nie podoba nie latam po kątach i nie gadam na dyrekcję, kierownictwo za plecami i nikomu nie włarze w (usunięte przez administratora) jak 80% pracowników tej firmy to jest dopiero dwulicowość

@Zośka

To gratuluję. Ciekawe tylko dlaczego tutaj wylewasz gorzkie żale? Wyjdź ze swoimi racjami na forum

@Zośka

Popieram Tą Panią cała prawda o firmie i ludziach tam pracujących. Pozdrawiam serdecznie

Bolo

Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy w unitopie

Maja

Czy Unitop daje pracownikom bony sodexo? W poprzedniej firmie takie miałam i fajnie się to sprawdzało

rose
@Maja

jak ja pracowałam to były na święta

Maja
@rose

o to super ;) wtedy się właśnie najbardziej przydają

ja już uciekłem
@Maja

O ile kojarzę na święta już nie ma Sodexo, wypłacana jest gotówka w ekstra przelewie. Lepsze rozwiązanie IMHO.

@ja już uciekłem

nie ma bonow. jest kwota pieniedzy wypłacana na konto. czasami zastanawiam się kto pisze ze sa bony sodexo, chyba jakieś martwe dusze, które nie są pracownikami unitopu.

kasialaska

Ale było tak bo koleżanka tego doświadczyła i musiała odejść -no chyba ze kierownictwo sie zmieniło

.,.,.,
@kasialaska

A może odeszła bo się nie nadawała?

Kasialaska
@.,.,.,

Preczytaj wpisy z poprzednich lat -byl taki ktos -nie ma co z toba pisac bo ty napewno jestes zatrudniony po to zeby tu wszystko wybierać na korzyść zakładu

Tris
@Kasialaska

Oho, mamy tu panią wszechwiedzącą. Z tobą to dopiero nie ma co pisać, skoro wiesz lepiej kto w jakim celu jest zatrudniony.

@Tris

to lepiej nie pisz, bo zaraz zostaniesz posądzony o pracę z biura ;P

Tris
@heh

Mam to gdzieś szczerze mówiąc, już się nie raz nasłuchałam ;)

@Tris

tutaj każda osoba mająca odmienne zdanie jest na pewno z biura :D potwierdzone info

@heh

Tu chyba pracują tylko ludzie z biur. Śmiechowisko

@Hehe

no ciekawa teoria, taka nie za mądra

Olo

Czy w uni pracują ukraińscy? Czy dużo ich jest. Czy współpracują z Polakami, czy czekają aż Polak za nich zrobi? Tak się dzieje w innych firmach. A jak jest w Uni?

Optima
@Olo

Nasze kierownictwo bardziej dba o Ukraińca niż o Polaków naciski od górne. Ukraina tylko patrzy na zegarek kiedy wyjdzie do domu zero zaangażowania wszystkie reklamacje spowodowane są z tego powodu że się nie przykładają do pracy za 6 miesięcy jak wróci towar z reklamacją to oni będą już u siebie . (usunięte przez administratora) na sezamkach "C,,(usunięte przez administratora) kolejne sprzątaczki uciekają bo nie wytrzymują nadmiaru pracy zleconej przez Ilderkę która zapomniała że już nie jest majstrową .

Olo
@Optima

Dzięki za odpowiedź. Na którym dziale jest najcięższa praca, gdzie nikt nie chce pracować, skąd najczęstsze uciekają pracownicy?

kasialaska

Fajnie ze poznales się na sobie -poczekamy na opinie z produkcji(usunięte przez administratora)

Miłego czekania.

kasialaska

A ja chciałam zapytać czy dalej tak jest ze panie bardziej uległe w obec zalotow kierownictwa mają lepiej niż te które ignorują zaloty i wtedy mają przerąbane

@kasialaska

Wszyscy są równo traktowani.

Dolores

Niech każdy sam sobie opinię wyrobi.

Miles
@Dolores

dokładnie

Olle
@Dolores

Tu niestety nie ma tak łatwo, dużo ludzi lubi wpajać innym swoje racje.

Kodi
@Olle

a szczególnie jeśli coś im się nie spodobało ;) wtedy od razu najlepiej powiedzieć, że wszystko jest źle i jeszcze wmówić to innym. Zwykle to nie ma pokrycia w rzeczywistosci, potwierdzone info

Olle
@Kodi

A to akurat klasyk

Zniesmaczona

Podstawowa zasada to zachowac odleglosc czesto myc rece i nie odlizywac palcow i to jest juz kazdego personalna dzialka zaden pracowa tego nie jest wstanie zweryfikowac, wiec jak sami nie myslicie to nikt za was tego nie zrobi bo do sklepu kazdy idzie i to juz nie jest strach a do roboty to wielkie oczy a dwa to tego goworka powinni spalic za to ze pozwala na zameiszczanei tutaj takich rasistowskich i ksenofobicznych tekstow. Dobrze ze polaczki to taki zadbany narod, jeden z druga w dziurawych skarpetach zasuwa i nagle swiete oburzenie

Sprawiedliwy
@Zniesmaczona

Większości prac nie da się w tym zakładzie wykonać z zachowaniem odległości. Swoje wywody o ksenofobii mozesz sobie teraz darować, poprawność polityczna i kochaj wszystkich w tym czasie raczej sie nie sprawdza.

Highfive

Mnie nie zniesmacza, wręcz się totalnie zgadzam.

Lulu
@Zniesmaczona

To ja się pytam w takim razie gdzieś jest przestrzegane.... Pracodawcy będą musieli zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa swoim pracownikom. I tak: stanowiska pracy poszczególnych osób muszą być oddalone od siebie o co najmniej 1,5 metra.

Kuzyn
@Lulu

Módlmy się tylko żeby nie musieli zamknąć zakładu. Bo na pewno do niego nie wrócimy

Tulipan
@Lulu

No i to 1,5m na wiekszosci stanowisk jest nierealne

six
@Highfive

dokładnie. Każdy powinien dbać o siebie, bo nikt za nas tego nie zrobi. Nie rozumiem w czym jest problem i dlaczego za wszelką cenę każdy chce zwalać winę na firmę a nie popatrzy na siebie.. trzeba się cieszyć, że zakład funkcjonuje i jest praca i są pieniądze, bo różnie mogło być i ciekawe jakie by było narzekanie jakby wszyscy zostali bez srodków do życia

Viola
@six

Mądrze napisane popieram,tym bardziej że nie jednej osobie ten zakład życie uratował i większość z tych osób nie nadaję się do roboty i pracy w innych zakładach

six
@Viola

ale wiadomo jak to jest, człowiek docenia jak straci ;)

Anita

Jako pracownik mogę napisać, że w Unitop ściśle stosujemy się do zaleceń służb sanitarnych. Dezynfekujemy ręce czy powierzchnie, mamy wprowadzone przerwy między zmianami, mierzymy temperaturę, ograniczyliśmy kontakty z zewnątrz i wewnątrz firmy. Zależy na tym, aby nie chorować i chcemy czuć się bezpiecznie w miejscu naszej pracy.

produkcja
@Anita

To prawda. Jako pracownik produkcji jestem za tymi działaniami i ciesze się że zostały podjęte, ale zatrudniając w tym momencie pracowników tymczasowych którzy jeszcze parę dni temu pracowali w kilku innych fabrykach - mieli kontakt z ogromna ilością osób, którzy mieszkają w większej grupie w tym pracującej po całej Łodzi / na rożnych zmianach / działach . Cala Wasza praca, działania które zostały podjęte może się zdarzyć ze pójdą na marne. Trochę zrozumienia obecnej sytuacji - My nie pracujemy zdalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A