Opinie o FF Marka Własna Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FF Marka Własna Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FF Marka Własna Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FF Marka Własna Sp. z o.o. w Łódź

Opiszcie mi sytuacje na utrzymaniu ruchu, jest teraz dostępna oferta dla automatyka. Nie pisaliście o tej pracy ostatnio, bardziej na benefitach się skupiliście, ja to tam po pierwsze chce wiedzieć czy praca będzie w miarę luźna i ile podstawy za nią teraz zapłacą?

Śmiech na sali

Może niech firma się pochwali jak dba o pracowników i opowie jak ostatnio w Chechle poparzyło ludzi kwasem na produkcji. Kierownicy i BHP w popłochu ale udają że się nic nie dzieje. Kadry oczywiście umywają ręce i się patrzą oszołomione pustym wzrokiem żadnego wsparcia. Zero odpowiedzialności mają gdzieś zdrowie i bezpieczeństwo pracowników!!!!!

Lena
@Śmiech na sali

Faktycznie ktokolwiek uciekał? Ofert do BHP nie widziałam ale i tak nie mam takiego doświadczenia, będą kogoś nowego szukać? I czy opiekun floty i transportu ma z tym cos wspólnego? pytam, bo nie wiem jaka poprawkę brać na tę opinie a chce kandydować. zdradzi mi ktoś czego na rozmowie się spodziewać?

Xxx
@Śmiech na sali

Już dawno się działo źle w Chechle. Mataczenie na każdym kroku.. Taka wiekowa pani głównie w tym bierze udział. HR?? Tam nie ma takiego działu. Są panny bojące się wszystkiego

Kotekpsotek Nowy wpis
@Śmiech na sali

Potwierdzam, byłem tym kwasem :) Tutaj jest luźno i fajnie że jest premia, zawsze to motywuje. Szkoda tylko że bieda z okolicznościowymi benefitami. Na BN coś rzucają ale poza tym lipa. No i torby reworkowych lodów w gratisie jak w magazynie brakuje miejsca ;)

Kontroler jakości ma sporo benefitów I to fajne. Ale może mógłby ktoś z forumowiczów przybliżyć mi zarobki? I nie rozumiem tych wpisów o wiekowej pani, to jest szefowa, brygadzistka czy kto? Należy się bać? Bo wpisy są tajemnicze, nic nie wyjaśniają.

Gość Nowy wpis

asdf

Premia max 50 pln? Poważnie chodzi o te za wyniki z opisu w ogłoszeniu dla młodszego pracownika produkcji? Wyświetla mi się takie z Internetu z pewnej strony. Konkretnie jest podpisana jako wynikowa, czyli o jaki wynik może chodzić za 5 dyszek? I co to za benefit ten sklepik firmowy?

Paulina

Nie polecam pracy w laboratorium w Chechle. Wyzysk pracowników, ciągłe pretensje, bardzo dużo biegania i dźwigania,premie i podwyżki najniższe w całym zakładzie. Wszystko co robisz jest złe i niedobre. Praca na nocki tragedia. W dodatku zakład w miejscu gdzie trzeba dojeżdżać.

Ktoś
@Paulina

Sama prawda. Brak kompetencji. Pracują osoby bez odpowiedniego wykształcenia. Bez wartości moralnych.

Na produkcji jest sama Ukraina praktycznie, duży zapierdziel a hajs średni. Jeśli dostaniesz premie to max 50 zł. Głównie najniższa krajowa, dużo dźwigania beż patrzenia czy jesteś kobietą czy nie

@Kasia

Ja zrezygnowałam po rozmowie. Nie jestem tak (usunięte przez administratora) jak traktowała mnie rekruterka. Mierzy innych swoją miarą sama jest (usunięte przez administratora). Nie polecam

Bożena

Może przedstawisz jakieś konkrety do swojej wypowiedzi? Dlaczego nie polecasz i w sumie jakiego stanowiska to dotyczy?

@Bożena

Nie polecam z racji innego patrzenia na rzeczywistość. Inne ma firma, inne mam ja.

Polecam pracę w biurze handlowym w Łodzi!!!!

m1

Jeżeli chodzi o pracę na produkcji to FF Marka Własna to to samo co Kilargo, które posiada zakłady w Kaliszu i Chechle i tam są opinie na temat pracy w tych zakładach.

Odpowiedź
@m1

Firma FF Marka Własna ma jeszcze biuro handlowe w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej, tam jest siedziba

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie FF Marka Własna Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Goworku, wpisz sobie w google to się dowiesz

Jerzy

Są dwie oferty pracy. Mnie interesuje operator oczyszczalni. Niestety nie podali w ogłoszeniu stawki. Ktoś może mi powiedzieć ile proponują? Szczerze to nie chciałbym się rozczarować najniższą krajową.

Grażyna

To ile w takim razie można zarobić? podasz widełki?

Zostaw merytoryczną opinię o FF Marka Własna Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w FF Marka Własna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FF Marka Własna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FF Marka Własna Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FF Marka Własna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FF Marka Własna Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FF Marka Własna Sp. z o.o.
  • Piotrkowska 60
    90-105 Łódź
  • NIP: 7251820483 REGON: 472917767 KRS: 0000046958

FF Marka Własna Sp. z o.o.