Opinie o All Concept Jakub Dalkowski w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy All Concept Jakub Dalkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w All Concept Jakub Dalkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All Concept Jakub Dalkowski w Aleksandrów Łódzki

Przemek Nowy wpis

bardzo w porządku facet pan Jakub wszystko załatwił i wytłumaczył jak była taka potrzeba i firma przez którą jesteśmy zatrudnieni też wypłaca i jest ok

Byly pracownik dalkowskiego Nowy wpis

(usunięte przez administratora) jedziesz do Niemiec i śpisz w samochodzie potem sam sobie opłacasz kwaterę (usunięte przez administratora). Paliwo we własnym zakresie. Pracuje dla firmy pośdnictwa pracy Alta Gmbh Personalleasing und Industriemontage w Niemczech. Agencja nie posiada strony internetowej i nie odbiera telefonów. (usunięte przez administratora)

Pracownik Niemcy Nowy wpis

Jedno wielkie nieporozumienie. (usunięte przez administratora) i krętactwo. Stracone pieniądze na dojazd i powrót do domu. Od początku do końca dezorganizacją. Współpraca poniżająca pracownika. Za tę firmę powinna się wziąć jakaś inspekcja pracy.

Emilia Nowy wpis
@Pracownik Niemcy

Jak to współpraca poniżająca pracownika? Napiszesz coś więcej? ;)

Artur

Pracuje u Jakuba w Polsce od 3 lat jeszcze nie było nigdy poślizgu z wynagrodzeniem warunki eleganckie i dużo inwestuje w sprzęt Aż miło się robi Polecam w 100%

Aplikowałeś do firmy All Concept Jakub Dalkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Leon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś podpowiedzi o zarobkach?

Przemek

oby tak zostało jak jest to będzie super pracujemy od niecałych dwóch tygodni i kasa już na koncie tak jak było to umówione Spoko

Grzegorz

praca spoko, robimy tam od 2 lat przez Jakuba i normalnie nie pisze opinii, ale mimo tak trudnej sytuacji jaką mamy, Jakub ogarną dojazd do pracy po świętach mimo epidemii. spoko firma, normalni ludzie i co ważne kasa się zgadza jest git

Józek

W internecie firma zbiera dobre opinie a bez powodu nikt by tego nie robił, dobra firma i praca polecam.

Madzia

@Dariusz a jak duża jest ta wypłata ? Czy do wypłaty są jakieś premie ?

Wojtek

Robie tam 3 lata i jest o.k .

Może wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

concept

Pracodawca w All Concept bardzo dobry, pracę polecił mi znajomy, nie żałuję że sie zdecydowałem.

nick
@concept

tez nie zaluje ze pracuje w All Concept, najwazniejsze aby praca byla stabilna i aby bylo wynagrodzenie na czas, pracodawca wywiązuje się z umowy, którą podpisałem.

allc

Miałem kilku pracodawców, jednak wszyscy do tej pory byli problemowi, nie można było się dogadać. W All Concept dobre warunki i stabilna praca, to jedyne co mi potrzeba

Pracodawca jeden z lepszych jakich miałem, zawsze można się dogadać. Warunki naprawdę przyzwoite.

Dariusz

Pewnie zależy dla kogo ale jak dla mnie warunki nie są złe, przede wszystkim wypłata, jest na czas. Miałem dużo pracodawców i różnie z tym było.

Bardzo dobry pracodawca, nic złego powiedzieć nie mogę, wypłata zawsze na czas, oferują szkolenia, stabilna praca na stałe. Polecam

Jasiek

Dano nikt nie pisał na forum ? Podpowiecie czy firma potrzebuje z nowym sezonem kogoś do pracy?

jacek

Tak potwierdzam ta firma to totalna porażka. Niby współpracuje z wielką firma pośrednictwa pracy a nikt nic nie wie zero kontaktu zero pomocy nikt nie odbiera telefonu. (usunięte przez administratora)Zarobki po odciągnięciu noclegu i podatku to parę euro. Totalne (usunięte przez administratora) Przestrzegam wszystkich.

Roni

Potwierdzam wcześniejsze negatywne opinie. (usunięte przez administratora) Obiecywane w ogłoszeniu są złote góry bo od 12000 do 15500 zł. Jedna wielka ściema. Ta firemka powinna nazywać się Krzak. (usunięte przez administratora). Personel zmienia się co 2 - 3 tygodnie bo tyle ludzie wytrzymują bez pieniędzy i później jak się zorientują w sytuacji to wracają za pożyczone pieniądze. Za zakwaterowanie odciągają 30 euro dziennie za łóżko w napiszę grzecznie wiegodnych dla zwierzęcia warunkach. Odciągają od pieniędzy ktoórych i tak się nie zobaczy. Żadnej pomocy ze strony właściciela i jego teścia analfabety i człowieka który do 10 nie potrafi liczyć. Jeśli masz jakiś problem i ktoś z tej dwójki raczy po paru dniach odebrać telefon to w odpowiedzi usłyszć można "jak się nie podoba to (usunięte przez administratora)na twoje miejsce są setki ludzi". Ostrzegam potencjalnych przyszłych pracowników. To zwykły (usunięte przez administratora)i jeśli nie chcesz stracić czasu i pieniędzy to daj sobie spokój z tą firmą.

Olek

Trudno uwierzyć w niektóre sytuacje, może ktoś czegoś nie dopilnował?

Zostaw merytoryczną opinię o All Concept Jakub Dalkowski - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w All Concept Jakub Dalkowski?

Zobacz opinie na temat firmy All Concept Jakub Dalkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w All Concept Jakub Dalkowski?

All Concept Jakub Dalkowski
  • 11 Listopada 4