Opinie o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie UNITOP-Optima S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITOP-Optima S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITOP-Optima S.A w Łódź

Jaka to przyjazna firma dla pracowników , widać na pierwszy rzut oka . Pracownicy przyjeżdżają do pracy by być bardziej ekologiczni rowerami które zawsze zostawialiśmy na terenie zakładu w miejscu do tego przeznaczonym. Wyznaczone przez poprzedniego Prezesa za które bardzo byliśmy wdzięczni ale (usunięte przez administratora) musi zmienić wszystkie decyzję poprzedniego (usunięte przez administratora). Chyba żeby się dowartościować. I wyrzucił stojaki na rowery pod mur przy ulicy ,gdzie (usunięte przez administratora) już zacierają ręce . Ciekawe kto będzie płacił za skradzione rowery .(usunięte przez administratora) my nie mamy takich zarobków jak Wy z biura i nie stać nas na kupowanie nowych rowerów co chwilę. Ciekawe dlaczego Państwo parkują swoje prywatne samochody na terenie zakładu (pod samymi oknami) I właśnie tak wygląda teraz tą firmą która za wszelką cenę chce upodlić pracownika .

rowerpower

Na pewno tu wejdzie przeczyta i jeszcze dzis przestawi stojaczki. Chlopie jak masz bolączke to idz bezposrednio i pogadaj czy mozzesz przestawic i zrobcie to raz dwa bez problemu a nie wypisujesz stronnicowe komentarze na goworku z nadzieja ze samo sie zrobi.

Aaaasa
@rowerpower

A po co było to ruszać , komu to przeszkadzało. Lepiej żeby tu pisali tylko ludzie z kierownictwa?

rybel
@Aaaasa

mysle ze oni sie akurat rzadko tutaj wypowiadaja

Noe
@rybel

Skąd taka pewność?

nwm
@Noe

przepraszam ale gdzie ty widzisz pewność w stwierdzeniu "myśle że"?

szprot

Pracuje od kilku miesięcy i nie żaluje że się tu przeniosłem.

dazle
@szprot

Ja sie przeniosłam ponad rok temu (ale ten czas leci) z produkcji żaluzji i takich tam, w ogole bez porownania lepiej mi jest tutaj, czysta robota mozna powiedzieć

patka
@dazle

Na pewno słodka :D

Noe
@szprot

A jaką dostajesz pensje skoro jesteś taki zadowolony.Ci wszyscy szczesliwcy którzy się tu wypowiadaja jak tu jest wspaniale i och i ach, to gdzie oni wcześniej pracowali,chyba siedzieli na zasilku a teraz jak dostaną 2 tysiące za ciężką fizyczną prace to myślą że panaBoga za nogi chwycił.Prawda jest taka że jak chcesz się narobić a nie zarobić to Unitop Ci to zagwarantuje

Potrzebuję informacji jak wygląda praca w biurze? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć?

Tera
@Marta

po pierwsze sprawdź czy kogoś szukają, po drugie biurowi się tu raczej nie wypowiadają więc to już może świadczyć że nie jest im źle

Alf
@Marta

Między pracownikami jest raczej ok, ale szczerze to nie widzę ogłoszeń na żadne stanowisko biurowe

Ira
@Marta

Marta powiedz jak możesz czego się dowiedziałaś, kiedyś próbowałam ale nikogo nie potrzebowali więc pytam z czystej ludzkiej ciekawości

Tarant
@Ira

Dlaczego nie zadzwonisz do kard?

okomaorko
@Tarant

Bo to wymaga inicjatywy :) A tak na poważnie, żeby nie było, ze sie wyśmiewam, to serio polecam spróbować przedzwonić, zawsze jest wieksza szansa niż siedząc bezczynnie

Wooo

W szoku jestem jaką wy macie grusze!

Mikołaj
@Wooo

Grusza jest połączona razem z talonami na ŚW Bczego Narodzenia było po 400zł na grusza i 400zł na Św. Więc nie wiem czy to taki wielki szok .

Irys
@Mikołaj

No szok może nie, raczej norma,ale i tak nie wstyd zaoferować to pracownikowi. w mojej poprzedniej firmie na ten przykład, to wysokość gruszki to już był wstyd...

Wooo
@Mikołaj

Aha w ten sposób macie, ale to i tak 8 stówek w sumie to nie najgorzej

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w UNITOP-Optima S.A. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku zatrudnię osoby w budownictwie?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Robi75

Mam pytanko szukam.pracy na magazynie. Czy sa przyjęcia.

dos
@Robi75

ciezko znalesc jakiegos linka, dzwoniles do nich czy cos?

Roni J. D.
@Robi75

na jooble.org widziałem ogłoszenie na produkcje dział chałwy

Hm
@Robi75

Tak,caly czas,praca extra,zero dzwigania,luzik.Zapraszamy.

Tigero

Jednym slowem mozna powiedziec ze firma nie jest godna polecenia (usunięte przez administratora) braki kadrowe uzupelniane sa osobami na emeryturze po przejeciu przez korporacje zagraniczna mialy sie poprawic waruki placowe narezie zero..smieszna premia za nie chorowalnosc 200zl ktorej wogule nie widac na pasku ogolnie pracujesz za 2000 zl zadnych benefitow zadnych premi wazne za sa nowe szlabany i bramki do kart magnetycznych ktore beda wyliczac czas pracy a nie zapomnij ze praca jest na akord gdzie narzucaja smieszne normy ktore trzeba zrobic nie wazne ze maszyny sie psuja ludzi nie ma

@Tigero

Cała prawda w 100% Nikt tu nie chcę przyjść do pracy , (usunięte przez administratora) Namnożyło sie kadry kierowniczej na ktorą trzeba zarabiać , wiecej kierownikow jak pracowników

olsen

A ja dostałem bonusa za frekwencje i się ciesze, do tego grusza, zawsze coś do przodu..

Rock
@olsen

Ile wynosi grusza?

Phi
@Rock

ok 1000

Aaaasa
@olsen

Jezu jaki (usunięte przez administratora), bonus za frekwencje ciekawe gdzie to zobaczył ja na tym samym stanowisku zarabiam mniej niż przed tą parodią z tym niby dodatkiem . Te komentarze to manipulacja

dos
@Aaaasa

fason aaaasa fason i jest dod wiec nie pieprz glupot

abc

Jest w porządku

Mini
@abc

Krótko zwięźle i na temat, popieram

Oleg

Na stronie nie ma żadnych ofert ale jakbyście mieli jakieś informacje o zatrudnieniach to prosiłbym o informację

Iga
@Oleg

są oferty ale chyba nie na stronie unitopu tylko na innych potralach z ofertami pracy

Mini
@Oleg

Ja nie mam informacji ale jak Ci zależy bardzo to zadzwoń albo nawet podejdź osobiście

cziptol

jak sobie tak przypomne prace w unitpie to raczej pozytywne. jak ja pracowalam to bylo spokojnie. widze ze tu pare osob pisze nieprzychylne ale wydaje mi sie ze to przesada. kazdy czasem moze ponarzekac ale tez nie bylo nigdy w firmie zle wiec nie wiem.

OBYWATEL
@cziptol

Uwiesz jest znacznie gorzej.

KG
@OBYWATEL

tak sobie myślę, że jednak ciężko mi w cokolwiek uwieszyc :D

Gonzo

a co jeśli mi atmosfera odpowiada, bo lubię się z ludźmi, a nie pracuje w biurze ?

tiktak
@Gonzo

atmosfere tworzymy sobie sami na zakladzie, ja nie mam z nikim spin i mi sie tez dobrze pracuje

Ulka

Ludzie zadowoleni to osoby przeważnie zaradne. Nieudacznicy tylko marudzić potrafią.

Bzdurka
@Ulka

Zaradni nie pracują w optimie tylko mają swoje biznesy . Nie wiem co ma zaradność do pracy w optime , Ci bardziej zaradny mają tu jeszcze gorzej

Relka
@Ulka

zdecydowanie tak

xoxo

nie zrazajac sie sprobowalem sil i pracuje. z perspektywy "nowego" chociaz mnie juz nie zupelnie dotyczy bo pracuje tu juz chwile ale wspominam początki zupełnie pozytywnie, z biegiem czasu nie zmienily sie moje odczucia. moge polecic

Sammy
@xoxo

Mam wrażenie że sięgnąłęś gdzieś daleko w pamięci do początku pracy w unitopie mam wrażenie że jednak krócej pracuje i jestem teraz na etapie wręcania się i przynaję że ludzie są pomocni ale bardziej skupiam się na pracy a ta mi odpowiada

Tim
@xoxo

tak nawiązujac do nie zrażania się to bardzo dobrze, jakby każdy przed podjęciem pracy czytał goworka to równie dobrze mógły od razu dać sobie spokój umówmy się zadowoleni rzadko się udzielaja

Lisek
@Tim

KAzdy moze sie wypowiedziec

Lala
@Lisek

JA sie wypowiem bo jestem zadowowlona i mam sie dobrze pozdrawiam

ten

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma mi tu praca odpowiada

Ajka

zgadzam się z poniższym, moim zdaniem świadomość, przynajmniej ja tak mam, że jestem z ludźmi w pracy w całkiem dobrych relacjach więc miło mi się idzie do pracy z myślą, że atmosfera jest dobra, a nie jakaś morowa Chociaż skłamałabym gdybym nie dopowiedziała, że jednak poczucie bezpieczeństwa w sensie, że mnie nie wyleją za moment, firmę zamkną czy coś też ma dla mnie wielkie znaczenie i podnosi siłą rzeczy mój komfort psychiczny

Roll
@Ajka

ja bym jednak dał nacisk na stabilnie

kiki

mi tu jest dobrze zawsze jest z kim pogadac posmiac sie

melek

przerobilem juz kilka tematow jesli chodzi o robote na produkcji, ale musze powiedziec ze tu jest jakos najbardziej normalnie. oczywiscie nie pisze ze jest kolorowo i cukierkowo, ale kazdy wie co ma robic, mozna sie w sumie dogadacc i tak mi juz tu leci ktorys miesiac.

Bartolo
@melek

Podzielam !

loki
@melek

bo melek wszystko zalezy pod skali porownawczej jak kogos przeciagna zywcem to przychodzi tu i jest zachwycony inny przychodzi z skads gdzie bylo lezakowane zaklad upadl przyszedl tu i dramat. tak jak mowie skala porownawcza nic innego. w mojej opinii tu jest w porządku

Beniq

(usunięte przez administratora) praca jak praca, jak jesteś nowy to nikt nic nie wytłumaczy tylko wymaga, (usunięte przez administratora) praca głównie stojąca ciężko wyrobić na nogi i kręgosłup, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, na początku ukrywane przed nowym pracownikiem żeby nie zrezygnował od razu. Nie polecam nikomu pracy tutaj, (usunięte przez administratora)

Mkl
@Beniq

Zgadzam się w 100 %

Mati19
@Mkl

Całą prawda.Jakby mogli to nowym pracownikom gwiazdkę z nieba by obiecali byleby w optimie pracowali ale jak już dłużej u nich popracujesz to zaczynają coraz gorzej cie traktować (usunięte przez administratora) Pracuje tu trochę iwiem co mówię

cezar
@Mati19

to po co tu pracujecie skoro jest tak źle? wszystkie pozytywy pewnie fejki tylko zle prawdziwe, nie?

Wostex

UNITOP-OPTIMA firma w której panują dziwne zwyczaje. Zostałem zatrudniony na stanowisku magazynier. W innych firmach jest to stanowisko kierownika magazynu. W magazynie surowców władze sprawują ludzie którzy nigdy nie widzieli normalnego magazynu. (usunięte przez administratora) Dyrektor firmy ok. Mogłyby tak jeszcze długo Ale nie polecam jeśli prowadzicie normalny tryb życia bez stresu

U
@Wostex

Praca tam na tzw.magazynie to żart,raz na dworzu raz na magazynie...(usunięte przez administratora)

krab

szukam pracy, orientujecie sie moze czy nie szukaja kogos na produkcje ? praca na ile zmian ?

@krab

Na dział chałwy możesz spróbować aplikować. Potrzeba na tą chwilę kilku Panów. Panie być może też się przydadzą, obecnie pracuje kilka doświadczonych emerytek, ale jak długo jeszcze popracują trudno stwierdzić. Praca jest na 2-3 zmiany zależnie od potrzeb. i stanów magazynowych.

@kpt Wąs

amyslisz ze czlowiek bez doswiadczenia sie odnajdzie ?

@krab

Jeżeli masz tylko chęci i siły oraz nie zrażasz się ostrym tonem współpracowników na początku to brak doświadczenia nie stanowi problemu. Linia montażowa to nie jest.

@kpt Wąs

nie wiem jak jest na linii montazowej, niedawno szkole skonczylem stad tyle pytan. w ogole dzieki @kpt Wąs za inf

@krab

W takim razie koniecznie aplikuj. Pierwsze doświadczenie w trudnych warunkach tylko zaprocentuje na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o UNITOP-Optima S.A - Łódź

• Jak się pracuje w UNITOP-Optima S.A?

Zobacz opinie na temat firmy UNITOP-Optima S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITOP-Optima S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNITOP-Optima S.A