Opinie o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. w Sosnowiec

Proszę państwa firma jak każda inna przez 8 lat w ochronie pracowałem w kilku firmach stawki jakie są to prawda bywają 3,5 itd ale jak sie ktoś przyjmuje to go informują jak nie pasuje to nie musi pracować,łatwo jest biadolić co do wypowiedzi kliienta to prawda patrole są pojedyncze (jak ja pracowałem to skład był młody nie wiem jak teraz) niestety jak sie płaci 40 zł za abonament to łatwo policzyć ile trzeba obiektów żeby utrzymać taką grupe z tego co wiem to dużo firm ma pojedyncze patrole może inaczej znam dwie o składach dwu osobowych na zagłębiu takrze ja oceniam tą firme na 3 w skali 6 punktowej pozdrawiam

łukasz

Witam mam prośbę do Pani ,, KADROWEJ '' która umieściła wpis 23,09,2013r ,gdzie Pani jest może dzisiaj coś fajnego Pani napisze o Firmie jak już przestała być potrzebna i Panią usunięto ale wcześnie namawiała Pani ludzi do zmiany warunków umowy zatrudnienia na korzyść pracodawcy .W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak Polak Polakowi wilkiem ,nie dziwię się że młodzi wyjeżdżają za granicę ,człowiek nadstawia d... za 4 zł KPINA.

kliient

Myslalem ze to powazna firma ale oni sa zalosni jezdza, pojedynczo na alarmy zamiast mlodych przyjezdzaja emeryci i rencisci bez licencji tylko najwyzej grupy inwalidzkie mają. Cztery razy mialem wlamanie i zawsze przyjezdzala 1 osoba. Zrywam z nimi wspolprace. Szkoda płacić takim oszustom. Ps. Prosze pracownikow heros o kontakt z tego co piszecie to mozna napisac do skarbowki aby sprawdzila co sie u was dzieje piszcie namiary ja zloze pismo do urzedu skarbowegoi do komendy wojewodzkiej z prosba kontroli. Tej firmy. Ps. Ciekawe czy nie lamia tez prawa w kwestii konwojowania pieniedzy przez nieuprawnionych pracownikow ochrony jezdzacych pojedynczo.

dzidek

Pracowalem w tej pozal sie boże firmie oni powinni sie cieszyc ze jeszcze ich nikt nie pozwal placa nam po 3,50 a co do wygranego przetargu na będzinskie targowisko to powinien sie tam przejsc prezes interpromexu i sprawdzic jak sie wywiazuja z umowy przrtargowej. Mysla ze jak ktos jest po 50 to moga go gnoic a sami sa gnojami.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
oszukany

(usunięte przez administratora)Nie ma nawet jak dorobic do emerytury bo do zusu idzie tylko czesc wyplaty. pracowałem odradzam

gladiator

A ja tam zadowolony jestem mam 3złza godzine robie po 400 godzin nie ważne czy pn śr czy pt żadne swieta mnie nie interesuja tylko robota ważne że prezesik sie obłowi ściemni pracowników na przetargach da najniższe stawki i interes się kręci chyba sam sobie założę działalność i firmę ochrony i będę łapał wszystkie obiekty a ludzią płacić przysłowiową 1zl i bardziej sie bede liczyl na rynku niz gejos i'm sorry pedros for heros także jest super jak to mówił książę peru by żyło się lepiej !

snajper

Popieram to co wyprawia ta " firma " ko kpina oni z ludzi żartują czy mają licencje czy nie stawki głodowe bezdomny wiecej zarobi na dzien a jakie wymagania takie firmy nie powinny wogole istniec , powinny być eliminowane jak w tej polsce ma byc dobrze wygrywają przetargi żeby jak najminiej dać a pracownikow za niedlugo będą płacić po 1zl bo cwaniaków odrazu można wyczuć odradzam stanowczo!!!

vendeta

Uwaga na tą firme krzak żadna to firma licząca sie na rynku taka firma kogucik nie powinna byc wogole brana pod uwage to kpina a ten prezesik to jakis bufon nabrzmiały co powinnien płacić twarzowe za te głodowe stawki 4zl , 5zl prezesik od siedmiu bolesci i ten siwy psedo szef stary grzyb ktory powinien siedziec w domu a nie ochrona sie zajmowac wogole nie ma o tym pojecia istni herosi :) a raczej erosi oni chyba ludzi maja Za nic pracowalem tam jakis czas i powiem jak najdalej z dala oszusci co widac na pierwszy rzut oka wyzyskiwacze szukaja jeleni za grosze a ju mam dam 3 zl i niech robi poprostu kretyni !!!

zawiedziony

W Herosie płacili zawsze na czas. Odszedłem do innej firmy.....a tu płacą na 2..3 razy i zawsze z opóźnieniem. Chętnie bym wrócił, ale nie ma na razie w Herosie miejsc.:(

kolega z sosnowca
@zawiedziony

haha chyba to sam prezes napisał :) . Jak ci płacą 2, 3 razy w miesiącu to non stop masz kasę na bieżąco. Więc nie narzekaj.

KADROWA

Pracownicy Herosa posiadający licencję pracownika ochrony fizycznej i prawo jazdy są zatrudnieni na umowę o pracę, a stawka netto za godzinę wynosi nawet 8 PLN. Pozostali - dozorcy i portierzy stosownie mniej, jako pracownicy bez kwalifikacji. Proszę zatem nie pisać na forum bzdur.

kopi

jak chcesz pracować za 3.50,na godzine ja nie polecam są lepiej płatne prace w ochronie a oni szukają głupków drugie tyle mają dla siebie

FIRMA HEROS SOSNOWIEC UL. H.DOBRZAŃSKIEGO NIE JEST ZBYT UCZCIWĄ FIRMA PRACOWNIKÓW MAJĄ ZA "NIC" NAKAZY I ZAKAZY ZA MARNE 4.00ZL/H POWINNY BYĆ WDZIĘCZNI ŻE PRACUJEMY NA NICH ZA MARNE GROSZE AMAJA TAKIE OBIEKTY ŻE PLACĄ ĄŻ 3.50/H ZGROZA I JESZCZE STRASZĄ - BRAK ODPOWIEDNICH SORTÓW ODZIEŻOWYCH WYMAGANIA JAKBY BYŁY ZAROBKI CONAJMNIEJ 10ZL SZKODA SIĘ ODZYWAĆ JA SIĘ WLAŚNIE ZWOLNIŁĘM PO KILKU MIESIĄCZCH PRACY , NIE BĘDE NICZYJYM PAROBKIEM I POGANIACZEM - NIE POLECAM TEJ FIRMY NIE MA Z KIM POGADAĆ PRACOWNIK TO W/G PREZESÓ "O"

Tomasz

Firma godna polecenia

Łukasz

Ta firma to pomyłka ,niskie zarobki ,brak świadczeń,umowy zlecenie za stawkę 4 zł.Idealny pracownik (dyspozycyjny przez 500 godzin w miesiącu z grupą inwalidzką ).

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.

Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.