Agencja Ochrony HEROS

Opinie o Agencja Ochrony HEROS

Lacky

Ja chcę do Herosa.........pleaze

bucha ha

wygrali przetarg na skarbówki!!! Ale nie chcą przyjąć nowych ...szkoda. jestem w kolejce.

poli

Cześć wszystkim. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić i potem już jakoś idzie lepiej zdecydowanie. Wiadomo , że kokosów się nie zarobi jak to już w ochronie @zz

nowy

Pracuje w tej firmie 2 miech. umowe dostalem w 1 dniu. Za godzinę 7 brutto. Więc o co tu kaman? Za pierwszy miech zapłacili w terminie. Poprzednio w Renomie czekałem na wypłat 3 miechy, no i do teraz mi wiszą za 1 miech!!! jak czytałem te opinie o firmie to sie bałem, ale jest ok. Chyba żeczywiście konkurencja i kiepskie tu sie żalą.

Anonim

Emil na 7 zł nie ma co liczyć, a co do wyposażenia to naprawdę daje bardzo wiele do życzenia. nie polecam.

Anonim

Jak chcecie to pracujcie sobie za 3.50 bo ja tej pracy nie polecam, no chyba że na chwilę żeby przeczekać kryzys.

szach

Tu Można Energicznie Konkurować TamY Do Efektywnego Buforu I Lekko Użyte. Czytaj duże.

tomasz

to jest prawda jak najbardziej,oni nie muszą dawać ogłoszenie o pracy bo w biurze leży stos cv i do tego zatrudniają na czarno a jak komuś nie pasuje to dziękują bo na twoje miejsce znajdzie się kolejny ze stosu cv i tak to się kręci i tylko szukają byle pretekstu żebyś nie dostał całej należności

Anonim

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie szczególnie na targowisku w Będzinie, zarobki marne a wymagania bardzo duże. Czasem jest tak że trzeba pracować 24h za psie pieniądze a w dni targowe trzeba prawie cały dzień stać na mrozie i marznąć, nie polecam.

tomasz

ostrzegam przed tą firmą oszusci zatrudniają na jakiś czas potem zwalniają i zabierają połowe wpłaty zwyczajni złodzieje

Zarząd

Panie Ex wiemy kim pan jest i za co pan wyleciał:). Stek bzdur zawarty w anonsie będzie dodatkowym argumentem przeciwko panu w sądzie. Co do PIP którą pan nam "zafundował" to może być pan spokojny. Bezkarnie nie można oczerniać ludzi i firmy. A referencje wystawimy panu ....odpowiednie.

nowy

kumpel działa w Herosie od 2008 i nie narzeka, ja od miesiąca.Źle nie jest. Niezłe świnie, lub durna konkurencja tu piszą źle. Wiem bo działałem w Lunie i kazali wieszać psy na wszystkie firmy wokół, na tym portalu i innych:)

adelajda

zwyczajni oszuśći połowa ludzi pracuje na czarno,przy wypłacie się okazuje że masz na godzine o połowe mniej niż było umówione.

Zleceniodawca

Firma nie profesjonalna, niekompetentny zarząd, przestrzegam przed współpracą z tą Firmą przyszłych Zleceniodawców. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

wóda

Jak wczoraszyś to zwolnią, jak bierzesz też. Nie pośpisz bo zwolnią, ( usunięte przez administratora ) firma

adam

Ludzie uciekajcie z tej firmy jak najszybciej oszusci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwacze obiecują cuda niewidy a tak na prawde patrzą jak by cie wyj..ać za wszystko cię obciążają i to dwa razy więcej niż coś warte chłopaki na grupie jeżdżą do ludzi nawet jak się kibel zapcha firma pożal się Boże!..

mariusz

a ja trochę z innej mańki, powiedzcie mi, bo neistety szukam pracy na ochronie już od jakiegoś czasu ale lipa niestety, bo mianowicie, byłem kiedyś karany, nic specjalnego, żadne rozboje w biały dzień, po prostu tak wyszło że za długi, ale dawno to już było i mam zaświadczenie, że teraz jestem czysty. Czy w takim wypadku mam szanse na pracę w Herosie ?

były

Pracowałem w herosie za 3,55 netto na zlecenie. kasa była na czas, i składki szły do ZUS. Przeszedłem do Rerum, obiecali 5 dostaję 2,50 na rękę i z poślizgiem. Więc żal..........

były pracownik

Kam jak na grupe interwencyjną sie dostaniesz to powinieneś dostać umowe o prace (o ile jesteś pracownikiem kwalifikowanym) natomiast na obiektach będzie umowa zlecenie ale to bolączka tej branży.Pozdrawiam

były pracownik

Proszę państwa firma jak każda inna przez 8 lat w ochronie pracowałem w kilku firmach stawki jakie są to prawda bywają 3,5 itd ale jak sie ktoś przyjmuje to go informują jak nie pasuje to nie musi pracować,łatwo jest biadolić co do wypowiedzi kliienta to prawda patrole są pojedyncze (jak ja pracowałem to skład był młody nie wiem jak teraz) niestety jak sie płaci 40 zł za abonament to łatwo policzyć ile trzeba obiektów żeby utrzymać taką grupe z tego co wiem to dużo firm ma pojedyncze patrole może inaczej znam dwie o składach dwu osobowych na zagłębiu takrze ja oceniam tą firme na 3 w skali 6 punktowej pozdrawiam

łukasz

Witam mam prośbę do Pani ,, KADROWEJ '' która umieściła wpis 23,09,2013r ,gdzie Pani jest może dzisiaj coś fajnego Pani napisze o Firmie jak już przestała być potrzebna i Panią usunięto ale wcześnie namawiała Pani ludzi do zmiany warunków umowy zatrudnienia na korzyść pracodawcy .W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak Polak Polakowi wilkiem ,nie dziwię się że młodzi wyjeżdżają za granicę ,człowiek nadstawia d... za 4 zł KPINA.

kliient

Myslalem ze to powazna firma ale oni sa zalosni jezdza, pojedynczo na alarmy zamiast mlodych przyjezdzaja emeryci i rencisci bez licencji tylko najwyzej grupy inwalidzkie mają. Cztery razy mialem wlamanie i zawsze przyjezdzala 1 osoba. Zrywam z nimi wspolprace. Szkoda płacić takim oszustom. Ps. Prosze pracownikow heros o kontakt z tego co piszecie to mozna napisac do skarbowki aby sprawdzila co sie u was dzieje piszcie namiary ja zloze pismo do urzedu skarbowegoi do komendy wojewodzkiej z prosba kontroli. Tej firmy. Ps. Ciekawe czy nie lamia tez prawa w kwestii konwojowania pieniedzy przez nieuprawnionych pracownikow ochrony jezdzacych pojedynczo.

dzidek

Pracowalem w tej pozal sie boże firmie oni powinni sie cieszyc ze jeszcze ich nikt nie pozwal placa nam po 3,50 a co do wygranego przetargu na będzinskie targowisko to powinien sie tam przejsc prezes interpromexu i sprawdzic jak sie wywiazuja z umowy przrtargowej. Mysla ze jak ktos jest po 50 to moga go gnoic a sami sa gnojami.

oszukany

(usunięte przez administratora)Nie ma nawet jak dorobic do emerytury bo do zusu idzie tylko czesc wyplaty. pracowałem odradzam

gladiator

A ja tam zadowolony jestem mam 3złza godzine robie po 400 godzin nie ważne czy pn śr czy pt żadne swieta mnie nie interesuja tylko robota ważne że prezesik sie obłowi ściemni pracowników na przetargach da najniższe stawki i interes się kręci chyba sam sobie założę działalność i firmę ochrony i będę łapał wszystkie obiekty a ludzią płacić przysłowiową 1zl i bardziej sie bede liczyl na rynku niz gejos i'm sorry pedros for heros także jest super jak to mówił książę peru by żyło się lepiej !

snajper

Popieram to co wyprawia ta " firma " ko kpina oni z ludzi żartują czy mają licencje czy nie stawki głodowe bezdomny wiecej zarobi na dzien a jakie wymagania takie firmy nie powinny wogole istniec , powinny być eliminowane jak w tej polsce ma byc dobrze wygrywają przetargi żeby jak najminiej dać a pracownikow za niedlugo będą płacić po 1zl bo cwaniaków odrazu można wyczuć odradzam stanowczo!!!

vendeta

Uwaga na tą firme krzak żadna to firma licząca sie na rynku taka firma kogucik nie powinna byc wogole brana pod uwage to kpina a ten prezesik to jakis bufon nabrzmiały co powinnien płacić twarzowe za te głodowe stawki 4zl , 5zl prezesik od siedmiu bolesci i ten siwy psedo szef stary grzyb ktory powinien siedziec w domu a nie ochrona sie zajmowac wogole nie ma o tym pojecia istni herosi :) a raczej erosi oni chyba ludzi maja Za nic pracowalem tam jakis czas i powiem jak najdalej z dala oszusci co widac na pierwszy rzut oka wyzyskiwacze szukaja jeleni za grosze a ju mam dam 3 zl i niech robi poprostu kretyni !!!

zawiedziony

W Herosie płacili zawsze na czas. Odszedłem do innej firmy.....a tu płacą na 2..3 razy i zawsze z opóźnieniem. Chętnie bym wrócił, ale nie ma na razie w Herosie miejsc.:(

kolega z sosnowca
@zawiedziony 16.11.2013 10:58

haha chyba to sam prezes napisał :) . Jak ci płacą 2, 3 razy w miesiącu to non stop masz kasę na bieżąco. Więc nie narzekaj.

KADROWA

Pracownicy Herosa posiadający licencję pracownika ochrony fizycznej i prawo jazdy są zatrudnieni na umowę o pracę, a stawka netto za godzinę wynosi nawet 8 PLN. Pozostali - dozorcy i portierzy stosownie mniej, jako pracownicy bez kwalifikacji. Proszę zatem nie pisać na forum bzdur.

kopi

jak chcesz pracować za 3.50,na godzine ja nie polecam są lepiej płatne prace w ochronie a oni szukają głupków drugie tyle mają dla siebie

były pracownik

FIRMA HEROS SOSNOWIEC UL. H.DOBRZAŃSKIEGO NIE JEST ZBYT UCZCIWĄ FIRMA PRACOWNIKÓW MAJĄ ZA "NIC" NAKAZY I ZAKAZY ZA MARNE 4.00ZL/H POWINNY BYĆ WDZIĘCZNI ŻE PRACUJEMY NA NICH ZA MARNE GROSZE AMAJA TAKIE OBIEKTY ŻE PLACĄ ĄŻ 3.50/H ZGROZA I JESZCZE STRASZĄ - BRAK ODPOWIEDNICH SORTÓW ODZIEŻOWYCH WYMAGANIA JAKBY BYŁY ZAROBKI CONAJMNIEJ 10ZL SZKODA SIĘ ODZYWAĆ JA SIĘ WLAŚNIE ZWOLNIŁĘM PO KILKU MIESIĄCZCH PRACY , NIE BĘDE NICZYJYM PAROBKIEM I POGANIACZEM - NIE POLECAM TEJ FIRMY NIE MA Z KIM POGADAĆ PRACOWNIK TO W/G PREZESÓ "O"

Tomasz

Firma godna polecenia

Łukasz

Ta firma to pomyłka ,niskie zarobki ,brak świadczeń,umowy zlecenie za stawkę 4 zł.Idealny pracownik (dyspozycyjny przez 500 godzin w miesiącu z grupą inwalidzką ).

Zostaw opinię o Agencja Ochrony HEROS - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony HEROS