counter
2 39 90 5 1
Daria_SeksPupa_z Zawiercia
Kandydat

Ta firma istnieje jeszcze bo zdajsie w skarbówce widziałam logo. A chciałabym pracować w ochronie mam 2 gr inwalidzką i niedługo dostanę jeszcze grupę 1. Szukam ciekawej pracy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.?

zyta Nowy wpis
Klient

Zły adres. Są w Warszawie Gowork wprowadza w błąd.

Daria_SeksPupa_z Zawiercia
Kandydat

Kadry
@Daria_SeksPupa_z Zawiercia

Proszę o pohamowanie negatywnych wpisów kolesi i byłego właściciela. Jesteśmy i fala hejtu nas nie zaleje. Kto u nas pracował i pracuje problemów z kasą nigdy nie miał.

Daria_z Zawiercia
Klient
@Kadry

Nie sądzę żeby mój wpis był negatywny a już na pewno nie byłam pracownikiem Herosa. Szkoda że pisząc komentarz nie obrażający nikogo ktoś kto czyta interpretuje go odwrotnie. to jedna sprawa a druga sprawa chciałam zaznaczyć, że nikogo nie hejowałam w tym komentarzu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Juhas Nowy wpis
@Kadry

Masz rację ja pracuję 3 lata i nie mam problemu z wypłatą jest wypłacana między 15 a 20 dniem miesiąca

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kacper

Dostajecie cały ubiór za darmo?

Lenka
 Problem
@Kacper

Ubiór to używane po jakimś brudasie rzeczy. W konkurencyjnych agencjach mają nowe ubrania w Herosie Nie.

JankoMuzykant

Ups to nie to forum zapomnijcie o komentarzu powyższym.

JankoMuzykant

Chciałem przeprosić swoich byłych kolegów z ochrony gdyż dwa lata temu jak pracowałem to plułem do firmowego czajnika zwłaszcza jak miał mnie zmieniać czterdziestoletni donosiciel. Pozdrawiam serdecznie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Były pracownik Konkurencji
@Pytanie

Odpuść sobie takie firmy ochroniarskie nie płacą świadczeń na ZuS i Fundusz Pracy. 5 Lat pracowałem dla konkurencyjnej firmy ochroniarskiej ani zł na te świadczenia (istotne do zasiłku) nie zapłacili. W Herosie jest tak samo jak w każdej innej firmie. Nie POLECAM

Vegeta

Chyba zamki zakład pracy bo przeanalizowaniu komentarzy nikt się nie wypowiada.

Michal
@Vegeta

Zamkli. Trzeba sie ludzie skrzykiwac i zglosic to na police. Jaki Bogus byl to byl ale placil i nie zostawial bez nicznego. Ci z RR Security zniszczyli Herosa szybciej niz kryzys.

Czym Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kwaśniewski
@Pytanie

Jakie dodatki żadna firma ochraniarska w tym państwie nie ma dodatków a i jeszcze nie płacą składek na ZUS i FUNDUSZ PRACY

Vegeta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 401 dni.

Czy firma płaci nowe stawki minimalne na zleceniu bo myślę o zatrudnieniu w waszej firmie jako stróż.

Były_Pracownik

Tak z ciekawości macie jeszcze ten ryneczek w Będzinie. Kiedyś żeście go mieli ale nie wiem jak teraz.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

sem
@Pytanie

Możesz napisać gdzie ta firma się znajduję bo w Sosnowcu pod tym adresem to nikogo niema.

Dorota
@sem

@sem Z tego co wiem firma mieści się pod adresem ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99. Nie wiesz, czy osoby zainteresowane pracą w Heros mogą bezpośrednio zanieść swoje CV do firmy?

Krzystek

Firma ma dobrą opinię w internecie i jest dobrym pracodawca. Trzeba pracować a będzie dobrze.

Robert

Przepracowale tam 1 rok atmosfera miła jedna osoba zawsze tam szmacila o imieniu Katarzyna podstepna (usunięte przez administratora) kazdego buntowala mysle ze nie dlugo popracuje w ochronie .dowie sie otym Zarzad ARGUSA jaka jest na prawde .

A.A.
@Robert

Tchórza Piotra G. idzie poznać, on zawsze nawet jak się podpisuje i podszywa za innych. Każdy kto go zna wie że to On.

@Robert

W Herosie ludzie pracowali dłużej jak rok ,tylko nieudacznicy i pijacy pracowali bardzo krótko i pewnie dlatego jet ten wpis oczerniający tą osobę.

@A.A.

PRAWDA

@Robert

Gdzie podział się Prezes Herosa ? Jak byłem w firmie to wyczyściłem klamki ,pani powiedziała że tam już ich nie ma. Myślę że nie będę szukał bo wisi obiecaną kasę.

Marek

Jak firma Argus może zatrudnić tak szpetną kobietę o imieniu K.K, postrach wszystkich Biedronek, dzieci się jej boją a krzywe rude zęby przypominają kasownik. Laskę tą wyrzucano za zdradzanie tajemnicy służbowej gdzie stale opłakiwała się w rękach swojego partnera 60 letniego dziadka z grupy. Współczucia dla firmy Argus za zatrudnienie manipulantki.

K. K.
@Marek

Witam. Ciekawych rzeczy się o sobie dowiaduje na portalu, który raz na ruski czas odwiedzam. Pan mnie nie zna i niech nie ocenia. A po drugie nie ocenia się ludzi po wyglądzie. Nikt nie jest idealny. Nikt mnie nie zwolnił za zdradzanie tajemnicy służbowej ani nic takiego nie było. Zwolniłam się z innych powodów, których nie musze tu opisywać. Miałam powody do tego. Nie znał Pan sytuacji i głupoty Pan pisze albo raczej ktoś kazał Panu to napisać. Niech sobie Pan sprawdzi słowo szpetny ponieważ tak nie wyglądam. W manipulacji i w kilku innych rzeczach w tej firmie były inne osoby, ale zostawię to bez komentarza. I ciekawe ile Panu zapłacono by tak oczerniać ludzi, których się nie zna?

@K. K.

Widzę że byli pracownicy sobie cisną. K.K nie przejmuj się głupimi wpisami wiemy jak było ,może osoba która to pisała to nie jest Pan tylko Pani zastanów się dobrze.

XxX

Hmmm... Ktoś w końcu przejrzał na oczy w firmie Arkan i podjął pozytywną decyzję dla co niektórych pracowników, którzy mieli dość dwójki osób z firmy HEROS. Chodzi o Pana Wszystkowiedzącego oraz o jego KOCHANICE TYTUŁUJĄCĄ SIĘ KIEROWNICZKĄ MONITORINGU którzy zostali wykopani. Brawa dla Prezesa ARKANU.

nemezis
@XxX

Nosił wilk razy kilka poniosą i wilka.

@XxX

To w Heros Sp.z o.o decyzję o przyjęciu i zwolnieniu decyzję podejmuje prezes Arkana? To czym zajmuje się prezes Herosa jak mu ludzi zwalniają. widać Odrazu że dba o swoich ludzi tak jak zadbał o Panią kadrową i księgową. Jaki prezes taka firma.

Kamil

A czy teraz już wiadomo o rekrutacji? Będzie coś w najbliższym czasie?

@Kamil

Tak,no przecież dwa etataty masz wolne możesz wybrać, ale poczekaj bo za dwa trzy miesiące będzie więcej etatów jak przestaną płacić, już mają problem.

Gorge

Ooo ponad 50 opinii.......... praawie jak IMPEL:))))))))) A to lokalna firma. Na fejsie fajne foty i info o połaczeniu z Arkanem z D.G. No to zamieszają na Śląsku. Chciałem się przyjąć ale nie ma miejsc, poczekam bo obiecali żę od listopada będą lepsze stawki dla kwalifikowanych POF.

@Gorge

Tą treść to pisze chyba sam prezes zarządu ????

Teresa

@Ochroniarz, czy umowa zlecenie jest tylko na początek, a potem możesz liczyć na umowę długoterminową? Piszesz o pracownikach z grupą inwalidzką. Czy są przyjmowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym? Mogą liczyć na siedmiogodzinny dzień pracy? Twoje informacje pomogą innym użytkownikom forum, którzy interesują się tą pracą, czy będą aplikować do tej firmy, czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 39 ocen.