Opinie o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. w Sosnowiec

Vegeta

Chyba zamki zakład pracy bo przeanalizowaniu komentarzy nikt się nie wypowiada.

Michal
@Vegeta

Zamkli. Trzeba sie ludzie skrzykiwac i zglosic to na police. Jaki Bogus byl to byl ale placil i nie zostawial bez nicznego. Ci z RR Security zniszczyli Herosa szybciej niz kryzys.

Czym Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kwaśniewski

Jakie dodatki żadna firma ochraniarska w tym państwie nie ma dodatków a i jeszcze nie płacą składek na ZUS i FUNDUSZ PRACY

Vegeta

Czy firma płaci nowe stawki minimalne na zleceniu bo myślę o zatrudnieniu w waszej firmie jako stróż.

Były_Pracownik

Tak z ciekawości macie jeszcze ten ryneczek w Będzinie. Kiedyś żeście go mieli ale nie wiem jak teraz.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

sem

Możesz napisać gdzie ta firma się znajduję bo w Sosnowcu pod tym adresem to nikogo niema.

Dorota
@sem

@sem Z tego co wiem firma mieści się pod adresem ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99. Nie wiesz, czy osoby zainteresowane pracą w Heros mogą bezpośrednio zanieść swoje CV do firmy?

Krzystek

Firma ma dobrą opinię w internecie i jest dobrym pracodawca. Trzeba pracować a będzie dobrze.

Robert

Przepracowale tam 1 rok atmosfera miła jedna osoba zawsze tam szmacila o imieniu Katarzyna podstepna (usunięte przez administratora) kazdego buntowala mysle ze nie dlugo popracuje w ochronie .dowie sie otym Zarzad ARGUSA jaka jest na prawde .

A.A.
@Robert

Tchórza Piotra G. idzie poznać, on zawsze nawet jak się podpisuje i podszywa za innych. Każdy kto go zna wie że to On.

@Robert

W Herosie ludzie pracowali dłużej jak rok ,tylko nieudacznicy i pijacy pracowali bardzo krótko i pewnie dlatego jet ten wpis oczerniający tą osobę.

@A.A.

PRAWDA

@Robert

Gdzie podział się Prezes Herosa ? Jak byłem w firmie to wyczyściłem klamki ,pani powiedziała że tam już ich nie ma. Myślę że nie będę szukał bo wisi obiecaną kasę.

XxX

Hmmm... Ktoś w końcu przejrzał na oczy w firmie Arkan i podjął pozytywną decyzję dla co niektórych pracowników, którzy mieli dość dwójki osób z firmy HEROS. Chodzi o Pana Wszystkowiedzącego oraz o jego KOCHANICE TYTUŁUJĄCĄ SIĘ KIEROWNICZKĄ MONITORINGU którzy zostali wykopani. Brawa dla Prezesa ARKANU.

nemezis
@XxX

Nosił wilk razy kilka poniosą i wilka.

@XxX

To w Heros Sp.z o.o decyzję o przyjęciu i zwolnieniu decyzję podejmuje prezes Arkana? To czym zajmuje się prezes Herosa jak mu ludzi zwalniają. widać Odrazu że dba o swoich ludzi tak jak zadbał o Panią kadrową i księgową. Jaki prezes taka firma.

Kamil

A czy teraz już wiadomo o rekrutacji? Będzie coś w najbliższym czasie?

@Kamil

Tak,no przecież dwa etataty masz wolne możesz wybrać, ale poczekaj bo za dwa trzy miesiące będzie więcej etatów jak przestaną płacić, już mają problem.

Gorge

Ooo ponad 50 opinii.......... praawie jak IMPEL:))))))))) A to lokalna firma. Na fejsie fajne foty i info o połaczeniu z Arkanem z D.G. No to zamieszają na Śląsku. Chciałem się przyjąć ale nie ma miejsc, poczekam bo obiecali żę od listopada będą lepsze stawki dla kwalifikowanych POF.

@Gorge

Tą treść to pisze chyba sam prezes zarządu ????

Teresa

@Ochroniarz, czy umowa zlecenie jest tylko na początek, a potem możesz liczyć na umowę długoterminową? Piszesz o pracownikach z grupą inwalidzką. Czy są przyjmowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym? Mogą liczyć na siedmiogodzinny dzień pracy? Twoje informacje pomogą innym użytkownikom forum, którzy interesują się tą pracą, czy będą aplikować do tej firmy, czy nie?

Teresa

@Trix, przełożony nie powinien wykorzystywać swojego stanowiska do wywierania presji i złego taktowania podlegających mu pracowników. Napisz więcej o warunkach zatrudnienia. Czy jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami? Możesz liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Czy ta praca Ci odpowiada i poleciłbyś ja innym osobom zainteresowanym zatrudnieniem?

TRIX
@Teresa

Trix z datą 9 lipca to nie ja tylko ktoś się pode mnie podszył. Co to warunków zatrudnienia jest jak jest tzn.czasami Cię zapyta Szef Ochrony czy już pracowałeś w ochronie i wywali Cię na obiekt bez przeszkolenia. Szkolenia są, ale za własne pieniądze i nie we firmie lub na kontrakt na dwa lata jak dobrze kojarzę jeśli zrobią to po znajomości żeby kasy ludzie nie płacili. Szkolenia na obiektach wyglądają tak,że sam się szkolisz. W zależności z kim współpracujesz ponieważ ponieważ później Szef wszystko wie. Żadnych dodatkowych wypłat nie ma,premii też, socjałów tym bardziej. Wypłaty są z opóźnieniem i czasami wypłacane na raty. Nie polecam nikomu ponieważ teraz tak jak wspomniał @am.x jest cyrk na kółkach.

Edmund
@TRIX

Trix jak praca i wynagrodzenie nie odpowiadaja to zmien firme bo bruzdzisz w swoje gniazdo.

Ochroniarz
@Teresa

Ta firma to pomyłka ,niskie zarobki ,brak świadczeń,umowy zlecenie za marną stawkę . Idealny pracownik dyspozycyjny przez 500 godzin w miesiącu z grupą inwalidzką .

Karol

Zgadzam sie z Ewa polecam za mila obsluge podczas interwencji.

Agencja ochrony HEROS sp z.o.o jest godna polecenia .

Trix

Firma jest w porządku można podniesc kwalifikacje za ktore placi firma zarobki dobre umowa o prace odrazu zaloga zgodna szefostwo choc troche zwroci uwage na nie dociagniecia to można polecic nie sa tacy źli daje 5 za wszystko

am.x
@Trix

Trix ile Tobie zapłacili że tak ładnie piszesz, na chwile obecną to tam jest ładny (usunięte przez administratora) a Pan Prezes razem Panem Piotrem nie ogarniają tego.Trzeba się zawijać.

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Sosnowiec.

FUNIO

NIE WYPŁACILI JESZCZE PRACOWNIKOM ZA MIESIĄC MARZEC 2018

FUNIO

Traktuje koordynator Piotr gabryś. PRACOWNIKÓW JAK ŚMIECI I STRASZY,JUŻ ZA NIE DŁUGO się za nich wezmą

Roman
@FUNIO

Hej glaby jego nazwisko jest slawne ma koles serce do ludzi fakt nie traktuje w pracy arkoholikow .Ci ktorzy brednie pisza to wylecieli za wodę.

Trix

Firma jak każda inna (chyba ) w zależności. Koordynator do spraw ochrony Pan Piotr w stosunku do pracowników jest chamski, stosuje nękanie psychiczne, zatrudnia pijaków którzy byli złapani w pracy (ponownie), wyzywa ludzi za ich plecami od najgorszych, straszy zwolnieniami i ma wielkie ego myśląc że On jest Prezesem.

Teresa

@FUNIO, wspominałeś, że występowały problemy z wypłatą wynagrodzenia, czy już wszystko jest w porządku? Napiszesz coś jeszcze o obecnej sytuacji? Jesteś pracownikiem firmy? Może wiesz, czy potrzebują teraz nowych ludzi?

SuperMaster

Jestem nowy z WORD-u przejęty z Mastera. Ciekawe jak się spiszą. Narazie wygląda dobrze. Firma perspektywiczna z nierozdymaną administracją. cdn.

Stary

Od 10 lat płacą w terminie. Rzadkość. Wybierajcie sami:)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.

Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.