Opinie o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. w Sosnowiec

Filip

Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum?

Lacky

Ja chcę do Herosa.........pleaze

bucha ha

wygrali przetarg na skarbówki!!! Ale nie chcą przyjąć nowych ...szkoda. jestem w kolejce.

poli

Cześć wszystkim. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić i potem już jakoś idzie lepiej zdecydowanie. Wiadomo , że kokosów się nie zarobi jak to już w ochronie @zz

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
nowy

Pracuje w tej firmie 2 miech. umowe dostalem w 1 dniu. Za godzinę 7 brutto. Więc o co tu kaman? Za pierwszy miech zapłacili w terminie. Poprzednio w Renomie czekałem na wypłat 3 miechy, no i do teraz mi wiszą za 1 miech!!! jak czytałem te opinie o firmie to sie bałem, ale jest ok. Chyba żeczywiście konkurencja i kiepskie tu sie żalą.

Emil na 7 zł nie ma co liczyć, a co do wyposażenia to naprawdę daje bardzo wiele do życzenia. nie polecam.

Jak chcecie to pracujcie sobie za 3.50 bo ja tej pracy nie polecam, no chyba że na chwilę żeby przeczekać kryzys.

szach

Tu Można Energicznie Konkurować TamY Do Efektywnego Buforu I Lekko Użyte. Czytaj duże.

tomasz

to jest prawda jak najbardziej,oni nie muszą dawać ogłoszenie o pracy bo w biurze leży stos cv i do tego zatrudniają na czarno a jak komuś nie pasuje to dziękują bo na twoje miejsce znajdzie się kolejny ze stosu cv i tak to się kręci i tylko szukają byle pretekstu żebyś nie dostał całej należności

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie szczególnie na targowisku w Będzinie, zarobki marne a wymagania bardzo duże. Czasem jest tak że trzeba pracować 24h za psie pieniądze a w dni targowe trzeba prawie cały dzień stać na mrozie i marznąć, nie polecam.

tomasz

ostrzegam przed tą firmą oszusci zatrudniają na jakiś czas potem zwalniają i zabierają połowe wpłaty zwyczajni złodzieje

Zarząd

Panie Ex wiemy kim pan jest i za co pan wyleciał:). Stek bzdur zawarty w anonsie będzie dodatkowym argumentem przeciwko panu w sądzie. Co do PIP którą pan nam "zafundował" to może być pan spokojny. Bezkarnie nie można oczerniać ludzi i firmy. A referencje wystawimy panu ....odpowiednie.

nowy

kumpel działa w Herosie od 2008 i nie narzeka, ja od miesiąca.Źle nie jest. Niezłe świnie, lub durna konkurencja tu piszą źle. Wiem bo działałem w Lunie i kazali wieszać psy na wszystkie firmy wokół, na tym portalu i innych:)

adelajda

zwyczajni oszuśći połowa ludzi pracuje na czarno,przy wypłacie się okazuje że masz na godzine o połowe mniej niż było umówione.

Zleceniodawca

Firma nie profesjonalna, niekompetentny zarząd, przestrzegam przed współpracą z tą Firmą przyszłych Zleceniodawców. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

wóda

Jak wczoraszyś to zwolnią, jak bierzesz też. Nie pośpisz bo zwolnią, (usunięte przez administratora) firma

adam

Ludzie uciekajcie z tej firmy jak najszybciej oszusci (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze obiecują cuda niewidy a tak na prawde patrzą jak by cie wyj..ać za wszystko cię obciążają i to dwa razy więcej niż coś warte chłopaki na grupie jeżdżą do ludzi nawet jak się kibel zapcha firma pożal się Boże!..

mariusz

a ja trochę z innej mańki, powiedzcie mi, bo neistety szukam pracy na ochronie już od jakiegoś czasu ale lipa niestety, bo mianowicie, byłem kiedyś karany, nic specjalnego, żadne rozboje w biały dzień, po prostu tak wyszło że za długi, ale dawno to już było i mam zaświadczenie, że teraz jestem czysty. Czy w takim wypadku mam szanse na pracę w Herosie ?

były

Pracowałem w herosie za 3,55 netto na zlecenie. kasa była na czas, i składki szły do ZUS. Przeszedłem do Rerum, obiecali 5 dostaję 2,50 na rękę i z poślizgiem. Więc żal..........

Kam jak na grupe interwencyjną sie dostaniesz to powinieneś dostać umowe o prace (o ile jesteś pracownikiem kwalifikowanym) natomiast na obiektach będzie umowa zlecenie ale to bolączka tej branży.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.