Opinie o Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu w Lublin

do marka

szkolenie trwa jeden dzien,teoria plus praktyka w ciągu 7 godzin, byłem to wiem. może i kiedyś tak było. nie wnikam.

do marka

trwa jeden dzień

marek
@do marka

jeden dzień teorii, każą przyjść kolejnego dnia na "praktyczne", które jest nomalnym dniem pracy z tą tylko różnicą, że umowę dostajesz dopiero kolejnego dnia. Więc pracujesz za darmo dodatkowy dzień

@marek

Czesc praktyczna trwa max 1,5h i potem zostaje się już w pracy na 6,5 godz. Zobacz na umowie jaką masz date a się przekonasz że płacone masz za wszystkie dni pracy.

xyz

Chciałabym zapytać ile trwa szkolenie i czy za nie też płacą?

marek
@xyz

trwa 2 dni i jest bezpłatne

szalona
@xyz

jest jeszcze Monika i Karolina (czarne włosy w okularach)

szalona
@szalona

maluta racja nie wytrzymują miesiąca. Ja właśnie nie wytrzymałam. Po prostu źle się czuje w tej pracy i tyle, męczę się w niej. Wolę już pracować na kasie w leclercu, bo tam się dobrze czuje i są fajni ludzie.

kasia

Pracowałam w Coltel 2 lata temu. Jak na call center nieźle płacili, tylko praca była nudna i mało rozwojowa, wciskanie zaproszeń na garnki. I premie przyznawane na dziwnych, tajemniczych zasadach (najprawdopodobniej firma wypłacała mniejsze premie niż powinna). Chciałam tylko zapytać, kto jest obecnie team-liderem w Lublinie. Gdy pracowałam szefową oddziału była Aga, a team leaderami: Jar., Ew. (ważniaczka), Ma. (wyjątkowy gbur), jakaś nowa Dorota, Adr.(dziwak), i chyba tyle z tego co pamiętam. Zmienił się skład?

Telemarketer

szybka luźna rozmowa biorą każdego bo miesiecznie odchodzi po 40 osob teraz deficyt z ludzmi jak na 2 zmianie bylo 30 osob a powinno byc 100;P

numer buta

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

autopsja

Adrian, zrobisz jak uważasz jednak osobiście uważam ze to zwykła strata Twojego czasu. Co z tego że zarobisz tysiaka, jeśli za ten tysiąc złotych będziesz stał w miejscu ze swoim rozwojem. Tim looserzy niczego Cię nie nauczą, a jeśli zapytasz się, poprosisz o pomoc usłyszysz że przecież byłeś na szkoleniu, kołczing vel trening polega na tym że sam wypełniasz sobie kartę. Chcesz zarabiać masz wewnętrzną potrzebę rozwoju to nie idź tam bo to kolejny TITANIC

Vitaminka

Chciałbym wyrazić opinie na temat punktu w Zamościu który powstał w tym roku. jestem zadowolony z obsługi, bardzo fajne, miłe liderki a przy tym bardzo ładne:)z którymi świetnie się rozmawia. jak do tej pory nie mam zastrzeżeń i polecam prace w Coltel Zamość ludziom młodym można zdobyć niesamowite doświadczenie. Polecam jeszcze raz, wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie. Trochę głośno na sali ale z czasem można przywyknąć do tego. Czegoś jednak od nas sie wymaga a chodzi o motywacje i zaangażowanie.

luuuula

Witam, jutro idę na szkolenie, mógł by mi ktoś powiedzieć jak to szkolenie wygląda i co będę musiała na nim pokazać/robić?

Gall Anonim

Pracuje w coltelu ponad półroku. Praca jest w miare ok dla osob bez doswiadczenia, bo przyjmują wszytskich z auromatu. A zarobki sa w miare ok, jak na callcenter. Moja pierwsza wypłata za niepełny miesiac wynosila troszke ponad 1200 zł, pozniej juz 1400-1500 zł w góre.. Plusem jest tutaj elastyczny grafik oraz mozliwoścnadrabiania godzin. Niestety to praca tylko na umowe zlecenie, wiec bez platnego zwolnienia lekarskiego czy urlopu. Ogólnie spoko, ale tylko dla studentów chcacych dorobic sobie pare zł.

Karolek

Nie polecam tej pracy po pierwsze primo: wykorzystywanie po drugie: okradanie z prowizji po trzecie: nigdy cie nie docenia, doceniaja nie wiadomk za co. Smieszne jest to ze kierownikiem a raczej kierowniczka w Radomiu jest osoba ktora kiedys za obijanie zostala wywalona potem pani dyr to cofnela a teraz taka osoba jest kierownikiem ludzie gdzie tu sprawiedliwosc po czwarte: stoi sie w miejscu w ogole sie nie rozwija tylko klepie to samo a couchingi dajce spokoj!!!!

jarek

Jakis czas temu dodalem tu niepochlebna, prawdziwa opinie i jej juz nie ma. Zenada te zle sa usuwane, to po co to w ogole istnieje!!!!!!!!!!

Ja pracuję trzeci miesiąc zachęcony przez kolegę. Jest fajnie, ściągnąłem też swojego znajomego z roku. Stawka godzinna ok, 8 zlotych na reke dla studenta za godzine. Sprzedaż i prowizja zależą oczywiscie również od nas ale bonus zwykle pojawia się po 2-3 miesiącach. Samej podstawy przy 130 godzinach pracy wychodzi jakieś 1200-1400 zł więc jest calkiem ok, podkreslam jak dla studenta. Oczywiscie elastyczny grafik, mozliwosc robienia nadgodzin sa dodatkowymi atutami. Atmosfera tez jest ok, wiadomo jak to w callcenter. Dyrektorka równa babka, z kierownikami różnie bywa, ale dają radę. Ogólnie polecam ;)

Leona

Praca w firmie coltel różni się całkowicie od tego co jest mówione oraz pokazywane na szkoleniach, ok jest przez pierwsze powiedzmy dwa tyg od zatrudnienia. potem zaczyna się zupełnie inna bajka, nie wyrabiasz pakietu masz zje...wyrabiasz w miarę ok ale potem dostaniesz takie nr że znowu nie wyrobisz, stawka płaceniowa jest koszmarna, jeśli komuś podobasz się z buźki i wiesz do kogo i jak zagadać zarobisz, jeśli nie jedziesz na podstawie gdzie każdy zarabia inaczej. Kto nie wierzy niech idzie i próbuje. Gadka jest taka że to od telemarketerów zależy ile zrobisz zaproszeń, ale jeśli ktoś się przejechał na danej firmie lub cię wyzywa od najgorszych ewentualnie nie chce gadać to jak zrobisz 20 zaproszeń? przekupisz kogoś?? wątpię w to... tak więc każdy ma opinię swoją ale nikt pozytywnej o tej firmie i tu się zgadzam.Praca polega na ogólnym wciskaniu kitu, i tyle w tym temacie...wymyślili sobie słowa takie jak np: kołczing (od trenera z ang.coach-co oznacza trener)co wg nich jest tzw treningiem. ponadto jesli baza sie zawiesi to jedna z tzw team-leaderek nie wymienie która chodzi wokół sali i gada żeby właczyć w windowsie menedzer zadań wciskajać jak to ona mówi: kontrol alt dilejt:-D a chodzi jej o ctrl-alt-delete. Od kiedy Delete (Czyt. Dilit) czyta się Dilejt? Kto tam wgl pracuje??? Chwalą sie studiami a prostych słów z języka angielskiego nie potrafią dobrze wypowiedzieć... co więcej chodzi po sali gada żeby robić zaproszenia jakby ktoś nie wiedział po co przychodzi do pracy... a sami nic nie robią...

Coltel opinie

No i zapomniałeś dodać że to praca dla każdego, bo nawet osoby z mega ograniczonym umysłem potrafi umówic spotkanie. Potem tylko trzeba się modlić żeby staruszek kupił te gary to jeszcze prowizja wpada. Ja to sie tylko martwie żeby z coltelem nie było to samo co z eco-vital. Z reszta jak nie beda przegionać na tych prezentacjach z wciskaniem tych garów to bedzie OK.

Rekin

Podstawa jest uzależniona od ilości przepracowanych godzin w miesiącu o ile się nie myle to jak ktoś wyrobi od 101-171h w miesiącu to ma 10zł brutto a jak 171h i wiecej to 11zł brutto, dodatkowo jest jeszcze prowizja oraz premie uznaniowe za zaangażowanie.Jeśli jakaś osoba uważa że w call center nie można się rozwinąć interpersonalnie to znaczy że jest ograniczona i musi pracować na kasie lub układać ciuchy w sklepie. Ogólnie warto spróbować bo firma jest rzetelna i uczciwa świadczy o tym chociażby jej staż. Pozrawiam

maniek

moze napiszecie co o coltel w chelmie

autopsja

Ewka?Marcin? czy inny tim looser? A więc piszecie dobre opinie pomiędzy wycieczkami dookoła sali :) fajnie :)

DoctorQueen

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy, praca jest nudna, ale pracowałam w gorszych miejscach i da się wytrzymać. Grunt to usiąść obok kogos znajomego i jakoś te 6,5 godziny zlatuje. Kierownictwo jak to kierownictwo, lubić się ich nie da, ale najgorsi też nie są. Gorsi są teamliderzy, tylko jedna teamliderka jest spoko, reszta mysli ze jesli są stopień wyzej niz telemarketerzy(usunięte przez administratora) A jesli chodzi o prowizje to moze byly wysokie, ale rok lub dwa temu. Teraz wynagrodzenie to praktycznie sama podstawa.

Daughter of Bodom
@DoctorQueen

Ile wynosi podstawa na chwile obecną? Na forum widziałam tylko informacje dotyczące tej sprzed dwóch lat.

lucyna

chciałabym dowiedzieć się jakie sa koszty szkolenia w przypadku rezygnacji z pracy przed upływem 30 dni? z góry dziękuję za odpowiedz, ponieważ nigdzie nie mogę takiej informacji uzyskac. pozdrawiam!

aaa

witam czy w tej firmie zatrudniają nieletnich?

mm

a po jakim mniej wiecej czasie zwalaniaja? i czy bez problemu mozna sobie dopasowac grafik do zajec na uczelni? bo chyba z tym moze byc najwiekszy problem :)Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu - Lublin

• Jak się pracuje w Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel Sp. z o. o. S.K.A. Biuro Telemarketingu