Opinie o Mierzwa Renata Notariusz w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mierzwa Renata Notariusz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mierzwa Renata Notariusz o rekrutacji.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mierzwa Renata Notariusz w Lublin

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Mierzwa Renata Notariusz?

Ela-57-57-57@o2.pl Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Czy notariusz pomaga napisać testament?

Natalia Wielomiejska Nowy wpis
Klient

A ja uważam,że jest to jeden z najlepszych, najbardziej profesjonalnych notariuszy w Lublinie o ogromnej wiedzy i kompetencji. Ja dwukrotnie byłam obsłużona wspaniale.

Agata Witek Nowy wpis
Klient

Z całego serca ODRADZAM współpracę z tą "kancelarią notarialną". Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Przez 4 spotkania kobieta nie potrafiła podać nam listy potrzebnych dokumentów! Co spotkanie zmieniała koncepcję i kazała dowozić coraz to nowe dokumenty, z czego okazało się, że finalnie, większość z nich nie jest potrzebna. Zakończyło się na tym, że przeniosłam dokumenty do innej kancelarii, gdzie załatwiono moją sprawę na pierwszym spotkaniu! Okazuje się, że z pozoru prosta czynność, jak sprzedaż nieruchomości, jest dla niektórych ponad siły. Sprzedając inne nieruchomości, poznałam 3 notariuszy i każdy z nich podawał sposób załatwienia sprawy i potrzebnych dokumentów już na pierwszym spotkaniu. Kancelaria R. Mierzwa pomimo wglądu do księgi wieczystej, nie potrafiła tego zrobić przez półtora miesiąca. Stanowczo ODRADZAM.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Mierzwa Renata Notariusz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Administrator

Co sądzisz o opiniach w internecie na temat przedsiębiorstwa Mierzwa Renata Notariusz w mieście Lublin? Dodaj komentarz i napisz jak naprawdę wygląda praca w tej firmie. Wielu użytkowników chce znać prawdę zanim zdecyduje się wysłać cv do tego pracodawcy.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Mierzwa Renata Notariusz - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Mierzwa Renata Notariusz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Parysa 89
    20-712 Lublin
  • NIP: 7120304002 REGON: 430014182
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Mierzwa Renata Notariusz
Przejdź do nowych opinii