Elektro Spark

Lublin

Opinie o Elektro Spark

drol

gienia, a możesz powiedzieć czy u nich na jakieś oferty się czaiłaś ? z tego co widzę teraz firma nikogo nie potrzebuje, ale gwarantuje umowę na pełen etat od razu.

życiowy człowiek

Firma duża, ale nie przesiąknięta korporacjonizmem typu Elektroskandia , TIM, czy wiejski Kopel , czy Mors i.t.p. Co świadczy o firmie? Jego zarząd. Proszę podać przykład spółki 2 osób , które mają do siebie zaufanie od 20 lat i rozwijają wspólnie firmę - i nie są rodziną... Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna za szybkie podejmowanie decyzji przez kierownictwo, reagowanie na zmiany w branży i nowe wyzwania. To stabilne miejsce pracy.

Zostaw opinię o Elektro Spark - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro Spark