Elektro Spark

Opinie o Elektro Spark

Czy można liczyć w Elektro Spark na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik Elektrosparku

Można, jest ubezpieczenie grupowe i można do niego przystąpić. W zależności jaki wariant wybierzesz, taki masz zakres usług. Ale ja już sprawdziłem, że w razie potrzeby w "normalnej" przychodni na NFZ dostajesz termin na pół roku, a ja mam wykupiony jakiś najtańszy pakiet i do specjalistów typu okulista czy ortopeda w prywatnej przychodni przyjęli mnie na drugi dzień. Bez żadnych dopłat. Tak że coby złego o Sparku nie powiedzieć :) to jest ubezpieczenie grupowe i można do niego przystąpić.

@Pracownik Elektrosparku

Takie ubezpieczenie grupowe jakie ma Spark to każdy pracodawca oferuje to nie rozumiem czym tu się podniecać

Pracownik Elektrosparku

Nie każdy pracodawca, to po pierwsze, a po drugie ja tam się tym nie podniecam. Stwierdzam, że jest i że działa. Tyle.

Kros
@Pracownik Elektrosparku

Chyba zasiedziałes się za długo w tym sparku i nie przeglądasz rynku pracy bo co ci innego może ten Spark zaproponować oprócz tego ubezpieczenia

xyz
@Kros

Nie rozumiem, po co ktoś traci na takie komentarze czas? Nie podoba się to znajdź inną pracę i nie marudź skoro tutaj jest tak źle. A jeśli nie możesz znaleźć innej pracy to ciesz się z tej, którą masz… Serio, nie rozumiem.

Edek
@xyz

Te komentarze są po to aby ludzie omijali szerokim łukiem ta psełdo firmę . Szkoda czasu i zdrowia

nie zgodzę się, akurat w tym przypadku ubezpieczenie, które gwarantuje firma jest bardzo rozbudowane i mając najwyższy pakiet, to zapominasz o czymś takim jak NFZ i czekanie do specjalistów. Jedynie kwestie związane z dentystą są ograniczone, ale to jak wszędzie.

Czy jest sens aplikować na pozycję magazyniera do tej firmy bo po komentarzach trochę się obawiam

Nie nie nie
@Kandydat

Szczerze .. naprawdę NIE.

Były_Pracownik
@Kandydat

To zależy. W oddziałach gdzie może jest fajny kierownik to tak, ale w Lublinie to bym nie ryzykował :).

Zuza Nowy wpis
@Były_Pracownik

To w Lublinie nie ma fajnej atmosfery i ludzi? W jakim oddziale jest najlepiej? Ty na jakim oddziale byłeś zatrudniony?

Były Pracownik Nowy wpis
@Zuza

Może i w Lublinie są fajni ludzie, ale to jest centrala, więc jest prezes na miejscu, i on łazi i patrzy ludziom na ręce, a to slabe jest :). A ja byłem zatrudniony w fajnym oddziale, a większość oddziałów Sparka to fajne oddziały. Prezesi mają szczęście, bo fajni ludzie u nich pracują, choć nie najlepiej zarabiają :p

@Były Pracownik

I przez całe 8h kontroluje on pracowników? A co takiego pracownicy mogą zrobić nie tak, że trzeba ich pilnować i jakie bywają tego konsekwencje? Można napisać wniosek z prośbą o przeniesienie w inne miejsce niż Lublin? Zdarza się, że prezes pomaga swoim pracownikom?

Justyna

A powód? Biznes kręcił się słabiej i trudno było dorównać? I tak się tylko podpytam, jedynie o kasę Ci chodzi? Praca w sumie jest ok skoro tyle lat siedziałeś? Przez lata coś konkretnego w jej specyfice się zmieniało?

J. I JOE

(usunięte przez administratora) Bardzo budujacy jest zakaz korzystania z urlopów ...

Firma Elektro Spark poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Klient

Odradzam tą firmę w szczególności przez chamskie zachowanie pana imieniem Robert (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) któremu słoma wystaje z butów zero jakiego kolejek podejścia do klienta koleś chyba zapomniał że problemy zostawia się w domu

Jack
@Klient

Co ci się spodziewasz jak stary (usunięte przez administratora) nadzoruje od 6-22 pracę swoich ludzi jak by nie wiedzieli co mają robic

Ktoś
@Klient

Tam dyktaturę prowadzi pan podobny do bezdomnego który jest na magazynie od 6-22 i udziela swoich mądrych rad

Koles
@Klient

Co tam się dzieje to woła o przesłanie matę do nieba słyszałem nie ważne od kogo zatrzymam to dla siebie jedna tragedia szkoda mi chłopaków na magazynie

Czy Elektro Spark organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pan Paździoch

Jasne, pięć razy w tygodniu między 7.00 a 16.00

Małgorzata
@Pan Paździoch

Haha czyli rozumiem że odpowiedz jest negatywna? Nic nie macie, żadnych szkolen?

lubelak

szkolenia są jednak w okrojonym temacie - tyle ile trzeba (zależy jakie stanowisko)

"Prawda"

Prawda ma różne oblicza. Każdy ma swoją własną prawdę, a widok zależy od punktu siedzenia. Magazyn to nie cała firma, a tylko jej pewien wycinek. Domyślam się, że są też inne działy. Czy szanowni rozmówcy mają wiedzę o całości? Księgowość, logistyka, kadry, ...?

lubelak
@"Prawda"

Gdyby było źle, firmy by już na rynku nie było. jednak ma się dobrze i idzie do przodu. Są błędy jak wszędzie kwestia czy się uczymy je naprawiać czy nie? pracuję w tej firmie, jest sporo pracy (jak wszędzie) jednak brak wyzwisk, problemów czy (usunięte przez administratora) pracownicy się nie kłócą. Wypłata jest ZAWSZE na czas tyle ile w umowie, pracownicy się nie kłócą, . Dziwi mnie to iż jest sporo złych opinii.

Wacku

Chamska, niekompetentna obsługa, omijać szerokim łukiem.

Ar2di2
@Wacku

Uczą sie od starszego pana z wąsem wysokiej kultury osobistej niesamowitej aparycji i jedynej w swoim rodzaju sympatii jaka emanuje

Pan Paździoch
@Wacku

A w którym oddziale, w jakim mieście ta niekulturalna obsługa?

Felicjan

Ludzie czytający komentarze proszę mi uwierzyć że te wszystkie negatywne to prawda. Zero myślenia ,brak szacunku do pracowników ,zarządzanie magazynem na poziomie zerowym ,myślę że to kwestia czasu jak naprawdę ludzie przestaną tam pracować bo szkoda zdrowia i czasu

Jacek1983

Witam czytam te złe opinie i nie mogę zrozumieć ludzi dlaczego są tak negatywnie nastawieni , ja pracując w Elektro Sparku nie miałem żadnych problemów , oczywiście swoje trzeba zrobić jak wszędzie i nikt ci złego słowa nie powie , ja otrzymałem dużo wsparcia i pomocy a nie byłem branżowym pracownikiem . Z mojego punktu jest to firma uczciwa dająca uzgodnione wcześnie warunki zatrudnienia i finanse zawsze wpływały na konto na czas .. Polecam pracodawcę

Ogarnij się
@Jacek1983

Na słoncu chyba pan za dlugo posiedział pozatym łączenie depresantów z % przynosi mierne efekty

Bożena
@Jacek1983

Zaciekawił mnie Twój wpis. Powiedziałeś, że otrzymałeś dużo wsparcia i pomocy mimo że byłeś branżowym pracownikiem. Czy mam przez to rozumieć, iż w Elektro Sparku zatrudniają osoby, które nie mają żadnego doświadczenia w branży elektrycznej? Pracodawca daje możliwość przyuczenia do zawodu? :)

Niki

Pytanie@ taka przekombinowana ze nic nie wiesz za co i za ile pracujesz!

@Niki

A co to dokładnie znaczy, że umowa jest przekombinowana? Mógłbyś podać więcej szczegółów dotyczących tej umowy z Elektro Sparkiem? ;)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Elektro Spark?

Bąk

Taki ze jak bys poszedł z umową cos na raty brac to ci mikrofalowki by nie dali

Bąk

Taki że jak bys chciał cos na raty to ci mikrofalowki by nie dali

Kamil

@No name czyli jakieś stare technologie?

No name

Magazyn stoi w czasach PRL--u.. jak na taki niedowład zachęcam do zapoznania sie z tematem..

Jonasz

Witam. Jak w każdej firme są plusy i minusy.Jak dla więcej jest baboli.Jedni chwalą drudzy narzekają.Nie dziwie się mają kredyty ,dzieci wiec się trzymają,drudzy pracują 15 lat i innego świata nie widzą.Nie ma sensu pisać tutaj głównych żali ale głównym powodem jest brak ogranizacji co powoduje bałagan.Wynika to z zarządzania.Ponoć ryba psuje się od głowy. Odpowiem na pytania odnośnie pracy w firmie głównie od strony pracownika fizycznego na email; bar.rabban@interia.pl Powodzenia

Były

Ludziska omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem tam z roku na rok jest tylko gorzej .Szkoda waszego czasu dopuki jedna osoba decyduje o wszystkim .

Radek

A ja nigdy nie oczekuję, że były pracownik może napisać pozytywną opinie gdyż nie znamy powodu odejścia. Dla mnie to dobry pracodawca ale staram się żeby firma była zadowolona z mojej pracy.

Tak
@Radek

Czym się zajmujesz?

Bruno

Brak słów nikomu nie polecam .

A jak atmosfera na Dziale Sprzedaży w Lublinie? Jak wygląda praca? Polecacie?

Goła Prawda

Jestem byłym pracownikiem tej firmy, i z aktualnych opinii innych osób o firmie Elektro Spark w Lublinie, z tego co widzę nic się nie zmienia ,dalej ten sam (usunięte przez administratora) podejrzewam ,że gorszy. (usunięte przez administratora),który swoimi irracjonalnymi pomysłami, i pilnowaniem pracowników, tworzy atmosferę obozu, wiadomo jakiego, niedługo zabroni na przerwy chodzić pracownikom.(usunięte przez administratora) pewnie dalej cwaniakuje podejrzewam i zgrywa tego dobrego co jest po stronie pracowników(śmiech)a tylko swoje korzyści widzi w tym wszystkim.Do ludzi pracujących na magazynie: szukajcie innej pracy, tam gdzie obecnie jesteście nic się nie zmieni , a nawet jeśli to na gorsze .Dużo już na go-work zostało powiedziane ,na temat tego co tam się wyrabia .Jeśli " (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) czyta te opisy to może ,czas pomyśleć i zmienić podejście do pracowników...?Może przyszedł czas żeby zacząć traktować godnie ludzi których się zatrudnia ,ponieważ to oni zarabiają pieniądze dla firmy i bez nich ona nie miała by prawa istnieć. Czas zacząć myśleć (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro Spark - Lublin

• Jak się pracuje w Elektro Spark?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro Spark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro Spark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektro Spark