Elektro Spark

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elektro Spark

Rysiek

Niestety miałem okazje tam pracować. Umowa przekombinowana tak, żeby pod byle pretekstem ucinać pracownikom wypłaty. Nie należy wierzyć w obietnice usłyszane na rozmowie kwalifikacyjnej. Zarząd ( z pewnym (usunięte przez administratora) na czele) to buractwo, które traktuje ludzi jak śmieci. Nie znajdziesz tam najmniejszego zrozumienia ani pomocy, masz być robotem. Kiedy miałem naprawdę trudną sytuację losową, po prostu mnie zwolniono "bo prezesa interesują pieniądze, a nie Twoje sprawy rodzinne". Nie polecam i każdemu kto ma choć odrobinę szacunku do siebie, zalecam omijanie tego bagna szerokim łukiem.

Desperado

Niech każdy przeczyta ze zrozumieniem powyższe komentarze i omija tą firmę szerokim łukiem! Umowę dają ale to co tam jest woła o pomstę do nieba. Organizacja pracy to jakaś kpina, robisz wszystko i wszędzie co skutkuje słabą wydajnością. Zdecydowanie za mało ludzi do pracy na magazynie. Pomysły jak i działania ludzi zarządzajacych to jakaś porażka. Płaca dużo poniżej oczekiwań. Mobbing i zastraszanie na porządku dziennym. Odradzam rozpoczynanie pracy w tej firmie. Pozdrawiam Terrotysta

mixx

Witam pracował ktoś w tej filmie i może coś napisać o pracy, zarobkach, i atmosferze w pracy dostałem ofertę pracy i zastanawiam się nad nią.

antymixx
@mixx

Czytaj ze zrozumieniem.

Kat

Zdecydowanie nie polecam. Z wielu przyczyn daruje sobie konkretne przykłady chamstwa i mobbingu, ale rada dla czytających jest jedna: nie zaczynajcie tu pracować.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Elektro Spark poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Były pracownik

Zgadzam się z osobami którzy wypowiedzieli się po niżej jeżeli chodzi o krytykę tej firmy jak ona działa jakie osoby rządza tą firmą chłopaki na magazynie muszą ostro zasuwać a szacunek do nich żaden pieniądze nie adekwatne do tego co się tam robi Więc jeżeli czyta to osoba zainteresowana pracą w tej firmie odradzam

Mariano Italiano

Mając porównanie do innych firm,organizacja pracy pozostawia wiele do życzenia ,wypłaty też nie porażają.Jeśli człowiek pracuje ciężko wynagrodzenie powinno być miarodajne do wykonywanej pracy!!!. Nie Polecam!!!

frezja

Opinia nie jest rzeczą wieczną . To co pisał Budweiser w zasadzie jest zgodne , słyszałam o zmuszaniu do nadgodzin , za które nie zawsze jest płacone . Widziałam jaka panuje atmosfera nie jest zbyt dobra podobnie jak organizacja pracy . Wynagrodzenie bardzo dalekie od adekwatności ... . Kto kiedyś ew przyjdzie przekona się. Jedyne co można polecić to ominanie szerokim łukiem.

Gutek
Inne

@Budweiser Każdy pracodawca płaci zgodnie z umową a tym bardziej jeśli ma opinię dobrego pracodawcy jak Elektro Spark

Budweiser

Zero szacunku dla pracowników ze strony (usunięte przez administratora) wynagrodzenie pracowników zależy od humoru prezesa i jest wysoce nie adekwatne do wymagań jakie sa stawiane pracownikom. Zmuszanie do pracy w nadgodzinach za które nie zawsze jest płacone to norma. Nie polecam i radzę trzymać się z dala.

Robert
Inne

Już dawno nikt nic nie pisał na tym forum na temat Elektro Spark. Może ktoś wie, czy w obecnej chwili firma prowadzi rekrutacje? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Napiszcie jak wyglądają warunki pracy w Elektro Spark. Jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz benefity dla pracowników? Zachęcam do podzielenia się informacjami, czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje, jak przebiega oraz wszelkimi informacjami na temat warunków pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
drol

gienia, a możesz powiedzieć czy u nich na jakieś oferty się czaiłaś ? z tego co widzę teraz firma nikogo nie potrzebuje, ale gwarantuje umowę na pełen etat od razu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
życiowy człowiek

Firma duża, ale nie przesiąknięta korporacjonizmem typu Elektroskandia , TIM, czy wiejski Kopel , czy Mors i.t.p. Co świadczy o firmie? Jego zarząd. Proszę podać przykład spółki 2 osób , które mają do siebie zaufanie od 20 lat i rozwijają wspólnie firmę - i nie są rodziną... Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna za szybkie podejmowanie decyzji przez kierownictwo, reagowanie na zmiany w branży i nowe wyzwania. To stabilne miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro Spark - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Elektro Spark?

    Zobacz opinie na temat firmy Elektro Spark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro Spark?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektro Spark
Przejdź do nowych opinii