Opinie o HR Kadry Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HR Kadry Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HR Kadry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Kadry Sp. z o.o. w Poznań

Patric

Agencja Pracy położona w dobrej lokalizacji, dogodny dojazd, wszystko konkretnie wytłumaczone, moje wątpliwości zostały rozwiązane, na wszystkie pytania Pani odpowiedziała, stanowisko objaśnione tak samo jak przedstawienie firmy, nie podjąłem pracy tylko ze względu na dojazd, ale polecam bo warto-mają różnorodność ofert. Na pewno wrócę :)

@Patric

Witam serdecznie Pana. Dziękujemy za pozytywną opinię. Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby kandydaci byli obsłużeni na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Pracownicy HR Kadry

@Patric

Panie Patric, dziękuję za pozytywną opinię o naszej agencji. Jesteśmy dla Państwa, dokładamy wszelkich starań, aby obsługa była na możliwie jak najwyższym poziomie. Pozdrawiam HR KADRY

Dominqez P

Najwspanialsza obsługa ????kumaci ludzie???? Od 1 do 10 daje 20/10???? respect ???? No i słowiańska uroda czyni cuda .aż w głowie się kręci????

Jolanta

@qwerty, rozumiem, że korzystałeś z usług tej firmy jako potencjalny kandydat. Może znasz kogoś kto pracuje w tej firmie i ma o niej pozytywne zdanie? Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Zaglądają tutaj najczęściej pracownicy danej firmy lub potencjalni kandydaci. Kto z Was zatrudnił się w ostatnim czasie w firmie HR Kadry? Czy możecie coś pozytywnego napisać o tej firmie?

qwerty
@Jolanta

Dokładnie, jako potencjalny kandydat. Mój poziom zażenowania był niebotyczny. Na szczęście nie znam nikogo kto tam pracuje i NIGDY po tej rozmowie bym jej nie zarekomendował. Strach pomyśleć jak tak nieogarnięte dziewczyny mogą zajmować się dokumentacją pracowniczą.

@qwerty

Witam Panie QWERTY. Jeśli jest Pan niezadowolony, zapraszam do biura. Wyjaśnimy sytuację. Nasz zespół jest wykwalifikowany i nie ma miejsca na stworzenie takiego "zażenowania", jak u Pana. Proszę nie pisać kłamstw, ponieważ nasza agencja nie zatrudnia studentek. Są to ludzie z wyższym wykształceniem i wykonujący pracę w sposób należyty. Raz jeszcze zapraszam na ul. Winogrady 38 w Poznaniu,m celem wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiam, HR KADRY.

Niezadowolony
@HR Kadry Sp. z o.o.

Generalnie nie miałem zamiaru pisać tutaj kolejnej negatywnej opinii bo wszystkie manakamenty zostały już wytknęte ale pozowole sobie dorzucić 3 grosze odnośnie Pań tam pracujących. Tak sie akurat dzisiaj składa, że każdy bez problemu może sprawdzić sobie w mediach społecznościowych z kim ma do czynienia. Pracodawcy czy też rekruterzy praktykują takie działania na coraz większą skale ale zapominają ze podając nam personalia w celu spotkania działa to też w drugą stronę. Po rozmowie z ów "rekruterką" i wrażeniu iż ona sama nie ma za bardzo pojęcia o czym mówi a co gorsza z kim, poświeciłem kilka chwil na mały research. Okazało się iż ów Pani to zwykła studentka mająca niewiele ponad 20 lat. Więc proszę nie pisać BREDNI o nie zatrudnianiu studentek bo bardzo łatwo to zweryfikować a wyższe wykształcenie to dopiero w trakcie.

Aktualność

Uważnie przeczytane ogłoszenie o pracę, może okazać się nie tylko źródłem informacji o stanowisku i firmie, ale także podpowiedzią, jak dostosować swoje CV i wyróżnić się na tle innych. Sprawdź, na co zwracać uwagę w ogłoszeniach o pracę.

Gdy jesteś kandydatem, ogłoszenie o pracę zmusza Cię do swoistego rachunku sumienia. Musisz skonfrontować swoją autoocenę i ambicję ze spisem umiejętności i kompetencji niezbędnych do podjęcia pracy. Z drugiej strony ogłoszenie o pracę to także „okno na firmę”. Daje Ci wgląd w unikalną kulturę przedsiębiorstwa. Znajdziesz w nim nie tylko opis wymagań, ale też mnóstwo wskazówek, które pomogą Ci napisać odpowiednie CV oraz list motywacyjny i wyróżnić swoją aplikację na tle innych kandydatów.
1. Opis stanowiska
Co zawiera:

• Sekcja zawiera nazwę i ogólny opis stanowiska, w tym także lokalizację.

• Profil firmy daje ogólne pojęcie o kulturze korporacyjnej. Słowa takie jak „młoda”, „dynamiczna”, świadczą o mniej formalnej atmosferze, natomiast w firmie z „ugruntowaną pozycją” cenione będą bardziej konserwatywne wartości.

[/font][/size][/color]

• Czy takiej posady szukasz i czy posiadasz na nią wystarczające kwalifikacje?

• Czy Twoja osobowość pasuje do wizerunku firmy?

• Czy miejsce pracy znajduje się w mieście/województwie, w którym chcesz/możesz pracować?

• Czy odpowiada Ci praca na cały etat/system zmianowy?

• Czy praca na tym stanowisku pomoże Ci osiągnąć Twoje długoterminowe cele zawodowe?

2. Doświadczenie, kwalifikacje, biegłość
Zawiera opis wymaganych kwalifikacji na dane stanowisko:

• doświadczenie,

• prawo jazdy,

• inne.

O czym warto pomyśleć:
[/font][/size][/color]

• Czy posiadasz odpowiednie kwalifikacje?

• Sprawdź wszystkie wymogi. Jeżeli któregoś nie spełniasz lub planujesz się doszkolić w najbliższym czasie, poinformuj o tym w CV i liście motywacyjnym.

• Zastanów się, czy nie przeceniasz swoich możliwości.

• Często wymagana jest np. „umiejętność pracy w zespole”. Upewnij się, że oferta pokrywa się z Twoim typem osobowości.

• Jeżeli posiadasz certyfikaty potwierdzające którąś z kwalifikacji, nie zapomnij o tym wspomnieć i dołączyć ich do dokumentów aplikacyjnych.

3. Zakres obowiązków
[/font][/size][/color]

• Szczegółowy opis stanowiska i zakres obowiązków pracownika zatrudnionego na danym stanowisku.

[/font][/size][/color]

• Czy w przeszłości miałeś podobny zakres obowiązków?

• Czy możesz się pochwalić jakimś sukcesem, będącym wynikiem wykonywanych przez Ciebie zadań?

4. Wymagane dokumenty, dane kontaktowe
[/font][/size][/color]

• Spis wymaganych dokumentów aplikacyjnych i opis procedury rekrutacyjnej.

• Dane kontaktowe pracodawcy – adres i/lub numer kontaktowy.

• Informację o zamknięciu postępowania rekrutacyjnego.

[/font][/size][/color]

• Czy wymagane jest zdjęcie?

• Czy trzeba dołączyć dodatkowe dokumenty, takie jak dyplomy, ksero prawa jazdy, referencje? Czy jesteś w stanie dostarczyć wymagane dokumenty w odpowiednim czasie?

• Czy ogłoszenie zawiera numer referencyjny? Jeśli tak, aplikując powołaj się na niego.

• Sprawdź dokładnie datę zamknięcia postępowania rekrutacyjnego. Jeżeli termin minął, nie aplikuj.

Pamiętaj:
[/font][/size][/color]

• Doświadczenie zawodowe, to nie tylko stanowiska, na których pracowałeś. Praktyki, staże, wolontariaty, działalność studencka – wszystko to jest formą doświadczenia.

• Jeżeli spełniasz podstawowe wymogi, ale w którejś z dziedzin nie czujesz się pewnie, wyjaśnij w swoim CV i liście motywacyjnym, w jaki sposób chcesz szybko się udoskonalić w danym obszarze.

• Nie deklaruj biegłości w kompetencjach, w których nie jesteś fachowcem.

• Konkretnie opisuj stopień znajomości języków obcych i bądź przygotowany na jego weryfikację podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

[color][size][font]

Czasem zdarza się, że ogłoszenie wygląda niestandardowo lub nie zawiera wszystkich informacji, które chcesz poznać. Nie warto się jednak zniechęcać – wykaż inicjatywę i skontaktuj się z rekruterem, aby dowiedzieć się więcej (pamiętając jednak, by nie próbować przeprowadzać rozmowy rekrutacyjnej przez telefon czy e-mail). Wysyłając swoją aplikację z mailem, w którym zadajesz też rzeczowe pytania, pokazujesz zainteresowanie i indywidualne podejście, które ceni bardzo wielu pracodawców.[/font][/size][/color]
Aplikowałeś do firmy HR Kadry Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzień Dobry . Wbrew temu co tutaj jest napisane złożyłam aplikacje i umówiłam się na rozmowę . Panie w pełni przedstawiły mi kilka ofert pracy . Zwróciły uwagę też na moje aktualne miejsce zamieszkania , abym miała jak najbliżej. Podpisałam umowę o prace i aktualnie pracuje na Produkcji w Czerwonaku. Kontakt z Paniami jest zawsze symptomatyczny i pomocny. Wynagrodzenie zgodne i na czas. Tak tylko dodam, od siebie a nawiązując do Pana z góry odnośnie "klepania formułek i ofert pracy z pamięci " to jest to napisane nad wyrost, bo gdy ja byłam - Pani rekruterka z firmy Hr Kadry starała się jak najdokładniej przedstawić mi każdą ofertę. Fantastyczne jest to, że zanim podpisałam umowę mogłam osobiście spotkać się z przyszłym pracodawcą , zobaczyć stanowisko pracy i podjąć decyzje czy ta praca spełnia moje oczekiwania. Mówię o tym dlatego , że niejednokrotnie pracując przez inne agencja musiałam podpisać umowę nie widząc tak naprawdę gdzie idę i co mnie spotka. A tutaj miłe zaskoczenie. Traktowanie każdego z szacunkiem . Ja polecam i pozdrawiam Panie z Hr kadr ;) ps. super ze są Panie które widać uśmiechają się , bo to oznacza ze lubią swoją prace. Zapraszam do skorzystania z innych Agencji to czasem można trafic na oschłe osoby .

Witam. Dziękujemy Panu za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kandydaci byli obsłużeni w sposób profesjonalny. Zależy nam na współpracy długofalowej również z naszymi pracownikami. Pozdrawiamy i życzę miłej pracy, HR Kadry.

Ron

Beznadzieja. Oferta pracy, która mnie interesowała w rzeczywistości różniła się diametralnie od tego co zamieszczono w ogłoszeniu. Żadnych konkretnych alternatywnych ofert. A opinia Pani powyżej o przedstawieniu kilku ofert dopasowanych do miejsca zamieszkania to chyba jakiś żart. Pani pseudo-rekruterka nawet nie wiedziała z kim rozmawia !! (CV gdzieś się zapodziało - jak widzę, nie pierwszy raz) a co dopiero gdzie potencjalny kandydat mieszka.

@Ron

Witam Pana. Jest nam niezmiernie przykro, że jest Pan niezadowolony z HR Kadry. Proszę o kontakt z naszą agencją. Z pewnością doszło do nieporozumienia. Nasi rekruterzy z pewnością są w stanie udzielić Panu jasnej i rzetelnej informacji na temat ofert pracy. Pozdrawiam HR Kadry.

Polecamy prace w tej Agencji. Mają ciekawe oferty pracy. My z koleżanką podjęliśmy prace w Pralni i jesteśmy zadowolone. W końcu normalne warunki zatrudnienia na umowę o prace. Cały proces rekrutacji oceniamy pozytywnie. Przemiły i sympatyczny kontakt z Panią Angeliką.

Witam. Dziękuję za pozytywną opinię. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiam HR Kadry.

Tomasz

Agencja Pracy Hr Kadry posiada fajne pracę w różnych lokalizacjach i dla każdego! Dodatkowo dają umowy o pracę - co jest dużym plusem bo raczej nikt nie chce pracować na zleceniówce zbyt długo a większość Agencji w których pracowałem to tylko zlecenia oferowały. Panie sympatyczne, wszystko konkretnie wytłumaczyły nawet dojazd do firmy miałem narysowany, podane linie tramwajowe i autobusowe jakimi mogę dojechać do pracy czy na rozmowę do firmy. Atmosfera w biurze normalna "ludzka", fajny klimat :) Polecam Agencję pracy Hr Kadry, wszystkim osobą które szukają normalnej pracy, dodatkowo dobre zarobki i premię . Ja jestem zadowolony :)

@Tomasz

Witam serdecznie Panie Tomaszu. Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię dla naszej agencji. Szanujemy naszych kandydatów, dlatego staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę, umowy o pracę czy mapki dojazdu do miejsca pracy. Pozdrawiamy!

Jolanta

@Pracownik, możliwość poznania swojego przyszłego miejsca pracy, jeszcze przed podpisaniem umowy to duża zaleta dla kandydata. W razie ewentualnych wątpliwości, można odłożyć decyzję i przemyśleć. Rozumiem, że Twoje doświadczenia z firmą Hr Kadry były pozytywne. Czy to oznacza, że w firmie zmienia się na lepsze? Kto z Was jeszcze pozytywnie ocenia współpracę z tą firmą?

@Jolanta

Dzień dobry, Jestem zaskoczona miłą obsługa oraz rzetelnym przedstawieniem ofert pracy przez Panią z rekrutacji. Czytelne i jasne warunki zatrudnienia . Ja polecam tą Agencję.

Jolanta

@Daniel, na jakie stanowisko aplikowałeś do firmy? Czy próbowałeś w jakiś sposób wyjaśnić te niezgodności? Jaką odpowiedź usłyszałeś od pracowników firmy HR Kadry? Czy uczestniczyłeś już w rozmowie kwalifikacyjnej, czy było to po prostu spotkanie informacyjne? Twoja relacja może być pomocna dla przyszłych kandydatów.

Daniel

Jedno wielkie oszustwo, jestem zażenowany jak nigdy. Słodko wyglądające idiotki, nie mające pojęcia z kim rozmawiają i o czym. Oferta pracy okazała się oszustwem - rzeczywiste zarobki ponad dwukrotnie niższe niż podane w ogłoszeniu! Po zwróceniu uwagi, że coś tu jest nie tak, wielce oburzona PANI udaje że nie wie o co chodzi i to nie jej wina. Szkoda czasu na takie biura, polecam omijać oferty pracy tej "firmy" szerokim łukiem!

qwerty

Studentki udające rekruterki, podstawione by się ładnie wyglądać i się uśmiechać. Zero wiedzy, kompetencji i ogarnięcia. Zaproszenie na rozmowę bez podania adresu biura mimo obiecanej informacji zwrotnej (tylko dzięki własnej inicjatywie otrzymałem adres po kilku godz od rozmowy!), brak ogarnięcia z kim rozmowa w ogóle jest przeprowadzana mimo umówienia na konkretną godz., brak wysłanego wcześniej CV na rozmowie (koleżanka nie przekazała), klepanie formułek i treści ogłoszeń z pamięci. Przy szczegółowych pytaniach i minach z cyklu "o co chodzi?" pani "rekruterki" okazuje się, że realna oferta znacznie różni się od tej wystawionej czyli wprowadzanie w błąd potencjalnego pracownika. Generalnie odradzam.

Jolanta

@anonymous, czy wczytywałeś się dokładnie w wymagania na tym stanowisku? Może docelowa firma w międzyczasie zmieniła lub podniosła wymagania na tym stanowisku? Zawsze szkoda straconego czasu, ale każda kolejna rozmowa przygotowuje Cię do następnych. Takie doświadczenia zawsze się przydają, nawet jeżeli nie skutkują ofertą pracy. Czy komuś z Was udało się znaleźć pracę dzięki HR Kadry?

Jolanta

@anonymous, a czy mógłbyś powiedzieć, jak przebiegała Twoja rozmowa? Może pracodawcy są otwarci na osoby bez doświadczenia? Co jeszcze możecie powiedzieć o współpracy z HR Kadry z Poznania? Polecacie tego pracodawcę?

@Jolanta

Zostałem zaproszony na rozmowę, ja byłem na czas, natomiast Pani z którą miałem rozmawiać niekoniecznie, bo czekałem 40 min na Nią. Potem porozmawialiśmy, zostałem skierowany na rozmowę do właściwego pracodawcy i tutaj zonk, ponieważ pomimo, że w CV było napisane że mam niewielkie doświadczenie, to Pani skierowała mnie do pracodawcy którego pierwsze pytanie brzmiało "Jakie ma Pan doświadczenie". Dla mnie strata czasu i paliwa niestety

Nie polecam. Skierują Cię na rozmowę z pracodawcą nawet jeśli nie spełniasz żadnych kryteriów z jego oczekiwań.

zatrudniona2018
@anonymous

Nie zgadzam się z Panią/Panem... otrzymałam od nich fajną ofertę pracy, pieniądze na czas a to jest najważniejsze

Jolanta

Jak pracuje się w HR Kadry w Poznaniu? Czy na forum znajdzie się osoba, która pracowała bądź nadal pracuje w tym miejscu? Chętnie dowiem się, jakie warunki oferuje ten pracodawca. Czy są one porównywalne do innych, podobnych firm? Zachęcam do dzielenia się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o HR Kadry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w HR Kadry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Kadry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Kadry Sp. z o.o.?

HR Kadry Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.