counter
3 21 51 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w HR Kadry Sp. z o.o.?

Komparesa Nowy wpis

Oczywiście, są osoby którym nie jest się w stanie dogodzić pod każdym względem i tak jest ze wszystkim. Uważam, że Agencja Pracy ma dobrą atmosferę i interesujące oferty pracy. Panie zawsze pomocne, miłe i uśmiechnięte. Mimo,że szukałam pracy już jakiś czas to w tej Agencji znalazłam a co najważniejsze otrzymałam motywację i fachową poradę :) Osobiście polecam.

Transaero Nowy wpis

Generalnie w przyszłości przeczytacie w gazetach o przekrętach z nazwą firmy w tytule. Odradzam gorąco :)

TakNie2
Pracownik HR Biznes Nowy wpis

Firma teraz dziala pod nazwa "HR Biznes". Oszusci, zlodzieje. Okradaja z premii ,ktore obiecuja na rozmowach. Brak kontaktu jakiegokolwiek jesli sie poruszy ten temat. 500zl w plecy. Takich ludzi ,ktorzy tam pracuja i oklamuja powinno sie zamykac albo wieszac! Firma bazuje na klamstwie i zlodziejstwie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Choracy

Dla mnie opinie byłego pracownika są z zasady nieobiektywne a jeśli rozstanie nie było po myśli to opinia będzie tylko negatywna. Ja polecam agencję!

Tak1Nie

Agencja pracy która przyjmuje do Brosa w Poznaniu oszukuje ludzi wmawiając im że się jest winnym. Że względu na to że jest bardzo złą sytuacja w Brosie i pracownicy uciekają nagminnie czyli parę osób tygodniowo. Żeby nie zostać z niczym pobierają kary za wszystko co wynika z tego że zarobione pieniądze nie otrzymasz. Często mówią że wypłaty są wcześniej niż umowie czyli do 22 każdego miesiąca ale znam wiele opinii ludzi i tak nie jest starają się bardzo żeby było tego 22 i to jeszcze wieczorem . Firma nie dostarcza paska od wypłaty , naginają kodeks pracy chociaż ma się umowę zlecenie. Bardzo polecam unikać agencji pracy

@Były pracownik

Zgadzam się , ja też do dzisiaj nie otrzymałem paska (usunięte przez administratora)

Mikołaj
@Były pracownik

Udało Ci się otrzymać pasek wynagrodzenia od firmy HR Kadry? Minął ponad miesiąc od Twojego wpisu, dlatego chciałbym zweryfikować, jak cała sprawa się zakończyła.

HR
@Były pracownik

Witam serdecznie. Widzę, że nie wie Pan/Pani przez jaką agencję pracuje. HR Kadry już nie istnieją, a jeśli są jakieś uwagi, to proszę udać się do właściwej agencji. Jeśli potrzebny jest pasek wypłaty, to proszę zgłosić się do kadrowej. Kwestię kar również proszę wyjaśnić w odpowiedniej agencji, bo na pewno nie w HR Kadrach. Pozdrawiam HR

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 275 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w HR Kadry Sp. z o.o.?

TakNie1
Dart anian

Witajcie, faktycznie firma ma problem z przekazywaniem informacji .Moj przypadek polegal na tym ze dopiero w firmie dowiedzialem sie ze to system 4 brygadowy, rowniez ze umowa jest co miesiac podpisywana a nie na 6 miesiecy itp. Problemem jest rowniez to iz firma ma problem z wyplatami nie zgadzaja sie terminy maja opoznienia oraz sa niezgodne z wypracowanymi godzinami, pozostaje żal i niesmak do samego siebie że nie potraktowalem powaznie innych opini .pozdrawiam

@Dart anian

Witam Panie Dart Anian. Nasza Agencja zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Otrzymał Pan informację rekrutacyjną, którą podpisał Pan, że przeczytał Pan i zrozumiał wszystkie podane informacje. Informacja ta jest dostępna u nas w biurze, zapraszam do ponownego zapoznania się z nią. Firma wypłaca wynagrodzenia co miesiąc, terminowo. Z pewnością miał Pan zajęcie komornicze, stąd niezgodność wynagrodzenia z Pana oczekiwaniami. Zanim Pan opisze sytuację, proszę zastanowić się nad tym, czy zrozumiał Pan przekazane przez nas informacje. Zawsze w razie pytań, chętnie na nie odpowiemy. Pozdrawiam - HR KADRY.

@HR Kadry Sp. z o.o.

Proszę nie insynuować takich rzeczy, nie życzę sobie takich wypowiedzi.Jeśli mają Panie z Tym problem prosze być rzetelnym, a bzdury o komorniku to po niżej pasa tłumaczenie przedszkolaka , dodatkowo kłamstwo ( pomówienie i prosze sprawdzić co można z nim zrobić w kodeksie). bardzo nieprzyjemna pyskówka.

pracownik 3 miesiąc

Agencja ma problemy z terminowością wyplat i wszystko w tym temacie. we wcześniejszych wypowiedziach została zawarta informacja że agencja zaprasza do siebie w razie problemów, tylko że nic to nie daje. Ja umówiłem się na poczatku miesiąca i przyjeżdżam i co zamknieta firma o 14. Nie polecam

Franciszek
@pracownik 3 miesiąc

Wiesz może, czy w dalszym ciągu występują rzekome problemy z terminowością wynagrodzeń wypłacanych przez firmę HR Kadry? Może inne osoby odwiedzające ten wątek będą mogły potwierdzić bądź zdementować tę informację? Obecnie widzę, że poszukiwani są magazynierzy, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają kwestie związane z płatnościami.

pracownik 3 miesiąc

Dziś kolejny raz problemy z przelewami, znowu będzie minimum kilka dni opóźnienia. Bardzo to nieprzyjemne. Nie polecam tej agencji.

Aktualność

Aktualność
RoDo

Najlepsza agencja rekrutacyjna! Polecam!!! Lubię atmosferę w HR Kadry Sp. z o.o. za: Sympatyczna atmosfera podczas rozmów rekrutacyjnych.

Tak3Nie2

AnkaM

Pracuję przez Hr Kadry, analizowałam wasze wszystkie komentarze te pozytywne i negatywne. Lecz ja mam swoją bardzo rzetelną opinie na ich temat. Panie mają podejście indywidualne do kandydata, przeprowadzają rozmowy ze spokojem i wszystko przedstawiają konkretnie a co najważniejsze mają dużo cierpliwości ;) Przedstawiona oferta bardzo mnie zainteresowała i podjęłam tam pracę po wcześniejszym zobaczeniu stanowiska pracy. Nie żałuję a z całym sercem polecam współpracę z nimi. Wypłaty na czas, atrakcyjne wynagrodzenie, czego chcieć więcej? Bardzo fajną i atrakcyjną ofertę proponują jako Operator Wózka Widłowego, skusiłabym się, ale nie mam uprawnień ;) Polecam i Pozdrawiam Anna.

Tak3Nie2

@AnkaM

Witam serdecznie AnkaM. Dziękuję za pozytywne wyrażenie swojej opinii na temat naszej agencji. Pozdrawiam i życzę przyjemnej współpracy. Paulina Orlik-Lange Specjalista ds. Rekrutacji

Szymekous

Pracuję w Jasiniu jako Operator Wózka Widłowego! Faktycznie jeżdżę na wózku a nie jestem zwykłym magazynierem, który nie widział wózka na oczy, wszystko się zgadza z tym co było opowiadane na rozmowie! Dziękuję Pani z rekrutacji, że zaoferowała mi tą pracę bo jestem zadowolony :)

Kacperq

Siemka!!!!Tak!!!! Zgadzam się z Anną!! Wbijajcie do Hr Kadry, mają super oferty pracy jako Operator Wózka Widłowego i nie tylko!!! nie ma lepszych!!!!!

Tak4Nie

Derequ

Podjąłem pracę w pralni, praca to łatwych nie należy ale nie jestem tam by siedzieć i pachnieć, zobaczyłem stanowisko pracy nie podpisywałem umowy w ciemno ;) Ważne, że zarabiam i to nie mało z premiami. Jestem zadowolony. Pieniądze zawsze na czas, nigdy mi się nie zdarzyło, że nie dostałem 10 dnia miesiąca...mi się podoba. Ja polecam.

Tak4Nie

HR Kadry
@Derequ

Dziękujemy za pozytywną opinię dla naszej Agencji. Życzymy przyjemnej pracy. Pozdrawiamy. ZESPÓŁ HR KADRY

Patric

Agencja Pracy położona w dobrej lokalizacji, dogodny dojazd, wszystko konkretnie wytłumaczone, moje wątpliwości zostały rozwiązane, na wszystkie pytania Pani odpowiedziała, stanowisko objaśnione tak samo jak przedstawienie firmy, nie podjąłem pracy tylko ze względu na dojazd, ale polecam bo warto-mają różnorodność ofert. Na pewno wrócę :)

Tak3Nie

@Patric

Witam serdecznie Pana. Dziękujemy za pozytywną opinię. Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby kandydaci byli obsłużeni na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Pracownicy HR Kadry

@Patric

Panie Patric, dziękuję za pozytywną opinię o naszej agencji. Jesteśmy dla Państwa, dokładamy wszelkich starań, aby obsługa była na możliwie jak najwyższym poziomie. Pozdrawiam HR KADRY

Krysteq

Agencja Hr Kadry Sp zoo jest rzetelną Agencją Pracy, byłem wczoraj na rozmowie w sprawie pracy, wszystko przeszło pomyślnie, oferty pracy atrakcyjne, obsługa konkretna. Nie mam zastrzeżeń i polecam.

Tak2Nie

Dominqez P

Najwspanialsza obsługa ????kumaci ludzie???? Od 1 do 10 daje 20/10???? respect ???? No i słowiańska uroda czyni cuda .aż w głowie się kręci????

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o HR Kadry Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

HR Kadry Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 21 ocen.