HR Kadry Sp. z o.o.

Poznań

HR Kadry Sp. z o.o.

Opinie o HR Kadry Sp. z o.o.

Jolanta

@anonymous, czy wczytywałeś się dokładnie w wymagania na tym stanowisku? Może docelowa firma w międzyczasie zmieniła lub podniosła wymagania na tym stanowisku? Zawsze szkoda straconego czasu, ale każda kolejna rozmowa przygotowuje Cię do następnych. Takie doświadczenia zawsze się przydają, nawet jeżeli nie skutkują ofertą pracy. Czy komuś z Was udało się znaleźć pracę dzięki HR Kadry?

Jolanta

@anonymous, a czy mógłbyś powiedzieć, jak przebiegała Twoja rozmowa? Może pracodawcy są otwarci na osoby bez doświadczenia? Co jeszcze możecie powiedzieć o współpracy z HR Kadry z Poznania? Polecacie tego pracodawcę?

anonymous
@Jolanta 15.05.2018 15:00

Zostałem zaproszony na rozmowę, ja byłem na czas, natomiast Pani z którą miałem rozmawiać niekoniecznie, bo czekałem 40 min na Nią. Potem porozmawialiśmy, zostałem skierowany na rozmowę do właściwego pracodawcy i tutaj zonk, ponieważ pomimo, że w CV było napisane że mam niewielkie doświadczenie, to Pani skierowała mnie do pracodawcy którego pierwsze pytanie brzmiało "Jakie ma Pan doświadczenie". Dla mnie strata czasu i paliwa niestety

anonymous

Nie polecam. Skierują Cię na rozmowę z pracodawcą nawet jeśli nie spełniasz żadnych kryteriów z jego oczekiwań.

zatrudniona2018
@anonymous 14.05.2018 18:02

Nie zgadzam się z Panią/Panem... otrzymałam od nich fajną ofertę pracy, pieniądze na czas a to jest najważniejsze

Jolanta

Jak pracuje się w HR Kadry w Poznaniu? Czy na forum znajdzie się osoba, która pracowała bądź nadal pracuje w tym miejscu? Chętnie dowiem się, jakie warunki oferuje ten pracodawca. Czy są one porównywalne do innych, podobnych firm? Zachęcam do dzielenia się swoją opinią!

Zostaw opinię o HR Kadry Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Kadry Sp. z o.o.