Opinie o Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Marek

Wszystko ok polecam każdemu ktoposzukuje pracy od zaraz. Aplikowałem na inne stanowisko, a udało się dostać lepsza prace i to z umowa o prace. Wszystko szybko, wyjaśnione wszystko, mogłem zobaczyć miejsce pracy przed podpisaniem umowy. Praca mi się podoba, kierownik do dogadania się, wypłata moglaby być wyższa hehe Ogólnie polecam prace

W mieście Murowana Goślina można podjąć prację jako Pracownik Fizyczny. Średnie zarobki na tym stanowisku to 4700 . Co sądzicie o pracy w firmie Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.?

K Nowy wpis
@Administrator

Tak w samej chemii. Największym dziadostwie. Nie polecam!

Edyta Nowy wpis
@K

Możesz bardziej konkretnie? Dlaczego nie polecasz pracy na tym stanowisku, co takiego Ci się nie podobało? Taki wpis to mało pomocny...

Iza Nowy wpis
@K

To jak jest praca w chemii, to pewnie są to jakieś substancje szkodliwe... Dostajecie za warunki w takim razie jakieś dodatkowe pieniądze, czy nie?

Edyta Nowy wpis

Chyba większość z osób co tu zagląda to korzysta po prostu z usług agencji, a jest też ktoś, kto pracował u nich bezpośrednio, na przykład jako rekruter? Czy na to stanowisko trzeba znać języki obce, mieć duże doświadczenie? Z góry dziękuję.

Abc

Bardzo nie poważna firma. Nie odpowiedzialni i nie kompetentni. Nie polecam.

Iza
@Abc

A dlaczego tak uważasz, można jakiś konkret?

HRbiznes
@Abc

Witam. Proszę o rzetelną informację, z jakiego powodu jest Pan niezadowolony z obsługi naszej firmy. Nasi pracownicy z pewnością wytłumaczyli każdą kwestię w sposób miły, uprzejmy. Proszę o konkretną informację lub telefon do nas. Pozdrawiam Paulina

Podobno pracując w firmie Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 3600 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Adam
@Administrator

Ale brutto czy netto? No i pensja zależy oczywiście od tego, u którego pracodawcy-użytkownika się pracuje. Więc to jest zróżnicowane od warunków obowiązujących w firmie, gdzie bezpośrednio wypełnia się obowiązki. Np. tam, gdzie ja pracuję, stawka miesięczna, to 4300 brutto, w tym 600 zł premii frekwencyjnej.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko proste prace na produkcji osoby z orzeczeniem. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca: Fryzjer męski / barber - nowy salon w centrum Poznania!
Strefa Pasji Kamila Siedlewska
(2 opinie)
logo firmy Spedytor operacyjny
Poznań
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Planuję aplikować na stanowisko Monter do firmy Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

@Administrator

Dzień dobry , zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: praca@hrbiznes.com.pl I etap to rozmowa kwalifikacyjna w naszym biurze, II etap to rozmowa i poznanie warunków pracy u naszego Klienta, III etap to zatrudnienie .

Kamila
@Marek

A ja wygląda cały proces rekrutacyjny w HR Biznesie? Jak to przebiega dalej od momentu wysłania swojej aplikacji? Firma zaprasza Nas na rozmowę? Kontaktują się mailowo/telefonicznie?

@Kamila

Dzień dobry, Po otrzymaniu aplikacji, zapraszamy do naszego biura na rozmowę w celu przedstawienia oferty pracy .

Marlena

Wystawiam Agencji pozytywną opinie i daje 10/10 . Bardzo rzetelnie przeprowadzona oferta pracy , czytelne warunki, wynagrodzenie na czas. Oferta pracy, która mi bardzo odpowiada. Jeżeli ktoś poszukuje zatrudnienia . Polecam

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.?

Andrew
Kandydat

Agencję wspominam miło - byłem tam na rozmowie. Na miejscu miłe i rzetelne Panie. Aczkolwiek mam nieco mieszane uczucia po jednej z rozmów. Byłem, rozmowę odbyłem, ale feedbacku z rozmowy już nie otrzymałem (mimo zapytania). Jakiś czas po rozmowie, wpadłem ponownie na te samo ogłoszenie w internecie. Tylko przeorganizowane już tak, że odczułem dziwne deja vu. Pracy co prawda nie dostałem, ale to ogłoszenie było tak sformułowane, jakbym był rodzajem feedbacku w tej rozmowie, na podstawie którego dopracowali ogłoszenie. Po prostu przeczytałem je i stwierdziłem kurczę, mam deja vu. Pracy nie dostałem (powodów mogło być wiele, choćby finansowe), ale to ogłoszenie było dziwnie zbieżne z tym co przemycałem w trakcie rozmowy. Może czysty przypadek, ale uczucia zmieszane. Ponieważ repetując - pracy nie dostałem, a ogłoszenie zrobiło się jakby dziwnie bazowane na mnie, na rozmowie jaką tam przeprowadziłem. Co samo w sobie nie jest jakieś złe, ale zamieszało gdzieś w kotle odczuć. Poczułem się jak feedback, któremu nie zaproponowano pracy, ale który był świetną bazą do określenia profilu kandydata. Ogłoszenie jakby o mnie...albo tak dziwnie bazowane na naszej rozmowie. Takie nietypowe to było :-)

Kornelia
Kandydat

Gdzie znajduje się miejsce pracy ?

Agnieszka

Pracuje na produkcji pół roku i nie narzekam na prace . Kasa jak przedstawili na rozmowie. Warunki tak samo jest ok

Daniel

Pracuje jako operator wózka widłowego, praca jaką wykonuję bardzo mi odpowiada i jest zgodna z tym co zostało mi przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą Agencją. Panie bardzo miłe i sympatyczne zawsze udzielają mi informacji na moje zapytania. Z czystym sumieniem polecam tym, którzy szukają pracy.

Marek

Świetna firma, która wspiera swoimi działaniami na każdym etapie zatrudnienia. Pracownicy HR Biznes są bardzo kulturalni i pomocni. Polecam????

Pracodawca

Profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji na stanowiska związane z branżą motoryzacyjną! Szybko, indywidualnie i fachowo. Polecam HR Biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.