Opinie o Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.?

Andrew Nowy wpis
Kandydat

Agencję wspominam miło - byłem tam na rozmowie. Na miejscu miłe i rzetelne Panie. Aczkolwiek mam nieco mieszane uczucia po jednej z rozmów. Byłem, rozmowę odbyłem, ale feedbacku z rozmowy już nie otrzymałem (mimo zapytania). Jakiś czas po rozmowie, wpadłem ponownie na te samo ogłoszenie w internecie. Tylko przeorganizowane już tak, że odczułem dziwne deja vu. Pracy co prawda nie dostałem, ale to ogłoszenie było tak sformułowane, jakbym był rodzajem feedbacku w tej rozmowie, na podstawie którego dopracowali ogłoszenie. Po prostu przeczytałem je i stwierdziłem kurczę, mam deja vu. Pracy nie dostałem (powodów mogło być wiele, choćby finansowe), ale to ogłoszenie było dziwnie zbieżne z tym co przemycałem w trakcie rozmowy. Może czysty przypadek, ale uczucia zmieszane. Ponieważ repetując - pracy nie dostałem, a ogłoszenie zrobiło się jakby dziwnie bazowane na mnie, na rozmowie jaką tam przeprowadziłem. Co samo w sobie nie jest jakieś złe, ale zamieszało gdzieś w kotle odczuć. Poczułem się jak feedback, któremu nie zaproponowano pracy, ale który był świetną bazą do określenia profilu kandydata. Ogłoszenie jakby o mnie...albo tak dziwnie bazowane na naszej rozmowie. Takie nietypowe to było :-)

Kornelia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

Gdzie znajduje się miejsce pracy ?

Marek

Wszystko ok polecam każdemu ktoposzukuje pracy od zaraz. Aplikowałem na inne stanowisko, a udało się dostać lepsza prace i to z umowa o prace. Wszystko szybko, wyjaśnione wszystko, mogłem zobaczyć miejsce pracy przed podpisaniem umowy. Praca mi się podoba, kierownik do dogadania się, wypłata moglaby być wyższa hehe Ogólnie polecam prace

Kamila Nowy wpis
@Marek

A ja wygląda cały proces rekrutacyjny w HR Biznesie? Jak to przebiega dalej od momentu wysłania swojej aplikacji? Firma zaprasza Nas na rozmowę? Kontaktują się mailowo/telefonicznie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko proste prace na produkcji osoby z orzeczeniem. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka

Pracuje na produkcji pół roku i nie narzekam na prace . Kasa jak przedstawili na rozmowie. Warunki tak samo jest ok

Daniel

Pracuje jako operator wózka widłowego, praca jaką wykonuję bardzo mi odpowiada i jest zgodna z tym co zostało mi przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą Agencją. Panie bardzo miłe i sympatyczne zawsze udzielają mi informacji na moje zapytania. Z czystym sumieniem polecam tym, którzy szukają pracy.

Marek

Świetna firma, która wspiera swoimi działaniami na każdym etapie zatrudnienia. Pracownicy HR Biznes są bardzo kulturalni i pomocni. Polecam????

Pracodawca
Pracodawca

Profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji na stanowiska związane z branżą motoryzacyjną! Szybko, indywidualnie i fachowo. Polecam HR Biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 3 ocen.
Agencja Pracy HR BIZNES Sp. z o.o.