Opinie o Jokey Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jokey Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jokey Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jokey Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Renata

W firmie w necie szukają właśnie nowej osoby na posadę Operational Buyer IML / Kupiec operacyjny IML. Może jakiś pracownik odpowie mi na małe pytanko. Dają benefit firmowy, czyli dofinansowanie posiłków realizowanych na terenie firmy. Ile tego dofinansowania jest? Jakaś kwota czy %? I czy generalnie to jedzenie dobre jest? To obiad trzydaniowy czy co?

Czasami o tym, czy podejmie się jakąś pracę, decydują detale. Ja też myślę nad tą pracą i widziałam info w tym ogłoszeniu o pakiecie socjalnym. Wiecie, co jest w takim pakiecie, czy są tam świadczenia finansowe jakieś, czy raczej rzeczowe? A i dobrze pojeść też lubię :D

Renata

Manager
@Renata

Co ty jakiś bot jesteś, pytasz o poważne stanowisko raczej dobrze płatne przecież nie na najniższy szczebel na produkcji, a wyskakujesz z pytaniem o jedzenie z marnym dofinansowaniem 7zl dziennie!!!

@Manager

No ludzi interesują różne rzeczy. Może podaj kwotę, jak twierdzisz, że to etat dobrze płatny. Bo dla jednej osoby może być to spoko kwota, a dla innej niska, zależy od punktu widzenia. Co jeszcze firma oferuje niestandardowego oprócz tego jedzenia?

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy ktoś może powiedzieć jakie są benefity poza płacowe w tej firmie? Np dofinansowana karta Multisport lub prywatna opieka?

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Specjalista Ds. BHP w firmie Jokey Poland Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Menager

Witam, szkoda że ludzie nie czytają i używają czyiś nicków. Zapraszam do pracy, super atmosfera, zarobki adekwatne do zaakceptowania pracowników, oczywiście umiejętności też mają znaczenie. Tegoroczne podwyżki od stycznia mieszczą się średnio w kwocie 300zl, więc nie jest źle. Jedynym słabym punktem jest socjal, a dokładnie organizacja, minęły czasy wycieczek dwu dniowych gdzie wieczory przy muzyce zjednywały pracowników. Piknik rodzinny podpięty pod dni otwarte Jokeya- brawo.... Pożyczka dla pracowników od początku istnienia zakładu(ponad 20lat) w kwocie 2400, co zrobić z taką kwotą- kupić kanapę no i może fotel;-) Dużo zakładów proponuje dofinansowania do posiłków, darmowe dowozy, karty typu multisport, niestety tu tego nie uświadczymy. Pozdrawiam

Bolo
@Menager

Coś tam słychać, że dofinansowanie do posiłków ma się wkrótce pojawić ...

@Bolo

Szkoda tylko że poszła informacja odbicia kosztem niższych podwyżek o 30 %, takiej informacji mogli by nie podawać, nie każdy będzie chciał lub mógł skorzystać z posiłków, a 30% ucieli wszystkim. Posiłki na drugiej lub nocnej zmianie!, a co w weekendy.

NoToCo
@Menager

Pożyczka jest w niedużej kwocie (chociaż 2400 to już nieaktualne), ale trzeba mieć świadomość, że to z pieniędzy, które są wygospodarowane z funduszu socjalnego, a nie ze składek na pracowników na kasę zapomogowo-pożyczkową. Tego firma nie prowadzi. Gdyby była prowadzona taka kasa, to wtedy najpierw pracownicy musieliby się zrzucać, żeby utworzyć jakąś pulę pieniędzy do gospodarowania. Tak więc myślę, że biorąc pod uwagę fakt, że pracownik nie musi nic włożyć do puli, a jakiś pieniądz może pożyczyć, to chyba jednak nie jest tak najgorzej?

@NoToCo

@NoToCo, ale się obudziłeś/aś z tym opisem post stary jak pożyczka.

Firma Jokey Poland Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista - Dział Techniczny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Justyna

Jeden z kierowników powinien poznać znaczenie słowa "(usunięte przez administratora)" i wziąć je do serca.

Olga
@Justyna

a napiszesz w sumie jakiś konkret skąd taka sugestia? i mam pytanie, bo kiedyś podobno brygadzistek w firmie nie było, a przynajmniej tak z jednego wątku wynikało. są już normalnie czy tu w firmie to nie robota dla kobiet?

Justyna
@Olga

Wyśmiewanie pracowników, szydzenie, nie interesowanie się praca podwładnych, komentowanie wyglądu i podważanie inteligencji. Każdy może spróbować ????

Zaczynajac od tego iż traktują człowieka jak przysłowiowe gó**o... są tam równi i równiejsi, przykładowo Ukraińcy nie wiedzieć dlaczego maja „lepiej”. Jeśli nie masz tam kogoś z rodziny, męża, cioci, kuzyna, przyjaciela zajadą cię nie do zniesienia. Dyrektor i inni zarządzający firmą powinni ostro wziąć się za brygadzistki które myślą że pozjadały wszystkie rozumy i maja prawo mieszac człowieka z błotem. Pozytywne opinie wystawiane na stronie są nieadekwatne do tego co w tej firmie się dzieje-podejrzewam wystawiają je właśnie te żony, kochanki, kuzynki i inni członkowie koła wzajemnej adoracji. Nikt nie wytrzymuje tam dłużej niż miesiąc. Każdy kto zastanawia się nad aplikacją do tej pseudo firmy powinien się zastanowić dlaczego jest tam tak duża rotacja. Dyrektorze! Obudź się, zorientuj co się dzieje i jak traktowani są Twoi nowo przyjęci pracownicy.

Tak, potwierdzam nie polecam tej firmy brak szacunku do pracownika, wykończą cię jeśli nie masz znajomosci

Anty

Nikt nie wytrzymuje tam dłużej niż miesiąc? Chyba nie znam osoby, która odeszłaby po takim czasie (nie licząc kilku osób na rok, które najwyraźniej liczyły na coś innego). Duża rotacja? Nie zauważyłam. Wiadomo, w sezonie, kiedy jest najwięcej pracy, zatrudniamy więcej ludzi, ale jak to jest, że co sezon te same osoby chcą do nas wracać? Faktycznie, gdyby było tak źle jak piszesz, to myślę, że by tego nie robiły. Wypłata na czas, wszystkie dodatki (zmianowe, nocne, premie, nadgodziny) wypłacane, dobre warunki pracy i to nawet w czasie pandemii, gdzie w innych firmach w regionie nie było tak kolorowo. Jak Ci źle, zwolnij się (chyba, że już to zrobiłeś). Na rynku jest dużo pracy, ale z takim podejściem, obawiam się, że nigdzie nie zagrzejesz miejsca na dłużej...

W firmie nie ma brygadzistek. Na której brygadzie jest aż tak źle ?

Wiecie czy Jokey Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

loloferari

A kto pyta?

Jeśli firma wysyła pracownika na pracę zdalną, to oczywiście.

Iza

Cześć, chcę spytać, czy aktualnie firma działa tak jak dawniej. Konkretnie, czy zatrudniają teraz pracowników pomimo pandemii koronawirusa. Wiecie coś? Jeśli tak, to napiszcie proszę w komentarzu, dzięki za każde info z waszej strony.

@Iza

Hej, firma działa ciągle z zachowaniem reżimu sanitarnego, są przyjęcia na różne stanowiska.

@Iza

Zatrudniamy nowych pracowników, na początek za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej, potem na etat.

Wiolka

Na jaki email można wysłać CV?

Pomocnik
@Wiolka

Rekrutacja@jokey.com

Mania
@Pomocnik

Niestety nie ma takiego adresu.wiadomosci są odrzucane

@Mania

CV możesz wysłać na ten adres. Na pewno dojdzie :) Joanna.Jaskula@jokey.com

Pracownica
@Pomocnik

CV należy wysyłać na te maile: rekrutacja@jokey.pl lub rekrutacja.produkcja@jokey.pl

@Wiolka

Pisz na rekrutacja@jokey.com

Irek

@Minnie Mouse a to czemu ten rekrutacyjny nie działa ?

@Irek

Nie mam pojęcia. Ja wysyłałam na email do Pani Asi i docierało. A tamten rekrutacyjny może już nieaktywny.

Borsuk
@Minnie Mouse

Wiadomo, pani Asia, najlepsza kardowa

Mój nick nie ma znaczenia

Firma działa, systematycznie zwiększa zatrudnienie, utrzymuje wypracowane standardy, oferuje pracownikom dodatkowe benefity w postaci dofinansowania do nauki języka, studiów, ubezpieczenia medycznego i posiłków, działa fundusz socjalny (pikniki, wycieczki, dopłaty do wypoczynku, "karpiowe", a nawet latem dla pracowników pracujących na hali produkcyjnej lody). Wynagrodzenia i ubezpieczenie społeczne są opłacane w terminie. Coroczne podwyżki, chociaż zdarzają się jednostkowe przypadki, które "w uznaniu zasług" idą bez podwyżek. Coroczna premia świąteczna i obecnościowa. Wymagania? Oczywiście, że są, ale gdzie ich nie ma? Firma ma wielu klientów dzięki spełnianiu norm i standardów ISO i BRC. Jeśli pracownicy nie będą się do nich stosować (chociaż czasem są niezbyt wygodne), firma straci klientów, czyli kasę, a pracownicy pracę, czyli również kasę i poczucie bezpieczeństwa. Dobre miejsce dla uczniów i studentów, którzy chcą sobie dorobić w wakacje. Atmosfera? Generalnie wszyscy się dogadują, chociaż jak wszędzie konflikty się zdarzają. Jest krótka ścieżka decyzyjna, więc mimo, że firma kroczy powoli w stronę korpo, to decyzje są podejmowane szybko, bez miliona podpisów. I jeszcze podsumowując: skoro coraz częściej pracują tu rodziny (mąż i żona, rodzic i dziecko), i w obecnych czasach rynku pracownika przychodzą z własnej woli, to chyba nie jest aż tak źle, jak piszą niektórzy?

Paula
@Mój nick nie ma znaczenia

Gdzie można zobaczyć oferty pracy? Może jest e-mail na ktory można wyslac CV

Anja

Witam, czy jest tu ktoś z nowych pracowników przyjętych w ostatnim czasie? Jak długo czekaliście na odzew po złożeniu CV?

Jak jest z pakietem medycznym w Jokey Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pracownica

Tak, mamy możliwość włączenia do ubezpieczenia jednej osoby lub całej rodziny. Jest też całkiem spore dofinansowanie firmy do tych pakietów ????

Staszek

Świetna firma, może czas hejterów się skończy i ludzie będą zamieszczali rożne opinie a nie tylko oczerniajace, polecam.

Tomasz

Skąd nagle taka ocena? Do niedawna było 3... Nie polecam! Wyzysk.

tragedia

Romek
@Tomek

Co, nie chcą płacić za darmo ?

lili

Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują aktualnie kogoś? Jakie zarobki wchodzą w grę?

Solange
@lili

Jest praca dla mechanika form wtryskowych, pracowników produkcji i magazynu.

Fred

Do XXX co to za zboczony Nick co ciulasie. Wiaderka plastikowe robicie buahahaha

Iza

@Xxx, każdy pracownik ma prawo, aby wypowiedzieć się na temat pracy w firmie Jokey Plastik, dlatego chętnie poznaję nowe opinie o tym miejscu pracy. Nowe opinie są niezbędne, aby móc porównać punkt widzenia jak największej liczby osób, ponieważ wtedy możemy podjąć decyzję, czy dane miejsce pracy odpowiada naszym preferencjom.

Iza

@Xxx, wiesz może, jak wyglądają warunki płacowe dla osób, które zostają świeżo zatrudnione w firmie Jokey Plastik na maszynach wtryskowych? Stawka jest stała i niezmienna, czy może są szansę na otrzymanie dodatków do wynagrodzenia? Opisz, proszę szczegółowo, jak to wygląda.

Xxx
@Iza

We wcześniejszych opiniach zostało to opisane, proszę czytać z uwagą

Zostaw merytoryczną opinię o Jokey Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Jokey Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jokey Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jokey Poland Sp. z o.o.?

Jokey Poland Sp. z o.o.