Zaczynajac od tego iż traktują człowieka jak przysłowiowe gó**o... są tam równi i równiejsi, przykładowo Ukraińcy nie wiedzieć dlaczego maja „lepiej”. Jeśli nie masz tam kogoś z rodziny, męża, cioci, kuzyna, przyjaciela zajadą cię nie do zniesienia. Dyrektor i inni zarządzający firmą powinni ostro wziąć się za brygadzistki które myślą że pozjadały wszystkie rozumy i maja prawo mieszac człowieka z błotem. Pozytywne opinie wystawiane na stronie są nieadekwatne do tego co w tej firmie się dzieje-podejrzewam wystawiają je właśnie te żony, kochanki, kuzynki i inni członkowie koła wzajemnej adoracji. Nikt nie wytrzymuje tam dłużej niż miesiąc. Każdy kto zastanawia się nad aplikacją do tej pseudo firmy powinien się zastanowić dlaczego jest tam tak duża rotacja. Dyrektorze! Obudź się, zorientuj co się dzieje i jak traktowani są Twoi nowo przyjęci pracownicy.

Mój nick nie ma znaczenia

Firma działa, systematycznie zwiększa zatrudnienie, utrzymuje wypracowane standardy, oferuje pracownikom dodatkowe benefity w postaci dofinansowania do nauki języka, studiów, ubezpieczenia medycznego i posiłków, działa fundusz socjalny (pikniki, wycieczki, dopłaty do wypoczynku, "karpiowe", a nawet latem dla pracowników pracujących na hali produkcyjnej lody). Wynagrodzenia i ubezpieczenie społeczne są opłacane w terminie. Coroczne podwyżki, chociaż zdarzają się jednostkowe przypadki, które "w uznaniu zasług" idą bez podwyżek. Coroczna premia świąteczna i obecnościowa. Wymagania? Oczywiście, że są, ale gdzie ich nie ma? Firma ma wielu klientów dzięki spełnianiu norm i standardów ISO i BRC. Jeśli pracownicy nie będą się do nich stosować (chociaż czasem są niezbyt wygodne), firma straci klientów, czyli kasę, a pracownicy pracę, czyli również kasę i poczucie bezpieczeństwa. Dobre miejsce dla uczniów i studentów, którzy chcą sobie dorobić w wakacje. Atmosfera? Generalnie wszyscy się dogadują, chociaż jak wszędzie konflikty się zdarzają. Jest krótka ścieżka decyzyjna, więc mimo, że firma kroczy powoli w stronę korpo, to decyzje są podejmowane szybko, bez miliona podpisów. I jeszcze podsumowując: skoro coraz częściej pracują tu rodziny (mąż i żona, rodzic i dziecko), i w obecnych czasach rynku pracownika przychodzą z własnej woli, to chyba nie jest aż tak źle, jak piszą niektórzy?

Wiolka

Na jaki email można wysłać CV?

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Tak, potwierdzam nie polecam tej firmy brak szacunku do pracownika, wykończą cię jeśli nie masz znajomosci

Anty Nowy wpis
@Pracownik

Nikt nie wytrzymuje tam dłużej niż miesiąc? Chyba nie znam osoby, która odeszłaby po takim czasie (nie licząc kilku osób na rok, które najwyraźniej liczyły na coś innego). Duża rotacja? Nie zauważyłam. Wiadomo, w sezonie, kiedy jest najwięcej pracy, zatrudniamy więcej ludzi, ale jak to jest, że co sezon te same osoby chcą do nas wracać? Faktycznie, gdyby było tak źle jak piszesz, to myślę, że by tego nie robiły. Wypłata na czas, wszystkie dodatki (zmianowe, nocne, premie, nadgodziny) wypłacane, dobre warunki pracy i to nawet w czasie pandemii, gdzie w innych firmach w regionie nie było tak kolorowo. Jak Ci źle, zwolnij się (chyba, że już to zrobiłeś). Na rynku jest dużo pracy, ale z takim podejściem, obawiam się, że nigdzie nie zagrzejesz miejsca na dłużej...

Ja Nowy wpis
@Pracownik

W firmie nie ma brygadzistek. Na której brygadzie jest aż tak źle ?

Wiecie czy Jokey Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

loloferari

A kto pyta?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli firma wysyła pracownika na pracę zdalną, to oczywiście.

Iza

Cześć, chcę spytać, czy aktualnie firma działa tak jak dawniej. Konkretnie, czy zatrudniają teraz pracowników pomimo pandemii koronawirusa. Wiecie coś? Jeśli tak, to napiszcie proszę w komentarzu, dzięki za każde info z waszej strony.

@Iza

Hej, firma działa ciągle z zachowaniem reżimu sanitarnego, są przyjęcia na różne stanowiska.

@Iza

Zatrudniamy nowych pracowników, na początek za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej, potem na etat.

Wiolka

Na jaki email można wysłać CV?

Pomocnik
@Wiolka

Rekrutacja@jokey.com

Mania
Kandydat
 Rekomendacja
@Pomocnik

Niestety nie ma takiego adresu.wiadomosci są odrzucane

@Mania

CV możesz wysłać na ten adres. Na pewno dojdzie :) Joanna.Jaskula@jokey.com

Pracownica
@Pomocnik

CV należy wysyłać na te maile: rekrutacja@jokey.pl lub rekrutacja.produkcja@jokey.pl

@Wiolka

Pisz na rekrutacja@jokey.com

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiecie, czy Jokey Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Irek

@Minnie Mouse a to czemu ten rekrutacyjny nie działa ?

@Irek

Nie mam pojęcia. Ja wysyłałam na email do Pani Asi i docierało. A tamten rekrutacyjny może już nieaktywny.

Borsuk
@Minnie Mouse

Wiadomo, pani Asia, najlepsza kardowa

Mój nick nie ma znaczenia

Paula
Klient
@Mój nick nie ma znaczenia

Gdzie można zobaczyć oferty pracy? Może jest e-mail na ktory można wyslac CV

Anja
Kandydat

Witam, czy jest tu ktoś z nowych pracowników przyjętych w ostatnim czasie? Jak długo czekaliście na odzew po złożeniu CV?

Jak jest z pakietem medycznym w Jokey Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pracownica
@Pytanie

Tak, mamy możliwość włączenia do ubezpieczenia jednej osoby lub całej rodziny. Jest też całkiem spore dofinansowanie firmy do tych pakietów ????

Staszek

Świetna firma, może czas hejterów się skończy i ludzie będą zamieszczali rożne opinie a nie tylko oczerniajace, polecam.

Tomasz

Skąd nagle taka ocena? Do niedawna było 3... Nie polecam! Wyzysk.

Tomek

tragedia

Romek
@Tomek

Co, nie chcą płacić za darmo ?

lili

Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują aktualnie kogoś? Jakie zarobki wchodzą w grę?

Solange
@lili

Jest praca dla mechanika form wtryskowych, pracowników produkcji i magazynu.

Menager

Witam, szkoda że ludzie nie czytają i używają czyiś nicków. Zapraszam do pracy, super atmosfera, zarobki adekwatne do zaakceptowania pracowników, oczywiście umiejętności też mają znaczenie. Tegoroczne podwyżki od stycznia mieszczą się średnio w kwocie 300zl, więc nie jest źle. Jedynym słabym punktem jest socjal, a dokładnie organizacja, minęły czasy wycieczek dwu dniowych gdzie wieczory przy muzyce zjednywały pracowników. Piknik rodzinny podpięty pod dni otwarte Jokeya- brawo.... Pożyczka dla pracowników od początku istnienia zakładu(ponad 20lat) w kwocie 2400, co zrobić z taką kwotą- kupić kanapę no i może fotel;-) Dużo zakładów proponuje dofinansowania do posiłków, darmowe dowozy, karty typu multisport, niestety tu tego nie uświadczymy. Pozdrawiam

Bolo
@Menager

Coś tam słychać, że dofinansowanie do posiłków ma się wkrótce pojawić ...

@Bolo

Szkoda tylko że poszła informacja odbicia kosztem niższych podwyżek o 30 %, takiej informacji mogli by nie podawać, nie każdy będzie chciał lub mógł skorzystać z posiłków, a 30% ucieli wszystkim. Posiłki na drugiej lub nocnej zmianie!, a co w weekendy.

Fred

Do XXX co to za zboczony Nick co ciulasie. Wiaderka plastikowe robicie buahahaha

Iza

@Xxx, każdy pracownik ma prawo, aby wypowiedzieć się na temat pracy w firmie Jokey Plastik, dlatego chętnie poznaję nowe opinie o tym miejscu pracy. Nowe opinie są niezbędne, aby móc porównać punkt widzenia jak największej liczby osób, ponieważ wtedy możemy podjąć decyzję, czy dane miejsce pracy odpowiada naszym preferencjom.

Iza

@Xxx, wiesz może, jak wyglądają warunki płacowe dla osób, które zostają świeżo zatrudnione w firmie Jokey Plastik na maszynach wtryskowych? Stawka jest stała i niezmienna, czy może są szansę na otrzymanie dodatków do wynagrodzenia? Opisz, proszę szczegółowo, jak to wygląda.

@Iza

We wcześniejszych opiniach zostało to opisane, proszę czytać z uwagą

Iza

@Bader, jak dobrze wiesz przed podjęciem pracy w dowolnej firmie, dobrze jest poznać opinie osób, które posiadają doświadczenia na ten temat oraz mogą napisać, jak oni oceniają pracę w firmie jokey plastik. Moje pytania zadawane są tylko i wyłącznie z myślą o osobach, które rozważają, podjecie zatrudnienia w tej firmie, aby mogli podjąć właściwą dla siebie decyzję.

@Iza

Opinie są różne jak różni są ludzie, chcesz pracować to bćdziesz, nieważne czy w Jokeyu czy gdzieś indziej, najlepiej samemu sprobować, to praca wymagająca, czasem ciążka na trzy zmiany...nic dodać,nic ująć. Żadne tu komentarze nie są potrzebne

Iza

@Siseniore, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie jokey plastik? Możesz szczegółowo przedstawić to, co wiesz na ten temat? Czy często dochodzi do rotacji w kadrze pracowniczej tej firmy? Opisz, jak to wygląda szczegółowo.

Bader
@Iza

(usunięte przez administratora) ty to do pracy wkoncu chcesz się przyjąć czy nie!? Bo od kilku miesięcy pytasz , wypytujesz a śmierdzi to już coraz bardziej ze Jestes podstawiona tu specjalnie.

@Iza

Wygląda to tak jak w każdej pracy fizycznej na zmiany w ruchu ciągłym, za wypłatę...dajesz radę to pracujesz nie dajesz to Cię zwolnią albo sam odejdziesz

Menager

Wasze opinie o firmie Jokey Plastik Blachownia są wyraźnie podzielone. Niektóre osoby są niezadowolone z pracowników z Ukrainy itp.natomiast inne osoby nie mają do tego aspektu zastrzeżeń. Czy jest to związane ze zróżnicowaniem w obrębie stanowisk? Czy przy zatrudnianiu się, jest brane pod uwagę wcześniejsze doświadczenie pracownika? Czy pracownik z kilkuletnim doświadczeniem może liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie?

@Menager

Menager trochę szacunku, jakbyś poczytał trochę wpisów to byś zauważył że ktoś już tego nicku już używa, więc nie mieszaj. Wszystko co jest tu napisane to prawda, oczywiście z punktu widzenia odpowiednio do stanowiska na jakim się pracuje. Co do Ukraińców to historia podobna do tej jak my Polacy jako tania siła robocza jeździliśmy i jeździmy za granicę do Niemiec, Holandii itp. Niestety trzeba się z tym pogodzić, chcemy zarabiać więcej to gdzieś te oszczędności muszą się znaleźć. A skoro pracują już żony, mężowie i ich dzieci nawet to nie jest tak źle, nikt by nie życzył źle rodzinie.

Szczesliwy
@Menager

Dążymy,do zrównania wynagrodzeń,rudy tak zarządził. Czyli póki młody pracownik nie bedzie miał stawki takiej jak moja,nie ma co liczyć na podwyżkę u pracującego kilkanaście lat. Żenua.

Siseniore
@Menager

Konkurencyjne wynagrodzenie:))śmiechu warte:) Ma zamknąć yape i robić co mu każą,bo przeciez na jego miejsce jest setka Etiopczyków za brama????

@Menager

Nie, nie może, o przyjeciu decyduje kierownik produkcji a jedynym kryterium jest chęć do pracy kandydata, jego wcześniejsze doświadczenie i Straż pracy nie mają znaczenia bo nie sądzę aby ktoś wcześniej pracował na maszynach wtryskowych

Zostaw merytoryczną opinię o Jokey Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jokey Poland Sp. z o.o.