Global Colors Polska S.A,

Opinie o Global Colors Polska S.A,

Jack

Witam, jest tam troszkę syfu, taka specyfikacja, ale jajka można wykąpać i wyjść czysty , płaca przeciętna, ale atmosfera miła i przyjemna. Pełen szacunek do robola. Co czwartek na popołudniu pizza, kebab lub inne smakołyki na własny koszt ( mogła by coś firma dorzucić za sumienną pracę), na moje oko polecam

Urszula
@Jack 29.10.2018 10:07

Skoro polecasz pracę innym osobom odwiedzającym to forum, to znaczy, że jesteś z niej zadowolony i Ci odpowiada. Jak wygląda czas pracy? Czy w firmie jest system zmianowy? Pracodawca oferuje premię? Można uczestniczyć w kursach branżowych podnoszących kwalifikacje zawodowe? Obecnie firma szuka operatora urządzeń dozujących. Można aplikować bezpośrednio na stronie http://www.globalcolors.pl/kontakt/rekrutacja-w-gcp-sa

Urszula

@Wagant, co masz na myśli pisząc, że system pracy w firmie Global Colors Polska jest bez sensu? Czy to system zmianowy, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Napisałeś, że praca jest uciążliwa, czy wiedziałeś o obowiązkach na swoim stanowisku przed podjęciem pracy? Czy zostały Ci one przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś negocjować warunki płacowe?

Wagant

Nie polecam - praca uciążliwa, system pracy bez sensu.Kiepskie zarobki.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Global Colors Polska S.A,?

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Global Colors Polska S.A, i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Admin
@admin 08.08.2015 06:01

(usunięte przez administratora) dajcie spokój. Atmosfera do kitu. Kierownictwo tragedia.

Słyszałem, że robi się tam nieciekawa atmosfera i są zwolnienie.

Zostaw opinię o Global Colors Polska S.A, - Kędzierzyn-Koźle

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Colors Polska S.A,