Opinie o Global Colors Polska S.A w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Global Colors Polska S.A. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Colors Polska S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Colors Polska S.A w Kędzierzyn-Koźle

Witam, interesuje mnie praca jako Inżynier Badań i Rozwoju jeszcze dwa miesiące temu widniała na takim portalu. wymagane wykształcenie wyższe posiadam, podobnie jest ze znajomością języka angielskiego na poziomie C1. Zastanawiam się czy cala rozmowa będzie w nim prowadzona? i co docelowo jeszcze jest sprawdzane?

Pracownik Nowy wpis

Jeden wielki dramata. Wszytko poniżej krytyki. Dyrekcja nie kompetentna, bez wiedzy praktycznej. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju…. Tony tony i tony. Atmosfera wręcz grobowa, kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Kierownicze stanowiska za jajka i po znajomosci. Premie nie występują, pracownicy w żaden sposób nie są motywowani do lepszej i efektywniejszej pracy, podejście i zachowanie kadry kierowniczej na czele z pożal się Boże dyrektorem żałosne i demotywująca. Omijać z daleka !!! GCP (usunięte przez administratora) Ci Płacą ” i jak (usunięte przez administratora) Cię traktują….

I co z ta wyplata? Ktoś pisał, że jak będzie w euroto jest dobra. Tutaj płacą w PLNach? Dacie znać jaka praca jest dostępna? Wiem ze strony, że aktualnie nie ma żadnych przyjęć, kiedy wiec były prowadzone jakieś ostatnie nabory?

RudyMiś Nowy wpis

Jeśli w EUR to dobra.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Główny Księgowy / Główna Księgowa w firmie Global Colors Polska S.A? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Czy kwota 6100 to dobra stawka w firmie Global Colors Polska S.A?

RudyMiś

Jeśli EUR to dobra.

Elżbieta
@RudyMiś

A taka już w rzeczywistości osiągalna tutaj za naprawdę porządną robotę to jaka będzie i o jakim stanowisku piszecie? W pln pytam oczywiście

Jack

Witam, jest tam troszkę syfu, taka specyfikacja, ale jajka można wykąpać i wyjść czysty , płaca przeciętna, ale atmosfera miła i przyjemna. Pełen szacunek do robola. Co czwartek na popołudniu pizza, kebab lub inne smakołyki na własny koszt ( mogła by coś firma dorzucić za sumienną pracę), na moje oko polecam

Urszula
@Jack

Skoro polecasz pracę innym osobom odwiedzającym to forum, to znaczy, że jesteś z niej zadowolony i Ci odpowiada. Jak wygląda czas pracy? Czy w firmie jest system zmianowy? Pracodawca oferuje premię? Można uczestniczyć w kursach branżowych podnoszących kwalifikacje zawodowe? Obecnie firma szuka operatora urządzeń dozujących. Można aplikować bezpośrednio na stronie http://www.globalcolors.pl/kontakt/rekrutacja-w-gcp-sa

@Jack

"Co czwartek na popołudniu pizza, kebab lub inne smakołyki na własny koszt" A to jest jakiś pozytyw ? W każdej firmie możesz się najeść za własne pieniądze.

@Urszula

Pani pracownik firmy GCP. Proszę sobie darować takie pseudo-komentarze mające za zadanie podnieść poziom firmy w oczach osób odwiedzających tą stronę. Jak firma zacznie funkcjonować na normalnym poziomie, traktując pracowników z szacunkiem i nie robiąc z nich durniów to sama podniesie swój poziom. Póki co omijać szerokim łukiem. Póki kierownictwo się nie zmieni (a chyba mało prawdopodobne, bo będą się trzymać stołków przez zasiedzenie).

Był taki ktoś
@Kiedyś tu pracowałem i żałuję

Na przełomie parunastu lat wielu wartościowych pracowników zostało zwolnionych, inni, widząc podejście kierownictwa, ubiegło „szanowne grono” i kadrową zwalniając się sami na własnych zasadach. Tak było, tak jest do tej pory. Guru w swoim monitorowanym bunkrze myśli, że wraz z najwierniejszą świtą przechytrzy wszystkich jednak, co sprytniejsi potrafią pokonać Goliata rzucając na odchodne kamieniem. Prawda boli? Zatem… jeśli nie masz aspiracji, zatrudnij się, miej oczy i uszy zamknięte i co miesiąc odbieraj wynagrodzenie. Jeśli jednak myślisz o rozwoju - omijaj tą firmę abyś nie musiał codziennie łamać kręgosłupa, byś nie zgorzkniał jak większość w tej firmie.

Po przeczytaniu opinii w postaci elaboratu , należy sprostować kilka rzeczy , które w moim mniemaniu (obecnego pracownika) nie są rzetelne i prawdziwe jak zapewnia autor. Co do plusów: Zapomniano napisac o internetowych kursach jezykowych finansowanych w calosci przez pracodawce na platformie Etutor. Kolejna pominiętą rzecza jest dofinansowanie przez pracodawce do cieplych posilkow dla pracownikow. Jesli chodzi o minusy: Pkt 1-2. Pensja po okresie probnym ( 3 miesiace) oscyluje na poziomie 3500-3600 z dodatkiem nocnym. Moze to niewiele ale zawsze wiecej niz opisywane 3200zł. Po drugie jesli ktos jest "kumaty" i rzetelnie wykonuje swoje obowiazki moze starac sie o podwyzke ktora zostanie na pewno rozwazona nim trafi do kosza. Co do nadgodzin... chcesz przychodzisz i zarabiasz wiecej , nie chcesz to pozostaje ci tylko narzekanie. Wszystko zalezy od twoich ambicji. Nikt nikogo do niczego nie zmusza Pkt 3 Umowa na stałe po 1,5 -2 latach. Nie wymagajmy zeby firma zatudniala kazdego pierwszego lepszego na stale i pozniej sie z nim meczyla ciagnac go na plecach jako bezuzytecznego pracownika z tytulem mam umowe na stale i mozecie mi "skoczyc". Pkt 5 System zmianowy z wolnymi weekendami , jedynie co 6 tyg trafia sie sobota pracujaca ze zmiana dzienna. Pkt 7 Stosunki z przełożonymi.... nie wszyscy na swiecie sie kochaja , tak samo jak nie wszyscy sie nienawidzą. Samo życie. Najwyraźniej miałeś pecha będąc w tej pierwszej grupie , bądź nie zapracowałeś by być w tej drugiej. Kontakt z Dyrektorem lub Prezesem umożliwiony. Wedlug własnych potrzeb. Drzwi nigdy nie sa zamkniete. Pkt 8 Zaplecze socjalne - jadalnia , toalety , kabiny prysznicowe sa sprzatane przez firme zewnetrzna od pn-pt. (usunięte przez administratora) robią sami pracownicy ktorzy brak kultury wynieśli z domu bądź nabyli na podwórku... później pozostaje tylko pisać bzdury na temat czystości a malo kto przetrze stol po sobie konczac sniadanie. Pkt 10 Premie uznaniowe sa! Nie duze , nie czesto , ale sa. Na premie trzeba zasluzyc , nie wystarczy tylko przyjsc do pracy i traktowac pracodawcę jako zlo konieczne. Skoro w poprzedniej pracy miałeś takie lukratywne premie to trzeba bylo w niej pozostać zamiast przychodzić do GCP i zniechecac przyszlych pracownikow.

@pracownik

Kursy wzięło niewielu, bo sam pomysł jest śmieszny. Zreszta co mi po kursie językowym skoro wciąż nie ma kursów na podnośniki, wózki widłowe czy zwiększające możliwości dla pracownika. Premie dostałem raz a nie oczekuje jej za samo to ze przychodzę, choć i tak była tak marna że w sumie równie dobrze mogłem jej nie dostawać.Prysznice to jest faktyczna tragedia, skoro woda wiecznie stoi dookoła kostek. (usunięte przez administratora) dookoła zawsze będzie skoro pracuje się przy tych wszystkich pigmentach. Struktura komunikacji jest taka że dyrektor produkcji jest kłamca i obiecuje rzeczy których potem nie wykonuje. Jego pomysły i czyny tylko pokazują ze interesuje go tylko jego własne zdanie a gdy dochodzi co do czego potrafi chronić tylko swoją osobę kłamiąc że to wina produkcji. Przestańcie w końcu kłamać a zajmijcie się swoją praca która powinna polegać na ulepszaniu tego co już jest a nie udawaniu ze wszystko jest w porządku.

@pracownik

Szanowna Pani, Sz. Państwo, Pracowałem w GCP S.A., ten okres mojego życia został już zakończony. Ten portal jest bardzo dobrym narzędziem do wymiany opinii na temat pracodawców, niestety ulega on stopniowemu wypaczeniu poprzez zamieszczanie opinii kłamliwych, inspirowanych najprawdopodobniej przez źle ocenianych pracodawców. Paradoksalnie i nieoczekiwanie, in plus dla pracodawców, portal ten stał się przyzwoitym miejscem do pozyskiwania pracowników, a Pani post, na nieszczęście dla Pani przełożonych, jest świetną bazą do tego. A więc do rzeczy. W firmie, w której obecnie pracuję zgoła inaczej podchodzimy do poruszanych tutaj kwestii: Pkt 1-2. Wysokość pensji. Negocjujemy wysokość pensji z przyszłym pracownikiem, wg nas przydatnym dla nas, od pewnego poziomu minimalnego. Mamy świadomość tego, że nawet w okresie próbnym pracownik nie będzie pracował za pieniądze, za które nie będzie w stanie przeżyć. Wiemy też, że inteligentny człowiek nie da się zwieść obietnicami, że teraz jest kiepsko, ale za jakiś czas to będzie nie wiadomo co, dlatego nie stosujemy takiej taktyki. Interesuje nas przede wszystkim zadowolenie pracownika, a nie to, w co ludzie uwierzą na podstawie obietnic czy jakichś tam internetowych postów. Pkt 1-2. Podwyżki. Stosowany jest u nas system podwyżek obligatoryjnych niwelujących stratę wartości pieniądza w wyniku inflacji a jednocześnie realnie podwyższających zarobki pracownika. Nie mamy pieniędzy na szkolenie nowych pracowników w miejsce tych niezadowolonych, dlatego lubimy pracownika ze sobą związać. Zatem u nas nikt nie musi występować o podwyżkę. Pkt 1-2. Nadgodziny Nadgodziny są u nas złem koniecznym wynikającym ze specyfiki pracy. Absolutnie nie uważamy, aby praca w nadgodzinach była miernikiem ambicji pracownika, wręcz przeciwnie, uważamy, że ambitny pracownik to taki, który rozsądnie dzieli czas pomiędzy pracę zawodową, rodzinę oraz hobby. Mimo to praca w nadgodzinach jest czasami konieczna, zawsze jest to jednak dobra wola pracowników i oczywiście jest to sowicie wynagradzane u nas. Pkt 3. Umowa na stałe Ta forma umowy jest u nas traktowana jako przywilej dla pracodawcy a nie pracownika. Stosujemy trzymiesięczne okresy próbne, które wg nas są aż nadto wystarczające do sprawdzenia przydatności pracownika. W przypadku pozytywnej oceny (a inna nie zdarzyła się od wielu lat), nie możemy sobie pozwolić na stratę cennego nabytku, proponujemy zatem umowę na stałe, oczywiście na innych, korzystniejszych warunkach finansowych. Nie spotkaliśmy dotychczas ludzi, którzy uznaliby umowę na stałe za podstawę do obniżenia jakości pracy. Zresztą, każdą umowę można przecież rozwiązać na przewidzianych prawem zasadach. U nas to się jednak nie zdarza. Pkt 5. System zmianowy. Obowiązuje u nas tzw. system czterobrygadowy dla pracowników produkcyjnych oraz system jednozmianowy dla pozostałych pracowników. Zostaje to uzgodnione z pracownikiem i nie ulega to zmianie. Wyjątkowo zmienia się to w okresie remontowym i czterobrygadówka jest zamieniana na system trzyzmianowy. Pkt 7. Stosunki z przełożonymi i współpracownikami. Funkcjonuje u nas trójpoziomowy system zarządzania. Stosunki na linii przełożony-pracownik oparte są na czterech filarach: dostępność, dyskusja, wnioski, działanie. Realizowane jest to w systemie każdy z każdym. Stosunki międzyludzkie. Pilnujemy tego i zwracamy na to szczególną uwagę, w przypadkach niepokojących prowadzone jest rozpoznanie, mediacja, szkolenia. Praktyka pokazała, że są to działania wystarczające. Nie ma u nas miejsca na konflikty pomiędzy pracownikami a pracownicy skonfliktowani nie są zostawiani samym sobie. Dbamy o ludzi. Pkt 8. Zaplecze socjalne. Zatrudniamy około 50 pracowników, do ich dyspozycji są cztery kuchnio-jadalnie oraz dwa moduły szatniowo-sanitarne, gdzie dla pracowników produkcyjnych szatnie są zdublowane w systemie śluzowym jako tak zwana szatnia brudna-moduł sanitarny-szatnia czysta. Cały obszar firmy jest codziennie sprzątany nieprzerwanie od godziny 6:30 do 14:30. Pkt 10. Premie uznaniowe. Nie wypłaca się u nas premii, uznano swego czasu, że jedyną racjonalną formą wynagrodzenia jest to, co pracownik otrzyma na pewno, czyli wypłatę, premie więc zlikwidowano, wypłaty podniesiono. W okresie świątecznym wypłacane jest tak zwane karpiowe. Języki obce. Preferowana jest znajomość angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, ale wychodzimy z innego niż wszyscy założenia, że łatwiej, taniej i szybciej jest nauczyć fachowca języka obcego, niż poliglotę zawodu. Posiadamy rdzeń zachodnioeuropejski, być stąd różnice w podejściu do kluczowych spraw pomiędzy nami a Pani relacją bazującą na zwyczajach z Europy Południowej. Jesteśmy po sąsiedzku, zapraszamy. W kręgu zainteresowania są ludzie z realnymi umiejętnościami, z doświadczeniem, pracowici, chętni do rozwoju, niekonfliktowi – aparatowi, mechanicy, doświadczeni chemicy.

dziaba

Jaka to firma w której pracujesz? Są przyjęcia?

XYZ

Nie naciągaj rzeczywistości.

ale z ofertami pracy to chyba nie tu...

Aga
@pracownik

Widać od razu że post pisał kierownik :)

Tomi
@pracownik

Ile osób jest na zmianie? Ile jest przerw w dniu i le trwa przerwa?

Mariusz

A skąd to słyszałeś niby? Znajomy tam pracuje?

Mariusz

O czym mowa? Może wyjaśnisz to się wszyscy pośmiejemy :)

@Mariusz

Napisałem pozdro dla kumatych jak nie kumasz to się ciąg xd

Nora

Jest tak: począwszy od pracownic biurowca (bo to same (usunięte przez administratora) SAME KRETYNKI! Osoba zwana kadrową, nadużywająca swoich kompetencji, ciekawa życia prywatnego pracowników, bez większych skrupułów zadająca pytania wykraczające poza wiedzę jej niezbędną. Jak ktoś wcześniej napisał- na początku miła, potem radzę uważać... Następnie cała kadra dyrektorska i kierownicza produkcji... PO-RAŻ-KA. "Dobrze" ma ten, kto dobrze dziobie. Biega, gdzie trzeba, melduje, co kto o kim mówi, kolesiostwo czy pracujesz rok czy 15 lat. Możesz ciężko zapieprzac, dupic tony, ale jeśli nie lubi cię Pan Arek ( dyrektor produkcji) albo któryś z kierowników, to jesteś NIKIM. choć na plecach takich ciężko pracujących ludzi potem firma chwali się jakie rekordy produkcji bije. Jeśli chodzi o nierówności płacowe między kobietami a mężczyznami zatrudnionymi w jednym pionie, to są ogromne. Mężczyźni pracujący niegdyś na produkcji a z różnych przyczyn przeniesieni do innego działu i na start zarabiający więcej od pracujących w tym dziale kobiet, wychodzą z założenia, że nie ma się co przemęczać, że jest równouprawnienie i że na swoje wynagrodzenie należy sobie zapracować. Ok. I tu przechodzimy do kolejnej kwestii. Dodatkowych wynagrodzeń za ciężką pracę. Już wcześniej tu wspominany system 12-godzinny pracy produkcji zablokował system nadgodzin a ciągłość produkcji (soboty, niedzielę) i wspomniana blokada systemu nadgodzin w weekendy dla np. pracowników laboratorium spowodowała, że pracy jest dużo więcej w tygodniu, oprócz bieżących obowiązków dochodzą te weekendowe, które trzeba nadrobić... Nie wiem co trzeba zrobić, żeby uzyskać np. premię. (usunięte przez administratora) komuś dać?

Sławomir
@Nora

To co pisałaś zgadza się z tym, co pisali inni. Dziwię się, że nie ceni się dobrze wykonanej pracy. To od niej przecież zależy wynik finansowy firmy. Właściciel wie, jak podległa mu kadra kierownicza się zachowuje? Co do zarobków, to wspominano jedynie, że są poniżej przeciętnej, cokolwiek to znaczy. Ile oni teraz płacą?

Radek

Praca w tej firmie to jakieś nieporozumienie, a ludzie którzy kłamią opowiadając o niej jak tu jest dobrze chyba żyją na innym świecie.

Ufoludek
@Radek

Co ty pierniczysz większość ludzi przychodzi do pracy i narzekają bo praca bo praca to zależy jakie masz nastawienie do pracy a później wychodzi mierna ocena pracownika za narzekanie

Medzia

Atmosfera to jedna wielka porażka ludzie nie którzy okej ale biuro tragedia wielkie panie wymagania mają nie wiadomo jakie a same nic nie robią i (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o zatrudnienie w tej firmie ogólnie porażka totalna nie polecam tam pracować.

Po pierwsze - nie zaczynać pracy w GCP. I tyle w temacie.

Krótko i konkretnie :-)

Przemysław
@Kiedyś tu pracowałem i żałuję

Możesz wyjaśnić czemu masz takie zdanie? Chodzi o atmosferę, czy kasa nie za duża? Przydałby mi się bardziej konkretne rady bo chce iść tam do pracy.

Xyz
@Przemysław

Przemek, jak się nie boisz, napisz do mnie na priv :) Wszystko Ci opowiem. Pracowałem tam 2lata

Były

Tu chodzi o całokształt.

@Przemysław

Kasa poniżej przeciętnej, kolesiostwo, (usunięte przez administratora) obłuda.

Agata
@Kiedyś tu pracowałem i żałuję

Czyli raczej nie polecasz ??

Firma dodała nową ofertę pracy na Specjalista ds. Logistyki. Czy ktoś o tym słyszał?

Jerzy

Może się rozwijają i szukają dodatkowej osoby?

Kiedyś tu pracowałem
@Jerzy

Raczej ktoś im nawiał, albo kogoś zwolnili.

@Kiedyś tu pracowałem

Jak najbardziej :-)

Zuzia

W GCP jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) totalny w biurowcu idiotki same a szczególnie jedna podwładną Dyrektora na nią lepiej uważać bo jest przykra miła przez chwilę a potem kawał francy z niej słodzi a za chwilę wystawia człowieka do wiatru i zostaje na lodzie bez niczego przykre to jest ale realne

Kiedyś tu pracowałem
@Zuzia

Szkoda, że admin usuwa określenia. W pełni oddają sytuację. Zuzia - masz całkowitą rację.

Czy firma Global Colors Polska S.A kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nie.

Zadowolony pracownik

Pracuje tutaj od kilku lat i jak czytam ten stek bzdur to mi się niż w kieszeni otwiera. Prawda jest taka że społeczeństwo jest roszczeniowe i ma za wygórowane wymagania. Zarobki są na przyzwoitym poziomie. Jeśli ktoś potrafi coś zrobić i chce robić to i pieniądze się znajdują. Wiecznym malkontentom zawsze będzie coś przeszkadzać. System trzy zmianowy z wolnymi weekendami. Zapalenie owszem występuje ale nie w takim stopniu jak tutaj to opisują, środki ochrony także.

Robert
@Zadowolony pracownik

Twoja pozytywna opinia na pewno zachęci przyszłych pracowników do podjęcia zatrudnienia. Mógłbyś napisać, czy pracodawca wspiera pracowników w dążeniu do awansu, można się kształcić i brać udział w szkoleniach branżowych? To ważne informacje dla ambitnych osób, które chcą związać swoją karierę z firmą.

Zadowolony pracownik
@Robert

Czy ja wiem czy wspiera w dążeniu do awansu... firma jest mała więc jako takich awansów nie ma zbyt wiele , aczkolwiek się zdarzają. Na pewno firma daje możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy , pracownikom którzy już jakiś czas pracują.

Ilona
@Zadowolony pracownik

W jaki sposób Global Colors Polska S.A daje możliwość podnoszenia kwalifikacji? Byłoby świetnie, gdybyś sprecyzował. Ciekawi mnie też, na jaką umowę można liczyć w tej pracy i czy oferują jakieś benefity.

Taka prawda

Czyli (usunięte przez administratora) który poczuł moc przez internet i którą czuje w pracy jak donosi, bo na podwórku za dzieciaka i obecnie w domu niestety nie ma nic do powiedzenia. Jak większość ludzi tam pracujących. :D

@Zadowolony pracownik

" społeczeństwo jest roszczeniowe i ma za wygórowane wymagania" ... a Ty co ? Kadra kierownicza GCP czy pracownik marketingu ratujący na Gowork sytuację ? Wysokie kwalifikacje i doświadczenie w tej firmie liczą się mniej niż podlizywanie się Dyrektorowi. Lizusek bez kwalifikacji ma lepszą pozycję niż specjalista mający swoje zdanie.

@Robert

Komentarz napisany ewidentnie przez pracownika firmy (HR?) Widać po sformułowaniach :-) Dziewczyny z I piętra w biurze - to zapewne wasza "inicjatywa" :-)

Były pracownik_2
@Robert

Typowy teks przedstawiciela firmy. Dalibyście sobie spokój bo to aż razi.

Były pracownik_2
@Zadowolony pracownik

..."Społeczeństwo jest roszczeniowe i ma za wygórowane wymagania"... Ciekawe, co uważasz za "wygórowane wymagania ? Prawo do szacunku w pracy ? Możliwość wypowiadania własnej opinii ? Prawo do godziwej zapłaty za godziwą pracę ? Fakt. W GCP nie biją :-) Ale nie biją raczej w większości firm, więc żaden z tego plus. Że płacą wynagrodzenia w terminie ? Muszą, bo zobowiązuje ich do tego prawo. To nie jest 5-cio osobowa firma rodzinna, która robi wałki z wynagrodzeniem. I tyle. Kadra kierownicza często pokazuje swoją niekompetencję, a wszelkie przejawy własnej inicjatywy nie są dobrze widziane. Ale to co najlepiej zapamiętałem to fałszywi współpracownicy, ploty i (usunięte przez administratora)

.......
@Zadowolony pracownik

Pisz prawdę a nie takie sciemy.. Gcp zero szacunku dla osób.. Jak nowych tak i tym bardziej starych pracowników. Pracujących od 6 do iluś lat.zaroboki jak nowy przyjęty. Żal i przykre.... Miejcie więcej szacunku . Kiedyś też byś byliście robolami!! Hajs zmienia człowieka... Ale szacunku już nie.!!!!!

@Zadowolony pracownik

Wpis zrobiony przez dział HR czy przez kumpla jednego z dyrektorów/kierowników ? :-)

@Robert

Weźcie się ogarnijcie, bo te pseudo-opinie pisane przez pracodawcę są zwyczajnie żenujące.

Były

Dla nowych rzeźnia. Konie w kopalniach miały lepiej. Z nikim z kierownictwa się nie idzie dogadać, podejście gorsze jak za komuny. A piszczący dyrektor Arkadiusz to dopiero wynalazek uważajcie na niego bo to wredny Typ. Radził bym omijać szerokim łukiem.

Świeżaczek

Czytając te wszystkie komentarze i opinie postanowiłem dodać coś od siebie. Tak więc może i nie jest to praca dla osób które boją się ubrudzić rączki ale skoro się boją to czy w ogóle są w stanie podjąć jaka kolwiek pracę? Bez szkoły i kwalifikacji chcieli by od razu stawkę prezesa co w żadnej firmie nie jest realne i moim zdaniem są nierobami z oczekiwaniami ???? pracuje nie cały rok i myślę przyszłościowo o pracy w Global Colors Polska stawka jest do przyjęcia, atmosfera w pracy również ludzie są w porządku lecz nikt nie będzie w porządku dla ciebie skoro Ty jesteś nie w porządku normalka. Poruszę jeszcze temat samej pracy jako operator, są różne produkcję i nie wszystko idzie dobrze ale jeśli wszystko jest okej to nikt ci nic nie powie jeśli zrobisz sobie te dodatkowe 10 minut przerwy na kawę czy też herbatę, ale swoje musisz zrobić więc nie firma niczym się nie różni od innych pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi z produkcji i nie tylko xd jolo

Haha
@Świeżaczek

Kolejny odlepiony od rzeczywistości albo ktoś z biura piszący dyrdymaly broniąc interesów firmy... Żenujące to są właśnie takie komentarze, jak ktoś pisze że czarne jest białe a 2+2=5.

Alfred
@Haha

Wszyscy się nie nadają, a on to przodownik firmy. :D Same asy, już nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

JO
@Alfred

Ja również pracuję na produkcji i nie narzekam praca taka sama jak w innych firmach @haha @alfred ile już pracujecie w GCP ?

@JO

Hej, jestem zainteresowany pracą w gcp, czy można z Tobą porozmawiać osobiście by dowiedzieć się jak jest w tej pracy? Nie lubię czytać opinii bo zawsze są nie adekwatne do sytuacji.

@JO

Mogę podać mój nr telefonu lub maila by spokojnie porozmawiać

@Świeżaczek

Hej, jestem zainteresowany podjęciem pracy w gcp i z chęcią porozmawiałbym z Tobą bo już tam pracujesz. Nie ufam opiniom bo zawsze są nieadekwatne do sytuacji. Mogę podać nr telefonu lub maila by spokojnie pogadać gottsu74@interia.pl

@Świeżaczek

"nikt nie będzie w porządku dla ciebie skoro Ty jesteś nie w porządku".... skąd Ty czerpiesz takie mądrości ? Od swojego szefa w GCP ?

ROMEO

Dyrektor produkcji Arkadiusz jak co roku zaś wymyślił nowy system pracy ponieważ produkcja ma straty i trzeba nadrobić i system pracy jest po 12h. Wygląda następująco, zaczynasz pracę np. Od poniedziałku pracujesz 12h od 7 do 19 następnego dnia idziesz na nockę od 19 do 7, po noce masz masz dwa dni wolnego i dalej powtórka z rozrywki, powoli robi z polaczków ukraincow, co do zarobków za niedzielę pracują daje 250zl wypada dwie niedzielę na miesiąc i to jest wszystko. Czyli 500zl brutto do wypłaty więcej, w tym są godziny nadliczbowe rozliczane dopiero co kwartał, stanowczo nie polecam, również w tym jest dodatek nocny o 100zl większy niż byś pracował po 8h. Uważam że nie warto w to się pchać. Firma co chwile zmienia system pracy

Emil
@ROMEO

Arkadiusz jest spoko!

Aga
@ROMEO

Właśnie widziałam ogłoszenie. Atrakcyjny zarobek 3500 brutto.. Przezeciez netto to najnizsza krajowa.

Smith
@Emil

Powinni go dawno wywalić...

@Aga

Tu nie ma "atrakcyjnych zarobków" :-) Tu atrakcyjne zarobki ma dyrektor i jego klakierzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Colors Polska S.A - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Global Colors Polska S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Global Colors Polska S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Colors Polska S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Global Colors Polska S.A