Opinie o Global Colors Polska S.A w Kędzierzyn-Koźle

Global Colors Polska S.A
counter
1 35 103 5 1
BP

Zarobki przeciętne, warunki pracy też. Atmosfera dużo poniżej przeciętnej. (usunięte przez administratora) obgadywanie za plecami, plotki - to na porządku dziennym. Na awans czy podwyżkę nie masz najmniejszych szans. Na produkcji warunki złe. Duża rotacja pracowników - utrzymują się tylko Ci, którzy pracują tu od lat i są za pan brat z szefostwem. Reszta się nie liczy.

Kris

Praca w Gcp tak jak wspomniał kolega niżej to istny chlew. Podwyzki to jakaś tragedia, są rzadko, a jak już dadzą są nie równe każdy dostaje inna, pracownik który się opiernicza dostaje więcej od pracownika który pracuje za dwóch, Nie polecam

Zadowolony pracownik

Pracuje tutaj od kilku lat i jak czytam ten stek bzdur to mi się niż w kieszeni otwiera. Prawda jest taka że społeczeństwo jest roszczeniowe i ma za wygórowane wymagania. Zarobki są na przyzwoitym poziomie. Jeśli ktoś potrafi coś zrobić i chce robić to i pieniądze się znajdują. Wiecznym malkontentom zawsze będzie coś przeszkadzać. System trzy zmianowy z wolnymi weekendami. Zapalenie owszem występuje ale nie w takim stopniu jak tutaj to opisują, środki ochrony także.

Świeżaczek

Czytając te wszystkie komentarze i opinie postanowiłem dodać coś od siebie. Tak więc może i nie jest to praca dla osób które boją się ubrudzić rączki ale skoro się boją to czy w ogóle są w stanie podjąć jaka kolwiek pracę? Bez szkoły i kwalifikacji chcieli by od razu stawkę prezesa co w żadnej firmie nie jest realne i moim zdaniem są nierobami z oczekiwaniami ???? pracuje nie cały rok i myślę przyszłościowo o pracy w Global Colors Polska stawka jest do przyjęcia, atmosfera w pracy również ludzie są w porządku lecz nikt nie będzie w porządku dla ciebie skoro Ty jesteś nie w porządku normalka. Poruszę jeszcze temat samej pracy jako operator, są różne produkcję i nie wszystko idzie dobrze ale jeśli wszystko jest okej to nikt ci nic nie powie jeśli zrobisz sobie te dodatkowe 10 minut przerwy na kawę czy też herbatę, ale swoje musisz zrobić więc nie firma niczym się nie różni od innych pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi z produkcji i nie tylko xd jolo

Pytanie Nowy wpis

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Global Colors Polska S.A?

Gcp Nowy wpis

Ukrainski

Świeżaczek

Haha
@Świeżaczek

Kolejny odlepiony od rzeczywistości albo ktoś z biura piszący dyrdymaly broniąc interesów firmy... Żenujące to są właśnie takie komentarze, jak ktoś pisze że czarne jest białe a 2+2=5.

Alfred
@Haha

Wszyscy się nie nadają, a on to przodownik firmy. :D Same asy, już nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

JO
@Alfred

Ja również pracuję na produkcji i nie narzekam praca taka sama jak w innych firmach @haha @alfred ile już pracujecie w GCP ?

Jar25
Kandydat
@JO

Hej, jestem zainteresowany pracą w gcp, czy można z Tobą porozmawiać osobiście by dowiedzieć się jak jest w tej pracy? Nie lubię czytać opinii bo zawsze są nie adekwatne do sytuacji.

Jar25 Nowy wpis
Klient
@JO

Mogę podać mój nr telefonu lub maila by spokojnie porozmawiać

Jar25 Nowy wpis
Klient
@Świeżaczek

Hej, jestem zainteresowany podjęciem pracy w gcp i z chęcią porozmawiałbym z Tobą bo już tam pracujesz. Nie ufam opiniom bo zawsze są nieadekwatne do sytuacji. Mogę podać nr telefonu lub maila by spokojnie pogadać gottsu74@interia.pl

Helena

Napiszcie proszę, czy polecacie aplikować do pracy w firmie? Co takiego pracodawca oferuje swoim pracownikom, co można by było zaliczyć do plusów z pracy w niej? Chętnie się dowiem na co można liczyć i czego się spodziewać.

gcpp

Nikt Ci nie każe pracować w tym systemie. W końcu kilka dni po spotkaniu zrozumiałeś na czym bedzie polegać owy system pracy oraz wynagrodzeń i próbujesz podżegać innych zgrywajac bohatera.

Smieszne
@gcpp

Tak on zgrywa według Ciebie bohatera bo mówi prawdę, a dyrektor robiąc z ludzi maszyny jest cacy, brawo za myślenie. Zamknąć to miejsce i posadzić drzewa, przynajmniej jakiś pożytek będzie. ;)

Romeo
@gcpp

Jakiego bohatera, przekazuje ludziom faktyczna prawdę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ROMEO

Dyrektor produkcji Arkadiusz jak co roku zaś wymyślił nowy system pracy ponieważ produkcja ma straty i trzeba nadrobić i system pracy jest po 12h. Wygląda następująco, zaczynasz pracę np. Od poniedziałku pracujesz 12h od 7 do 19 następnego dnia idziesz na nockę od 19 do 7, po noce masz masz dwa dni wolnego i dalej powtórka z rozrywki, powoli robi z polaczków ukraincow, co do zarobków za niedzielę pracują daje 250zl wypada dwie niedzielę na miesiąc i to jest wszystko. Czyli 500zl brutto do wypłaty więcej, w tym są godziny nadliczbowe rozliczane dopiero co kwartał, stanowczo nie polecam, również w tym jest dodatek nocny o 100zl większy niż byś pracował po 8h. Uważam że nie warto w to się pchać. Firma co chwile zmienia system pracy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.

Czy Global Colors Polska S.A zatrudnia studentów?

Złomadi

Ta firma jest fałszywa, kierownicy lecą w kulki Atmosfera jest nie miła, każdy nawzajem się obgadaduje i kopie sobie dołki. Nie dość że kapują żeby dostać premie to traktują pracowników z wyróżnieniem. Po czym zwalniają ich bez podanego powodu. Pozdrawiam bylych kierowników i słynego dyrektora.. Nie polecam...

Robert
@Zadowolony pracownik

Twoja pozytywna opinia na pewno zachęci przyszłych pracowników do podjęcia zatrudnienia. Mógłbyś napisać, czy pracodawca wspiera pracowników w dążeniu do awansu, można się kształcić i brać udział w szkoleniach branżowych? To ważne informacje dla ambitnych osób, które chcą związać swoją karierę z firmą.

@Robert

Czy ja wiem czy wspiera w dążeniu do awansu... firma jest mała więc jako takich awansów nie ma zbyt wiele , aczkolwiek się zdarzają. Na pewno firma daje możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy , pracownikom którzy już jakiś czas pracują.

Ilona
@Zadowolony pracownik

W jaki sposób Global Colors Polska S.A daje możliwość podnoszenia kwalifikacji? Byłoby świetnie, gdybyś sprecyzował. Ciekawi mnie też, na jaką umowę można liczyć w tej pracy i czy oferują jakieś benefity.

Taka prawda

Czyli (usunięte przez administratora) który poczuł moc przez internet i którą czuje w pracy jak donosi, bo na podwórku za dzieciaka i obecnie w domu niestety nie ma nic do powiedzenia. Jak większość ludzi tam pracujących. :D

@Zadowolony pracownik

" społeczeństwo jest roszczeniowe i ma za wygórowane wymagania" ... a Ty co ? Kadra kierownicza GCP czy pracownik marketingu ratujący na Gowork sytuację ? Wysokie kwalifikacje i doświadczenie w tej firmie liczą się mniej niż podlizywanie się Dyrektorowi. Lizusek bez kwalifikacji ma lepszą pozycję niż specjalista mający swoje zdanie.

@Robert

Komentarz napisany ewidentnie przez pracownika firmy (HR?) Widać po sformułowaniach :-) Dziewczyny z I piętra w biurze - to zapewne wasza "inicjatywa" :-)

@Robert

Typowy teks przedstawiciela firmy. Dalibyście sobie spokój bo to aż razi.

@Zadowolony pracownik

..."Społeczeństwo jest roszczeniowe i ma za wygórowane wymagania"... Ciekawe, co uważasz za "wygórowane wymagania ? Prawo do szacunku w pracy ? Możliwość wypowiadania własnej opinii ? Prawo do godziwej zapłaty za godziwą pracę ? Fakt. W GCP nie biją :-) Ale nie biją raczej w większości firm, więc żaden z tego plus. Że płacą wynagrodzenia w terminie ? Muszą, bo zobowiązuje ich do tego prawo. To nie jest 5-cio osobowa firma rodzinna, która robi wałki z wynagrodzeniem. I tyle. Kadra kierownicza często pokazuje swoją niekompetencję, a wszelkie przejawy własnej inicjatywy nie są dobrze widziane. Ale to co najlepiej zapamiętałem to fałszywi współpracownicy, ploty i (usunięte przez administratora)

Były pracownik_2

Prowincjonale podejście do zarządzania, zmanierowanie kadry kierowniczej, która uważa się za Bóg wie co, nie szanowanie cudzego doświadczenia i kompetencji za to stawianie na lizusostwo i przytakiwanie szefom. Jak płyniesz z tym prowincjonalnym prądem to możesz czuć się w miarę bezpiecznie. Jak choćby na chwile przystaniesz - zaczynaj szybko szukać nowej pracy.

Co w gcp "PISZCZY"

Pracowałem jakiś czas na produkcji i moje doznania są raczej negatywne, jedyne co tam Jes w porządku to to że wypłata jest na czas i to by było na tyle pozytywów. Negatywy oj brakło by mi dnia na pisanie ale podam te najważniejsze. Dyrektor produkcji pracowników ma za nic, Co chwile wprowadza jakieś nowe zasady pracy które w tz praniu przynoszą negatywne skutki. Po drugie trzeba uważać co i przy kim się mówi, jest pewna grupka osób które mają numer telefonu do wyżej wymienionego Szp. Dyrektora i takich ciągle przybywa no ale co się dziwić jeśli chcesz być pod ochroną i masz zamiar być ku*** Gcp-owską to napisz to w CV. Organizacja pracy : Wygląda następująco, przytakujesz na wszystko co ci każą robić nawet jeśli wiesz z nie mają racji pod żadnym pozorem nie mów na głos że można było by coś zrobić inaczej bo można trafić na czarna listę która naprawdę istnieje no i to by było na tyle o tym całym bajzlu. Życzę powodzenia i pozdrawiam tych wszystkich normalnych których tam poznałem :)

Kala
Użytkownicy czekają na odpowiedź 195 dni.

Jak rozwiążecie sytuację z koronawirusem? Niby u was w firmie jest kilka osób zarażonych...

Marianna

A jak się pracuje w biurze? Fajni ludzie? Zaprosili mnie na rozmowę i chciałabym się czegoś dowiedzieć...

Gabo
@Marianna

Nie. Firma nie jest miła, nie jest nawet neutralna. Dobrze jest tylko tym, którzy pracują tu od kilku czy kilkunastu lat i mają "układy". Jest wzajemne podsrywanie się, donosy, fałszywa uprzejmość.

@Marianna

"Fajni ludzie" ? To raczej nie tutaj.

@Marianna

Nie, pracownicy w biurze nie są "fajni". Wręcz przeciwnie. Niech sztuczne uśmiechy i fałszywa życzliwość Cię nie zwiodą.

Były pracownik biura
Użytkownicy czekają na odpowiedź 222 dni.

Większość opinii dotyczy produkcji, więc może moja opinia (związana z pracą biura) komuś się przyda. Negatywne opinie dotyczące pracy na produkcji lub magazynie z tego co miałem okazję zaobserwować są niestety prawdziwe. Ale na 100% nie mogę ich potwierdzić. Mogę natomiast powiedzieć jak wygląda praca na stanowiskach nie związanych z produkcją czy magazynem. Moim zdaniem - po prostu bardzo nie fajnie. Warunki pracy w biurze przeciętne. Coraz większe oszczędności na funkcjonowaniu biura były bardzo widoczne. Wynagrodzenie mocno przeciętne, poniżej średniej krajowej. Kto jest ceniony przez szefów ? Ci, którzy się nie wychylają. Ci, co udają, że myślą jak ich zwierzchnik. Byle potakiwać szefowi to jakoś będzie. Myślenie nie jest cenione, cenione jest (usunięte przez administratora) a na dodatek, nikt nie zadaje sobie trudu sprawdzić ile w tym donosicielstwie jest prawdy. Fałsz i obłuda - powszechne. Kwalifikacje i doświadczenie ? Nie są ważne. Jak masz za wysokie to możesz nie daj boże mieć własne zdanie, a ono nie jest tu w cenie. Jak przestajesz się podobać pozbywają się ciebie jak śmiecia, pozwalając sobie na dodatek na wyjaśnienia poniżej krytyki. Fakt, że najszybciej utrzyma się w tej pracy ktoś bez tzw. "jaj". Bo wyniki nie są ważne. Ważne tylko to, czy tańczysz w takt muzyki granej przez szefa.

Jack

Witam, jest tam troszkę syfu, taka specyfikacja, ale jajka można wykąpać i wyjść czysty , płaca przeciętna, ale atmosfera miła i przyjemna. Pełen szacunek do robola. Co czwartek na popołudniu pizza, kebab lub inne smakołyki na własny koszt ( mogła by coś firma dorzucić za sumienną pracę), na moje oko polecam

Urszula
@Jack

Skoro polecasz pracę innym osobom odwiedzającym to forum, to znaczy, że jesteś z niej zadowolony i Ci odpowiada. Jak wygląda czas pracy? Czy w firmie jest system zmianowy? Pracodawca oferuje premię? Można uczestniczyć w kursach branżowych podnoszących kwalifikacje zawodowe? Obecnie firma szuka operatora urządzeń dozujących. Można aplikować bezpośrednio na stronie http://www.globalcolors.pl/kontakt/rekrutacja-w-gcp-sa

@Jack

"Co czwartek na popołudniu pizza, kebab lub inne smakołyki na własny koszt" A to jest jakiś pozytyw ? W każdej firmie możesz się najeść za własne pieniądze.

Pomysł z kursami wcale nie jest śmieszny , ponieważ pozwala nadrobić umiejętności językowe których brak większości załogi. Można wykorzystać to w przyszłości będąc np. na wakacjach , oraz wtedy kiedy przyjeżdżają nasi partnerzy. Kursy na suwnice oraz na wózki widłowe się odbyły I dalej będą. W dodatku państwowe - UDT! Nie można całego zakładu przeszkolic w jednym czasie , jeśli ktoś jest średnio rozgarniety powinien to zrozumieć. Co do Dyrektora produkcji... nie narzekaj na Dyrektora swego bo zawsze możesz mieć gorszego!!! Skoro jest Ci tak źle dlaczego latami pracujesz w GCP?

@Pracownik

Szkolenia z UDT się odbyły ponieważ musiały, skoro przepisy się zmieniały. O szkoleniach na suwnice słyszałem ze odbyły się dwa lata temu. Wózki widłowe zrobili tym którzy pracują po 10 lat. partnerzy chyba jeszcze nigdy nie rozmawiali z kimkolwiek z produkcji przy maszynie. Nie udawaj że tak nie jest. A przypominanie sobie czegokolwiek przez aplikacje jest dalej zabawnym sposobem nauki, conajmniej niemiarodajnym i w dużym stopniu ułomnym. Chcesz się nauczyć języka? Idź do szkoły językowej.

@Pracownik

"Pomysł z kursami wcale nie jest śmieszny , ponieważ pozwala nadrobić umiejętności językowe których brak większości załogi. Można wykorzystać to w przyszłości będąc np. na wakacjach , oraz wtedy kiedy przyjeżdżają nasi partnerzy." A skąd się kolego urwałeś ??? :-) Bo jak będziesz znał język to pewnie będziesz szybciej biegał po hali produkcyjnej :-) Z ich wynagrodzeniem to na urlop za granicę na pewno nie wyjedziesz, więc sobie nie pogadasz :-) A jak przyjeżdżają "partnerzy" to rozmawiają z kierownictwem, nie popychadłami na hali.

Po przeczytaniu opinii w postaci elaboratu , należy sprostować kilka rzeczy , które w moim mniemaniu (obecnego pracownika) nie są rzetelne i prawdziwe jak zapewnia autor. Co do plusów: Zapomniano napisac o internetowych kursach jezykowych finansowanych w calosci przez pracodawce na platformie Etutor. Kolejna pominiętą rzecza jest dofinansowanie przez pracodawce do cieplych posilkow dla pracownikow. Jesli chodzi o minusy: Pkt 1-2. Pensja po okresie probnym ( 3 miesiace) oscyluje na poziomie 3500-3600 z dodatkiem nocnym. Moze to niewiele ale zawsze wiecej niz opisywane 3200zł. Po drugie jesli ktos jest "kumaty" i rzetelnie wykonuje swoje obowiazki moze starac sie o podwyzke ktora zostanie na pewno rozwazona nim trafi do kosza. Co do nadgodzin... chcesz przychodzisz i zarabiasz wiecej , nie chcesz to pozostaje ci tylko narzekanie. Wszystko zalezy od twoich ambicji. Nikt nikogo do niczego nie zmusza Pkt 3 Umowa na stałe po 1,5 -2 latach. Nie wymagajmy zeby firma zatudniala kazdego pierwszego lepszego na stale i pozniej sie z nim meczyla ciagnac go na plecach jako bezuzytecznego pracownika z tytulem mam umowe na stale i mozecie mi "skoczyc". Pkt 5 System zmianowy z wolnymi weekendami , jedynie co 6 tyg trafia sie sobota pracujaca ze zmiana dzienna. Pkt 7 Stosunki z przełożonymi.... nie wszyscy na swiecie sie kochaja , tak samo jak nie wszyscy sie nienawidzą. Samo życie. Najwyraźniej miałeś pecha będąc w tej pierwszej grupie , bądź nie zapracowałeś by być w tej drugiej. Kontakt z Dyrektorem lub Prezesem umożliwiony. Wedlug własnych potrzeb. Drzwi nigdy nie sa zamkniete. Pkt 8 Zaplecze socjalne - jadalnia , toalety , kabiny prysznicowe sa sprzatane przez firme zewnetrzna od pn-pt. (usunięte przez administratora) robią sami pracownicy ktorzy brak kultury wynieśli z domu bądź nabyli na podwórku... później pozostaje tylko pisać bzdury na temat czystości a malo kto przetrze stol po sobie konczac sniadanie. Pkt 10 Premie uznaniowe sa! Nie duze , nie czesto , ale sa. Na premie trzeba zasluzyc , nie wystarczy tylko przyjsc do pracy i traktowac pracodawcę jako zlo konieczne. Skoro w poprzedniej pracy miałeś takie lukratywne premie to trzeba bylo w niej pozostać zamiast przychodzić do GCP i zniechecac przyszlych pracownikow.

@pracownik

Kursy wzięło niewielu, bo sam pomysł jest śmieszny. Zreszta co mi po kursie językowym skoro wciąż nie ma kursów na podnośniki, wózki widłowe czy zwiększające możliwości dla pracownika. Premie dostałem raz a nie oczekuje jej za samo to ze przychodzę, choć i tak była tak marna że w sumie równie dobrze mogłem jej nie dostawać.Prysznice to jest faktyczna tragedia, skoro woda wiecznie stoi dookoła kostek. (usunięte przez administratora) dookoła zawsze będzie skoro pracuje się przy tych wszystkich pigmentach. Struktura komunikacji jest taka że dyrektor produkcji jest kłamca i obiecuje rzeczy których potem nie wykonuje. Jego pomysły i czyny tylko pokazują ze interesuje go tylko jego własne zdanie a gdy dochodzi co do czego potrafi chronić tylko swoją osobę kłamiąc że to wina produkcji. Przestańcie w końcu kłamać a zajmijcie się swoją praca która powinna polegać na ulepszaniu tego co już jest a nie udawaniu ze wszystko jest w porządku.

@pracownik

Szanowna Pani, Sz. Państwo, Pracowałem w GCP S.A., ten okres mojego życia został już zakończony. Ten portal jest bardzo dobrym narzędziem do wymiany opinii na temat pracodawców, niestety ulega on stopniowemu wypaczeniu poprzez zamieszczanie opinii kłamliwych, inspirowanych najprawdopodobniej przez źle ocenianych pracodawców. Paradoksalnie i nieoczekiwanie, in plus dla pracodawców, portal ten stał się przyzwoitym miejscem do pozyskiwania pracowników, a Pani post, na nieszczęście dla Pani przełożonych, jest świetną bazą do tego. A więc do rzeczy. W firmie, w której obecnie pracuję zgoła inaczej podchodzimy do poruszanych tutaj kwestii: Pkt 1-2. Wysokość pensji. Negocjujemy wysokość pensji z przyszłym pracownikiem, wg nas przydatnym dla nas, od pewnego poziomu minimalnego. Mamy świadomość tego, że nawet w okresie próbnym pracownik nie będzie pracował za pieniądze, za które nie będzie w stanie przeżyć. Wiemy też, że inteligentny człowiek nie da się zwieść obietnicami, że teraz jest kiepsko, ale za jakiś czas to będzie nie wiadomo co, dlatego nie stosujemy takiej taktyki. Interesuje nas przede wszystkim zadowolenie pracownika, a nie to, w co ludzie uwierzą na podstawie obietnic czy jakichś tam internetowych postów. Pkt 1-2. Podwyżki. Stosowany jest u nas system podwyżek obligatoryjnych niwelujących stratę wartości pieniądza w wyniku inflacji a jednocześnie realnie podwyższających zarobki pracownika. Nie mamy pieniędzy na szkolenie nowych pracowników w miejsce tych niezadowolonych, dlatego lubimy pracownika ze sobą związać. Zatem u nas nikt nie musi występować o podwyżkę. Pkt 1-2. Nadgodziny Nadgodziny są u nas złem koniecznym wynikającym ze specyfiki pracy. Absolutnie nie uważamy, aby praca w nadgodzinach była miernikiem ambicji pracownika, wręcz przeciwnie, uważamy, że ambitny pracownik to taki, który rozsądnie dzieli czas pomiędzy pracę zawodową, rodzinę oraz hobby. Mimo to praca w nadgodzinach jest czasami konieczna, zawsze jest to jednak dobra wola pracowników i oczywiście jest to sowicie wynagradzane u nas. Pkt 3. Umowa na stałe Ta forma umowy jest u nas traktowana jako przywilej dla pracodawcy a nie pracownika. Stosujemy trzymiesięczne okresy próbne, które wg nas są aż nadto wystarczające do sprawdzenia przydatności pracownika. W przypadku pozytywnej oceny (a inna nie zdarzyła się od wielu lat), nie możemy sobie pozwolić na stratę cennego nabytku, proponujemy zatem umowę na stałe, oczywiście na innych, korzystniejszych warunkach finansowych. Nie spotkaliśmy dotychczas ludzi, którzy uznaliby umowę na stałe za podstawę do obniżenia jakości pracy. Zresztą, każdą umowę można przecież rozwiązać na przewidzianych prawem zasadach. U nas to się jednak nie zdarza. Pkt 5. System zmianowy. Obowiązuje u nas tzw. system czterobrygadowy dla pracowników produkcyjnych oraz system jednozmianowy dla pozostałych pracowników. Zostaje to uzgodnione z pracownikiem i nie ulega to zmianie. Wyjątkowo zmienia się to w okresie remontowym i czterobrygadówka jest zamieniana na system trzyzmianowy. Pkt 7. Stosunki z przełożonymi i współpracownikami. Funkcjonuje u nas trójpoziomowy system zarządzania. Stosunki na linii przełożony-pracownik oparte są na czterech filarach: dostępność, dyskusja, wnioski, działanie. Realizowane jest to w systemie każdy z każdym. Stosunki międzyludzkie. Pilnujemy tego i zwracamy na to szczególną uwagę, w przypadkach niepokojących prowadzone jest rozpoznanie, mediacja, szkolenia. Praktyka pokazała, że są to działania wystarczające. Nie ma u nas miejsca na konflikty pomiędzy pracownikami a pracownicy skonfliktowani nie są zostawiani samym sobie. Dbamy o ludzi. Pkt 8. Zaplecze socjalne. Zatrudniamy około 50 pracowników, do ich dyspozycji są cztery kuchnio-jadalnie oraz dwa moduły szatniowo-sanitarne, gdzie dla pracowników produkcyjnych szatnie są zdublowane w systemie śluzowym jako tak zwana szatnia brudna-moduł sanitarny-szatnia czysta. Cały obszar firmy jest codziennie sprzątany nieprzerwanie od godziny 6:30 do 14:30. Pkt 10. Premie uznaniowe. Nie wypłaca się u nas premii, uznano swego czasu, że jedyną racjonalną formą wynagrodzenia jest to, co pracownik otrzyma na pewno, czyli wypłatę, premie więc zlikwidowano, wypłaty podniesiono. W okresie świątecznym wypłacane jest tak zwane karpiowe. Języki obce. Preferowana jest znajomość angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, ale wychodzimy z innego niż wszyscy założenia, że łatwiej, taniej i szybciej jest nauczyć fachowca języka obcego, niż poliglotę zawodu. Posiadamy rdzeń zachodnioeuropejski, być stąd różnice w podejściu do kluczowych spraw pomiędzy nami a Pani relacją bazującą na zwyczajach z Europy Południowej. Jesteśmy po sąsiedzku, zapraszamy. W kręgu zainteresowania są ludzie z realnymi umiejętnościami, z doświadczeniem, pracowici, chętni do rozwoju, niekonfliktowi – aparatowi, mechanicy, doświadczeni chemicy.

dziaba
@Były pracownik

Jaka to firma w której pracujesz? Są przyjęcia?

XYZ

Nie naciągaj rzeczywistości.

@Były pracownik

ale z ofertami pracy to chyba nie tu...

całe szczęście są przyjęcia do wosków i dają niezłą kasę. Już kilka osób planuje złożyć cv tam.

@pracownik

Jak ja pracowałem to nikt z okolicy nie chciał się tam zatrudniać. Klienci mieli problem z dostawami bo nie było ludzi do obsługi maszyn. Nawet ukraińcy uciekają od nich. Po co otwierać nowy zakład, jak i na starym nie ma kogo obsadzić przy produkcji.

Jak ze studentami w Global Colors Polska S.A? Chętnie zatrudniają?

Biorą wszystkich jak leci,

@pracownik

Nie "wszystkich jak leci" tylko tych, co mają najniższe wymagania.

Dział produkcji

Odradzam jakiekolwiek próby podejmowania pracy w GCP. Oprócz tego ze firma jest wypłacalna, i z wypłatą nigdy nie ma problemów, z wyjątkami gdy przychodziło do rozliczenia nadgodzin, ale nie było tragedii. Oprócz brudu, zapylenia i wysokiej temperatury, panuje tam tandetna atmosfera między pracownikami. Jest to wina ludzi zarządzających którzy to stworzyli. Jak kablujesz, i się spowiadasz dyrektorowi - masz lepiej, jak masz swoje zdanie, mówisz konstruktywnie co Ci się nie podoba, zgłaszasz jakieś rozwiązanie danego problemu - jesteś najgorszym pracownikiem, najchętniej by się Ciebie pozbyli. Dyrektor lubi tylko tych ludzi którzy w twarz mu nic nie powiedzą, i wykonają wszystkie jego bzdurne polecenia. Wszystko musisz załatwić siłą, nikt sam z siebie nie doceni twojej długoletniej pracy, chyba ze jesteś osoba która lubi mieć dobre „relacje” z kierownictwem, to nie ma tematu. Uciekać jak najszybciej, ba, jak macie możliwość to w ogóle się nie zatrudniać. Jest to firma, w której każdy dział się ze sobą nienawidzi, każdy ze sobą walczy, mimo ze pracujemy w jednej firmie. Firma chwali się, otworzeniem nowej hali. Jedyne co jest nowe, to budynek, i kilka nie znaczących elementów w procesie produkcyjnym, natomiast maszyny istnieją chyba od czasów 2 wojny światowej, nie zrobisz na nich żadnej produkcji która Cie nie będzie wku*wiała, i powodowała ze będziesz miał chęć zażycia silnych leków antydepresowych. Ludzi którzy zapieprzali latami, wszystkie weekendy, wykonywali nawet prace po 16h, maja za śmieci. Firma kłamie na temat sytuacji panującej i wywołanej przez COVID, dyrektor produkcji powie Ci ze przez ta sytuacje jest mniej zamówień, klienci się wycofują, patrzy tylko jak uciąć Ci premie, natomiast z innych źródeł wiadomo ze firmy praktycznie ta sytuacja nie dotknęła, i firma finansowo nie ucierpiała. Pozamykali prysznice, a ludzie na maszynie pracowali w kilka osób, bzdura. Zarobki nienajgorsze, jak jesteś w stanie się upodlić za pare groszy. Socjal bardzo przeciętny, ale jest. Kierownictwo doprowadziło do takiej sytuacji ze każdy z pracowników myśli tylko jak odejść z tej firmy i szuka cały czas alternatywy na boku żeby moc uwolnić się od GCP. Nie dajcie się zwieść widokiem biurowca i wyglądem firmy od zewnątrz, gwarantuje Wam ze wewnątrz nie chcecie się znaleźć. Na sam koniec powiem, ze firmą powinna się zainteresować jakaś zewnętrzna firma z BHP, i Państwowa Inspekcja Pracy, może oni zajęli by się łamaniem wszelkich zasad, sprostowaniem dziwnego regulaminu wewnętrznego firmy, mobbingiem, dyskryminacją i wiele wiele innych. Powodzenia

@Dział produkcji

" Jak kablujesz, i się spowiadasz dyrektorowi - masz lepiej, jak masz swoje zdanie, mówisz konstruktywnie co Ci się nie podoba, zgłaszasz jakieś rozwiązanie danego problemu - jesteś najgorszym pracownikiem, najchętniej by się Ciebie pozbyli." Jak najbardziej potwierdzam. Trzeba cukrować szefostwu, nie mieć własnego zdania, do wszystkich sie uśmiechać jak małpa, wszystkiemu przytakiwać to może się utrzymasz w pracy. A już nie daj boże lepiej ogarniasz temat niż szef. Wtedy natychmiast szukaj nowej pracy.

Jak jest z pakietem medycznym w Global Colors Polska S.A? Można dołączyć rodzinę?

Xyz
@Pytanie

Można, ale musisz chyba przepracować jakiś tam czas.

G

Można ????

Można
@G

Tak

Tak. po roku :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Global Colors Polska S.A - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Global Colors Polska S.A