Global Colors Polska S.A,

Kędzierzyn-Koźle

Global Colors Polska S.A,

Opinie o Global Colors Polska S.A,

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Urszula

@Wagant, co masz na myśli pisząc, że system pracy w firmie Global Colors Polska jest bez sensu? Czy to system zmianowy, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Napisałeś, że praca jest uciążliwa, czy wiedziałeś o obowiązkach na swoim stanowisku przed podjęciem pracy? Czy zostały Ci one przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś negocjować warunki płacowe?

Wagant

Nie polecam - praca uciążliwa, system pracy bez sensu.Kiepskie zarobki.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Global Colors Polska S.A,?

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Global Colors Polska S.A, i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Admin
@admin 08.08.2015 06:01

(usunięte przez administratora) dajcie spokój. Atmosfera do kitu. Kierownictwo tragedia.

Słyszałem, że robi się tam nieciekawa atmosfera i są zwolnienie.

Zostaw opinię o Global Colors Polska S.A, - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Colors Polska S.A,