Global Colors Polska S.A,

Kędzierzyn-Koźle

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Global Colors Polska S.A,
0 0 6 1

Opinie o Global Colors Polska S.A,

Urszula

@Wagant, co masz na myśli pisząc, że system pracy w firmie Global Colors Polska jest bez sensu? Czy to system zmianowy, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Napisałeś, że praca jest uciążliwa, czy wiedziałeś o obowiązkach na swoim stanowisku przed podjęciem pracy? Czy zostały Ci one przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś negocjować warunki płacowe?

Wagant

Nie polecam - praca uciążliwa, system pracy bez sensu.Kiepskie zarobki.

Administrator

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Global Colors Polska S.A,?

admin

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Global Colors Polska S.A, i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Admin
@admin 08.08.2015 06:01

(usunięte przez administratora) dajcie spokój. Atmosfera do kitu. Kierownictwo tragedia.

.

Słyszałem, że robi się tam nieciekawa atmosfera i są zwolnienie.

Zostaw opinię o Global Colors Polska S.A, - Kędzierzyn-Koźle

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Colors Polska S.A,