Opinie o Global Colors Polska S.A w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Global Colors Polska S.A. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Colors Polska S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Colors Polska S.A w Kędzierzyn-Koźle

Było ...

.... nie najlepiej, a zaczyna być jeszcze gorzej! Omijać z daleka!

@Było ...

A może być jeszcze gorzej ??? :-)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Global Colors Polska S.A?

Gcp

Ukrainski

Żartujesz ? :-) No chyba że startujesz na stanowisko Dyrektora Generalnego, ale chyba nie jest wolne :-)

Helena

Napiszcie proszę, czy polecacie aplikować do pracy w firmie? Co takiego pracodawca oferuje swoim pracownikom, co można by było zaliczyć do plusów z pracy w niej? Chętnie się dowiem na co można liczyć i czego się spodziewać.

gcpp

Nikt Ci nie każe pracować w tym systemie. W końcu kilka dni po spotkaniu zrozumiałeś na czym bedzie polegać owy system pracy oraz wynagrodzeń i próbujesz podżegać innych zgrywajac bohatera.

Smieszne
@gcpp

Tak on zgrywa według Ciebie bohatera bo mówi prawdę, a dyrektor robiąc z ludzi maszyny jest cacy, brawo za myślenie. Zamknąć to miejsce i posadzić drzewa, przynajmniej jakiś pożytek będzie. ;)

Romeo
@gcpp

Jakiego bohatera, przekazuje ludziom faktyczna prawdę

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Główny Księgowy / Główna Księgowa w firmie Global Colors Polska S.A? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Złomadi

Ta firma jest fałszywa, kierownicy lecą w kulki Atmosfera jest nie miła, każdy nawzajem się obgadaduje i kopie sobie dołki. Nie dość że kapują żeby dostać premie to traktują pracowników z wyróżnieniem. Po czym zwalniają ich bez podanego powodu. Pozdrawiam bylych kierowników i słynego dyrektora.. Nie polecam...

Były pracownik_2

Prowincjonale podejście do zarządzania, zmanierowanie kadry kierowniczej, która uważa się za Bóg wie co, nie szanowanie cudzego doświadczenia i kompetencji za to stawianie na lizusostwo i przytakiwanie szefom. Jak płyniesz z tym prowincjonalnym prądem to możesz czuć się w miarę bezpiecznie. Jak choćby na chwile przystaniesz - zaczynaj szybko szukać nowej pracy.

Co w gcp "PISZCZY"

Pracowałem jakiś czas na produkcji i moje doznania są raczej negatywne, jedyne co tam Jes w porządku to to że wypłata jest na czas i to by było na tyle pozytywów. Negatywy oj brakło by mi dnia na pisanie ale podam te najważniejsze. Dyrektor produkcji pracowników ma za nic, Co chwile wprowadza jakieś nowe zasady pracy które w tz praniu przynoszą negatywne skutki. Po drugie trzeba uważać co i przy kim się mówi, jest pewna grupka osób które mają numer telefonu do wyżej wymienionego Szp. Dyrektora i takich ciągle przybywa no ale co się dziwić jeśli chcesz być pod ochroną i masz zamiar być ku*** Gcp-owską to napisz to w CV. Organizacja pracy : Wygląda następująco, przytakujesz na wszystko co ci każą robić nawet jeśli wiesz z nie mają racji pod żadnym pozorem nie mów na głos że można było by coś zrobić inaczej bo można trafić na czarna listę która naprawdę istnieje no i to by było na tyle o tym całym bajzlu. Życzę powodzenia i pozdrawiam tych wszystkich normalnych których tam poznałem :)

Kala

Jak rozwiążecie sytuację z koronawirusem? Niby u was w firmie jest kilka osób zarażonych...

Marianna

A jak się pracuje w biurze? Fajni ludzie? Zaprosili mnie na rozmowę i chciałabym się czegoś dowiedzieć...

Gabo
@Marianna

Nie. Firma nie jest miła, nie jest nawet neutralna. Dobrze jest tylko tym, którzy pracują tu od kilku czy kilkunastu lat i mają "układy". Jest wzajemne podsrywanie się, donosy, fałszywa uprzejmość.

@Marianna

"Fajni ludzie" ? To raczej nie tutaj.

@Marianna

Nie, pracownicy w biurze nie są "fajni". Wręcz przeciwnie. Niech sztuczne uśmiechy i fałszywa życzliwość Cię nie zwiodą.

Były pracownik biura

Większość opinii dotyczy produkcji, więc może moja opinia (związana z pracą biura) komuś się przyda. Negatywne opinie dotyczące pracy na produkcji lub magazynie z tego co miałem okazję zaobserwować są niestety prawdziwe. Ale na 100% nie mogę ich potwierdzić. Mogę natomiast powiedzieć jak wygląda praca na stanowiskach nie związanych z produkcją czy magazynem. Moim zdaniem - po prostu bardzo nie fajnie. Warunki pracy w biurze przeciętne. Coraz większe oszczędności na funkcjonowaniu biura były bardzo widoczne. Wynagrodzenie mocno przeciętne, poniżej średniej krajowej. Kto jest ceniony przez szefów ? Ci, którzy się nie wychylają. Ci, co udają, że myślą jak ich zwierzchnik. Byle potakiwać szefowi to jakoś będzie. Myślenie nie jest cenione, cenione jest (usunięte przez administratora) a na dodatek, nikt nie zadaje sobie trudu sprawdzić ile w tym donosicielstwie jest prawdy. Fałsz i obłuda - powszechne. Kwalifikacje i doświadczenie ? Nie są ważne. Jak masz za wysokie to możesz nie daj boże mieć własne zdanie, a ono nie jest tu w cenie. Jak przestajesz się podobać pozbywają się ciebie jak śmiecia, pozwalając sobie na dodatek na wyjaśnienia poniżej krytyki. Fakt, że najszybciej utrzyma się w tej pracy ktoś bez tzw. "jaj". Bo wyniki nie są ważne. Ważne tylko to, czy tańczysz w takt muzyki granej przez szefa.

Pomysł z kursami wcale nie jest śmieszny , ponieważ pozwala nadrobić umiejętności językowe których brak większości załogi. Można wykorzystać to w przyszłości będąc np. na wakacjach , oraz wtedy kiedy przyjeżdżają nasi partnerzy. Kursy na suwnice oraz na wózki widłowe się odbyły I dalej będą. W dodatku państwowe - UDT! Nie można całego zakładu przeszkolic w jednym czasie , jeśli ktoś jest średnio rozgarniety powinien to zrozumieć. Co do Dyrektora produkcji... nie narzekaj na Dyrektora swego bo zawsze możesz mieć gorszego!!! Skoro jest Ci tak źle dlaczego latami pracujesz w GCP?

Szkolenia z UDT się odbyły ponieważ musiały, skoro przepisy się zmieniały. O szkoleniach na suwnice słyszałem ze odbyły się dwa lata temu. Wózki widłowe zrobili tym którzy pracują po 10 lat. partnerzy chyba jeszcze nigdy nie rozmawiali z kimkolwiek z produkcji przy maszynie. Nie udawaj że tak nie jest. A przypominanie sobie czegokolwiek przez aplikacje jest dalej zabawnym sposobem nauki, conajmniej niemiarodajnym i w dużym stopniu ułomnym. Chcesz się nauczyć języka? Idź do szkoły językowej.

"Pomysł z kursami wcale nie jest śmieszny , ponieważ pozwala nadrobić umiejętności językowe których brak większości załogi. Można wykorzystać to w przyszłości będąc np. na wakacjach , oraz wtedy kiedy przyjeżdżają nasi partnerzy." A skąd się kolego urwałeś ??? :-) Bo jak będziesz znał język to pewnie będziesz szybciej biegał po hali produkcyjnej :-) Z ich wynagrodzeniem to na urlop za granicę na pewno nie wyjedziesz, więc sobie nie pogadasz :-) A jak przyjeżdżają "partnerzy" to rozmawiają z kierownictwem, nie popychadłami na hali.

całe szczęście są przyjęcia do wosków i dają niezłą kasę. Już kilka osób planuje złożyć cv tam.

@pracownik

Jak ja pracowałem to nikt z okolicy nie chciał się tam zatrudniać. Klienci mieli problem z dostawami bo nie było ludzi do obsługi maszyn. Nawet ukraińcy uciekają od nich. Po co otwierać nowy zakład, jak i na starym nie ma kogo obsadzić przy produkcji.

Jak ze studentami w Global Colors Polska S.A? Chętnie zatrudniają?

Biorą wszystkich jak leci,

@pracownik

Nie "wszystkich jak leci" tylko tych, co mają najniższe wymagania.

Dział produkcji

Odradzam jakiekolwiek próby podejmowania pracy w GCP. Oprócz tego ze firma jest wypłacalna, i z wypłatą nigdy nie ma problemów, z wyjątkami gdy przychodziło do rozliczenia nadgodzin, ale nie było tragedii. Oprócz brudu, zapylenia i wysokiej temperatury, panuje tam tandetna atmosfera między pracownikami. Jest to wina ludzi zarządzających którzy to stworzyli. Jak kablujesz, i się spowiadasz dyrektorowi - masz lepiej, jak masz swoje zdanie, mówisz konstruktywnie co Ci się nie podoba, zgłaszasz jakieś rozwiązanie danego problemu - jesteś najgorszym pracownikiem, najchętniej by się Ciebie pozbyli. Dyrektor lubi tylko tych ludzi którzy w twarz mu nic nie powiedzą, i wykonają wszystkie jego bzdurne polecenia. Wszystko musisz załatwić siłą, nikt sam z siebie nie doceni twojej długoletniej pracy, chyba ze jesteś osoba która lubi mieć dobre „relacje” z kierownictwem, to nie ma tematu. Uciekać jak najszybciej, ba, jak macie możliwość to w ogóle się nie zatrudniać. Jest to firma, w której każdy dział się ze sobą nienawidzi, każdy ze sobą walczy, mimo ze pracujemy w jednej firmie. Firma chwali się, otworzeniem nowej hali. Jedyne co jest nowe, to budynek, i kilka nie znaczących elementów w procesie produkcyjnym, natomiast maszyny istnieją chyba od czasów 2 wojny światowej, nie zrobisz na nich żadnej produkcji która Cie nie będzie wku*wiała, i powodowała ze będziesz miał chęć zażycia silnych leków antydepresowych. Ludzi którzy zapieprzali latami, wszystkie weekendy, wykonywali nawet prace po 16h, maja za śmieci. Firma kłamie na temat sytuacji panującej i wywołanej przez COVID, dyrektor produkcji powie Ci ze przez ta sytuacje jest mniej zamówień, klienci się wycofują, patrzy tylko jak uciąć Ci premie, natomiast z innych źródeł wiadomo ze firmy praktycznie ta sytuacja nie dotknęła, i firma finansowo nie ucierpiała. Pozamykali prysznice, a ludzie na maszynie pracowali w kilka osób, bzdura. Zarobki nienajgorsze, jak jesteś w stanie się upodlić za pare groszy. Socjal bardzo przeciętny, ale jest. Kierownictwo doprowadziło do takiej sytuacji ze każdy z pracowników myśli tylko jak odejść z tej firmy i szuka cały czas alternatywy na boku żeby moc uwolnić się od GCP. Nie dajcie się zwieść widokiem biurowca i wyglądem firmy od zewnątrz, gwarantuje Wam ze wewnątrz nie chcecie się znaleźć. Na sam koniec powiem, ze firmą powinna się zainteresować jakaś zewnętrzna firma z BHP, i Państwowa Inspekcja Pracy, może oni zajęli by się łamaniem wszelkich zasad, sprostowaniem dziwnego regulaminu wewnętrznego firmy, mobbingiem, dyskryminacją i wiele wiele innych. Powodzenia

@Dział produkcji

" Jak kablujesz, i się spowiadasz dyrektorowi - masz lepiej, jak masz swoje zdanie, mówisz konstruktywnie co Ci się nie podoba, zgłaszasz jakieś rozwiązanie danego problemu - jesteś najgorszym pracownikiem, najchętniej by się Ciebie pozbyli." Jak najbardziej potwierdzam. Trzeba cukrować szefostwu, nie mieć własnego zdania, do wszystkich sie uśmiechać jak małpa, wszystkiemu przytakiwać to może się utrzymasz w pracy. A już nie daj boże lepiej ogarniasz temat niż szef. Wtedy natychmiast szukaj nowej pracy.

Jak jest z pakietem medycznym w Global Colors Polska S.A? Można dołączyć rodzinę?

Xyz

Można, ale musisz chyba przepracować jakiś tam czas.

G

Można ????

Można
@G

Tak

Tak. po roku :-)

Malarz

Jak najbardziej prawda. Ludzie zamiast być przy maszynie w większości spędzają czas na palarni albo jadalni. Prędzej dowiesz się od kogoś coś o jego telefonie niż o pracy. Telefony, przychodzenie do pracy 6:55 a wychodzenie pod prysznic 14:15 to standard. Nie to ze ludzie 3/4 zmiany spędzają w telefonie to jeszcze szybciej uciekają, a jak oni ciebie zmieniają to czekasz do równej godziny.

Prawda

Witam, Nie wiem od czego zacząć ale mogę udzielać odpowiedzi wszystkim zainteresowanym ludziom, którzy zastanawiają się nad zatrudnieniem na produkcje, na stanowisko operatora maszyn Dozujacych.. Jestem byłym pracownikiem który spędził tam 3 lata. Sama praca nie jest zła, i fizycznie nigdy nie byłem jakoś super zmęczony po pracy, ale zarządzanie tym wszystkim to jest inny (usunięte przez administratora) i człowiek jest bardziej zmęczony psychicznie niż fizycznie, szczególnie po zmianach dziennych gdzie w pracy jest „cudowny” Pan Dyrektor Produkcji, którzy we wszystko się wpieprza, nawet jak operatory którzy zjedli zęby w pracy na danej maszynie wiedza lepiej od niego jak to wszystko wyglada w praktyce, bo przecież On nie pracował nigdy na maszynach! Człowiek bez szacunku do innych ludzi, kumulujący się tylko z ludźmi którzy mu donoszą co się dzieje w zakładzie! W zakładzie od maja 2020, została uruchomiona nowa hala produkcyjna, ktoś kto tam trafi, ma największy problem. 2 operator ma za zadanie, obsłużyć 5 maszyn, nauczyć nowych pracowników, i czasami jeszcze wykonać obowiązki kierownika zmiany, chociaż zależy na którego się trafi o tym później, a pieniądze są oczywiście te same! Zatrudniają cie na jednym stanowisku, a czym jesteś lepszy, i kumaty, masz narzucane więcej obowiązków, podwyżek, premii brak, a leserzy którzy kombinują jak tylko maszynę zatrzymać, maja minimum obowiązków żeby czasem z takim nie było problemów podczas zmiany, oczywiście za te same pieniądze, a czasami nawet lepsze, niż osoby które pracują po 15lat, albo które nadrabiają za 3 osoby. Dyrektor potrafi przyjść, zapytać dlaczego dzieje się na maszynie tak a nie inaczej, a jeżeli odpowiesz mu na pytanie, to tak czy siak to zignoruje, i zrobi swoje a później i tak będzie miał do Ciebie pretensje. Tak jak pisałem wyżej, im więcej potrafisz, tym masz więcej obowiązkow ale możesz zapomnieć o docenieniu. Obecnie zatrudnionych jest wielu pracowników, którzy notorycznie kablują, i są na gorącej lini z dyrektorem produkcji, oczywiście tacy ludzie mają najlepiej, i najwiecej z nim załatwią :) Oczywiście w firmie obowiązuje tajemnica zarobków, wiec nie będę o nich mówił konkretnie, ale zakaz rozmowy o tym występuje dlatego, ze nowi pracownicy dostają praktycznie takie same stawki, a stary pracownik nie ma szans na podwyżkę :) Ale nie są zle, jeżeli chcesz, robota się znajdzie, pieniądze się znajda, można przyjść w weekend, są okresy w których jesteś w stanie co weekend przyjść dorobić, wszystko zależy od chęci i motywacji. Brud, zapylenie, wiadomo występuje, ale nie ma tragedii, w tym nigdy nie widziałem problemu, wszystkie środki czystości i ochronne są, nie ma z tym problemu. Jesteś w stanie dostać naganę, bo pracownik którzy cie notorycznie podkablowal ma układy, a on tak samo popełniał te same błędy, ale to się wtedy nie liczy i przykładowo wtedy jesteś pozbawiony bonusa półrocznego który jak najbardziej występuje, jest jaki jest ale występuje :) Podsumowując, w firmie są osoby dla których naprawdę warto się zatrudnić, i wiele znajomosci stamtąd zostanie na dłużej, pieniądze jak dla mnie nie są zle, zawsze się znajdzie ktoś kto powie ze są dla niego za male. Jeżeli chcesz pracować, dorobić, nie ma z tym problemu, zawsze możesz mieć więcej. Jeżeli nie boisz się ubrudzić, tez dasz radę. Jeżeli chcesz usiąść na krześle przy maszynie, albo dłużej przy kawie na jadalni ale tylko pod warunkiem ze wszystko masz zrobione, tez dasz radę. Ale jeżeli szukasz pracy w której przez dyrektora albo zle zarządzająca brygadę będziesz dzień w dzień zmęczony psychicznie, chcesz niesprawiedliwości w zarobkach, to omijaj szerokim łukiem. Moja opinia jest szczera, neutralna. Znajda się pewnie ludzie którym to co napisałem nie będzie sprawiało problemów :) Ale jedno wiem na pewno, nie warto tam iść i pokazać ze jesteś kumaty, bo dostaniesz obowiązków z 3 stanowisk, a pieniądze będziesz zarabiał te same :) Jeżeli chodzi o social, jest bo jest, zawsze coś. Jeżeli chodzi o podnoszenie kwalifikacji pracownikom to nie wiem, ale kiedyś były jakieś kursy, przy których musisz podpisać ze przez jakiś okres czasu się nie zwolnisz, bo inaczej będziesz musiał ponieść koszty danego kursu. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania, proszę pisać. Pozdrawiam

Maciek
@Prawda

Temat jasny

Prawda

Aha, i zapomniałem jeszcze dodać ze ludźmi powinien zarządzać Zibi, wtedy jest całkiem inna robota. Ale jeżeli ktoś na niego nie trafi to ma niestety pecha :)

BP

Zarobki przeciętne, warunki pracy też. Atmosfera dużo poniżej przeciętnej. (usunięte przez administratora) obgadywanie za plecami, plotki - to na porządku dziennym. Na awans czy podwyżkę nie masz najmniejszych szans. Na produkcji warunki złe. Duża rotacja pracowników - utrzymują się tylko Ci, którzy pracują tu od lat i są za pan brat z szefostwem. Reszta się nie liczy.

Taka prawda
@BP

Tą firmą powinien zainteresować się PIP! To co się tutaj dzieje woła o pomstę do nieba, każdy ma swoją godność a ludzie są traktowani fatalnie.

Racja
@Taka prawda

I obowiązkowo sanepid! Firma działa z dnia na dzień, aby było...

Adam85
@BP

Zapomnialeś dodać, że lepiej liczyć wypłatę co miesiąc bo przeważnie coś nie pasuje. Dziwne żeby się zgadzało jak zajmują się tym osoby po kursach a nie studiach. Kolesiostwo i hipokryzja to codzienność...

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Global Colors Polska S.A?

GABO

Średnia krajowa lub poniżej - zależy od stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Colors Polska S.A - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Global Colors Polska S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Global Colors Polska S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Colors Polska S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Global Colors Polska S.A