Opinie o Global Colors Polska S.A w Kędzierzyn-Koźle

Masakra

Praca zwiazana z szkodliwymi materialami, przy niskich zarobkach. Socjal do kąpania sie i szatnie to PRL. (usunięte przez administratora)

Urszula

@Wagant, co masz na myśli pisząc, że system pracy w firmie Global Colors Polska jest bez sensu? Czy to system zmianowy, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Napisałeś, że praca jest uciążliwa, czy wiedziałeś o obowiązkach na swoim stanowisku przed podjęciem pracy? Czy zostały Ci one przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś negocjować warunki płacowe?

Wagant

Nie polecam - praca uciążliwa, system pracy bez sensu.Kiepskie zarobki.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Global Colors Polska S.A,?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Global Colors Polska S.A, i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Admin
@admin

(usunięte przez administratora) dajcie spokój. Atmosfera do kitu. Kierownictwo tragedia.

Słyszałem, że robi się tam nieciekawa atmosfera i są zwolnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Colors Polska S.A - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Global Colors Polska S.A