Opinie o Monosol Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Monosol Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Monosol Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monosol Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wszędzie

Dobrze to już było! Obiecywali, że standardy będą jak w amerykańskiej firmie tymczasem polskie głowy mają swój tok myślenia. Wygląda to tak jakby standardem zatrudnienia był j.angielski i wyższe wykształcenie bo zdecydowana większość nie ma pojęcia o pracy na produkcji i zarządzaniem ludźmi. Coraz więcej absurdalnych pomysłów jak by za nie dostawali dodatkowe pieniądze. „Odklejony” od rzeczywistości dział BHP - ale to już inny temat. Brak premii, awansów, możliwości nadgodzin, podwyżek pomimo zaczętej w bólach produkcji a „góra” zmienia samochody służbowe na nowe! Jako jedna z nielicznych firm na strefie system pracy ciągłej to tym bardziej powinni zadbać o pracowników produkcji. Po walecznych rozmowach próbnie wprowadzony 12 godzinny czas pracy - niech go zmienią to będzie dużo wakatów!

Paweł Saniawa
@Jak wszędzie

To prawda język angielski jest wymagany na stanowiskach kierowniczych rożnych poziomów ale wyższe wykształcenie już nie - to nie jest prawdą. O tym że bezpieczeństwo jest najważniejszą wartością w firmie wszystkie osoby wyraźnie były informowane podczas rozmów kwalifikacyjnych. To prawda że wymagania BHP w naszej firmie są "wyśrubowane" bardzo. Każdy pracownik był informowany o strukturze wynagrodzenia. Nigdy nikt premii nie obiecywał i nie twierdził że będzie - więc kolejny biadolenie. Awanse wewnętrzne były w roku 2023, wraz ze zmianą / poszerzeniem obowiązków i zmianą stawki oczywiście - więc to kolejne kłamstwo. Brak nadgodzin - wyraźnie był podkreślany podczas rozmów wstępnych czyli ponownie nikt nikomu nie obiecywał - kolejny wydumany problem. Podwyżki w roku 2023 były dla wszystkich pracowników - więc kolejne kłamstwo. Nie wiem czy inne firmy w strefie mają system pracy ciągłej - ale wiem że w niektórych są inne systemy np . 18 zmianowe. Jedno pytanie - kto i jakie standardy "amerykańskie" obiecywał. Bo sam jestem ciekawy co to za standardy? I teraz małe podsumowanie - jesteśmy mała firmą pod względem ilości osób i do tej pory otwarcie i chętnie rozmawiamy z pracownikami na wszystkie tematy - nawet takie jak powyżej. Ale jeśli jest ktoś tchórzem i nie przychodzi porozmawiać tylko wylewa żale na forum oczywiście posługując się nickiem to jest bardzo słabe. Nikogo nie przymuszamy do pracy, nikomu nie utrudniamy odejścia skoro nie spełniamy Jego oczekiwań. Trudno jest współpracować z osobami które piszą nieprawdę, mają wiele pretensji, uwag i zażaleń a jednocześnie za mało odwagi żeby o tym porozmawiać twarzą w twarz. To przykre że nie spełniamy Twoich oczekiwań, nasza atmosfera, wyposażenie i infrastruktura Ci nie odpowiadają a bardzo wysokie wymagania BHP - przerażają - zapytaj sam siebie co tu jeszcze robisz?

Michał Nowy wpis

Chciałbym się dostać na produkcje ale coś nie widzę aktualnych rekrutacji. Można z marszu zanieść CV i jest szansa że coś się ruszy w temacie przyjęć? Mam wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych ale nie mam szkolenia jeśli chodzi o obsługę suwnic i żurawia stacjonarnego. W razie co wysyłają pracowników na kurs żeby zrobić sobie papiery?

Jak wszędzie Nowy wpis

@Jak wszędzie

A to ciekawe, co to za absurdalne pomysły i jak się przekładają na pracę na produkcji? Chciałem znaleźć oferty do was, ale jakoś nic nie ma. Ma to związek z tym brakiem nadgodzin też? Przestoje nadal są?

Paweł Saniawa Nowy wpis
@Jak wszędzie

Czytam o opóźnieniach czy nawet wstrzymaniu produkcji, które niby miały miejsce jakiś czas temu. Czy coś już ruszyło i niedługo pojawią się nowe oferty pracy? Często takie przestoje się zdarzają czy była to jednorazowa sytuacja? Przy następnej okazji chcialbym aplikować na operatora produkcji, w archiwalnej ofercie pisali o atrakcyjnym wynagrodzeniu. A konkretnie, jaka podstawa i system premiowy??

XxX

Czy ktoś wie czy w Monosol przyjmują na staże?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Monosol Poland Sp. z o.o. na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Szukają Administratora Systemów Sieciowych. Ogłoszenie jest po angielsku i wymienia długą listę zadań, a także wymagań. Czy to oznacza, że jest to praca jedynie dla osób posługujących się płynnie tym językiem, czy warto mimo to składać aplikację, gdy posiada się odpowiednie kwalifikacje, ale brakuje zdolności lingwistycznych? Zastanawiam się również, jakie wynagrodzenie może zostać zaproponowane i jak przebiega wdrożenie?

Greg

Witam, czy w firmie prowadzone sa jakies rekrutacje?

Izabela

Hej, czy można od firmy dostać doszkalanie z języka angielskiego? Pytam, bo tego języka wymagają w ogłoszeniu na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu. A jak ktoś zna słabiej, to można w ramach firmy się doszkolić?

Grzegorz

Halo, halo. Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat pracy? ;)

e-mail

Czy ma ktoś e-mail do Monosol, gdzie moge wysłać CV?

Słońce

Firma jeszcze nie wystartowała, a już wstrzymuje("opóźnia") produkcję. Zła prognoza na przyszłość.

mb
@Słońce

Firma nie ruszy tak prędko z powodu braku gazu ,które PNIG PSG wstrzymało do końca 2023 roku

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Monosol Poland Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Kierownik Zmiany. Może ktoś planuje aplikować?

Czy na jeszcze jakieś stanowiska prowadzona jest rekrutacja?

Mon

Jedna z najlepszych firm w mojej karierze. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura i miła atmosfera. Przykład dla innych

Forumowicz

Czy firma już wystartowała?

@Forumowicz

W jakim kontekście miała wystartować?

Forumowicz
@Honorata

Czy już funkcjonuje, ruszyła produkcja?

Zainter

Jak się można skontaktować z firmą?

@Zainter

Nie szukałeś kontaktu na ich stronce www?

Czy firma Monosol Poland Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Monosol (Zimna wódka) - Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej o etapie i wyniku rekrutacji, jest to bardzo mało profesjonalne i mało spotykane (może za słabo wyszkolona kadra rekrutacyjna?)

Magdalena
@Kandydat

rekrutacje przeprowadzał bezposrednio dział HR z tej firmy czy z jakiejs zewnetrznej ?

Zainteresowana

Jak wyglądała rekrutacja?:)

@Kandydat

Dzień dobry, Dostałem bardzo szybką odpowiedź na swoją aplikację, także nie potwierdzam powyższego. Byłbym ostrożny z takimi ocenami :) Pozdrawiam.

O.
@P

Czy mógłbyś coś powiedzieć na temat rekrutacji? Jak wyglądała, ile etapów?

@Zainteresowana

Standardowo. Bez pytań typu: jakim byłbyś zwierzęciem... Opowiedzieć co się robiło w poprzedniej pracy, coś o sobie, czego szukasz u nowego pracodawcy itd. 2 krótkie etapy. Pełen profesjonalizm.

Zainteresowana
@P

Dziękuję za odpowiedź :-). A czy przeprowadzane były jakieś testy językowe/komputerowe/czytanie rysunku technicznego itp.?

Magdalena
@Magdalena

Aplikowałem bezpośrednio do Firmy, więc dział HR Monosol. Rozumiem że kontaktują się z wybranymi kandydatami, jednak kultura firmy wymaga żeby dać jakąkolwiek informację zwrotną. No cóż na chwilę obecną mam już nową pracę jednozmianową więc tam już raczej się nie wybieram :). Ps: Życzę powodzenia przyszłym potencjalnym kandydatom

@Zainteresowana

A jakie stanowisko masz na myśli?

@Zainteresowana

Tak, rozmowa po angielsku.

Dominik Krawczyk

Witam, chciałbym aplikować??wie może ktoś na jaki adres??

Aplikowaliście do pracy w firmie Monosol Poland Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Manager są korzystne?

Chętny

Jak oceniacie tam pracę! Tzn w zimna wódka

Zostaw merytoryczną opinię o Monosol Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Monosol Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monosol Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monosol Poland Sp. z o.o.?

Monosol Poland Sp. z o.o.
  • Inflancka 4
    00-189 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Monosol Poland Sp. z o.o.