HSV

Wrocław

Opinie o HSV

Mati

Hej Julita kategorycznie odradzam pracy tam... Oni stawiaja tylko na ilośc cykli na maszynie i oby jak najwiecej wyprodukowac za nic maja pracownika na poczatku fajnie pieknie a po kilku dniach 'bańka peka i traktuje cie jak jak 0 ' daja po 3 maszyny brygdziści pod pretekstem sprawdzenia jakości podchodza do panela widza ze dajesz rade to skracaja czasy zebys po 8 godzinach ledwie dojśc do drzwi a tak nawiasem to przerwajaka przysługuje tam to 15 min!!!! Nie polecam ...

Julita

Wypowiadacie się na temat samych warunków pracy. A mnie ciekawi, czy firma stawia na rozwój swoich pracowników i czy w związku z tym prowadzi jakieś szkolenia. Może osoby, które pracują w HSV mogłyby coś o tym powiedzieć? Byłyby to przydatne informacje dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem swojego CV.

Katullus

Praca przy kształtkach nie jest lekka, zwłaszcza kiedy po kilku pierwszych dniach dostaje się po dwie, czasem trzy maszyny. Ale to nie kwestia kondycji, tylko doświadczenia - po miesiącu czy dwóch przy tym samym sprzęcie już się spaceruje albo siedzi i czeka, bo wszystko robi się znacznie sprawniej. Plusy tej pracy: - przyjaźni i pomocni pracownicy, także brygadziści - raczej nie ma stresu. Można na chwilę zatrzymać maszynę i ogarnąć kształtki, kiedy się nie wyrabia, albo pójść do toalety - dobra i terminowa wypłata Minusy: - słaba organizacja pracy. Zdarzył się tydzień z mniejszą ilością zamówień i każdego dnia odsyłali po 1-3 osoby do domu, niektórych codziennie. Część osób się wkurzyła i zrezygnowała. Potem zamówienia wróciły do normy, parę kolegów wzięło urlop i zaczęło brakować rąk do pracy, więc każdy miał automatycznie więcej maszyn do ogarnięcia. - jak ktoś lubi pogadać, to nie ma do tego za bardzo okazji, bo na przerwy często wychodzi się w pojedynkę (ktoś nas zastępuje przy maszynie, nikt nie zatrzymuje całej produkcji), no i wszyscy raczej stoją tylko przy swoich stanowiskach, poza tym na hali jest bardzo głośno, trzeba nosić stopery i prawie krzyczeć do innych - każdy dzień jest niespodzianką (ja akurat wolę przewidywalność). W zasadzie codziennie dostaje się inne maszyny. Niektóre mogą być stosunkowo lekkie, przy innych jest trudno (np. pakiety kształtek są ciężkie i trzeba je położyć wysoko). Zdarza się, że jedna osoba ma trzy maszyny albo dwie, ale męczące, a inna jedną - to trochę denerwuje, ale któregoś dnia może być na odwrót. - nuda. Parę osób bierze ze sobą mp3 i to byłby całkiem niezły pomysł, ale jak dla mnie na hali jest już wystarczająco głośno. Nienajgorsza praca na dwa-trzy miesiące.

Szef

Tom
@Szef 12.05.2017 13:39
Ja prdl ale syf w tej firmie. Samych facetów ztrudnijom a placom jak kobietom. Idzcie sie sleczyc. Ja zwolnilem sie....

Miales k. racje. Karza jechac w taki upal. Zadnej dodatkowej przerwy.

ji

Mnie to ciekawi jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. handlowych? Znam język niemiecki na dobrym poziomie, a skoro są odpowiednie szkolenia, a zarobki również są urozmaicone to się nie dziwię, że ich oferty pracy są teraz tak popualrne.

Byly pracownik

Praca w hsv to praca dla osob ktore mialy do czynienia z praca,jak ktos pol zycia u mamusi przesiedzial to sobie nie poradzi,8 h na nogach w tym 20 minut przerwy. Brygada A w porządku jak dla mnie ale osoby zatrudnione przez agencje sa tylko po to zeby osoby zatrudnione przez firmee mogly pojsc na urlop lub jezeli nie wyrabiaja sie ze zleceniami potem jestes zbedny,ogolnie gwarantowali prace a na nastepny tydzien zwolnili 5 osob takze w tej kwestii firma nie jest godna polecenia

adi

pracowałem w hsv przez jakiś czas, przez agencję, ogólnie nie polecam, miło jest tylko w pierwszych dniach, kiedy pokazują Ci, jak działają maszyny, pani na rozmowie kwalifikacyjnej zapewniała mnie, że jest to luźna praca fizyczna, zazwyczaj obsługa jednej maszyny, od razu dają Cię na 2-3, przy niektórych zapieprz niesamowity, a rozdzielanie prac strasznie chaotyczne, asystent brygadzisty nawet nie stara się udawać, że pracuje, przemyślcie dwa-trzy razy zanim tam naprawdę pójdziecie

~kandydat

Płaci dychę do ręki + dodatki, wiadomo że śmieszne, ale mówią, że i tak wychodzi więcej pare groszy na godzinie niż bezpośrednio. Przynajmniej na czas, 2 miesiąc płacili przed 10.

~kandydat

Ja od miesiąca pracuje przez agencję Mirth i jak na razie jest ok. Nie jest to praca marzeń, szukam czegoś lepszego, ale przynajmniej jasne warunki i kasa na czas.

Acer

Jak wygladaja zarobki w dziale utrzymania ruchu ? I jaka praca tam jest ?

boloo
@Acer 16.02.2016 11:48
Jak wygladaja zarobki w dziale utrzymania ruchu ? I jaka praca tam jest ?

Zarobki katastrofa !!! pracowałem tam miesiąc czasu , a czułem się jak bym rok w kopalni pracował .. osobiście odradzam .

Informator

Jeżeli ktos potrzebuje jakis informacji kto pracuje i co się dzieje w firmie to piszcie , ja jeszcze tam pracuje to moge zdać wam relacje Pozdro!

Informator
@Wiarus 26.11.2015 09:54
czy pracuje jeszcze w magazynie : Jelukow B. i jak tam Marcin Nowak w roli Kierownika Logistyki ( kto by sie spodziewał - chłop...

Jelukowa wywalili a Nowak lata dalej za Dyrektorem jak pies za suk*ą :)

danielotron
@Informator 21.11.2015 22:25

Czy może ktoś mi podać numer telefonu do p. A.Sowińskiego? Będę wdzięczny

Karol

praca tragedia..organizacja jeszcze gorsza..ludzie ktorzy sa tam brygadzistami to zwykle chlopki samorolne ktorzy nic innego w zyciu nie ogarneli a hsv im zycie uratowalo bo okazalo sie ze potrafia podpierdzielac .Nie polecam tej pracy,szkoda czasu i nerwow a i do garnka nie bedzie co wlozyc bo smieszne pieniadze.

xx

Nie polecam

do Stiv

Odpowiadając na twoje pytania: - tak, - tak

Stiv

a czy marcin nowak dalej kieruje Działem Logistyki?

Stiv

czy pracuje tam jescze dyr Sowiński?

desmond08

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl. Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Zapraszam :)

grzes

waitam slyszalem ze przez hsv jest 1800 plus 200 premi za frekwencje oczywiscie brutto no i fajny socjal co myslicie o hsv w lodzi pozdro

Workowiec

Api cicho tam

apolinary

Droga Renato tam nie zatrudniają kobiet sami faceci a zarobki to przez Worka 2000 brutto a przez Pollux 2100 brutto czyli jakoś 1500 zł na ręke

KOWAL
@apolinary 12.04.2015 23:37

łysy co robi na jedynce to konfident

znowuja

Nie idźcie tam pracować bo to jej porażka jakas.

Fernando

To jest parafabryka!!!

asti

Tak zapytam o podstawową rzecz, czy jestescie zadowoleni z warunków, jakie teraz HSV oferuje? Bo jednak wiem, ze róznie z tym bywa. Ciekawi mnie, czy macie jakiś fajny system socjalny lub cos w tym stylu? Może są benefity pracownicze? Rozumiem, że ta kwota 1800 na rękę jest aktualna, tak? Pozdrawiam.

krzychu

Ja pracowałem przez HR Work 4 miesiące a teraz jestem już w HSV, nie jest źle, że większości ludzi z agencji się nie chce robić i mają 2 lewe ręce to inna sprawa, nierobowi będzie wszędzie źle, a jak za 1800 na rękę nie chce pracować to niech do Brukseli aplikuje na posła parlamentu UE.

Wiarygodny

1800????chyba jesteś jakimś słabym agitatorem tej pseudofirmy

rondel

Za nagadywanie firmom żeby kogoś nie przyjęli jest karalne panie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyrektorze nie myśl że ci pieniądze pomogą zbieram dowody twojej winy troche posiedzisz może się coś nauczysz. co to za forum które treści obrażające są likwidowane tak jak w korei jak coś powiesz na rząd coś nie tak to głowę ucinają. Może kiedyś też tak u nas będzie.

jacek

przyjacielu, prawo przyszłego pracodawcy zapytać byłego o kandydata, a skoro nie zostajesz polecony do pracy - to jak dla mnie oznacza, że nie nadajesz się do pracy. I tyle w temacie.

tommy

teraz dają przez agencję 11 zł brutto za godzinę, po 3-4 miesiącach masz gwarancję przejęcia na znacznie lepszych warunkach finansowych, podstawa, premie, dodatki. Co do samej pracy, trzeba się nachodzić ale nosi się styropian a nie cegły, jak ktoś fizycznej pracy się nie boi to nie będzie ciężko

Magister

(usunięte przez administratora)Odradzam zatrudniac się do brygady "C". ekipa jest zajebista ale brygadzista pozostawia wiele do zyczenia. Jak pokażesz że umiesz robic to bedziesz prawie caly czas jebal jak glopi za psie pieniadze. Pozdrawia były pracownik, Wspaniały Magister

ktos

Umowe nie jest łatwo dostać, najpierw trzeba popracować przez agencje troche no i zalezy czy bedą przewidziane miejsca na stałą prace.Praca fizycznie nie jest cięzka ale zapieprzać trzeba niestety. Na początku jest cięzko ale potem to juz przyzwyczajenie ;) Co do atmosfery zalezy oczywisice na jaką zmiane trafisz :P 1900 - 1950 to zarobisz na produkcji z dwiema sobotami. Bez sobót przy normalnej umowie na reke okolo 1700 zalezy od miesiaca.Co do pracy w soboty to zalezy od zapotrzebowania. Zdarzało sie tak ze w sezonie przez 3 miesiące(wrzesień-grudzień) co druga sobota pracująca. Jesli wyjdzie jakis postój czy odbiorcy bedą pracować w weekend to idą 3 zmiany w sobote. Niedziela sporadycznie. No i dodatek na wakacje pod gruszą i konkretna premia świąteczna :)rewelacji moze nie ma jak to Polak sobie marzy ale lepiej zabrac sie do roboty nic pierdziec w stołek

JON
@ktos 08.02.2014 14:15

czy zaszły jakies zmiany kadrowe na stanowisku dyrektora i planisty produkcji oraz transportu?

elo elo 320
@JON 13.02.2014 14:24

zmiany na stanowiskach nie zaszly..alekazdy kto chce isc do hsv lepiej niech się 2 razy dobrze zastanowi,bo praca jest w szybkim tempie ,w wysokiej temperaturze i halasie..nie nadźwiga się człowiek ale tempo i temperatura na hali mogą odebrać checi do pracy bardzo skutecznie,generalnie trzeba zagryźć żeby i ukladac kształtki na paletach i owijac streczem

HSV

1700 brutto przez HR WorkForce. Potem od 1900-1950 (chociąż były asy co dostawały po 2000(usunięte przez administratora)

nn

Siemka. Pracowałem swego czasu w HSV w dziale technicznym. Kierownikiem był (usunięte przez administratora),ciekaw jestem kto robi tam dalej. Pozdro

anooonim

Atmosfera jest taka sama jak zawsze. Może od razu nie zwalniają za byle co ale zabierają premie (uznaniową) czy dodatki. Z roku na rok obowiązków więcej, normy jakościowe wyższe do utrzymania a płace stoją w miejscu

Rolnik

Co do zwolnień to były przypadki zwalniana ludzi.[usunięte przez moderatora] to tam za moich czasów był codziennością. Jedna osoba co już też nie pracuje (sama odeszła) była straszona zwolnieniem za to że wziął wolne i poszedł oddać krew.

Rolnik

Straszenie zwolnieniem jak coś się zrobi. Opisał bym moją sytuację, ale że każdy w zakładzie o niej wiedział w tym pan Sss. to szybko by było wiadomo o kogo chodzi. Niektórzy z HSV czytają ten temat. Żeby nie było ja nie pracuje w tym syfie już jakiś czas.

niezalezny

jaki jest naprawdę Dyrektor [usunięte przez moderatora]? tylko on potrafi tak długo wszystkich trzymać krótko za [usunięte przez moderatora]

oszukany

nalezy zrobic wszstko aby zwolnic Dyrektora[usunięte przez moderatora], który stosował i stosuje[usunięte przez moderatora] - sa na to dowody które ujrza swiatło dzienne

oszukany

póki jest [usunięte przez moderatora] nikt nic nie zarobi

sprawiedliwy

taki sam kapuś jak [usunięte przez moderatora] - tylko lepiej ukryty

sprawiedliwy

kiedy zwolnia tych najgprszych[usunięte przez moderatora]

johny bravo

tak pracują tam i mają się dobrze;p

spokojny

czy pracuje jeszcze ten dyrektor [usunięte przez moderatora]

Stan

szkoda tylko byłego kierownika Logistyki [usunięte przez moderatora]- zwolnił go Dyrektor [usunięte przez moderatora] ze strachu

milo

czy pisząc o tym kierowniku/dyrektorze, ktory tak żałuje pieniedzy i zmusza ludzi do pracy macie moze na mysli dyrektora produkcji[usunięte przez moderatora]? Co mozecie o nim powiedzieć?

kropla

Witam pracowałem w firmie HSV za czasów [usunięte przez moderatora]było o.k mozna było zarobic kiedy go zwolnili przyszedł [usunięte przez moderatora].i koniec z zarobkami koledzy ze zmiany smiali sie ze to [usunięte przez moderatora].Spedzilem tam 3 lata bardzo zaluje najgorsza firma w jakiej pracowalem!!!!pozdro dla chłopakow z magazynu i Krzyska T spoko ziomal.

PADZIA PADZIA dokiumenty

operator zarabia 1600 na reke nie warto sie scierac i kierownik chory

izi

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] glupoty ja robilem przez firme i nic sie nie zmienilo po przejsciu tylko rodzaj umowy mialem tylko wiecej roboty i wiecej odemnie wymagali z dnia na dzien coraz wiecej i nie podniecaj sie tak tą praca bo kariery tam nie zrobisz LOL

izi

popieram kolege wiem jak bylo na produkcji sam robilem na magazynie tez rewalacji nie bylo wiecnzie nie zadowoleni są i sępią kasy

Pracowalem tam rok i 3 miesiace, na poczatku bylo dobrze dopoki nie pojawil sie nowy dyrektor straszny skąpiec zeby płacic ludzia zmuszał nas do pracy w nadgodzinach i zamiast placic to dawal wolne, moze dla niektorych to lepiej mi osobiscie to ine pasowalo, ogolnie straszny (usunięte przez moderatora) za smieszne pienidze... a jak mialem wypadek przy pracy to dopiero pokazali jacy sa (usunięte przez moderatora)

Gall Anonim

Ile zarabia przeciętnie operator wózka miesięcznie wraz z premią w brygadzie ?

pracownik hsv

Aha i jeszcze odnośnie umowy. To o czym piszesz tyczy się tylko i wyłącznie pracy przez agencję. Firma nie ma u nic do rzeczy. Na początku dostajesz umowę przez agencję na miesiąc, później jak się dobrze zakręcisz to przechodzisz na firmę a tu już wszystko wygląda inaczej.

pracownik hsv

I tak i nie. Te sytuacje o których piszesz bardzo rzadko się zdarzają. Najwięcej pracy jest tam w szczycie czyli od powiedzmy września do połowy listopada. Poza tym nie pisz, że nie masz czasu napić się wody bo tak nie jest. Wystarczy, że poprosisz kolegę obok aby Cię zastąpił przez chwilę i idziesz się napić a nawet zapalić. Jeżeli ktoś dostaje 3 maszyny to nie są one szybkie. Jakoś chłopaki którzy tam pracują się radzą sobie całkiem nieźle więc to chyba Ty masz z tym problem, że się nie wyrabiasz.

Zostaw opinię o HSV - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSV