HSV-Polska Sp. z o.o.

Łódź

HSV-Polska Sp. z o.o.
3 14

Opinie o HSV-Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

Witam, czy ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji, które są prowadzone obecnie do firmy HSV-Polska? Jeśli tak to na jakie konkretnie stanowiska? Widzę, że wiele osób na forum ma nie najlepsze opinie co do warunków jakie panują w firmie lecz jestem pewna, że znajda się i takie o odmiennym zdaniu. Tak więc jak to jest?

Młody

Robiłem tam chwilę i na całe szczęście że chwilę, ten duży brygadzista alkoholik czuć od niego już na przystanku chodzi i nic nie robi typowy pajac,pracownicy są zastraszeni słowami nie pasuje ci to do widzenia tamten blondyn pozjadał wszystkie rozumy chodzi i się wymadrza a jak zobaczy dyrektora to trzęsie portkami mało co mu nie spadna pracownicy są wporzadku zmienią na fajkę jest ok ale z tymi Ala brygadzistami mogliby zrobić porządek bo im się coś we łbach popie...lo jak dla mnie to są zwykle pajace i tyle dupolizy.Omijac szerokim łukiem to miejsce koniec :)

bylemtam

Jak ktoś lubi ciężką, robotę gdzie nabiegasz się i napocisz, nie mogąc nadążyć za maszyną to śmiało, ja może za 4 tysiące to bym rozważył tą pracę, ale nie za 2100 :/

Cccc
@bylemtam 18.09.2017 17:37

Potwierdza i nie polecał tej pracy.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie HSV-Polska Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Tib

Dostałem ofertę pracy jako wózkowy za 2600 netto, wypłacania są na czas i to co mówia będzie na prawdę?

Wózków
@Tib 16.10.2017 14:33

Taaak wszystko git.

pracWRO

praca przy kształtkach nie jest zła, jest goraco i hałas bo taka akurat jest ta praca.wynagrodzenie jest podobne jak w innych firmach co pracowałem. z tego co wiem to ciągle potrzebują pracowników i zatrudniają od razu na umowe.

Xxxxcmar

Tragedja może praca by była lepsza jak by zmienili agencję bo ta to tragedia umowy na koniec miesioca nie ma tej stawki która była uzgadniane. Hałas duży na produkcji. Mało osób każdy robi za 2 lub 3 osoby. Masz stalowom kondycję lubisz hałas i się pocic to polecam

Michał
@Xxxxcmar 02.06.2017 18:36

Mateuszku, co Ty się o kobietach wypowiadasz... Najpierw powąchaj jedną chociaż ;)

Sxsd

Jednym słowem zapierdol. A gościu z agencji jaja sobie robi z umowami.

Xxx

Płacą bardzo kiepsko za prace tam wykonywana ciągle brak ludzi do pracy brygadzisci myślą że są tam bogami szkoda czasu i zdrowia nie polecam

odpowiadający

Ciute ponad najniższą krajowa...

pytający

Witam, Ile zarabia tam wózkowy? Dostałem propozycje pracy w tej firmie na wózku.Przez agencje oczywiście.

luiz

kiepskie zarobki jak na fabrykę..w innych płąca wiecej

Trybol

Firma bardzo kiepsko płaci jak za ta prace która trzeba tam wykonywac, bardzo duzy chałas,wieczny brak pracowników,bałagan organizacyjny,wieczne zganianie winny na pracownika.

Uważasz, że w firmie HSV-Polska Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o HSV-Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSV-Polska Sp. z o.o.