HSV-Polska Sp. z o.o.

Opinie o HSV-Polska Sp. z o.o.

Aneta

Witam, czy ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji, które są prowadzone obecnie do firmy HSV-Polska? Jeśli tak to na jakie konkretnie stanowiska? Widzę, że wiele osób na forum ma nie najlepsze opinie co do warunków jakie panują w firmie lecz jestem pewna, że znajda się i takie o odmiennym zdaniu. Tak więc jak to jest?

Piotr
@Aneta 11.05.2018 08:30

Cześć Aneta Masz rację. Jak sądzę wszyscy byli pracownicy nie mają najlepszej opinii o HSV. W końcu z jakiś powodów odeszli z tej firmy. Ja pracuję w HSV już... parę lat. I powiem tak: na pewno nie jest to najlepsza firma na świecie, a nawet w Polsce, ale jeśli traktujesz pracę jako miejsce gdzie zarabia się pieniądze, a nie dostaje się je za obecność to polecam. W mojej "karierze" w tej firmie widziałem już dziesiątki "pracowników", którym mama po osiągnięciu pełnoletniości mama kazała wstać od komputera i iść do pracy. Poszli i zrobili kółko :) Jestem na tym forum przypadkowo i nie jestem pewien ale ten wątek dotyczy fabryki w Łodzi? Tak czy inaczej: Na plus: nie jest to korporacja - nie ma malowania trawy na zielono, bezpośredni kontakt z przełożonymi , niewielka firma - niewiele osób próbujących udowodnić, że oni i ich stanowiska mają wpływ na przetrwanie ludzkości. Minus: pewnie gdzieś za płotem lub dalej zarobisz więcej. Ja osobiście polecam spróbować. Wytrzymałem te... parę lat więc chyba się da ;) Uprzedzając komentarze: Nie jestem żadnym z tych łysych, przepitych, siwych pępków świata etc. Po prostu tam pracuję, a że lubię to moja sprawa :)

Kamil

Jak najdalej!!!!!

Karol

Idealnych firm nie ma to fakt. Wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Wojtek

Witam, Pracuje w tej firmie już kilka lat. Wypowiadają się na stronie tylko pracownicy, którzy mieszkają z mamusią, która płaci za nich rachunki a sami nic nie potrafią zrobić. Przychodzą do pracy a chowają się po kątach z telefonem w ręku i próbują udawać, że coś robią. Później tylko pretensje, że pensja za niska, że gorąco i za dużo roboty. Jak nie macie ochoty pracować - nikt Was nie zmusza. Warunki są, jakie są. Dla pracowników, którzy dłużej pracują - zawsze przewidziane "wczasy pod gruszą", Trzynastki na koniec miesiąca, itp. Po prostu jak DZIECI KWIATY nie mają chęci pracować - niech idą na ciecia do zamiatania bloków, będą mogli pościemniać a też coś zarobią.

Kamil

Przepracowałem tam 2 miesiące. Przez pierwszy miesiąc nie dostałem umowy, bo ciągle coś było nie tak z moimi papierami, a musiałem donieść ich sporo. Potem dowiedziałem się, że to zwyczajna praktyka - boją się, że ktoś im (usunięte przez administratora) dlatego nie dają umowy i potem w razie czego nie płacą. Na hali 40 stopni, dystrybutor z wodą na stołówce, gdzie nawet nie masz szansy do niego dojść. Przerwa 15 min w ciągu 8 godzin, wytrzymasz to? W 40 stopniach? Niezapowiedziane pracujące obowiązkowe soboty, gdzie dodatku za nie nie uświadczysz.

Pip

Jak najdalej, banda pijakow i cpunow, właza w tyłek dyrekcji, ponizaja operatorów, a sami są nic nie warci, jeden lepszy od drugiego (tzw. brygadzisci), wyżej sraja niż du.. E maja. Blondasek uważa, że pozjadal wszystkie rozumy, uważa się za księcia, ale chyba Ciemnogrodu, kolejny D. K. ten to chyba nie widzi gdzie jest, wydaje mu się, że jest wielkim świata, wlazidupa kolejna, następny, łysy okularnik ciągle bluzniacy i uważający się za pępek świata, wszystko wiedzacy a nic nie robiący, kolejny wielki grzmot wielkolud tej fabryki, nic nie robiący, tylko chlajacy wode i buchajacy e PAP, żenada!!!!! Brud, smród i ubostwo, jak najdalej, pracowałem krótko, na całe szczęście!!!!

Młody

Robiłem tam chwilę i na całe szczęście że chwilę, ten duży brygadzista alkoholik czuć od niego już na przystanku chodzi i nic nie robi typowy pajac,pracownicy są zastraszeni słowami nie pasuje ci to do widzenia tamten blondyn pozjadał wszystkie rozumy chodzi i się wymadrza a jak zobaczy dyrektora to trzęsie portkami mało co mu nie spadna pracownicy są wporzadku zmienią na fajkę jest ok ale z tymi Ala brygadzistami mogliby zrobić porządek bo im się coś we łbach popie...lo jak dla mnie to są zwykle pajace i tyle dupolizy.Omijac szerokim łukiem to miejsce koniec :)

bylemtam

Jak ktoś lubi ciężką, robotę gdzie nabiegasz się i napocisz, nie mogąc nadążyć za maszyną to śmiało, ja może za 4 tysiące to bym rozważył tą pracę, ale nie za 2100 :/

Cccc
@bylemtam 18.09.2017 17:37

Potwierdza i nie polecał tej pracy.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie HSV-Polska Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Tib

Dostałem ofertę pracy jako wózkowy za 2600 netto, wypłacania są na czas i to co mówia będzie na prawdę?

Wózków
@Tib 16.10.2017 14:33

Taaak wszystko git.

pracWRO

praca przy kształtkach nie jest zła, jest goraco i hałas bo taka akurat jest ta praca.wynagrodzenie jest podobne jak w innych firmach co pracowałem. z tego co wiem to ciągle potrzebują pracowników i zatrudniają od razu na umowe.

Xxxxcmar

Tragedja może praca by była lepsza jak by zmienili agencję bo ta to tragedia umowy na koniec miesioca nie ma tej stawki która była uzgadniane. Hałas duży na produkcji. Mało osób każdy robi za 2 lub 3 osoby. Masz stalowom kondycję lubisz hałas i się pocic to polecam

rts
@Xxxxcmar 02.06.2017 18:36

A to dziwne bo na mojej zmianie są 3-4 osoby z agencji które pracuja już dłuższy czas i nikt na kase nie narzekał ze sie nie zgadza jednego dnia robisz ciężej drugiego masz lżejsza pracę tylko trzeba umieć kombinowac a nie stać na hali jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wolowa

michelin
@rts 07.06.2017 22:23

weź się ogól. Tak mówi bo premi nie wyrobi bez naiwnych ludzi

Michał
@Xxxxcmar 02.06.2017 18:36

Mateuszku, co Ty się o kobietach wypowiadasz... Najpierw powąchaj jedną chociaż ;)

Sxsd

Jednym słowem zapierdol. A gościu z agencji jaja sobie robi z umowami.

Xxx

Płacą bardzo kiepsko za prace tam wykonywana ciągle brak ludzi do pracy brygadzisci myślą że są tam bogami szkoda czasu i zdrowia nie polecam

odpowiadający

Ciute ponad najniższą krajowa...

pytający

Witam, Ile zarabia tam wózkowy? Dostałem propozycje pracy w tej firmie na wózku.Przez agencje oczywiście.

luiz

kiepskie zarobki jak na fabrykę..w innych płąca wiecej

Trybol

Firma bardzo kiepsko płaci jak za ta prace która trzeba tam wykonywac, bardzo duzy chałas,wieczny brak pracowników,bałagan organizacyjny,wieczne zganianie winny na pracownika.

Uważasz, że w firmie HSV-Polska Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o HSV-Polska Sp. z o.o. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSV-Polska Sp. z o.o.