Opinie o HSV-Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HSV-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HSV-Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSV-Polska Sp. z o.o. w Łódź

Witam jak wygląda praca na stanowisku technicznym bo widziałem ogłoszenie do wymiany form i tak dalej jaka kąsa może być na start atmosfera i tak dalej dzięki z góry za opinie

A jak wygląda atmosfera i sprawy kasowe jest w miarę git ? :D

Abc Nowy wpis

Witam jakie są zarobki operatora wtryskarek chodzi mi o podstawe miej więcej od,do

byly pracownik Nowy wpis

brud smrod i ubostwo, dodatkowo temperatura osiaga nawet 40 stopni. stawka dla osoby z funkcja kierownicza na poziomie wynagrodzenia kasjera z zabki lub innego sklepu, kultura na piziomie zerowej, poziom komunikacji rowniez nie jest powalajacy, nie ma miejsc na stolowce, ludzie musza jesc na dworze, o palarni nie wspomne, ludzie strasznie falszywi i toksyczni, tylko garstka "normalnych" ludzi ktorzy nie zaliczaja sie do (usunięte przez administratora)

Czy w HSV-Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nowy Nowy wpis

A jak wygląda atmosfera i sprawy kasowe jest w miarę git ? :D

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HSV-Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy w HSV-Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Klocek

Zamień się z dyrektorem i poprowadź fabrykę. Zobaczymy po paru twoich spotkaniach z zarzadem firmy jaka fala hejtu wyleje się na ciebie że strony pracowników. Zamiast pisać jakieś (usunięte przez administratora) wierszyki weź się za robotę. Pewnie też iloraz inteligencji 60.Nie znasz człowieka a już go obrażasz. Przypomnij sobie (usunięte przez administratora) na dyrektora Marcina Sz też na początku wypisywaliście bzdury. Żenada dzieci i przedszkole.

Gal Anonim

Panowie i Panie, Czytam te opinie i jako obecny pracownik chciałem dodać od siebie: Praca jest, firma pomimo różnych globalnych kryzysów w ostatnich latach cały czas utrzymuje się na rynku a więc raczej na plus. Robota jak to robota - raz jest lżej, raz ciężej (czasem dostaniesz 2 maszyny a czasem trzeba zasuwać na 4, po przepracowaniu xx dni sądzę, że jest to do ogarnięcia i przeżycia). Pierwsze pytanie należy zadać sobie czy jestem w stanie pracować 8h "na nogach" - jeżeli nie to od razu należy zrezygnować, bo bez sensu później wypisywać nieadekwatne komentarze do sytuacji w zakładzie. Pracowników wyżej usytuowanych w hierarchii należy oceniać po przepracowaniu dłużej niż kilkanaście dni - każdy ma swoje plusy i minusy (moim zdaniem są ze 3 wyjątki co do których sam zadaję sobie pytanie "po ch.. oni tutaj potrzebni i jakim cudem jeszcze tu pracują, no ale to pewnie jak wszędzie). W razie grubszych problemów - zawsze można porozmawiać bezpośrednio z dyrektorem (mam na myśli na temat brygadzistów, bezpośrednich szefów), możecie wierzyć lub nie ale też im się odpowiednio "oberwie" - czy pomoże i jakie to będzie miało skutki tego nie da się przewidzieć. No i najważniejsze - kasa. Może nie jest oszałamiająca ale na pewno stała, nigdy nie zdarzyło się opóźnienie, do 10tego ma być i koniec. + wczasy pod gruszą, + trzynastka, premie miesięczne - uzależnione od wyników w danym miesiącu (raczej nastawiłbym się, że będzie to 75% premii z tego co zostało ustalone, chociaż zdarzyły się miesiące, ze było to ponad 100%). Wypowiadam się jako obecny pracownik i mam na myśli umowę bezpośrednio z HSV. Dla zainteresowanych osób pracą: Na chwilę obecną i stan mojej wiedzy firma raczej nie szuka zatrudnienia. Ze względu na małą ilość osób pracujących w fabryce (Łódź), jeżeli już chciałbym podjąć tutaj pracę szukałbym kontaktu bezpośredniego. Pani z HR (R.K. - była bardzo miła w stosunku do mnie i sądzę, że wszystko dobrze wytłumaczy i zawsze można podejść i podpytać jak coś jest niejasne). Plusy: stałe zatrudnienie kasa zawsze o czasie pakiet sport dopłacany przez pracodawcę opieka medyczna dodatkowo Praca na 3 zmiany (zależnie od upodobań) Fajne osoby pracujące "obok" (75% załogi), które chętnie zmienią na fajkę (działa w dwie strony) Minusy: Sezon Lato - Temperatura podczas upałów (strzelam - w granicach 40st) Sezon zima - Temperatura (za nim fabryka się rozgrzeje w poniedziałek "chwila" mija - a więc zimno, przejściowe, parę godzin) Łazienki - firma ma nawet parking dla gości bo jest "światowa", który ma być zawsze dostępny (pytałem bo nie można tam stanąć), a iść pod prysznic to jak przenieść się w czasie do jakiejś latryny, która pamięta pierwszą wojnę światową. Praca na 3 zmiany (zależnie od upodobań) Osoby pracujące obok, a już kultura niektórych przypomina patologię spod mostu (25% załogi) Odnośnie dyrektorów - z tego co ostatnio ogłosili zmienia się obecny. Ten co był teraz jest spoko, ten co będzie - na razie nie zbyt pozytywne komentarze i odczucia, pożyjemy, zobaczymy.

Goca
@Gal Anonim

(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)a do tego pełno alkoholików i (usunięte przez administratora). Każdy na każdego kapuje, piszą maile do kierowników i dyrektora o najdrobniejsze (usunięte przez administratora) i jeszcze się tym szczycą. Na stołówce i w szatni, nic nie można zostawić, bo kradną sobie nawzajem. Chaos i zupełny brak logicznego planowania pracy. Nikt nic nie wie i nowy pracownik często dostaje po uszach, bo mu nie potrafi nikt wytłumaczyć jak ma robić. A stary pracownik jak zasuwa i poprawia po innych, jest też zły, jeśli nie donosi na kolegów. Pracują tu mistrzowie zrzucania swojej roboty i swoich błędów na innych.

@Goca

Cóż mogę rzec. Nie licząc pierwszego zdania na pewno część prawdy w calej reszcie jaką przedstawiasz jest. Skupilbym się jednak na bardziej szczegółowym rozróżnieniu tej "bandy" ponieważ z Twojego wpisu wynika, że pracuje tu sama (usunięte przez administratora) a z tym sie niestety nie zgodzę. Są osoby, z ktorymi sie fajnie pracuje i pozniej można wyjsc "na jednego", ale są też takie osoby, od ktorych lepiej trzymać się na kilometr - jak w kazdej firmie podejrzewam.

Operator

Łódź. Odnosnie nowego dyrektora - (usunięte przez administratora), chyba go przeroslo stanowisko, mysli ze to jakies korpo (?), nawet ludzi nie poznał ale juz do premii sie dobral. Długo tu nie popracujemy z nim za sterem. Albo cos zmienią albo firme wymazemy z kart historii ???? Trzeba powoli zacząć szukac innej roboty

Czy w HSV-Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Gal Anonim

Nie znam takiego przypadku - stawiam na nie. Gdybym sie dowiedzial czegos więcej i odpowiedź bedzie inna - dam znać.

Eloso

W Radomsku jest git

@Eloso

a co tam takiego jest git? :D pisali jeszcze w kwietniu, że stawki podobno długo w miejscu stały. Do dziś zaszły jakieś zmiany względem tego? Dali noworoczne podwyżki może?

@Ewa

Dali

@.

aha to fajnie. a napiszesz ile? dorównane tylko do inflacji czy jak? każdy po równo dostał czy to zależne od stanowiska czy coś?

Alnilam

W HSV w Łodzi nie pracuje się źle, a przynajmniej nie pracowało, ponieważ teraz kiedy wszystko z dnia na dzień drastycznie drożeje od wielu miesięcy, to zarobki prawie takie jak dawniej. Praca ciężka nie jest, o ile możesz robić swoją robotę. Ostatnio trochę firma straciła na stabilności, wcześniej bazowali na niskich cenach swoich produktów, a teraz kiedy wszystko idzie w górę i trzeba ceny podnieść, nie wiadomo co na to klienci, bo towar dostają różnej jakości ;)

&&&

Umowa o pracę w ogłoszeniu dają umowę zlecenie stawka na umowie inna a przy zapłacie zaniżona dzień pierwszy umowa na koniec zmiany a te godziny 1 dnia w plecy . Praca w ciężkich warunkach gorąco tempo na trzech maszynach . Jednym karzą iść do domu innym nie i tak w koło. Nic nie pokrywa się z przedstawionymi warunkami .

Elżbieta
@&&&

I ci co idą do domu to co? Koniec dniówki i nie dostają za dzień pieniędzy? Może da się jakoś wynegocjować umowę o pracę skoro tak pisali w ogłoszeniu?

Pracuś
@&&&

O umowie zleceniu to pierwszy raz słyszę, żeby ktoś dostał. Praca na trzech maszynach na EPP nie jest wymagającą, ani ciężka ale trochę nudna. Wiadomo, że jak ktoś takiej najprostszej rzeczy nie ogarnia, to każą mu iść do domu. Tylko, że zarobki pomimo strasznie rosnących cen prawie się nie zmieniają.

Alicja

Pojawiła się oferta pracy do firmy w Radomsku. Czy ktoś pracujący tam może się wypowiedzieć o warunkach pracy i płacy tam panujących?

Aaaaaa
@Alicja

W Radomsku jest luz ;)

Alicja
@Aaaaaa

Problemem jest się tam dostać do pracy. Dają ogłoszenia na olx, na które nie raczą odpowiedzieć, a składanie papierów odbywa się poprzez portiera. Nie ma nawet bezpośredniego nr tel.do biura. Gdyby chociaż zatrudniali przez agencję to byłaby jakaś szansa, a tak, to sobie można pomarzyć.

Ala
@Alicja

Ja najbardziej polecam, pracuje tutaj i jest bardzo przyjemna atmosfera. Jak czegoś nie wiesz- przyjdą i wytłumaczą na spokojnie

Binia

Jak kształtują się zarobki na stanowisku asystentki biura ?

Hswał

Osobiście nie polecam. Od kwietnia jest nowy dyrektor. Dudus wesołek tylko chodzi i rozgląda się za co zabrać premie. Każdy pracuje jak wół ale premia jest ucięta. Weekendów nie ma pracujących już. Nadomiar złego jeszcze znajomosci trzeba mieć no i być lizodupem to wtedy będziesz mieć dobrze. Jak nie to będziesz (usunięte przez administratora) jak ciec. Jak najdalej stad.

technik
@Hswał

Cześć wszystkim, czy pracuje jeszcze tam p. Czapla?

Xyz

Jeszcze tak

Tak , jeszcze jest

MJ

Niestety tak

Witam, jak wygląda praca jako pracownik działu technicznego? Zarobki, atmosfera i ogólna charakterystyka stanowiska. Pozdrawiam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HSV-Polska Sp. z o.o.?

:D

Atmosfera jest gorąca, tak samo jak w fabryce we Wrocławiu :D

@hsvlodz

Jest ciężko , ale nie najgorzej . Są już stałe grupki . Raczej jest przyjaźnie .

Irena
@@hsvlodz

Z Twojego wpisu wynika, że atmosfera pracy w HSV pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego konkretnie uważasz, że jest ciężko pod tym względem? Wyjaśnisz?

byly

a to na gebie ciagle czerwone i zawsze zapijaczone jest tam jeszcze Kapo czy ktos madry juz to wylal?

Jakie są mocne strony pracodawcy HSV-Polska Sp. z o.o.?

Stała pensja ,stała praca , dodatki tzn wczasy pod grusza i 13

arni

a jak tam sie ma Justyna?

Dzek

Obec nie jest nowy dyrektor ktury błyszczy i podkreca srubę czasy na magazynie na oklejanie czy klejenie ksztautek albo zmiany form tesz na czas odnosze wrazenie ze jak zwykle wykreca się resztki z tych na dole bo góra jak zwykle sobie nie nie odejmie wręcz przeciwnie zatrudnia się kolejnych dyrektorów a oni za minimalną nie pracują.

prof. Miodek
@Dzek

Skadzam sje s tąbom f 100 prosentak . Jezd nofy dyrktor i potkensa śrbe , no alę cus tzeba prasowac nis nie zrobis psyjasielu

Zostaw merytoryczną opinię o HSV-Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w HSV-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HSV-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSV-Polska Sp. z o.o.?

HSV-Polska Sp. z o.o.