HSV-Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o HSV-Polska Sp. z o.o.

Tib

Dostałem ofertę pracy jako wózkowy za 2600 netto, wypłacania są na czas i to co mówia będzie na prawdę?

bylemtam

Jak ktoś lubi ciężką, robotę gdzie nabiegasz się i napocisz, nie mogąc nadążyć za maszyną to śmiało, ja może za 4 tysiące to bym rozważył tą pracę, ale nie za 2100 :/

pracWRO

praca przy kształtkach nie jest zła, jest goraco i hałas bo taka akurat jest ta praca.wynagrodzenie jest podobne jak w innych firmach co pracowałem. z tego co wiem to ciągle potrzebują pracowników i zatrudniają od razu na umowe.

Xxxxcmar

Tragedja może praca by była lepsza jak by zmienili agencję bo ta to tragedia umowy na koniec miesioca nie ma tej stawki która była uzgadniane. Hałas duży na produkcji. Mało osób każdy robi za 2 lub 3 osoby. Masz stalowom kondycję lubisz hałas i się pocic to polecam

michelin
@rts 07.06.2017, 22:23
A to dziwne bo na mojej zmianie są 3-4 osoby z agencji które pracuja już dłuższy czas i nikt na kase nie narzekał ze sie nie zg...

weź się ogól. Tak mówi bo premi nie wyrobi bez naiwnych ludzi

Michał
@Xxxxcmar 02.06.2017, 18:36

Mateuszku, co Ty się o kobietach wypowiadasz... Najpierw powąchaj jedną chociaż ;)

Sxsd

Jednym słowem zapierdol. A gościu z agencji jaja sobie robi z umowami.

Xxx

Płacą bardzo kiepsko za prace tam wykonywana ciągle brak ludzi do pracy brygadzisci myślą że są tam bogami szkoda czasu i zdrowia nie polecam

odpowiadający

Ciute ponad najniższą krajowa...

pytający

Witam, Ile zarabia tam wózkowy? Dostałem propozycje pracy w tej firmie na wózku.Przez agencje oczywiście.

luiz

kiepskie zarobki jak na fabrykę..w innych płąca wiecej

Trybol

Firma bardzo kiepsko płaci jak za ta prace która trzeba tam wykonywac, bardzo duzy chałas,wieczny brak pracowników,bałagan organizacyjny,wieczne zganianie winny na pracownika.

Uważasz, że w firmie HSV-Polska Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o HSV-Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSV-Polska Sp. z o.o.