HSV-Polska Sp. z o.o.
counter
2 15 53 5 1
Hswał

Osobiście nie polecam. Od kwietnia jest nowy dyrektor. Dudus wesołek tylko chodzi i rozgląda się za co zabrać premie. Każdy pracuje jak wół ale premia jest ucięta. Weekendów nie ma pracujących już. Nadomiar złego jeszcze znajomosci trzeba mieć no i być lizodupem to wtedy będziesz mieć dobrze. Jak nie to będziesz (usunięte przez administratora) jak ciec. Jak najdalej stad.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HSV-Polska Sp. z o.o.?

Alicja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
Kandydat

Pojawiła się oferta pracy do firmy w Radomsku. Czy ktoś pracujący tam może się wypowiedzieć o warunkach pracy i płacy tam panujących?

Hswał

technik
@Hswał

Cześć wszystkim, czy pracuje jeszcze tam p. Czapla?

Xyz

Jeszcze tak

Tak , jeszcze jest

MJ Nowy wpis

Niestety tak

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Jaki dress code obowiązuje w HSV-Polska Sp. z o.o.?

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.
Kandydat

Witam, jak wygląda praca jako pracownik działu technicznego? Zarobki, atmosfera i ogólna charakterystyka stanowiska. Pozdrawiam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

:D
@Pytanie

Atmosfera jest gorąca, tak samo jak w fabryce we Wrocławiu :D

@Pytanie

Jest ciężko , ale nie najgorzej . Są już stałe grupki . Raczej jest przyjaźnie .

Irena
@@hsvlodz

Z Twojego wpisu wynika, że atmosfera pracy w HSV pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego konkretnie uważasz, że jest ciężko pod tym względem? Wyjaśnisz?

byly
Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

a to na gebie ciagle czerwone i zawsze zapijaczone jest tam jeszcze Kapo czy ktos madry juz to wylal?

Jakie są mocne strony pracodawcy HSV-Polska Sp. z o.o.?

Stała pensja ,stała praca , dodatki tzn wczasy pod grusza i 13

arni

a jak tam sie ma Justyna?

Dzek

Obec nie jest nowy dyrektor ktury błyszczy i podkreca srubę czasy na magazynie na oklejanie czy klejenie ksztautek albo zmiany form tesz na czas odnosze wrazenie ze jak zwykle wykreca się resztki z tych na dole bo góra jak zwykle sobie nie nie odejmie wręcz przeciwnie zatrudnia się kolejnych dyrektorów a oni za minimalną nie pracują.

prof. Miodek
@Dzek

Skadzam sje s tąbom f 100 prosentak . Jezd nofy dyrktor i potkensa śrbe , no alę cus tzeba prasowac nis nie zrobis psyjasielu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 407 dni.

Patrycja

@wytrwały a jakie były twoje obowiązki w biurze ? Czym się zajmowałeś ?

Czy pracodawca HSV-Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wytrwały
@Pytanie

Zależy w jakim dziale, pracowałem w biurze przez długi czas i nie pamiętam wartościowych szkoleń....

Pip

Jak najdalej, banda pijakow i cpunow, właza w tyłek dyrekcji, ponizaja operatorów, a sami są nic nie warci, jeden lepszy od drugiego (tzw. brygadzisci), wyżej sraja niż du.. E maja. Blondasek uważa, że pozjadal wszystkie rozumy, uważa się za księcia, ale chyba Ciemnogrodu, kolejny D. K. ten to chyba nie widzi gdzie jest, wydaje mu się, że jest wielkim świata, wlazidupa kolejna, następny, łysy okularnik ciągle bluzniacy i uważający się za pępek świata, wszystko wiedzacy a nic nie robiący, kolejny wielki grzmot wielkolud tej fabryki, nic nie robiący, tylko chlajacy wode i buchajacy e PAP, żenada!!!!! Brud, smród i ubostwo, jak najdalej, pracowałem krótko, na całe szczęście!!!!

Laikowatość_1
@Pip

Naprawdę tak myślisz ?I czy o tej akurat firmie? Czy o jakiejś innej wydumanej .Jestem pod wrażeniem .łałłł.........

Dzarek
@Laikowatość_1

1)Czy w firmie są jakieś nadgodziny i jak są rozliczane co miesiąc? 2)Czy są jakieś premie dodatki stałe sezonowe? 3)Czy pracuje się w soboty? Proszę o w miarę szybką merytoryczna odpowiedź.

Dzarek
@Dzarek

Pytam o zakład w ldz

Darek

A ja myślę, że tylko niektórzy mają negatywną opinię. HSV generalnie to dobry pracodawca .

Huvert

Organizacja pracy do d...py pół dnia załadunek Moje sugestie dla HSV-Polska Sp. z o.o.: Usprawnić załadunek Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Może lepiej płacić i szanować ludzi to będą mieli inne chęci do pracy

Aneta

Witam, czy ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji, które są prowadzone obecnie do firmy HSV-Polska? Jeśli tak to na jakie konkretnie stanowiska? Widzę, że wiele osób na forum ma nie najlepsze opinie co do warunków jakie panują w firmie lecz jestem pewna, że znajda się i takie o odmiennym zdaniu. Tak więc jak to jest?

Piotr
@Aneta

Cześć Aneta Masz rację. Jak sądzę wszyscy byli pracownicy nie mają najlepszej opinii o HSV. W końcu z jakiś powodów odeszli z tej firmy. Ja pracuję w HSV już... parę lat. I powiem tak: na pewno nie jest to najlepsza firma na świecie, a nawet w Polsce, ale jeśli traktujesz pracę jako miejsce gdzie zarabia się pieniądze, a nie dostaje się je za obecność to polecam. W mojej "karierze" w tej firmie widziałem już dziesiątki "pracowników", którym mama po osiągnięciu pełnoletniości mama kazała wstać od komputera i iść do pracy. Poszli i zrobili kółko :) Jestem na tym forum przypadkowo i nie jestem pewien ale ten wątek dotyczy fabryki w Łodzi? Tak czy inaczej: Na plus: nie jest to korporacja - nie ma malowania trawy na zielono, bezpośredni kontakt z przełożonymi , niewielka firma - niewiele osób próbujących udowodnić, że oni i ich stanowiska mają wpływ na przetrwanie ludzkości. Minus: pewnie gdzieś za płotem lub dalej zarobisz więcej. Ja osobiście polecam spróbować. Wytrzymałem te... parę lat więc chyba się da ;) Uprzedzając komentarze: Nie jestem żadnym z tych łysych, przepitych, siwych pępków świata etc. Po prostu tam pracuję, a że lubię to moja sprawa :)

Kamil

Jak najdalej!!!!!

Karol

Idealnych firm nie ma to fakt. Wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Wojtek

Witam, Pracuje w tej firmie już kilka lat. Wypowiadają się na stronie tylko pracownicy, którzy mieszkają z mamusią, która płaci za nich rachunki a sami nic nie potrafią zrobić. Przychodzą do pracy a chowają się po kątach z telefonem w ręku i próbują udawać, że coś robią. Później tylko pretensje, że pensja za niska, że gorąco i za dużo roboty. Jak nie macie ochoty pracować - nikt Was nie zmusza. Warunki są, jakie są. Dla pracowników, którzy dłużej pracują - zawsze przewidziane "wczasy pod gruszą", Trzynastki na koniec miesiąca, itp. Po prostu jak DZIECI KWIATY nie mają chęci pracować - niech idą na ciecia do zamiatania bloków, będą mogli pościemniać a też coś zarobią.

Kamil

Przepracowałem tam 2 miesiące. Przez pierwszy miesiąc nie dostałem umowy, bo ciągle coś było nie tak z moimi papierami, a musiałem donieść ich sporo. Potem dowiedziałem się, że to zwyczajna praktyka - boją się, że ktoś im (usunięte przez administratora) dlatego nie dają umowy i potem w razie czego nie płacą. Na hali 40 stopni, dystrybutor z wodą na stołówce, gdzie nawet nie masz szansy do niego dojść. Przerwa 15 min w ciągu 8 godzin, wytrzymasz to? W 40 stopniach? Niezapowiedziane pracujące obowiązkowe soboty, gdzie dodatku za nie nie uświadczysz.

Zostaw merytoryczną opinię o HSV-Polska Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

HSV-Polska Sp. z o.o.