Opinie o HSV w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HSV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w HSV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSV w Wrocław

Bezrobotny

Jak wygląda praca na wózku widlowym i ile się zarabia na początku albo trochę później jako operator wózka ?

długoletni pracownik

zgadzam się, cały czas HSV szukają pracowników ale pracownicy którzy są zatrudniani to zazwyczaj młodzi ludzie którzy rzeczywiście pracują po kilka dni, ale sa też pracownicy długoletni jak ja i pracują. pracownicy stali właśnie otrzymali premie wakacyjne 900 zł na rękę i suepr, ale to premia dla pracowników stałych, młodzi poprzychodzili i się zdziwili że od razu nie dostali premi.

..............................
@długoletni pracownik

BO POWINNI DOSTAĆ MŁOTKU NIE TYLE CO TY ALE podzielić to na ilość przepracowanych mieś tak jest w każdej normalnej firmie

Wiktor

Słyszałem, że HSV ma opinię dobrego pracodawcy. Chciałbym aplikować ale zastanawiam się !!

Wiki

Konkurencja tak mocno zainspirowała do pisania?

Czy po rozmowie w HSV rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Julita

@Stefan, byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli tak podziel się opinią. Jak przebiegała? Ktoś jeszcze podpowie jak pracuje się w HSV? Polecacie? Jakie są godziny pracy w firmie?

kadry
@Julita

godziny pracy 06-14, 14-22, 22-6 więcej informacji pod nr tel. 609 999 109 lub w opisie oferty pod adresem: http://wroclaw.lento.pl/pracownik-produkcji,6906134.html zapraszam :)

Johny

Nie polecam tej firmy ponieważ wykorzystywanie jest przeogromne jedynie ci którzy się płaszczą przed brygadzistami i donoszą mają lżej. Firma nawet nie zapewni pracownikom ciepłej wody.Chyba każdy chce się odświeżyć po zmianie ale gdzie jak w kranach leci lodowata woda. Bardzo gorąco jest na produkcji powietrze stoi maszyny się sypią bo są stare wyeksploatowane a naprawiać nie ma za co więc stosuje się prowizorkę i fuszerkę. Premii pracownicy ponieważ po co inwestować w człowieka który i tak stamtąd ucieknie.

gosc
@Johny

co tzn że "pracownicy którzy się płaszczą brygadzistami i donoszą mają lżej" tzn że pracownik który się nie płaszczy i nie donosi ma więcej maszyn niż ten który donosi? da się tak rozplanować pracę? :) na produkcji zawsze jest latem gorąco i to raczej w większości firm. jak może nie być ciepłej wody? nie można tego zgłosić do utrzymania ruchu?

Witold

Niektórzy tylko narzekać potrafią?

Julita

@pracownik, Twój komentarz jest bardzo pomocny. Jak wyglądają premie? Czy firma HSV daje jakieś dodatki pracownikom, benefity? @................, na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Czy w innych firmach na podobnych stanowiskach nie jest tak samo?

@Julita

pracowałem w kilku firmach na produkcji i magazynie i tutaj też czasem chce się zwolnić bo tak se pomyśle i już, jest duzo teraz ludzi co przychodzą na 1-2 dni i bez słowa porzucaja prace, ja nie rozumiem tych ludzi, brygadziscie sie denerwują wtedy bo oni obyrywają jak nie mają obsady na maszynach, dyrektor szuka winnych i sytuacja wtedy jest napieta. Sa ludzie i ludzi, jak chcesz pracować to tu też możesz popracowac długo. premie sa jak nie masz absencji nieplanowanych i jak się wyrabiasz, były miesiace ze premie były bo było duzo pracowników, teraz szukaja pracowników cały czas. jest oferta benefit system tania bardzo, pod koniec roku ma się premie trzysastke - jak ktos pracuje cały tok to ma dodatkowe wynagrodzenie, jak czesc roku to proporcjonalnie, i jak ktos pracuje min rok to ma 800 zł na wakacje.

S101

czy Marcin Nowak dalej kieruje działem Logistyki ?

@S101

tak pracuje. w każdej pracy na początku jest dziwnie, każdy jest nastawiony jedynie na negatywne sytuacje. to jest praca dla ludzi którzy pracuja 8 godzin, potem idą do domu i mają luz, dostaną wypłatę i mają stałe zatrudnienie, nie muszą się martwić i stresować czy popracują za miesiąc. jak są Święta to zawsze można przyjść dzień wcześniej na nadgodziny i dzień przed swietami ma sie wolne.

............................
@S101

A BIEGANIE PO 3 MASZYNACH W w 50 stopniach nie jest stresujące

wksslask
@............................

to do inspekcji zglosic

Julita

@Bolek, może znana Ci jest aktualna sytuacja występująca wewnątrz HSV? Może to ona właśnie wpływa na tempo pracy, wynagrodzenia i inne ważne aspekty zatrudnienia w tej firmie? Mógłbyś odnieść się w swoim wpisie do takiej możliwości?

Bolek

Powiem tak hsv jest dla ludzi ktorzy szukaja swojej wymarzonej pracy ale trzeba za cos jesc i oplacac rachunki. Coraz wiecej ludzi przychodzi na 2 tygodnie lub miesiac i odchodza bo jest mordercze tepo. Trzeba robic za 2 czasami za 3 a pensja w porównaniu z innymi firmami jest bardzo niska brak premii i zawsze chca zeby robic nadgodziny ale nikt nie chce pracowac po 12 godzin

Julita

@HS-wał, rozumiem, że firma HSV na rozmowie kwalifikacyjnej stworzyła Ci komfortową atmosferę. Możesz opisać pozostałe etapy procesu rekrutacyjnego w tej firmie? W oparciu o jakie warunki miałbyś współpracować z tym pracodawcą?

podacie te etapy?

..............................
@Julita

nie ma etapów rozmowa z kierem i u do roboty ale najpierw na pół legalu coś ala umowa zlecenie wycfanili się bo wielu rezygnuje już po chwili a i w umowie masz wałek że jak zrezygnujesz wcześniej to kara finansowa chyba 500 są gorsze fabryki choćby chasiss brakers obok

Natalia

Czy duza jest rotacja pracownikow? Ile srednio tam ludzie pracuja? Czy sa premie?

@Natalia

Rotacja pracownikow jest ogromna ciagle ktos ucieka ... Premia haha 100 zł brutto i to jeszcze pod warunkiem ze nie bd reklamacji nawet jezeli to nie ty narobilas jak to mowi wąsaty dyrektor 'jeden za wszystkich wszyscy za jednego '

@Natalia

Ile kto wytrzyma fizycznie i psychicznie i bd biegal od maszyny do maszyny na poczatku 1 pozniej 3 za 1900 zł...

Staszek

Szczerze mowiac to nie polecam tam pracy zapieprzarz jak glupi za kilka osob naraz chaos nikt nic tam nie wie co i jak ma byc

gggggggggggggggggggggg
@Staszek

Polacy sami se to robią godząc się pracować za 3 jeśli każdy by olał takie firmy nie było by tego firmy się wycfaniły po co ztrudniać 10 osób jak można 5 rozumiem że ludzie mają dzieci rachunki ale to oni napędzają tom spirale i tak długo tam nie porobią bo zdrowie nie pozwoli i przyjdzie następny ludzie opamiętajcie się powiedzcie kierownikowi niech sam se tak pracuje

staszek
@gggggggggggggggggggggg

bardzo dobra wypowiedz. Taka prawda polacy sami napedzaja spirale niewolnictwa. Jezeli ludzie nie powiedza dosyc robienia jak glupi za 3 to dalej beda tak (usunięte przez administratora) za nedzne 1900 na reke

HS-wał

Kobiety zaczeli zatrudniac od 1 wrzesnie po 10 latach tak to sami kolesie ale buniek stwierdzil ze jakjuz nawet ukraincy uciekli to wpadl na pomysł kobiet. Pracowalo od tego czasu 10 kobiet obecnie pracuje tylko 1 wszystkie uciekaja po 3 dniach tygodniu nawet kilka dotrwalo do 1 wyplaty ...

patriota
@HS-wał

Kto teraz pracuje w Logistyce ? dalej M.Nowak ?

@patriota

Tak. Nowak dalej siedzi tam do tego ma 2 giermkow Jacka K. I Witka G.

Teraz pracuje okolo 5 kobiet na produkcji

@Bobek

Napisz za tydzien stan ;-) a tak z ciekawosci u kogo jesteś na zmianie?

Brygada A u adama

@HS-wał

Nie dziwota ze uciekaja,ludzie bo wymagania z dnia na dzien wieksze a zarobki 1900 na reke

@Bobek

Ja u Jarka Weglarza pracowalem.

HS-wał

Niewiem kim jestes bobek ale masz slabe info.jakie wyksztaucenie na dział techniczny nawet alkocholikow brali bez podstawowki. A w logistyce czy jakości nie ma mozliwości awansu tamci co tam sa to zgnija razem z fundametami tej styropianowej stodoły. Na produkcji pentan styren rakotworcze gazy co z preekspansji i spod silosow wpadaja jak 'buniek' przed audytem albo po reklamacji na hale.

HS-wał

Zastanowcie sie dwa razy zanim tam pojdziecie.

Zainteresowana

Julita wybierasz się? Ja zaczynam niedługo.

Julita

@Bobek, napisałeś, że po otrzymaniu awansu, pracownik musi liczyć się z utrudnieniami na początku. Czy może mimo wszystko oczekiwać wsparcia merytorycznego ze strony współpracowników? Trudno jest awansować w HSV?

Julita

@Ragnar, czy ta 13 pensja była powieleniem pensji podstawowej czy była mniejsza?

Zostaw merytoryczną opinię o HSV - Wrocław

• Jak się pracuje w HSV?

Zobacz opinie na temat firmy HSV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HSV