Renault Polska

Gdynia

Opinie o Renault Polska

hans

tak @witek Renault Polska to bardzo dobra firma. Sami przeprowadzają nabory na pracowników. Sam chciałbym tam pracować ale nie znalazłem ofert pracy. Będę szukał ich ofert

to nie jest miejsce dla malkontentów i pesymistów. tu znajdziesz satysfakcję, wsparcie i co najważniejsze przyjaciół.

mick lik

Oczywiście , każdy to widzi z innej strony . Prawda jest taka że ... że nie ma prawdy to jest tylko wasze przekonanie. miesiąc na wdrożenie , ha ha człowieku ludzie po tygodniu już tu sprzedawali :) wszystko zalezy od Twoich chęci. fajnie mieć samochód , telefon , laptopzalany bak i śmigać po przepieknych drogach trójmiasta, ale sztuka to przy okazji cos sprzedać. To jest firma dla ludzi , którzy sa otwarci i pełni entuzjazmu i wary w swoje siła. pracowac tam to super sprawa.

xxd2dxx

opinie odnośnie pracy w Gdyni...rozmowa kwalifikacyjna jak na przesłuchaniu, kompletny brak profesjonalizmu. Co za debil nowemu pracownikowi daje miesiąc czasu na wdrożenie się do pracy. Dyrektorek (usunięte przez administratora). kompletny palantinjo..nigdy w życiu nie chciałbym mieć nic wspólnego z takim chorym człowiekiem. Nie polecam nikomu marnowania swojego cennego czasu na tą firmę i na zniżanie się do poziomu prowadzącego rekrutacje. Uważam, że wypowiedzi innych są bardzo trafne....

gogo

Ciągły stres czy jeszcze jutro będziesz pracował, niespodzianki w postaci śledzenia pracowników GPS em, wypytywanie klientów o to czy ich odwiedziłeś i o czym rozmawiałeś, nieustanna przepychanka z dyr. zarządzającym o to, czy to co robisz przyniesie firmie w perspektywie miesiąca jakieś dochody, regulamin karania handlowców za za małą wnikliwość w gromadzeniu danych o klientach, poszukiwanie sposobów na to byś nie zrealizował planu ( bo to kosztuje firmę w postaci prowizji dla handlowca), w każdej chwili na Twoje spotkanie z klientem może przybyć dyr. zarządzający by posłuchać o czym i jak rozmawiasz z klientem ( sic!) Reasumując : jeśli lubisz gnojenie przez szefa, ciągłą inwigilację, 2600 brurro + to co wywalczysz z prowizji, nieustanny stres o wynik swojego planu to JEST TO PRACA DLA CIEBIE. Nie dla mnie. (usunięte przez administratora)to firma szemranie zarządzana, nie stroniąca od wszelkich dozwolonych i zabronionych metod dla utrzymania się na stołkach.

pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo techniczne, obsługa after sales.

pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo techniczne, obsługa after sales.

Zostaw opinię o Renault Polska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renault Polska