Leser Polska sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Leser Polska sp. z o.o.

Agata

Firma Leser Polska ma swoje oddziały rozproszone po całej Polsce. Aktualnie poszukiwany jest Doradca Techniczno – Handlowy do pracy w Poznaniu. Czy ktoś z obecnych pracowników Leser Polska mógłby w kilku słowach wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia na to właśnie stanowisko i opisać swoje dotychczasowe doświadczenie z tym pracodawcą?

sef

Super, że zarobki dopisują @karola, ale wypłata terminowa?

Pracujesz w firmie Leser Polska sp. z o.o.? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Leser Polska sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leser Polska sp. z o.o.