Opinie o Simply Creative Agencja Reklamowa w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Simply Creative Agencja Reklamowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Simply Creative Agencja Reklamowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simply Creative Agencja Reklamowa w Kielce

Czy w Simply Creative Agencja Reklamowa poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Simply Creative Agencja Reklamowa na Opiekun Klienta? 18 listopada ogłoszenie na Pracuj.pl.

Łojojoj Nowy wpis

Może coś się zmieniło, ale podstawa + pod stołem reszta (a weź udowodnij, że ci potem wisi ktoś coś).

Były pracownik Nowy wpis

Widzę, że negatywne ale w pełni uzasadnione opinie o firmie są usuwane notorycznie. I drogi administratorze tu są zamieszczane opinie pracowników, którzy mieli wątpliwą przyjemność, współpracować z tą firmą. Opinie są po to aby dać do myślenia i innym potencjalnym kandydatom. Taka jest rola opinii GoWork. A usuwanie opinii negatywnych zniekształca rzeczywisty obraz firmy dla potencjalnych kandydatów. Właścicielka jest arogancka i nie panuje nad emocjami i to jest opinia. I jeśli właścicielce nie podoba się ta opinia to niech idzie do sądu, twierdząc że to pomówienia. Nie administratorowi to oceniać.

Czy Simply Creative Agencja Reklamowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jeśli jest z tego tytułu jakokolwiek korzyść dla firmy, to może gdzieś tam wyślą... ale generalnie NIE. Całe podejście paniuś jest śmieszne i ograniczone. NIE POLECAM!.

@były pracownik

Co do szkoleń, to sprawą naturalną jest, że pracodawca wysyła pracownika na szkolenia aby podnieść jego kompetencje i żeby firma coś z tego miała. Więc tak, wysyłamy naszych pracowników nie tylko na wartościowe szkolenia prowadzone przez najlepszych praktyków branży marketingowej ale i na studia podyplomowe. Tak, robimy to po to by nasz zespół miał jak najlepsze kompetencje i mógł realizować projekty na najwyższym poziomie dla naszych Klientów co oczywiście jest również korzyścią dla firmy na wielu płaszczyznach. Jeśli tylko pracownik ma takie chęci i ambicje to pomagamy naszym pracownikom w podnoszeniu ich kompetencji. Mało tego bardzo cieszymy się jak pracownik wychodzi z taką inicjatywą i zawsze staramy się go w tym wspierać. Oprócz wspierania naszych pracowników w indywidualnym rozwoju dbamy również o kompetencje zespołowe. Przed pandemią regularnie uczestniczyliśmy razem z zespołem w takich wydarzeniach branżowych jak Gdynia Design Days, I Love Marketing czy REMA Days, które łączymy również z integracją zespołu. Mamy nadzieję że niebawem będziemy mogli wrócić do tych dobrych praktyk bo osobiście nam ich bardzo brakuje.

Marlena
@były pracownik

A co w tym dziwnego, że jak pracodawca wysyła pracownika na szkolenie to chce coś z tego mieć?! to chyba normalne że jak pracodawca podnosi kompetencje pracowników to i firma na tym skorzysta...?

@Simply Creative

Myślę, że byłym i obecnym pracownikom też brakuje dobrych praktyk :) Na rynku istnieją też szkolenia dla pracodawców, jak motywować zespół, zarządzać pracą, treningi menadżerskie, terapie... itp. Może warto zainwestować w siebie:)

@były pracownik

Dziękujemy bardzo za radę! Niemniej jednak czytając takie komentarze niezmiennie zadziwia mnie fakt z jaką łatwością przychodzi dawanie "dobrych" rad i inwestowanie czyichś pieniędzy przy jednoczesnym braku odwagi cywilnej żeby podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem. Myślę również że nic nie stoi na przeszkodzie drogi @były pracowniku, abyś idąc za swoją radą zainwestował w siebie i sam został idealnym szefem;) tylko pamiętaj to wiąże się z wzięciem na siebie ogromnej odpowiedzialności, nie tylko za siebie ale przede wszystkim za ludzi których zatrudnisz, oprócz tego będziesz musiał zadbać o klientów bo bez tego nie będzie pieniędzy na pensje dla pracowników, a na pewno byś chciał aby były jak najwyższe. Rynek jest ciężki, ludzie bywają podli a do tego spadnie na Ciebie cała masa spraw formalnych związanych z prowadzeniem firmy. Braknie Ci wtedy również czasu na życie sprawami które Cię nie dotyczą. Wszystko w twoich rękach???? Powodzenia!!!

Aplikowałeś do firmy Simply Creative Agencja Reklamowa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Simply Creative

Jeśli chodzi o wynagrodzenia to są one rynkowe i adekwatne do wykonywanej pracy i zaangażowania. Oprócz wynagrodzeń podstawowych w naszej firmie funkcjonują również premie uzależnione od efektów pracy, jeśli ktoś się stara i te starania przekładają się na zadowolenie naszych klientów, to firma zawsze to dostrzega i nagradza. Temat płacenia (usunięte przez administratora) proszę skierować do odpowiednich organów, bo to łamanie prawa i każdy kto ma wiedzę o tym, że taki proceder zachodzi powinien go niezwłocznie zgłosić odpowiednim organom. Jak zapadnie wyrok w tej sprawie to wtedy proszę pisać o tym śmiało, póki takiego wyroku nie ma to jest to oszczerstwo i publiczne pomówienie, dlatego prosimy administratora serwisu o stosowną reakcję na takie komentarze.

Simply Creative

Dodatkowo prośba do administratora @admin, o usunięcie wpisu. Ten wpis to zwykły hejt który uderza w nasze dobre imię nie tylko jako pracodawcy ale przede wszystkim usługodawcy. Zawarte w nim stwierdzenia to subiektywe odczucia sfrustrowanej anonimowej osoby, co do której nawet nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy faktycznie kiedyś była naszym pracownikiem, a co więcej czas w jakim wpisy się pojawiły może wskazywać że pisząca je osoba mogła działać pod wpływem środków odurzających...

Simply Creative

Uspokajając potencjalnych pracowników i klientów, nasza firma ma się całkiem dobrze. Fakt, że ostatnio nieco nas mniej na loklanym rynku, ale to tylko dlatego że realizaujemy co raz więcej projektów z całej Polski. Pochłonięci pracą nieco zaniedbaliśmy nasze portfolio na stronie i w SM. Niestety powiedzenie „szewc bez butów chodzi” dopadło i nas, po prostu najpierw projekty dla naszych klientów a później chwalenie się???? ale obiecujemy się poprawić i już niebawem zaprosimy Was na naszą stronę do zapoznania się z aktualnym portfolio.

Hej Ktoś powie czy pracownik administracyjno-biurowy to teoretycznie stałe stanowisko pracy czy ktoś odszedł na macierzyńskie?

Robo
@Kandydat

Tam rotacja jest ogromna (usunięte przez administratora) Praca porażka , co chwila ktoś odchodzi.

Igor

A jakie są główne powody zwolnień ?

nick

musze sie zgodzic z niektorymi wpisami tutaj, w simply rzeczywiscie rotacja jest ogromna, podobnie w (usunięte przez administratora)kielce. co chwila ktos przygodzi/odchodzi, moze i jest tam jedna osoba ktora siedzi ponad kilka lat, a tlumaczenia przy zwolnieniach sa przesmieszne.

@nick

Czy opinia dotyczy Simply Creative? Biorąc pod uwagę porównanie ze (usunięte przez administratora) może jednak chodzi o firmę Simple... Nie wiemy jak wygląda sytuacja z rotacją i zwolnieniami w tej firmie odzieżowej, więc nie potwierdzamy i nie zaprzeczamy.

on
@Simply Creative

Pięknie pokazujecie jak dobrze znacie rynek :) (dla niewtajemniczonych: smyk sc - o którym mowa to drukarnia/agencja reklamowa w Kielcach) Brawo :) A i ironia, a raczej usiłowanie bycia ironicznym, Wam jako agencji raczej nie przystoi.

RL

Z ust mi to wyjęto :) Niestety większość ludzi, którzy opuścili szeregi SC ma wyjątkowo złe zdanie na temat (usunięte przez administratora), jak i niektórych osób(usunięte przez administratora)Oprócz dwóch dziewczyn - grafików, które napędzają tę firmę, cała reszta to ludzie, którzy obgadają cię za plecami z góry do dołu i bardziej interesuje ich twoje życie prywatne, niż ich obowiązki firmowe. (usunięte przez administratora) Zero samokrytyki, odwracanie kota ogonem, fochy i prywata, niedocenianie pracowników. A i pieniądze raczej przeciętne bez szans na podwyżki bez upominania.

ona

niestety moj wpis z @ona 20.06.2018 15:20 zostal usuniety. ostalo sie tylko jedno, pierwsze i niecale zdanie. tym samym , o ile nie bylo innych, to juz druga opinia usunieta przez p. karoline. BRAVO TY. bravo gowork.

@ona

Brawo ty, Brawo ONA - proponuję kliknąć w link - pokaż starsze odpowiedzi.

ad 1 2 3

tak sie zastanawiam ile moze kosztowac usuniecie/ukrycie niewygodnej dla karoliny kalety opinii. po raz kolejny juz gowork daje popis swoich mozliwosci.

@ad 1 2 3

Nie widzę aby jakaś kolejna opinia została usunięta - oprócz tej z 2012 roku, która była wpisem obraźliwym, nieprawdziwym - naruszającym dobre imię pracodawcy.

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Simply Agencja Kreatywna? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

ona

ja bym uwazala zatrudniajac sie w tej firmie. rotacja jest ogromna a powody zupelnie inne niz te opisane w jednej z odpowiedzi ponizej (10.05.2012 17:14).(usunięte przez administratora)

Karolina Kaleta
@ona

Droga Ona, dziękuję bardzo za Twoją opinię. Co do powyższego: Ad. 1. Rotacja - firma zatrudnia 10 osób. Z tego 2 osoby pracują od początku działalności firmy, 4 osoby pracują od ponad 5 lat. Pozostałe 3 osoby zostały zatrudnione wraz z rozwojem firmy, bądź w zastępstwie przyszłych mam przebywających na urlopach macierzyńskich. Na wszystkie nasze mamy czekają stanowiska pracy po powrocie z urlopów. Ad. 2. - Nieporozumienia - zdarzają się wszędzie tam, gdzie pracują ludzie. W tym akurat przypadku nie wykraczamy poza standardy. Ad. 3. - Nasza firma nigdy nie weszła na drogę sądową z żadnym z naszych pracowników, obecnych i byłych. Ad. 4. - Brak zapłaty - nigdy nie zdarzyło się aby ktoś nie został wynagrodzony adekwatnie do ustaleń i wykonanej przez niego pracy. Co więcej w najbliższy weekend świętujemy nasz wspólny sukces - 10cio lecie firmy i wybieramy się całym "skonfliktowanym" zespołem na dobrą zabawę. Jeśli ONA wie lepiej lub więcej to bardzo proszę o kontakt osobisty lub chociaż odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem a nie wypisywać anonimowo rzeczy, które nie są zgodne z prawdą. Pozdrawiam

mario

czy oferta na stanowisko ACCOUNT MANAGER jest nadal aktualna? dzięki za linka, fajnie że się wypowiadacie i pomagacie

Simply Creative

Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie simplycreative.pl

Ona

Jestem zaskoczona takimi opiniami. Pracuję tu już ponad dwa lata i praktycznie cały czas pracuje tu ta sama ekipa. Jeśli zatrudniany jest nowy pracownik, to rotacja musi być - jak komuś się nie chce pracować lub naściemnia na rozmowie, to niestety prędzej czy później to wyjdzie... A szefowa jest ok - przede wszystkim jest bardzo ludzka i wiele zrozumie.

Zostaw merytoryczną opinię o Simply Creative Agencja Reklamowa - Kielce

• Jak się pracuje w Simply Creative Agencja Reklamowa?

Zobacz opinie na temat firmy Simply Creative Agencja Reklamowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Simply Creative Agencja Reklamowa