Simply Agencja Kreatywna

Kielce

Opinie o Simply Agencja Kreatywna

mario

czy oferta na stanowisko ACCOUNT MANAGER jest nadal aktualna? dzięki za linka, fajnie że się wypowiadacie i pomagacie

Simply Creative

Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie simplycreative.pl

Ona

Jestem zaskoczona takimi opiniami. Pracuję tu już ponad dwa lata i praktycznie cały czas pracuje tu ta sama ekipa. Jeśli zatrudniany jest nowy pracownik, to rotacja musi być - jak komuś się nie chce pracować lub naściemnia na rozmowie, to niestety prędzej czy później to wyjdzie... A szefowa jest ok - przede wszystkim jest bardzo ludzka i wiele zrozumie.

Zostaw opinię o Simply Agencja Kreatywna - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simply Agencja Kreatywna