Opinie o MOTO-TRUCK sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MOTO-TRUCK sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOTO-TRUCK sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-TRUCK sp. z o.o. w Kielce

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy firma MOTO-TRUCK sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie MOTO-TRUCK sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Żadnych szkoleń, to jest najgorsze dno Kielc ta firma błagan i zarząd bez pojecia, tylko pracwonicy pchają to do przodu

Zofia Nowy wpis
@Pracownik

Nawet na samym początku brak szkoleń? To jak Ci pracownicy wiedzą jak mają pracować, jak taki bałagan w firmie...

KK Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Firma jeszcze 10 lat temu było ok. Teraz firma zeszła (usunięte przez administratora). Kadra kierownicza traktuje ludzi jak smieci, nikt nic nigdy nie wie. W sezonie przyjmują ludzi a po tylko szukają powodu żeby zwolnić. Nie polecam.

GB

Forma zmieniła się na minus, zarobki nie za specjalne, dział kompozytów porażka. Firma niezorganizowana kompletnie, nikt nic nie wie... Ehh ja podziękuję i nie radzę, szkoda czasu. Pozdrawiam i też radzę zrezygnować, szkoda waszego czasu.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do MOTO-TRUCK sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Asystentka?

logo firmy Księgowa/Księgowy KPIR
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Moto-Truck Sp. z o.o.?

Krystian
@Pytanie

Jeżeli chodzi o dział z kompozytami to masakra, omijać szerokim łukiem

Ireneusz

Jakie są godziny pracy? Ktoś coś wie?

Em.

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Ludzie w większości spoko, szefostwo zależy od humoru, ale też mało kto narzeka. Robota nie jest ciężka, trzeba robić swoje i się wraca sie do domu z uśmiechem. W sezonie, jak na kielce zarobki bardzo dobre. Firma na duży plus.

Aneta

Słyszałam, że firma ma dobre opinie jako pracodawca.Poszukiwani są może nowi pracownicy?Wiecie coś?

W biurze mamy dobrze tylko gdy wchodzi ktoś z szefostwa to trzeba trochę poudawać ze się pracuje bo lubią obserwować

Wiktor

Generalnie dobry pracodawca i z pewnością można polecić pracę!

Emilia
@Wiktor

Świetnie! Jednak przydałoby się nieco więcej szczegółów na temat pracy w Moto-Truck - chyba sam przyznasz mi co do tego rację. Z wielką chęcią dowiedziałabym się czegoś na temat zarobków, jakie tam oferują. Są już na dosyć dobrym poziomie?

Kordzik

Praca bardzo super chociaż niektórzy wyżej srają niż .... Niejaki elektryk (usunięte przez administratora) myśli że bez niego ta firma nie będzie istniała nie szanuje innych kolegów ja pracowałem tam jakies 2 lata zarobki dobre chociaż powinny być lepsze jak na tą pracę

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Moto Truck.

Jacek

Pracownicy z Moto-Truck chętnie poznamy wasza opinię o pracy w Moto-Truck w Kielcach.

dezerter

Pracowałem kiedyś dla Moto truck PAN Leszek Chmiel to bardzo dobry człowiek z Sercem nie bzikował u niego było krótko umiesz to pracuj żeczywisćie atmosfera była fajna rozmawiało się z nim jak z bratem pozdrawiam.

Leon
@dezerter

Chciałbym dowiedzieć jak naprawde tam jest ponieważ dostałem propozycję zatrudniania proszę o pomoc dziękuję

Krk
@Leon

proszę o jakies inne informacje o Moto Truck Kielce ul . Ściegiennego

talgo

dezerter, powiedz mi proszę jakie są warunki zatrudnienia.

nie polecam tej firmy, praca tylko kilka miesięcy w roku i zwalniają

kinefastopold

Najlepsza firma w województwie, a może i nawet w kraju. Wynagrodzenie, praca i atmosfera która tam panuje jest w obecnych czasach wręcz niewiarygodna. Polecam choć zatrudnienie tam graniczy z cudem.

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-TRUCK sp. z o.o. - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MOTO-TRUCK sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-TRUCK sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOTO-TRUCK sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MOTO-TRUCK sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOTO-TRUCK sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MOTO-TRUCK sp. z o.o.