Opinie o MOTO-TRUCK sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MOTO-TRUCK sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOTO-TRUCK sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-TRUCK sp. z o.o. w Kielce

W biurze mamy dobrze tylko gdy wchodzi ktoś z szefostwa to trzeba trochę poudawać ze się pracuje bo lubią obserwować

Wiktor

Generalnie dobry pracodawca i z pewnością można polecić pracę!

Emilia
@Wiktor

Świetnie! Jednak przydałoby się nieco więcej szczegółów na temat pracy w Moto-Truck - chyba sam przyznasz mi co do tego rację. Z wielką chęcią dowiedziałabym się czegoś na temat zarobków, jakie tam oferują. Są już na dosyć dobrym poziomie?

Kordzik

Praca bardzo super chociaż niektórzy wyżej srają niż .... Niejaki elektryk (usunięte przez administratora) myśli że bez niego ta firma nie będzie istniała nie szanuje innych kolegów ja pracowałem tam jakies 2 lata zarobki dobre chociaż powinny być lepsze jak na tą pracę

Jacek

Pracownicy z Moto-Truck chętnie poznamy wasza opinię o pracy w Moto-Truck w Kielcach.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
dezerter

Pracowałem kiedyś dla Moto truck PAN Leszek Chmiel to bardzo dobry człowiek z Sercem nie bzikował u niego było krótko umiesz to pracuj żeczywisćie atmosfera była fajna rozmawiało się z nim jak z bratem pozdrawiam.

Leon
@dezerter

Chciałbym dowiedzieć jak naprawde tam jest ponieważ dostałem propozycję zatrudniania proszę o pomoc dziękuję

Krk
@Leon

proszę o jakies inne informacje o Moto Truck Kielce ul . Ściegiennego

talgo

dezerter, powiedz mi proszę jakie są warunki zatrudnienia.

nie polecam tej firmy, praca tylko kilka miesięcy w roku i zwalniają

kinefastopold

Najlepsza firma w województwie, a może i nawet w kraju. Wynagrodzenie, praca i atmosfera która tam panuje jest w obecnych czasach wręcz niewiarygodna. Polecam choć zatrudnienie tam graniczy z cudem.

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-TRUCK sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w MOTO-TRUCK sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-TRUCK sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTO-TRUCK sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOTO-TRUCK sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MOTO-TRUCK sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOTO-TRUCK sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.

MOTO-TRUCK sp. z o.o.