Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Remo

Czy jest tu też miejsce dla osób bez doświadczenia?

@Remo

Np. na jakieś stanowisko produkcyjne?

Albo na magazyn?

@Remo

Mam UDT jeśli to coś pomoże

graola
@Remo

myślę, że coś się znajdzie, nic nie zaszkodzi złożyć CV i samemu zobaczyć

graola
@Remo

mnie przyjęli, a miałam bardzo małe doświadczenie, no ale jednak coś było u mnie

@graola

No spróbuję, a nuż widelec

@graola

Dzięki za rady

I jak, coś się udało?

@Remo

Dasz radę coś napisać jak będziesz po rekrutacji?

@Remo

CHętnie bym się dowiedział jak ona wyglądała

papcia

Ja mam tutaj stabilne zatrudnienie. Czuje się bezpiecznie, czuje się komfortowo. Nie musze martwić się o przysłowiowe jutro ponieważ pracy jest cały czas sporo.

@papcia

To jest najważniejsze

@papcia

A dają umowy o pracę?

juzka
@fine

dają, jak chcesz coś innego to też można, ale standardowo jest UoP

kabaczek
@juzka

I po jakim czasie można liczyć na uop?

kabaczek
@juzka

od razu czy np. po okresie próbnym?

denton
@kabaczek

u mnie był od razu

Stepan

Jest O.K. Kokosów może i nie ma, ale w firmie jest spokojnie, więc przynajmniej łba człowiek tak nie obciąża. Myślę, że warto.

@Stepan

Ale chyba jest więcej niż najniższa krajowa?

Łabędź
@Beata

Ja bym nikomu do portfela nie zaglądała, bo nie każdy chce mówić o swoich zarobkach

Mikasa
@Beata

stawki i tak zależą od stanowiska, więc co ci da to, że się dowiesz ile konkretnie ten gościu zarabia

Bloom

Jaki podkład najbardziej polecacie albo krem bb?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Julie

nigdzie nie jest łatwo, wszędzie ciężko ważne żeby kasa była na czas i ludzie z tobą pracujący są ok to wystarczy:)

@Julie

i tu tak jest?

Julie

Jest

@onima

Skoro o tym pisze, to pewnie to ma na myśli ;)

@Julie

no to już plus zawsze, że warunki podstawowe okej

a bo ja tam wiem

@fine

ludzie bywają dziwni to lepiej dopytać

kwiatek
@onima

nie ma co narzekać, praca jest i to się liczy

Maria

Najgorsze lata w mojej karierze. Nierówne traktowanie pracowników, nie ma benefitów, nawet HR nie ma :)

Barbara

Eveline to dobre miejsce nie tylko na początek kariery. To idealne miejsce także w sytuacji kiedy po prostu chcemy mieć stabilną pracę i nie martwić się o przysłowiowe jutro.

Heniu
@Barbara

Spoko tylko szukam większego niż Ty !!! Piszesz się ? Jeb ni może się całują ja razem chodzą

@Heniu

naprawdę nie wiem jakie to ma odniesienie do wpisu powyżej

Kos
@Heniu

Eee, w domu wszyscy zdrowi?

Urlop
@Heniu

Oj Heniu, Heniu... a mówiliśmy Ci, żebyś leków nie odstawiał...

@Barbara

To można liczyć na umowę o pracę od pierwszych dni pracy ?

Kocyk
@Beata

Najczęściej dają umowę o pracę

@Kocyk

o dobra, bo pytałam o to wcześniej, ale teraz już widzę odp

Aneta
@Kocyk

A na ile miesięcy jest pierwsza umowa o prace? 3?

Xyz124

Dzień dobry, Mam pytanie jakie opinie są na temat pracy w dziale utrzymania ruchu? Czym zajmuje się technik utrzymania ruchu? Różni się czymś od mechanika ? Pozdrawiam

Basia

Właśnie odkryłam wasze kosmetyki do włosów. Linia My Life My Hair super działa na moje włosy i skórę głowy. A do tego kosmetyki przepięknie pachną.

Rysia

Macie najlepsze produkty do paznokci :) Ta nowa wcierka zdziałała cuda z moimi paznokciami. Jestem mega wdzięczna!

luki

stabilna firma, nienajgorsze pieniądze, dobra atmosfera

@luki

w jakim dziale pracujesz?

na kontroli jakości

@luki

przyjmują tam może? czego wymagają od kandydatów?

@Leon

z tego co pamiętam to trzeba było mieć trochę doświadczenia, dokładności pracy i takich zdolności obsługi urządzeń

@luki

a jakieś wykształcenie konkretne pod to bylo wymagane?

najlepiej jakieś chemiczne, biologiczne

@Leon

to jednak pod tą branżę potrzebne takie

@luki

jasne rozumiem, w sumie nic dziwnego

Danka

Praca jest ok - przychodzisz, robisz swoje i to wszystko. nie trzeba się stresować.

MałaMi
@Danka

dokładnie tak

Agnieszka

To jest przyjazne środowisko pracy. Można tutaj się rozwijać i poznać super ludzi. jeśli ktoś myśli o aplikowaniu do Eveline to niech nie zwleka ;)

@Agnieszka

ja właśnie o tym myślałam

@Agnieszka

czy możesz powiedzieć coś więcej o warun

@Agnieszka

warunkach pracy* ucięło mi zdanie

nick
@Kinik

Konkretne to pewnie zależą od danego działu

nick
@Kinik

Ale tak ogólnie, to bardzo w porządku

@Agnieszka

W jaki sposób można się tutaj rozwijać? :)

@nick

zgadzam się, lubię tę pracę

@Beata

stanowisko samo w sobie jest dla mnie rozwojowe

@Beata

reszta zależy na pewno od tego co konkretnie wybierzesz

debby
@limon

Czyli są ewentualne szanse na jakiś awans?

debby
@limon

Czy raczej stawiają na osoby z zewnątrz na wyższych stanowiskach?

@debby

tak jak napisałem pewnie zależy od stanowiska to jak wygląda ścieżka rozwoju

@debby

nie wiem jak to wygląda dokładnie na każdym z nich

POLA

Serum Shot z niacynamidem to aktualnie mój ulubiony kosmetyk pielęgnacyjny. Daje niesamowite efekty! Zresztą cała seria jest spoko, bo moja mama używa tego z retinolem i bardzo sobie chwali.

Paulina

Wasz olejek do paznokci działa cuda! Miałam strasznie zniszczone paznokcie po nieumiejętnie zdjętej hybrydzie... Dzięki olejkowi Med+ paznokcie szybciej wróciły do formy :)

Pari

Nie doszukałem się, więc zapytam. Znajdzie się tu jakiś laborant? Proszę o opinię o tej pracy.

@Pari

nie kojarzę, żeby ktoś z labo się tu wypowiadał

@hex

Produkt za grosz? promocja na stronie ale nie mogę się doszukać w regulaminie na jakiej zasadzie ona działa

@Ewa

A co to ma do pracy laboranta?

dok
@Ewa

zawsze możesz się skontaktować z działem obsługi klienta

monia

Seria Variete jest najlepsza pod słońcem. Tusz i puder sypki są boskie. Natomiast nowe kredki żelowe, ta kobaltowa…. Cudowne!!!

Zadowolona i zakochana

Witam. Bardzo sobię cenię wasze kosmetyki. Są super. Oby tak dalej kochani. Pozdrawiam

Miło ;)

też pozdrawiamy

no, przynajmniej ja

Paulina

Od dawna chciałam pracować w branży kosmetycznej i udało mi się dostać do Eveline. Nie mogłam trafić lepiej. Tutaj zyskuję ogromną wiedzę i doświadczenie, a przy tym atmosfera w pracy jest serdeczna.

@Paulina

Dokładnie, atmosfera to dla mnie bardzo istotny czynnik i tu serio nie ma na co narzekać

@Paulina

Ludzie są ogromnym plusem tej firmy :)

Aneta
@lana

Fajnie, rzadko gdzie się zdarza zgrany zespół :D A czy firma organizuje wam jakieś integracje? :P

Aleksandra

Praca w firmie jest bardzo rozwijająca. Niektóre dni są wyzwaniem, jest tej pracy więcej szczególnie przed gorącymi okresami, ale nad wszystkim da się zapanować. No i człowiek dużo się tutaj uczy.

ola
@Aleksandra

kiedy wypadają te gorące okresy, kiedy jest sezon?

mila
@ola

chodzi o jakiś świąteczny okres?

ola
@mila

no nie wiem :) dlatego zadałam pytanie

mila
@ola

tak, tak to nie było tak dokładnie do ciebie, tylko domyślam się, że tak jest i chciałam dopytać

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 185 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.