Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Nie polecam natomiast wykonywania obszernych zadań kwalifikacyjnych. Wykonanie zadań zajmuje kilka dni - kandydat nie jest nawet powiadamiany o decyzji po 3!!! etapie rozmów i masie poświęconego czasu. Nie usłyszałam również słowa "dziękuję" za wzięcie udziału w rekrutacji. Brak odpowiedzi na maile. Jestem bardzo zawiedziona ogólnym brakiem profesjonalizmu w tej kwestii.

xxx

pracowałem tutaj rok i według mnie jest to dobre miejsce. Praca jeszcze uczciwa i pieniądze są godne.

Marcix

Rozświetlacz Brazilian Body Shimmer cudownie wygląda na opalonej skórze. Używam go teraz niemal codziennie. Skóra pięknie się mieni i opalenizna jest podkreślona :)

Beata

Można się tutaj rozwijać choc to pewnie zależy od stanowiska i działu. Ja akurat dobrze trafiłam: na fajnych, pomocny ludzi od których mogę się uczyć.

@1500

Co to za zadania kwalifikacyjne ? Na czym one polegają ?

kori Nowy wpis
@1500

no wiesz, teoretycznie to nikt nie ma obowiązku powiadamiać cię o tym, że cię nie przyjęli

kori Nowy wpis
@1500

jasne, fajnie jak firma odpowiada, ale też nie rozumiem zarzutu co do zadań rekrutacyjnych. po to one są żeby sprawdzić kandydata, przykro mi to mówić, ale skoro się nie odezwali to znaczy, że ci nie poszło dobrze, albo komuś poszło lepiej i nie ma co być zgorzkniałym i mieć pretensji do świata, tylko trzeba się poduczyć, przygotować lepiej na następny raz i próbować dalej

ikonka

Sprawdź 19 opinii klientów firmy Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa.

Sprawdź
Kandydat

dostawał ktoś dofinansowanie do okularów korekcyjnych? piszą o tym w ofertach, działa to w praktyce?

erni
@revi

ja kiedyś nie miałem z tym problemu, działało

Dawno to było?

@erni

Bo mam dość uciążliwą wadę i astygmatyzm, więc okulary by się fajnie przydały nowe

@erni

A jak jest dofinansowanie to tym bardziej

@erni

Pamiętasz może jaka ta dopłata była?

@revi

a to firma może sobie jakoś ustalić ile dopłaca?

Tryka Nowy wpis
@revi

Czy jest to jakoś regulowane prawnie jakieś minimum

Aneta Nowy wpis
@Tryka

Może płacą jakiś procent ceny? Weź najlepiej zapytaj kogoś z hr

Kandydat

Jaka tu jest struktura wiekowa? Są osoby świeżo po szkole/studiach, czy raczej celują w doświadczonych, starszych pracowników?

Lollli
@Tryka

raczej jest cały przekrój wiekowy, z tego co patrzę to jakoś nie widzę, żeby jakaś grupa wiekowa była w dużej większości

Lollli
@Tryka

no ale też wiadomo, że nie chodzę i nie pytam wszystkich o wiek, piszę tylko jak ja to orientacyjnie tutaj odczuwam

@Lollli

Zdziwiłoby mnie gdybyś prowadziła kajecik z wiekiem pracowników hah

@Lollli

Chciałam tylko właśnie orientacyjnie wiedzieć czy mam jakieś szanse i czy nie będę jako jedyny świeżak

Kx
@Tryka

A to to nie, nie masz się co martwić

@Kx

To dobrze, bo mam nadzieję, że będę się w takim razie czuć tu komfortowo

@Kx

Jeśli uda mi się tu dostać oczywiście

@Kx

Na razie był kontakt z mojej strony, myślicie, że mi odpowiedzą bez względu czy będą potrzebować kogoś takiego do pracy

JOANNA

dobra praca i ja nie mam na co narzekać !!! jest SPOKO!!!

gemna
@JOANNA

pod jakim względem jest spoko? co ci tu leży?

erni
@gemna

po prostu dobra firma

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Porządkowy - Konserwator? Podziel się swoimi wrażeniami!
...

Nie polecam, zwłaszcza dział exportu wschód, okropnie wspominam ten czas i ludzi,zwariowaną kierowniczkę, uśmiechniętą a za chwilę krzycząca byle z jakiego powodu.

Gigi
Kandydat

W jakich godzinach pracuje się w biurze? 8-16?

lulu
@Gigi

w większości pracujemy 9-17

Gigi
@lulu

To i tak jeszcze spoko godziny jak dla mnie

Iwona
@lulu

A zdarzają się u was w firmie nadgodziny? albo pracujące weekendy?

Adziki
Kandydat

Brak odzewu po rekrutacji, nieodbieranie telefonów i niepodpisywanie na maile - pomimo, że pracodawca sam zapewniał, ze się odezwie, nawet jeśli decyzja będzie negatywna. Po co obiecywać i potem udawać zapadnięcie pod ziemię? Nieprofesjonalnie

Aneta
@Adziki

A ta rekrutacja to dużo etapów miała?

denton
@Aneta

to pewnie od stanowiska zależy, nie wiadomo o jakie pytasz

Adziki
@Aneta

W moim przypadku dwa etapy, stanowisko w biurze

Marcix

sowa
Klient
@Marcix

Nada się do bardzo jasnej karnacji?

@sowa

ma adnotację, że jest do każdego rodzaju karnacji, więc czemu nie

@sowa

drogi nie jest, możesz spróbować tak czy siak

sowa
Klient
@Lena

Dzięki za informację! W takiej cenie na pewno wypróbuję

tarnd
@Marcix

a to nie jest czasem portal do pisania opinii o pracodawcach, a nie o produktach?

maniaka
@tarnd

właściwie tak, ale w sumie co ci to przeszkadza?

tarnd
@maniaka

a w sumie to nic, tylko się zaskoczyłem, bo przyszedłem poczytać opinie o pracodawcy, ale jak komuś się produkty podobają to w sumie fajnie, że dzieli się opinią :)

@tarnd

O pracodawcy opinii też sporo, więc dopóki forum nie skupia się tylko na pisaniu o produktach, to każdy znajdzie jakieś info dla siebie

pterodaktyl
@Muras

Można się dowiedzieć 2 w 1, co w przypadku pracy dla marki kosmetycznej jest spoko

pterodaktyl
@maniaka

Swoją drogą wiesz może czy są zniżki jakieś dla pracowników?

@pterodaktyl

podobno dostaje się nowe produkty do testowania, tak przynajmniej piszą na ich stronie

elela
@Muras

tak, mamy taką możliwość

@elela

To super, duża zachęta

Kandydat

Czy jest tu też miejsce dla osób bez doświadczenia?

@Remo

Np. na jakieś stanowisko produkcyjne?

Albo na magazyn?

@Remo

Mam UDT jeśli to coś pomoże

graola
@Remo

myślę, że coś się znajdzie, nic nie zaszkodzi złożyć CV i samemu zobaczyć

graola
@Remo

mnie przyjęli, a miałam bardzo małe doświadczenie, no ale jednak coś było u mnie

@graola

No spróbuję, a nuż widelec

@graola

Dzięki za rady

I jak, coś się udało?

@Remo

Dasz radę coś napisać jak będziesz po rekrutacji?

@Remo

CHętnie bym się dowiedział jak ona wyglądała

papcia

Ja mam tutaj stabilne zatrudnienie. Czuje się bezpiecznie, czuje się komfortowo. Nie musze martwić się o przysłowiowe jutro ponieważ pracy jest cały czas sporo.

@papcia

To jest najważniejsze

@papcia

A dają umowy o pracę?

juzka
@fine

dają, jak chcesz coś innego to też można, ale standardowo jest UoP

kabaczek
@juzka

I po jakim czasie można liczyć na uop?

kabaczek
@juzka

od razu czy np. po okresie próbnym?

denton
@kabaczek

u mnie był od razu

Stepan
Kandydat

Jest O.K. Kokosów może i nie ma, ale w firmie jest spokojnie, więc przynajmniej łba człowiek tak nie obciąża. Myślę, że warto.

@Stepan

Ale chyba jest więcej niż najniższa krajowa?

Łabędź
@Beata

Ja bym nikomu do portfela nie zaglądała, bo nie każdy chce mówić o swoich zarobkach

Mikasa
@Beata

stawki i tak zależą od stanowiska, więc co ci da to, że się dowiesz ile konkretnie ten gościu zarabia

Kandydat

są jakieś testy na rozmowach?

pewnie zależy od stanowiska

@luki

na jakieś bardziej wymagające zwykle w firmach są

nojka
@Lena

a ma ktoś jakieś pewne info. co do tego, że ktoś miał taki test?

Julie

nigdzie nie jest łatwo, wszędzie ciężko ważne żeby kasa była na czas i ludzie z tobą pracujący są ok to wystarczy:)

@Julie

i tu tak jest?

Julie

Jest

@onima

Skoro o tym pisze, to pewnie to ma na myśli ;)

@Julie

no to już plus zawsze, że warunki podstawowe okej

a bo ja tam wiem

@fine

ludzie bywają dziwni to lepiej dopytać

kwiatek
@onima

nie ma co narzekać, praca jest i to się liczy

Maria

Najgorsze lata w mojej karierze. Nierówne traktowanie pracowników, nie ma benefitów, nawet HR nie ma :)

Olka U

Pewnie wszystko zależy od zmiany czy kierownika ale ja trafiłam do fajnej ekipy + bezstresowa praca

Oo
@Olka U

Całkowicie bezstresowa? To tak sie da?

Pull
@Oo

a czemu miałoby się nie dać. jak ktoś się nie stresuje bzdetami to wiadomo ze się da

X_
@Olka U

Ciekawe co to za ekipa ...

Odpowiedź
@X_

Generalnie wszędzie jest fajnie. W biurze ekipa jest naprawdę spoko, może poza nielicznymi wyjątkami... Ale czego się w takiej korporacji spodziewać, zawsze się jakaś owca trafi... Praca pracą, ale czasami można i pożartować i pośmiać się. Na korytarzu mijając Prezesa można z nim piątkę przybić, zamienić parę słów o życiu itd. Pensje wysokie, zawsze na czas. Czegóż chcieć więcej ?!

@Odpowiedź

Haha, przybić piątkę z prezesem... prezes nawet reki nie podaje jak wzywa na dywanik, a robi to często ... Pracowałem w biurze 2 lata. Najgorsze 2 lata w mojej karierze.

Barbara

Eveline to dobre miejsce nie tylko na początek kariery. To idealne miejsce także w sytuacji kiedy po prostu chcemy mieć stabilną pracę i nie martwić się o przysłowiowe jutro.

Heniu
@Barbara

Spoko tylko szukam większego niż Ty !!! Piszesz się ? Jeb ni może się całują ja razem chodzą

@Heniu

naprawdę nie wiem jakie to ma odniesienie do wpisu powyżej

Kos
@Heniu

Eee, w domu wszyscy zdrowi?

Urlop
@Heniu

Oj Heniu, Heniu... a mówiliśmy Ci, żebyś leków nie odstawiał...

@Barbara

To można liczyć na umowę o pracę od pierwszych dni pracy ?

Kocyk
@Beata

Najczęściej dają umowę o pracę

@Kocyk

o dobra, bo pytałam o to wcześniej, ale teraz już widzę odp

Aneta
@Kocyk

A na ile miesięcy jest pierwsza umowa o prace? 3?

Xyz124
Kandydat

Dzień dobry, Mam pytanie jakie opinie są na temat pracy w dziale utrzymania ruchu? Czym zajmuje się technik utrzymania ruchu? Różni się czymś od mechanika ? Pozdrawiam

luki

stabilna firma, nienajgorsze pieniądze, dobra atmosfera

@luki

w jakim dziale pracujesz?

na kontroli jakości

@luki

przyjmują tam może? czego wymagają od kandydatów?

@Leon

z tego co pamiętam to trzeba było mieć trochę doświadczenia, dokładności pracy i takich zdolności obsługi urządzeń

@luki

a jakieś wykształcenie konkretne pod to bylo wymagane?

najlepiej jakieś chemiczne, biologiczne

@Leon

to jednak pod tą branżę potrzebne takie

@luki

jasne rozumiem, w sumie nic dziwnego

Danka

Praca jest ok - przychodzisz, robisz swoje i to wszystko. nie trzeba się stresować.

MałaMi
@Danka

dokładnie tak

Agnieszka

To jest przyjazne środowisko pracy. Można tutaj się rozwijać i poznać super ludzi. jeśli ktoś myśli o aplikowaniu do Eveline to niech nie zwleka ;)

@Agnieszka

ja właśnie o tym myślałam

@Agnieszka

czy możesz powiedzieć coś więcej o warun

@Agnieszka

warunkach pracy* ucięło mi zdanie

nick
@Kinik

Konkretne to pewnie zależą od danego działu

nick
@Kinik

Ale tak ogólnie, to bardzo w porządku

@Agnieszka

W jaki sposób można się tutaj rozwijać? :)

@nick

zgadzam się, lubię tę pracę

@Beata

stanowisko samo w sobie jest dla mnie rozwojowe

@Beata

reszta zależy na pewno od tego co konkretnie wybierzesz

debby
@limon

Czyli są ewentualne szanse na jakiś awans?

debby
@limon

Czy raczej stawiają na osoby z zewnątrz na wyższych stanowiskach?

@debby

tak jak napisałem pewnie zależy od stanowiska to jak wygląda ścieżka rozwoju

@debby

nie wiem jak to wygląda dokładnie na każdym z nich

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 98 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Eveline Cosmetics S.A., to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1059 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eveline Cosmetics S.A.