były
 Problem

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. To pierwsza prawda. Druga: Zdecydowana większość niezadowolonych pracowników, to tacy, którzy liczą na jak największy zysk przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Oczywiście zdarzają się pewne konflikty, pomiędzy pracodawcą a rzetelnym pracownikiem, ale jak to się mówi "gdzie drwa rąbią tam wióry lecą" oczywiście w kontekście ciężkiej, intensywnej pracy. I w tym przypadku Eveline nie jest wyjątkiem. Powyższe reguły mają zastosowanie w każdej większej firmie. To samo dotyczy systemu wynagrodzenia. Nie spotkałem jeszcze firmy, w której nie byłoby systemu premiowego, więc nie wiem skąd takie zaskoczenie. Mnie osobiście premia nie została nigdy odebrana, wręcz przeciwnie. Moze 2-3 razy w przeciągu kilku lat pracy to mało (nie licząc premii świątecznych, bonów i innych dodatków), ale to chyba zupełnie zmienia postać rzeczy. Zaraz pewnie padnie pytanie "skoro w Eveline było Ci tak dobrze, dlaczego odszedłeś". Oczywiście po kilku latach pracy w jednej firmie, nadchodzi czas na poszerzenie choryzontów i zgadzam się, że na Eveline świat się nie kończy, ale nie demonizujcie. Tak jak napisałem wcześniej. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. I fakt na zakończenie. Eveline to nie firma, do której można się "podczepić", żeby posiedzieć spokojnie w fotelu i zarobić parę groszy. Praca wymaga zaangażowania, chęci i samodyscypliny. Jeśli to wszystko jest - zostaniesz doceniona/y.

Artemis

Moja dobra rada: OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĘ FIRMĘ! Choćby nie wiadomo ile Wam płacili. Czasem lepiej zadbać o swoje zdrowie psychiczne niż pracować poniżej ludzkiej godności za względnie dobre pieniądze w kołchozie. - brak szacunku wobec każdego to standard (usunięte przez administratora) - wszechobecny chaos i brak ustrukturyzowanych procesów nie sprzyjają rozwojowi i kreatywności; - ogromna rotacja powoduje, że w organizacji nie ma doświadczonych osób, do których można się zwrócić o pomoc - co dodatkowo zwiększa chaos i poczucie niemocy; - podstawowa zasada: monopol na najlepsze pomysły ma Miłościwie Nam Panujący (tak, tak! Kult jednostki w XXI jest nadal!); - osoby zarządzające nie potrafią podjąć nawet najmniejszej decyzji, ale zamordyzm prowadzą idealnie: raporty raportów od zeszłorocznych raportów, z których nic nie wynika poza pracą po godzinach ponad siły; - wszelkie obiecanki związane z pozapłacowymi benefitami to wierutna bzdura - dodatkowe ubezpieczenie jest dodatkowo płatne, brak opieki medycznej, brak karty Multisport (nawet za dodatkową opłatą). Niestety, rozumowanie niektórych osób ugrzęzło w komunie i za nic w świecie nie dostosuje się do aktualnych warunków - bo po co?... Firmie przyda się nie tylko fundamentalna restrukturyzacja, ale także diametralna zmiana toku rozumowania. Bez tego nawet najpiękniejsze opakowania produktów niewiele pomogą.

Cc

Wspaniała firma. To wzruszające w niej pracować każdego dnia. Managerowie o wielkiej klasie, kulturze i wielu z nich to eksperci światowego formatu. Twórcy tej firmy to geniusze, zwłaszcza w zakresie zarządzania ludźmi i innowacyjnych pomysłów. Tworzą sami, niczego nie kopiują. To konkurencja ich kopiuje.

Malgorzata
 Rekomendacja

Praca raz jest lżejsza a czasem jest cięższa ale bez problemu można ze wszystkim sobie poradzić. Mamy wsparcie szefostwa i dbają o warunki w jakich pracujemy. Dodatkowo jest sporo benefitów dla pracowników.

ok Nowy wpis

Pracę tutaj wspominam naprawdę spoko. Praca jak to praca w magazynie, czasem trzeba było się natyrać ale ludzie na zmianie byli ok

klintka
Klient

czy gdzie w sklepach stacjonarnych są do kupienia zestawy ktore sa na stronie?

@klintka

nie mogłaś napisać od razu o jakie zestawy ci chodzi???

@klintka

tak to ktoś musi wchodzić szukać zastanawiać się o co ci chodzi a mi np nie chce się tego robić

@klintka

poza tym wystarczy to wygooglować. na bank coś się dowiesz a zajmie to kilka sekund

Rea Nowy wpis
@klintka

Gotowych zestawów chyba stacjonarnie nie dostaniesz, z tego co widziałam w najpopularniejszych drogeriach

Rea Nowy wpis
@klintka

A czemu nie chcesz kupić online, taniej na pewno

Jeremiasz Nowy wpis
@nika

Nikt Ci nie każe tego robić, a w ogóle nie szkoda Ci czasu na odpisywanie ?? Chce Ci się ? Klintka zadaje pytanie i dostaje odpowiedź "mi się może nie chcieć" haha. Wizytówka firmy.

JLo

Patrząc na aktualności to Evelina całkiem aktywnie się udziela

Brit
@JLo

Masz na myśli na stronie internetowej czy w social mediach

Iowa
@Brit

co za różnica? sprawdź sobie to i to to będzie odpowiedź jak na tacy podana. a zapewne chodziło ogólnie

Brit
@Iowa

Spokojnie spokojnie.. tylko się zapytałam z ciekawości co autor miał konkretnie na myśli.

Nick

niektóre wpisy to aż mnie przerażają. i wy mówicie o kulturze? jakiej kulturze? przecież wy sami nie znacie znaczenia tego słowa

Ezo
@Nick

Dobrze że ktoś to powiedział i zwraca na to uwagę bo no już bez przesady..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gregory

Praca za godne pieniądzie i w normalnych godzinach, a ludzie z którymi pracuje są bardzo fajni. udało mi się trafić na fajny zespół.

@Gregory

W normalnych godzinach, czyli jakich? Na ile zmian?

@Gregory

I czy nocki są, czy nie?

Woal
@Cola

a takich informacji nie ma w ogłoszeniach o pracę zazwyczaj? pytam bo nie wiem

Właśnie nie.

Kaskada
@Cola

Są nocki za brak trzymania rygoru kary pieniezne

Woal
@Cola

no to pewnie można się też na rozmowie dowiedziec albo gdzieś tu poszukać czy ktoś wcześniej o tym pisał

Lumos
@Woal

pisali na sto procent ja nie wiem jak jest aktualnie to się nie wcinam ale jestem pewien ze info gdzies było

@Woal

Szukałem. Bezskutecznie. Kilka osób pytało, ale odpowiedzi brak.

lula

Praca w magazynie to nie jest pewnie szczyt marzeń, ale prawda jest taka że w dobie wirusa to nie ma wybrzydzać. A tutaj stanowisko jest pewne i jak się dobrze pracuje to nie trzeba martwić się o pracę.

Apel

Jeśli znowu chcecie zacząć o kimś konkretnym mówić to lepiej sobie od razu darujcie

Kalia
@Apel

Zgadzam się w tym w 100%. To nie miejsce na załatwienie takich spraw bo niby portal anonimowy ale to nie wszystko ;)

ppp

stabilna praca za normalną stawkę, szefowie są ok

@ppp

A jest okres próbny?

Bio
@ejbisi

jakiś umowny okres próbny zawsze jest. ty sprawdzasz firmę czy ci odpowiada, firma sprawdza czy radzisz sobie w pracy. to norma na poczatku

@Bio

Okej myślałem że jest jakiś konkretny ustalony np 3 miesiące jak to zwykle bywa w firmach

@Bio

Ale wiadomo że na początku trzeba się zawsze dobrze pokazać z tej dobrej strony

Apel

Czasem to naprawdę ręcę opadają . nie róbmy z tego miejsca przedszkola

Piotr

Lala ;) No co już nie można komuś Tam :)

Beata

Ej ona fajna :) dajesz ;)

Obserwator Eveline Cosmetics
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat

Ktoś? Coś? na temat kadry zarządzającej w tej firmie. Normalni?

pytanie

są nocki?

Loona
@pytanie

ja słyszałam że na produkcji się pracuje na zmiany ale nie wiem czy na 2 czy na 3. wie ktoś?

@Loona

Też by mi się ta informacja przydała...ktoś coś?

kuba

Jak to w każdej pracy są lepsze dni i gorsze. Jednak z perspektywy czasu mogę ocenić że dużo się tutaj nauczyłem, zdobyłem doświadczenie i dzięki temu mogłem ruszyć dalej. Jedną z niewątpliwych zalet jest to że pracuje się 8h i nie ma potrzeby zostawania po godzinach, a praca nie jest trudna.

abc
@kuba

Póki jest przewaga tych lepszych, to jest dobrze ;)

Alia
@kuba

podepnę się. to że nie ma nadgodzin jest wspaniałe, w poprzedniej firmie byłam wręcz do nich zmuszana, nic innego nie robiłam tylko ciągle pracowałam, przykre to jest jak się nie ma czasu dla własnej rodziny, tutaj w końcu pracuje tyle ile powinnam robię co do mnie należy, wychodze i nic więcej mnie nie interesuje

@kuba

A jak ktoś chce robić nadgodziny to można?

Kandydat

Jak wygląda kwestia wakatów? Są/szykują się przyjęcia, czy znowu nic?

@Tedi

A Ty myślisz że jak planują jakieś rekrutacje to robią rundkę po zakładzie i ogłaszają wszem i wobec na jakie stanowiska będą szukać osób???? pojawiają się oferty to znaczy że są przyjęcia, nie ma ofert to nie ma przyjęć. czy tak trudno to zrozumieć

Tylko pytam...wyluzuj...

@Tedi

Ja jestem całkowicie wyluzowana, mówię tylko jakie są fakty bo najwyraźniej tego nie wiesz

@Leila

Atakujesz od razu...w poprzedniej pracy właśnie tak zdobyłam info o rekrutacjach, bo czasem pracownicy wiedzą więcej...ale rozumiem, że w tym przypadku nie

@Tedi

A może po prostu Ty to źle odbierasz. Ja nie mam takich informacji. może ktoś inny wie, w co wątpię. zadzwoń najlepiej

Obserwator
@Leila

Leila nie tak ostro. Nie spinaj tych swoich (jakże uroczych poniekąd) czterech liter, Tedi ma prawo nie wiedzieć i pytać. Co w innych firmach jest standardem, nie znaczy, że u nas też. Czytając Twoje wpisy można by było wywnioskować, że ty taka grubiańska jesteś...

Anka

Pracowało mi się tutaj super :) Fajni ludzie, bardzo sympatyczni i przyjaźni a praca łatwa, choć czasem trzeba było się "nalatać". Jednak nie żałuję spędzonego tutaj czasu. Pozdrawiam cały zespół Eveline!

Kandydat

jest ktoś w stanie opisać jak wygląda rekrutacja na produkcyjne stanowiska? czy można się spodziewać jakichś zadań, czegoś niestandardowego czy nieszablonowego? niby na podstawowe stanowiska maglować nie powinni, ale kto to wie...zamiast zakładać z góry wolę podpytać tutaj. wszystkie tego typu rozmowy zawsze się u mnie wiążą z dużym stresem, więc miło mi będzie jak napiszecie coś jak to u was przebiegało. w jakiej atmosferze? można sobie pozwolić na jakąś luźniejszą gadkę, czy wszystko oficjalnie i sztywno?

d
@panini

nic wykraczającego ponad standardy fikołków ci nie będą kazali robić zresztą idź, to się przekonasz

Kalka
@panini

zadania się raczej nie zdarzają chyba że na jakieś skomplikowane biurowe stanowiska ale o tym nie mam żadnej wiedzy bo tam nie pracuje

@Kalka

chodzi o produkcję, to zaznaczyłam na początku, jak to w biurze wygląda to mnie to akurat nie interesuje. dobra, czyli rozumiem, że rekrutacja "standardowa", no może coś tam mi to mówi. a jak kwestia atmosfery? bo o to też pytałam i chciałabym się dowiedzieć. jak pisałam, rozmowa to zawsze dużo stresu dla mnie, więc chciałabym się przygotować na to jak może to wyglądać i na co się nastawić pod tym kątem

perpan
@panini

standardowa to standardowa. pytania jak na każdej rozmowie, mogą też ci pokazać stanowisko . opisują obowiązki dogadujecie się co do warunków. tyle.

@perpan

hmm, ok. dzięki.

Paweł
@perpan

Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca zadaje jakieś pytania, gdzie potrzebna jest po prostu wiedza specjalistyczna, aby móc na nie poprawnie odpowiedzieć? Kwestia ta powinna być bardzo ważna dla wszystkich osób, które chcą tam aplikować, więc będzie mi miło, jak odpowiesz. Pomóż, proszę, bo coś czuję, że jesteś dużym źródłem wiedzy na temat pracy w firmie Eveline Cosmetics.

perpan
@Paweł

nie sądzę żebym był jedynym źródłem informacji tutaj bo pracowników tutaj pisze bardzo wielu i to nie jestem tylko ja. Jeśli chodzi natomiast o twoje pytanie no to to czy wiedza specjalistyczna będzie sprawdzana na rozmowie jest przede wszystkim zależne od stanowiska na jakie się aplikuje

@Paweł

Jeżeli taka wiedza jest wymagana na stanowisko, to na pewno zostanie ona w jakiś sposób zweryfikowana

Malum
@.

w to akurat to chyba nikt nie wątpi. tutaj chyba chodzi o jakieś szczegółowe pytania czy coś w tym stylu? podpowiedzi? rady? cokolwiek

SUPER

Miałam okazję tutaj pracować i było mi tutaj dobrze :) Pora było poszukać czegoś innego i dlatego "poszłam w świat", jednak zawsze będę miło wspominała pracę w Eveline.

Persefona
@SUPER

Wiadomo nikt nie musi tutaj zostawać i pracować na całe życie bo każdy ma jakieś tam swoje plany

Persefona
@SUPER

Ale miło że chcesz dobre słowo po sobie zostawić, bo to na pewno jakaś wskazówka dla innych . Ja na razie zostaje co będzie kiedyś to się okaże, ale jestem dobrej myśli

Uzurpator
@Persefona

Ja też zostaję. Bardzo mi się podoba i chociaż miałem inne propozycje, zdecydowałem, że moje miejsce jest w Eveline. Chciałem z tego miejsca podziękować wszystkim nowym koleżankom i kolegom za życzliwość i pomoc jaką mi okazali w pierwszych miesiącach pracy. Bez Was byłoby ciężko, a tak pokazaliśmy, że jeśli zespół jest zgrany, to można i góry przenosić.. Buziaki, pozdrawiam

Mariola

praca jest w normalnych godzinach za godną stawkę, nie trzeba żyć od pierwszego do pierwszego

Niks
@Mariola

zgadza się. finansowo da sie naprawde fajnie wyjść jak chce sie pracować

Jerry
@Niks

macie na myśli tutaj jakieś konkretne działy czy stanowiska czy to się tyczy całej firmy jako ogół

Jerry
@Niks

wiadomo że kasa nie jest najważniejsza, ale na pewno jest to jeden z ważniejszych aspektów

konik

Normalne warunki, praca jak praca. Po prostu robisz swoje i wychodzisz. Mi to odpowiada.

@konik

Praca pracy nierówna, więc nie do końca się zgodzę, ze "praca jak praca". Wiele miejsc przeszłam w swojej karierze i jak dla mnie eveline jest nie do porównania z poprzednimi. Ale tak, warunki są normalne. Dla niektórych to zabrzmi trywialnie, ale swoje widziałam i niestety przyszło mi pracować w warunkach, które od normy odbiegały, dlatego takie słowa to ode mnie komplement. Najważniejsze jest to, że nie boję się tutaj o jutro. Wiem, że dopóki będę wykonywać swoje obowiązki, to mogę być spokojna o swoją przyszłość w firmie. A nawet jeśli noga się raz powinie, to nie robi się z tego afera na sto fajerek i od razu dyscyplinarka, a niestety tak straciłam poprzednią pracę. A błąd był nieznaczny i nie wpłynął negatywnie na funkcjonowanie firmy... Praca jest zmianowa, to akurat jak wszędzie. Są udogodnienia - dojazd dla pracowników, stołówka, gdzie na spokojnie można coś zjeść, a nie chować się po jakiś szemranych kanciapach, jak to miało u mnie miejsce poprzednio... Normalna umowa o pracę. Jest stabilnie. Jest dobrze. Pewnie nie każdy ma taką samą opinię jak ja i to jest ok, bo mi też nie zawsze wszytsko pasuje, ale póki co się stąd nie ruszam.

No pawia puszcze za chwile
@prac

Jak wyżej

Boruta
@prac

Akurat dyscyplinarka jrst za ciezkie naruszenie obowiązków pracowniczych typu alkohol w pracy, samowolne opuszczenie stanowiska pracy, kradzież a nie jakiś tam mały bład w pracy.Takze musialas/musiales niezle nabroić w poprzedniej pracy

@Boruta

To z "od razu dyscyplinarka" to był skrót myślowy, do mojego przypadku odnosiło się zrobienie afery na sto fajerek z niczego. Ja zostałam co prawda zwolniona ze skutkiem niemal natychmiastowym, ale nie dyscyplinarnie, ale faktycznie tak to wygląda w tym co napisałam, nie przemyślałam doboru słów. W każdym razie wilczego biletu nie dostałam i nie jest to nigdzie zapisane w moich papierach, jakby było w przypadku prawdziwej dyscyplinarki. Co nie zmienia faktu, ze zwolnili mnie z tak błachego powodu, że sami byście zrobili wielkie oczy...ale chyba nie chcę o tym gadać. Nie ma co patrzeć wstecz.

@Boruta

W każdym razie dzięki za zwrócenie uwagi, przynajmniej mogłam się wytłumaczyć, bo pewnie więcej osób pomyślało tak jak Ty

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eveline Cosmetics S.A.
4.1/5 Na podstawie 702 ocen.
Eveline Cosmetics S.A.