counter
Fiola

Szkoda, że cały czas pusto w zakładce "Oferty pracy" :

Rena
@Fiola

może nadejdzie równie moment kiedy będzie pełno :D w jakie stanowisko celujesz?

Fiola Nowy wpis
@Rena

Jakieś podstawowe, produkcja np.

Rena Nowy wpis
@Fiola

a to jak widziałam jakies oferty na fizyczne stanowiska to raczej na magazyn, na produkcję ostatnio nie było chyba nic

Fiola Nowy wpis
@Rena

Jeżeli na magazynie kobieta da sobie radę, to też może być

aga Nowy wpis

wszystko spoko, praca bez nerwów, kierownicy wporządku

Marysia

To pewnie wszystko zależy od tego w jakim dziale człowiek pracuje, ale ja akurat mam dobre wspomnienia w pracy w Eveline. Przepracowałam tutaj 2 lata w jednym z działów i wiele się tutaj nauczyłam i poznałam fantastycznych ludzi.

Marcin
@Marysia

Pana Prezesa też poznałaś? Bo on, to dopiero jest “fantastyczny” człowiek. Bardzo za nim tęsknię...

Rexi
@Marcin

I po co te uszczypliwości?...Były pracowniku, może czas ruszyć się dalej, a nie rozpamiętywać starą firmę na jej profilu

Aria
@Rexi

ewidentnie gdzieś tam ścisk w tyle się kryje ;> nie widzę innego powodu dla którego miałby tutaj być i pisać

Rexi
@Aria

A to już nie ma co gdybać, ale jednak no nie ma chyba żadnej potrzeby, by wchodzić na byłą firmę i oczerniać pracowników..

Marcin
@Rexi

Jakie uszczypliwości ? Gdzie Szanowny Panie dostrzegasz tu uszczypliwości ? W tym, że napisałem, że Pan Prezes jest fantastyczny ? W tym, że za nim tęsknię ? Tęsknię bo to wspaniały człowiek o miłej aparycji i wesołym usposobieniu. Ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, która otacza go jak aura i udziela się wszystkim pracownikom jak tylko pojawi się w firmie. Jest to osobnik skądinąd znany z empatii, głębokiej wrażliwości i wyrozumiałości. Pracownicy mogą do niego przyjść w każdej sprawie, a on z przesympatycznym uśmiechem na twarzy, poklepie po ramieniu, udzieli dobrej rady i pomoże, niczym dobry wujek. Niesamowite jak na dzisiejsze czasy !!! Odszedłem bo czułem się niegodny pracy z tak wspaniałym człowiekiem. Jednak wszystkim pozostałym osobom nie mogącym się zdecydować czy aplikować czy nie, mówię tak - ŚMIAŁO PODEJMUJCIE PRACĘ W EVELINE. Jeśli po przyjściu do firmy, będziecie gdzieś mijali pracownice ze łzami w oczach, to ja wam powiadam - nie dajcie się zwieść !! To łzy szczęścia. Mała tylko uwaga - osoby porywcze, którym pod wpływem różnych bodźców, zdarza się przeklinać - nie czyńcie proszę tego przy Prezesie. Złamalibyście mu serduszko. Pozdrawiam i życzę powodzenia !

Lidia

trafiłam tutaj za poleceniem koleżanki która pracuje na magazynie i jestem zadowolona, fajna praca

Hanka
@Lidia

to fajnie że jest fajnie. Też rozważam przyjście tutaj , podobają mi się opinie i wygląda na to ze są prawdziwe i jest naprawdę nieźle

Wata
@Hanka

no to nie rozważaj tylko się zatrudniaj bo zapewne nie pożałujesz ale nie bede Ci niczego wmawiac po prostu przyjdz i sprawdź :D

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

kuba

Normalna praca, normalni ludzie, a pieniądze ok.

rajaz
@kuba

Dokładnie. nic dodać, nic ująć

Ana Ana
@kuba

Buhaha

Tak1Nie1
Kara
@Ana Ana

ja tutaj nic śmiesznego nie widzę, chyba że przypomniałaś sobie jakiś inny żart :)

Tak2Nie

coo

Krzysiek, uspokoj się, bo nie wiadomo o co ci właściwie chodzi

aaaa

Praca tutaj nie jest może jakaś bardzo rozwijająca czy coś takiego, ale jeśli ktoś ceni sobie stabilność, spokój i bezstresową atmosferę to będzie zadowolony. Bo tutaj właśnie tak jest. Nie trzeba się martwić o jutro.

gośka

wszystko pewnie zależy od działu w jakim się pracuje, ale ja tam jestem zadowolona i nie mogę powidzieć złego słowa. człowiek przychodzi bez stresu do pracy, nie trzeba siedzieć na nadgodzinach, obowiązki są znane i nie ma żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

Ula
@gośka

a Ty w takim razie na jakim dziale pracujesz? Jak już się tak dobrze mówi to moze warto powiedzieć o czym konkretnie :D

Legosi
@Ula

Z dobrego się trzeba tłumaczyć, a jak się powie źle, to już brane za pewnik? Nie mówię tu o Tobie, ale tak to w każdym razie zazwyczaj wygląda... Nie musi doprecyzowywać, napisała ile chciała i moim zdaniem to powinno wystarczyć

Ula
@Legosi

Nie dorabiaj rybie uszu. Nigdzie nie napisałam, że ma się z czegokolwiek tłumaczyć, zapytałam tylko o dział, bo jestem ciekawa, który konkretnie jest tak wychwalony, może akurat mnie zainteresuje, chyba mam prawo? Nie będzie chciała odpowiedzieć to tego nie zrobi.

Helps
@Ula

masz prawo ale autorki wypowiedzi i tak juz tu chyba nie ma wiec niczego konkretnego sie nie dowiesz od niej. przegladnij sobie forum, duzo razy pisali o roznych stanowiskach i dzialach wiec moze tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania

TakNie

uczciwe warunki pracy, pensja jest ok, zero problemów

Ninka
@pracownik

a długo już pracujesz? :D bo ostatnio ciężko faktycznie z jakimiś ofertami, nie za wiele ich mają

Laka
@Ninka

Bo nie ma rotacji najwyraźniej.

JARO

Może ktoś podrzucić jak wygląda struktura działu handlowego w firmie - rynek tradycyjny i sieci handlowe? Dziękuję.

JACEK
@JARO

Właśnie - może ktoś napisać jak wygląda dział handlowy - tradycja ( ilu pracuje RKS, PH ) i sieci ( ile pracujr RKS, PH )

masia
@JACEK

nie widziałam, żeby ktoś z tego działu się wypowiadał :(

ZAINTERESOWANY
@masia

nie wypowiada się nikt bo najwidoczniej nie ma czym się firma pochwalić :)

Nika
@ZAINTERESOWANY

struktura to jest rozumiem coś czym należy się chwalić na prawo i lewo? uśmiałam się :D

ilo
@ZAINTERESOWANY

ciekawy tok rozumowania i daleko idące wnioski, nie powiem

PH
@ilo

PH
@Nika

To śmiej się głośno - rozumowanie jest bardzo dobre bo pozwalniało się dużo ludzi od nich to czym się chwalić ? KAM szukają w opcji exspress bo nie ma kto pracować. Detal pewnie podobnie.

ilo
@PH

No nie do końca, bo wniosek wysnuła osoba, nie będąca w firmie od wewnątrz, a to, że dana grupa się nie wypowiada nie znaczy od razu, że nie ma się czym pochwalić. Co do samych faktów się nie wypowiadam.

Malgorzata
 Rekomendacja

Praca raz jest lżejsza a czasem jest cięższa ale bez problemu można ze wszystkim sobie poradzić. Mamy wsparcie szefostwa i dbają o warunki w jakich pracujemy. Dodatkowo jest sporo benefitów dla pracowników.

TakNie1
@Malgorzata

Hejka, opowiesz coś o tych benefitach? Co oferują?

Ama
@Juleen

No jeśli chodzi o kwestie pieniężne to np są premie uznaniowe oraz premie od obrotów, także bardzo na plus ;)

@Ama

A jakieś pozapłacowe też są?

odp
@Juleen

są paczki na święta, jako pracownik możesz też testować różne produkty, i jest ubezpieczenie grupowe

@odp

o fajnie, już traciłam nadzieję na jakąś odpowiedź, wielkie dzięki. Dobra opcja z tym testowaniem kosmetyków, dla fanek takich rozwiązań duży plus

adaś

Większość osób jest wporządku i klimacik podczas pracy jest fajny. Kierownicy to normalni ludzie i dzięki temu też się dobrze z nimi pracuje. Jak najbadziej polecam tutaj aplikować.

Agnieska

to jest praca w stabilnej firmie na dobrych warunkach, jestem bardzo zadowolona ze tutaj trafiłam :)

pytanko
@Agnieska

na jakim stanowisku aktualnie pracujesz jeśli można zapytać?

DADO

Może ktoś napisać jak wygląda struktura działu handlowego w firmie - rynek tradycyjny i sieci handlowe? Ilu jest RKS, PH, KAM. Warto aplikować?

Rama

Nadal szukają Młodszej Księgowej?

Viva
@Rama

a znalazłaś taką ofertę? to będziesz miała odpowiedź czarno na białym ;p

TakNie

Jakie działy ma firma Eveline, w których można podjąć pracę?

@Pytanie

Jak wejdziesz na stronę w zakładkę kariera to po lewej stronie masz każdy dział wymieniony i nawet opisany, więc chyba nie ma potrzeby żeby to tutaj przeklejać skoro spokojnie można tam zerknąć :)

@Pytanie

Tak swoją drogą skąd to pytanie? szukasz najodpowiedniejszego stanowiska w ciemno, czy coś konkretnego masz na myśli

sobi
@Ona

o patrz, nawet nei widzialam, warto się przyjrzeć

@sobi

polecam polecam, fajna przejrzysta strona, wszystko da się wyszukać ;)

Ciekawa

Witajcie, Czy oferta do działu księgowego jest aktualna? Jak oceniacie pracę w tej formie?

Lena
@Ciekawa

Jeśli nadal wisi na stronie to prawdopodobnie jest aktualna :D To jest na księgowość czy na jakąś asystentkę księgowości? Co do firmy no to chyba sama też opinie widzisz, raczej nie bez powodu wyglądają tak jak wyglądają i ja również się z nimi zgadzam, ale pójdziesz to sama się przekonasz ;)

Ciekawa
@Lena

Na stronie eveline nie ma,(usunięte przez administratora) stanowisko chyba asystenta

Lena
@Ciekawa

Tak, też chodziło mi o stronę pracuj.pl, nie stronę firmy, skrót myślowy ;)

Tak2Nie
Jinni
@Lena

Wow, nie wierzę, w końcu oferta pracy, może w końcu coś też ruszy na pozostałe stanowiska :D

@Jinni

Czyli nadal jest taki boom na pracę tutaj, że ludzie wyczekują ofert? Hah, fajnie, trochę mnie to nie dziwi :)

Jinni
@Lubczyk

Tak, nadal :)

Kamila
 Rekomendacja

Ja mogę polecić. Pracuję w jednym z działów już 3 lata. Jest możliwość rozwoju i awansu.

Abc
@Kamila

Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Jak zgłosiłaś swoją kandydaturę?

@Abc

Z rozmowami to ciężko ugryźć temat, bo w zależnosci od działu i stanowiska może to wyglądać zupełnie inaczej, ale na pewno nie odchodzą od jakiegoś ogólnie przyjętego "standardu"

Kaja
@Lubczyk

No dokładnie, bo też różne osoby będą na rozmowach w zależności od stanowiska a zatem trochę mogą się różnić pytania na tych rozmowach, ale nie ma ogólnie strachu ;pp

anonimus

jest stabilnie i jest poprostu dobrze

@anonimus

Dokładnie, nie mam nic do dodania Firma broni się sama, więc nei trzeba się jakoś specjalnie rozpisywać :)

gość
 Rekomendacja

kierownicy są ok, praca na magazynie nie jest ani ciężka ani stresująca

Top
@gość

A długo już pracujesz na tym magazynie? Sam też się zastanawiałem nad zatrudnieniem się w evelinie, ale na razie ciężko z ogłoszeniami.... w sumie nie tylko tutaj jest ciężko w tej kwestii

Culik
@Top

Ale tu to chyba w ogóle nie ma rotacji (niby dobrze, ale dla chętnych już mniej) więc tym ciężej się wstrzelić do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eveline Cosmetics S.A.
4/5 Na podstawie 431 ocen.