Opinie o Firma Handlowa Darned Dorota Majcher-Vu w Mroków

counter
1 16 117 5 1
Olga_G

Uwaga! Zbieram osoby, które zostały oszukane przez sklep internetowy VUBU - ja sama zrobiłam zwrto w sieprniu i nie dostałam zwrotu pieniędzy. Proszę o mail na adres olgag1990@gmail.com - zrobimy zbiorowe zgłoszenie na policję.

Tak8Nie
Ij

Kupował ktoś maseczki ochronne chyba ta firma też mnie (usunięte przez administratora) brak przesyłki

Olga_G

Tak8Nie
Paaaula
@Olga_G

Również czekam na zwrot już od czerwca 2019r. Nadal cisza, zero kontaktu, jakiejkolwiek informacji a o zwrocie już nie mówię...

Kasia27904@wp.pl

Mi wiszą 112 zł

Lidia

Mi wiszą 100 zł. Od listopada 2019 czekam na zwrot

magdalena
@Olga_G

Zrobiłam zamówienie 25 lutego, brak towaru oraz kontaktu ze sklepem. Źle zrobiłam że nie poczytałam najpierw opini na temat sklepu. Koszty za sukienkę to65 zł. ;(

Ewka
@Olga_G

Normalnie nie moge uwierzyc! Sluchajcie wreszcie po ciaglych upominaniach o zwrot nadplaty i telefonach ktore nie dzialaja. Po zgloszeniu sprawy do UOKiK dostalam odpowiedz z VuBu, ze dali zlecenie do zwrotu do ksiegowosci i srodki dostane do 30 dni.... Uwzgledniajac fakt ze czekam na zwrot od pazdziernika..... Ale jest jakas odpowiedz. Od dzisiaj licze im 30 dni i znajac sposob dzialania i tak pewnie poczekam duzo wiecej niz 30 dni....

Karolina
@Olga_G

Mi miała przyjść przedwczoraj paczka i nagle wieczorem sprawdzam historię coś mi się zaczęło nie zgadzać. Kurier miał być w godzinach 12:45-14:45 i patrzę tak na historię o godzinie 9:28 przesyłka anulowana. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie ja coś źle zrobiłam. Jednak okazało się, że nie. Zadzwoniłam następnego dnia do DPD i dowiedziałam się, że to sprzedający anulował przesyłkę i kazał odesłać ją z powrotem do siebie z niewiadomej przyczyny. Status na Vubu dalej jest wysłane, pomimo też iż tak nie jest. Nie ma wgl kontaktu z firmą. Wiem tylko, że osoba, która odebrała paczkę nazywa się Ziętara.

Edyta
@Olga_G

Ja czekam też na zwrot i nadal nic, a numer pod który dzwonię nie istnieje. (usunięte przez administratora)

mm
@Olga_G

zamówiłam maseczki zapłaciłam za nie 23,04 do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ich.Próby kontaktu z nimi nie powiodły się>kwota nie za duża bo ok.40zł ale sam fakt.

Karolina Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja
@Olga_G

Hej . Ja wysłałam we wrześniu sukienkę wysłałam ja spowtotem ponieważ była za duża. Nie przyjęli przesyłki tylko odesłali ją spowtotem :o

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Firma Handlowa Darned Dorota Majcher-Vu podczas okresu próbnego?

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Firma Handlowa Darned Dorota Majcher-Vu?

Zuza Nowy wpis
@Pytanie

A co szukają kogoś do pracy?????

kaswar12

(usunięte przez administratora) i tyle!!! od października 2019 czekam na zwrot pieniędzy bo okazało się że nie mają już zamówionego przeze mnie towaru, straciłam 90 zł

Magdalena
@kaswar12

Ja wysłałam im wezwanie przedsadowe o zwrot pieniędzy to nagle mi sukienkę wysłali. Zamówienie złożyłam w lutym , początek marca dałam wezwanie a na koniec maja sukienka przyszła. Jeszcze bezczelnie proszą o opinie .

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

tysia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Zamówiłam ponad miesiąc temu paczke, do tej pory jej nie mam. Płatność była z góry oczywiście. Zamawiałam przez stronę VUBU. Numer telefonu nie istnieje, a odpowiedzi na wielokrotne maile niestety nie ma. Co mam zrobić w tym przypadku?

Marti

Witam,17.04 złożyłam zamówienie za niedługo będzie miesiąc już pisałam maila oczywiście nikt nie odpisuje próbowałam dzwonić również bez skutku nie ma takich numerów,niewiem co robić...zamówienie miałam na mała w sumie kwotę ok.70zl więc nie jest tak duża jak inne Panie tu pozamawialy na spore sumy ale też bym chciała jednak cokolwiek odzyskać...na policję ciężko mi to samej zgłosić bo pewnie powiedzą że to mała szkodliwość czynu za mała kwota poradzcie coś?

Lvsi4
@Marti

Witam, Również złożyłam zamówienie w tym sklepie (30.04) na małą kwotę bo lekko ponad 60 zł, kontakt z firma jest żaden, wystosowałam już dwa maile i dziś kolejny, ale oczywiście zero odzewu. Numer telefonu podany na stronie nie istnieje. Jedyny E-mail otrzymany przeze mnie od Vubu.pl to ten wygenerowany automatycznie podczas składania zamówienia. Zapewniano tam ze przesyłka najpóźniej zostanie do mnie wyslana 1.05. Co więcej, przyszedł mi do spamu, wiec przez pierwszy tydzień nawet nie wiedziałam ze cokolwiek wysłali. Dziś napisałam maila z prośbą o zwrot pieniędzy, ponieważ to co firma obiecywała , nie pokrywa się w żaden sposób z obecnym stanem zamówienia. W „śledzeniu przesyłki” od dwóch tygodni rzekomo oczekują na dostawę. Tez nie wiem co robić.. kiedyś zamawiałam produkty z tej strony i bez problemu przychodziły takie jak na zdjęciach. (usunięte przez administratora) i tyle...

Kasia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.
 Problem

Złożyłam zamówienie w tym sklepie. Brak odpowiedzi, a numer nie istnieje.

Ij

Magda
@Ij

Ja zamawiałam 13 kwietnia i do wczoraj miały przyjsc maseczki.Numer podany nie istnieje a na email nieodpisuja

Hedar2015
@Ij

Hej, ja też zamówiłam maseczki 18.04 na allegro i cisza zero reakcji akcje nie istnieją, tak jakby konta nie było.. chyba dałam si oszukać!

Wicia
@Ij

Witam dostali panstwo maseczki ? Bo ja nadal czekam i niewiem co z tym zrobic zamawialam przez allegro i brak sygnalo do nich i wgl

@Wicia

Zgłoś to na allegro. Ja Zglosilam. Im bedzie więcej zgłoszeń tym moze szybciej dadzą nam nauczke

@Bb

Niech dadzą IM nauczkę

Ilona
@Ij

Zamówiłam maseczki zapłaciłam z góry ,(usunięte przez administratora).

@Hedar2015

A Zglosilaś na allegro? Ja Zglosilam. Allegro pomogło i nagle maseczki zostały wysłane i dotarły. Trzeba otworzyć dyskusję na allegro i pomagają.

@Wicia

Zgłoś na allegro. Ja to samo miałam ale Zglosilam. Allegro pomogło. Nagle się obudzili i maseczki wysłali. Dotarły już.

Xyz

Tak dostalam dzis a zamowienie bylo 17 kwietnia składane

Evka

Witam Kobietki mnie też oszukano na kwotę 210zł za x 2 zamówienia . Nie wiem co z tym zrobić... Policja nic nie pomoże

Monika
@Evka

Opisać ich na publicznym profilu. Ja już tak zrobiłam.

Magda Żet

Witam.Ja tez zostalam (usunięte przez administratora).Zaplacilam odrazu z konta za maseczki i już 2 tygodnie czekam.Oczywiscie numer podany nie istnieje i jeszcze dostalam od nich meila ze muszę zapłacić za te maski bo nie moga zrealizować zamowienia.Wyslalam im dowód przelewu i ciszaaaa.Masakra .Bezpośrednio z tej strony zamawiałam i co robić terazz.jak tam można (usunięte przez administratora) ludzi.

AdamJakub70

Tydzień temu zakupiłem na Waszej aukcji maseczki i do tej pory nic nie otrzymałem. Proszę o kontakt ponieważ Wasz telefon nie odpowiada.

@AdamJakub70

Miałam ten sam problem. Zamówiłam maseczki na allegro. Nie dostalam w umówionym terminie. Nagle aukcja się skończyła. Podany nr nie istnieje. Zglosilam to allegro. Otworzyłam dyskusję. Dzień ciszy. Allegro zawiesili sprzedającemu konto i co. Nagle wysłali nr nadania i następnego dnia przesyłka ruszyła. I przesylka dotarła. Ale gdyby nie allegro pewnie przesyłki bym nie dostała. Opinie niestety dostali negatywne. Maseczki same w sobie ok.

Aneta

Dokonałam zamówienia maseczek 16 kwietnia i cisza do tej pory. Nie odpisują na żadne maile telefon nie odpowiada !

Bb

Ja to samo. Kupiłam maseczki i nic. Aukcja nagle zakończona. Nr tel nie istnieje. Zglosilam to na allegro. Zobaczymy co z tego wyjdzie. (usunięte przez administratora)

Kasia

Mnie oszukali na ponad 150 zł :( zamównienie złożyłam na początku listopada..

Emi

Zamówiłam sukienkę w marcu i do tej pory cisza, piszę do nich wiadomości nie odpisują.

judzia26

Zamówienie złożone dnia 14.03 na 400zl Dzis próbuje się skontaktować z hurtownia Okazuje się że nie ma kontaktu Będę próbować dzwonić do banku tak jak Pani Tylko nie wiem czy nie za późno

Denia

Ja dziś wpłaciłam dwie stówy na zamówienie bo miało być odbiór a oni przelew to wysyłają. Za późno przeczytałam o nich opinie. Ale od razu zadzwoniłam do mojego banku i wycofuje y pieniądze. Dla Pań co nie dostały nic a wysłał pieniądze. Spróbujcie wycofać przelew, to prośba między bankami, wiele takich się udaje.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.

Czy pracodawca Firma Handlowa Darned Dorota Majcher-Vu organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kasia

Chetnie dolacze do zgloszenia sprawy na policje (moze jak zbiorowo zglosimy to szybciej zaczna cos robic) Chyba jutro wybiore sie na policje i indywidualnie tez to zlosze, bo nie ma juz sily czekac na zwrot za towar, ktory odeslalam im w maju 2019r.

Monika
@Kasia

Aż sie boje odsyłać ubrania. Mialam to zrobić dzisiaj ale wlasnie przrczytalam te wiadomosci i nie wiem czy wysyalc czy zostawić i sprzedać.

Paula...

Uwaga na tą firmę....!! -Zwróciłam zamówione produkty w czerwcu 2019. W lipcu otrzymałam wiadomość że uznano mój zwrot i pieniądze będą zwrócone w ciągu 30 dni. Dzisiaj jest juz styczeń 2020 a ja nie otrzymałam żadnej wpłaty. .oszukano mnie na około 210 zł. Odsyłają mi jedynie meile że dział księgowości ma opóźnienia i jeśli pieniądze nie trafią do mnie w ciągu 30 dni to proszą o meila....ja wysłałam juz z 4????...

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Darned Dorota Majcher-Vu - Mroków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Firma Handlowa Darned Dorota Majcher-Vu
1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Józefa Górskiego 9