Opinie o Eveline Cosmetics S.A.

zainteresowana

Witam chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w eksporcie? Jakie są warunki , zarobki itd.

eksport
@zainteresowana 19.11.2017 20:51

Poczytaj posty niżej, tam jest dużo informacji nt. pracy w tym dziale.

Seniorita

Witam. Powiedzcie proszę trochę o kontroli jakości. Co kolwiek. Jak wygląda tam praca, czy dużo stresu, jak jest się tam traktowanym przez ludzi i Panią Dyrektor z kontroli , jakie zarobki w kontroli i w jak dużych pomieszczeniach się tam pracuje. Czy duża jest rotacja w kontroli i czy często są nadgodziny w soboty

była
@Seniorita 01.11.2017 09:30

spora rotacja na wyrobie gotowym bo dużo pracy i na 3 zmiany. Kierowniczka średnia. Jeden pokój na kilka osób. Jacy ludzie- nie wiem. Zarobki ok.2500 na ręke.

Seniorita

Powiedzcie mi proszę wszystko o kontroli jakości co i jak tam jest

Paulina

@Konrados w swoim wpisie wspominasz o dużej rotacji. Co masz przez to na myśli? Jak dużo osób odeszło z Eveline Cosmetics S.A. w ostatnim czasie? Czy ta rotacja dotyczy całej firmy, czy też niektórych działów szczególnie?

@Paulina 24.10.2017 15:16

Jeżeli pracujesz w tej firmie to doskonale wiesz ile osób przychodzi i po chwili odchodzi. Oczekujesz ode mnie czego?statystyk, że Ci napisze, że z takiego działu odeszły w X czasie 3 osoby-Kasia, Zosia i Krysia?Mówię, o "całej firmie" osób biurowych.Nie mam takich statystyk, mówię na podstawie swojego przepracowanego tam okresu i obserwacji, że co chwilę ktoś rezygnuje, ktoś o tym myśli, ktoś popracował 2 tygodnie i już szuka czegoś nowego.

plok

A jak się pracuje jako PH? jakie zarobki,samochód itp. dużo tutaj piszecie ale ogólnie żadnych konkretów. Nic nie można się dowiedzieć.

yyy
@plok 28.09.2017 17:37

Jak jest w laboratoruum mikrobiologicznym? JAka atmosfera, czy dużo pracy? Czy sa nadgodziny ?

była pracownica
@yyy 05.10.2017 10:41

Nadgodzin generalnie nie ma, jedna sobota w miesiącu pracująca, za którą przysługuje dzień do odbioru. Praca na zmiany, 6-14, 14-22. Z ilością pracy jest różnie, ale ogólnie ok. Jeśli zmienił się tam ostatnio kierownik (podobno tak) to atmosfera też o wiele lepsza i generalnie polecam.

Kon

Odradzam pracę w tej firmie. Sposób zarządzania, przypomina ten z początku lat 90-tych. Za wszystkie sznurki i o wszystkim decyduje Prezes (ustala nawet „ręcznie” ceny wyrobów), który lansuje się na wielkiego biznesmana. Niestety słoma z butów wystaje. Prezes ma problem z komunikowaniem się ze swoimi pracownikami-krzyczy, wyzywa, obraża słownie zarówno kobiety jak i mężczyzn. Pracownicy są przyzwyczajeni do takiej formy „rozmowy” z nim. Niestety ryba psuje się od głowy. W dziale handlowym „zarządzają” dwie panie- jedna awansowana ze specjalistki! na dyrektora działu i druga zdegradowana ze stanowiska dyrektora działu na p.o. Dodam, że mimo degradacji dalej pracuje w dziale. Panie często podważają wzajemnie swoje decyzje. „Drapią się” między sobą, udowadniając przy tym, która z nich jest ważniejsza. Wszystko jest robione pod otoczką wielkiej przyjaźni. Dyr. Działu ma problem z organizacją pracy w dziale, w którym panuje chaos. Pani ta robi sobie dobry PR, pokazując wszystkim jak bardzo jest zarobiona. Codzienne siedzenie po godzinach, nie świadczy o ilości pracy, ale jej złej organizacji. Rozumiem, że słoiki muszą udowadniać wszystkim, że są bardziej pracowici itp., ale są jakieś granice. Wymuszanie na innych pracownikach pracy po godzinach, bo w myśl zasady pani „dErektor”, jeżeli wychodzisz o czasie tzn. ze masz za mało pracy, a nie że ją potrafisz sobie dobrze zorganizować. To pokazuje, że nie każdy kto był dobry w klepaniu faktur, będzie dobrze zarządzał zespołem. Dział funkcjonuje wyłącznie dzięki „starym” pracownikom. Rotacja pracowników w dziale bardzo duża. W biurze panuje ciasnota i brak przestrzeni. Płace dobre, ale jeżeli nie masz alimentów, kredytów, 8-ga dzieci itp. to może się zastanów czy warto to wszystko znosić. I nie wierzcie w opinie, że w każdej firmie jest coś co nam przeszkadza-tak jest, ale to co się dzieje tej firmie, nie jest normalne i nie wszędzie ludzie pracują w taki sposób. Firma z potencjałem, niestety niewykorzystanym.

crotilla
@Kon 13.09.2017 19:04

Zgadzam się z tą opinią - pracowałam w firmie 2 lata na stanowisku w biurze, które jest blisko Prezesa i miałam z nim codzienny kontakt. Atmosfera w biurze jest fajna, jeśli się wie z kim się trzymać. Inni kopią pod sobą dołki, zwalając winę na współpracownika, żeby tylko nie dostać z*jebki od prezesa. Ludzie pracujący po kilkanaście lat siedzą w tej formie głównie dlatego, że w innej, normalnej pracy raczej nie znaleźliby zatrudnienia, lub nie daliby sobie rady na stanowisku, jakie zajmują w Eveline. Rotacja jest ogromna, wiele ludzi ląduje w psychiatryku. Wiem, że nic nie zmieniło się na lepsze, a wręcz przeciwnie - ciągle mam kontakt z ludźmi, którzy tam pracują. Coraz mniej jest chętnych do pracy - dlatego regularnie odzywają się do pracowników, którzy kiedyś tam pracowali i kusi się ich lepszą kasą, żeby wrócili. Ludzie żyją w ciągłym strachu i nerwach - zabierane im są premie, wręczane nagany, przesłuchiwane są przez prezesa w obecności innych osób i gnębione na forum. Trzeba mieć nerwy ze stali i brak szacunku do siebie, żeby tam zostać. Ponadto pomieszczenia bez okien, duszno, ciasno, bałagan i pies prezesa kradnący buty spod biurek.... Cyrk na kółkach :)

Konrados

Odradzam pracę w tej firmie. Sposób zarządzania, przypomina ten z początku lat 90-tych. Za wszystkie sznurki i o wszystkim decyduje Prezes (ustala nawet „ręcznie” ceny wyrobów), który lansuje się na wielkiego biznesmana. Niestety słoma z butów wystaje. Prezes ma problem z komunikowaniem się ze swoimi pracownikami-krzyczy, wyzywa, obraża słownie zarówno kobiety jak i mężczyzn. Pracownicy są przyzwyczajeni do takiej formy „rozmowy” z nim. Niestety ryba psuje się od głowy. W dziale handlowym „zarządzają” dwie panie- jedna awansowana ze specjalistki! na dyrektora działu i druga zdegradowana ze stanowiska dyrektora działu na p.o. Dodam, że mimo degradacji dalej pracuje w dziale. Panie często podważają wzajemnie swoje decyzje. „Drapią się” między sobą, udowadniając przy tym, która z nich jest ważniejsza. Wszystko jest robione pod otoczką wielkiej przyjaźni. Dyr. Działu ma problem z organizacją pracy w dziale, w którym panuje chaos. Pani ta robi sobie dobry PR, pokazując wszystkim jak bardzo jest zarobiona. Codzienne siedzenie po godzinach, nie świadczy o ilości pracy, ale jej złej organizacji. Rozumiem, że słoiki muszą udowadniać wszystkim, że są bardziej pracowici itp., ale są jakieś granice. Wymuszanie na innych pracownikach pracy po godzinach, bo w myśl zasady pani „dErektor”, jeżeli wychodzisz o czasie tzn. ze masz za mało pracy, a nie że ją potrafisz sobie dobrze zorganizować. To pokazuje, że nie każdy kto był dobry w klepaniu faktur, będzie dobrze zarządzał zespołem. Dział funkcjonuje wyłącznie dzięki „starym” pracownikom. Rotacja pracowników w dziale bardzo duża. W biurze panuje ciasnota i brak przestrzeni. Płace dobre, ale jeżeli nie masz alimentów, kredytów, 8-ga dzieci itp. to może się zastanów czy warto to wszystko znosić. I nie wierzcie w opinie, że w każdej firmie jest coś co nam przeszkadza-tak jest, ale to co się dzieje tej firmie, nie jest normalne i nie wszędzie ludzie pracują w taki sposób.Firma z potencjałem, niestety niewykorzystanym.

Leszek

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z dojazdem do Lesznowoli ? Słyszałem , że jest autobus firmowy , ale nie mam informacji jak dojechać i przez jakie miejscowości przejeżdża. Z góry Dzięki za odpowiedź.

Kool

Właśnie, moglibyście zaznaczać, o jakich stanowiskach piszecie, bo to wszystko zależy. W biurze - to prawda, że bywa chaotycznie, czasem są nerwy albo brak przepływu informacji, ale chyba w każdej firmie czasem tak się zdarza... Zarobki są naprawdę niezłe, a premie wypłacane regularnie. Nie ma multisportów ani opieki medycznej, ale są zawsze bony na święta i paczki. Można się sporo nauczyć, jeśli tylko sam chcesz się uczyć... Fakt, że trzeba mieć odporność i być nastawionym głównie na to, aby robić swoje najlepiej, jak się potrafi i bez sentymentów, bo czasem decyzje zmieniają się z minuty na minutę i połowa Twojej pracy ląduje w koszu, bo ktoś nagle zmienił zdanie. Wszystko zależy od nastawienia, bo są ludzie, którzy tu pracują po kilkanaście lat - przywykli do panującego trybu, lubią to, co robią i zarabiają tak, jak chcą. Tylko, że oni nie wchodzą na fora, żeby napisać o tym, że jest ok... A ci, którzy nie potrafią się odnalezc albo mają pecha lub nie chce im się zacisnąć zębów odchodzą szybko i wylewają tu frustracje. W każdej pracy są lepsze i gorsze aspekty. A tu naprawdę nie jest najgorzej.

*Z*
@Kool 07.06.2017 18:50

a czego się nauczyłeś/łaś ?

@Kool 07.06.2017 18:50

Tu nie ma znaczenia stanowisko na jakim się wykonuje pracę. Jeśli firma ma standardy to każdego pracownika traktuje jednakowo.Samemu to się można nauczyć tabliczki mnożenia na pamięć!a żeby się nauczyć nie "czegoś" a przyswoić konkretną wiedzę, trzeba mieć od kogo!W tej firmie na palcach jeden ręki można policzyć osoby, które się znają na swojej pracy. Poza tym one nie chcą się dzielić za bardzo swoją wiedzą. Nie dziwię się im przy takiej rotacji pracowników. Tak właśnie się tam traktuje twoją pracę, że po ustaleniach może ona wylądować w koszu, bo raptem "dErektor" zmienia wizję.Coś bardzo dużo osób nie potrafi się odnaleźć, chyba to troche dziwne, i to nie jest kwestia żadnego bzdurnego pecha!, bo pecha można mieć jak ci czarny kot drogę przebiegnie (o ile ktoś w to w ogole wierzy)a nie w pracy!A jak ktoś lubi być pomiatany i zaciska zęby bo dostanie paczkę albo bon od łaskawego pracodawcy, który drze r... jak nienormalny, to może tak pracować i klikanaście lat! Szkoda gadać.

Paulina

@jhtk czy naprawdę nie zauważyłeś żadnych pozytywów pracy w Eveline Cosmetics S.A.? Co w takim razie według Ciebie w firmie wymaga zmiany? W jakim dziale jesteś zatrudniony? Pamiętaj, że ogólne warunki pracy różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

Szalony

Odradzam pracę w tej firmie, na dzień dobry już została oszukana. Ludzie przychodzą i szybko odchodzą, ja wytrzymałam 3 miesiąca, inni nawet po miesiącu składają wypowiedzenie. Osoby zarządzające w dziale handlowym- w ogóle nic nie wiedzą o zarządzaniu. Tragedia i tyle. Atmosfera kiepska, codziennie coś się dzieje nie pozytywnego, jeden drugiemu nóż w plecy wsadzi, nawet nie zapyta jak masz na imię. Odradzam, odradzam, i jeszcze raz odradzam.

Paulina

@Tu un, a jakie plusy można znaleźć w pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

jhtk
@Paulina 27.03.2017 11:44
@Tu un, a jakie plusy można znaleźć w pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

hehehe, plusów nie ma,

Paulina

@xxxxxxxx możesz powiedzieć coś więcej? Skąd taka ocena?

Tu un
@Paulina 17.03.2017 10:34
@xxxxxxxx możesz powiedzieć coś więcej? Skąd taka ocena?

Ocena wzięta przez ludzi którzy byli w tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmie, ludzie tam pracują też na czarno, dno, zgłosić trzeba do wyższych władz

Paulina

@Gosc, jeżeli już nie pracujesz, to może od tego czasu się coś zmieniło w Eveline Cosmetics S.A.? :)

Gość
@Paulina 02.03.2017 10:14

Ta, zmieniło się , co rusz ludzie się zwalniają, bo szanują się sami i nie pozwalają na takie poniżenie, kolega mi mówił, pracuje tam bo musi płacić na dziecko, a na nich wszystkich ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Gosc

Atmosfera pod psem, zero kultury, opryskliwe, niegrzeczne, same kiedyś były jak my świeże a teraz wielkie liderki ważne jak kwit na węgiel, jeden motłoch wiejski odpowiadają z wielką łaską jak o coś poprosisz, jestem szczęśliwa że już w tym pierd olniku nie pracuje, Odradzam wszystkim ubiegającym , dno

Lala

Witam, jakie są zarobki na stanowisku biurowym, ktoś coś?

Bolo

a dlaczego wywalili Gośkę Bielecką - wie ktoś?

kurka
@Bolo 14.02.2017 14:53
a dlaczego wywalili Gośkę Bielecką - wie ktoś?

nie wywalili sama odeszła, bo już nie mogła dłużej wytrzymać

jola

Tyle, że nikt nie mówi głośno ile ma @kara a czasem pensje naprawdę są adekwatne tyle, że pracownicy teraz są na tyle roszczeniowi, że każda wypłata to chyba dla nich za mało

eee
@jola 19.10.2016 08:34

a jak jest w laboratorium mikrobiologicznym? zarobki i atmosfera?

ppp

Czytać o firmie a pracować w niej to dwie różne sprawy. A wierzyć pisanemu ? No cóż. ... trzeba być oslem hehe

xxxxxx

to jak jest? widzę czytam, czy jestem zadowolony? brednie jakieś

panienka z okienka

proszę o poradę, czy mam aplikować na stanowisko asystentki zarządu? 2 gwiazdki nie napawają optymizmem:)

Gosc
@xxxxxxxx 03.03.2017 14:57
Uciekaj jak najdalej się da!!!!!!!

Pracowałaś tam???

xxxxxx
@Gosc 05.03.2017 11:32
Pracowałaś tam???

nie wypowiadam się na tematy, o których nie mam pojęcia. A w tej materii mogę opowiedzieć to i owo po kilku latach pracy:(

*******

wszystkie negatywne opinię z portalu zostały w czarodziejski sposób usunięte. Został tylko bełkot:)

weronika

Wszystkim szanującym się osobom odradzam aplikowanie do firmy. Poziom kultury osobistej u managerów (jeżeli można to tak nazwać) jest na poziomie najniższym, jaki widziałam. Pracownicy zwalniają się, nie wytrzymując atmosfery panującej w firmie. Z daleka od Lesznowoli!!!

anonimowy

w 100% prawda!!!!!!!!!!!!! Jak chcesz dowiedzieć się jak nie powinna działać firma, zatrudnij się w Eveline!!!!

anonimowy

jakości tam nie ma..... sporo produktów sprowadzanych z Chin a etykietowanych , że wyprodukowane przez Eveline

jażynka

a gdzie widziałaś tę "świetną atmosferę"? bo jakoś nie mogę od paru lat jej zobaczyć.....

Aneta

Witam serdecznie, bardzo mi zalezyna kontakcie do firmy eveline badz do osoby ktora przyjmuje pracownikow. Moglbym poprosic kogos o kontakt? Adres email aneta-bogumil@wp.pl Pozdrawiam

Aneta

aga

Praca na produkcji okropna. Szef niemily i nie szanuje pracownikow, nawet im ubliza

xxx
@aga 04.07.2016 20:15

A kamis duza firma a za autobus firma placi nie ludzie. Pracowałeś w eveline? Bo ja tak i wiem jak tam jest

xxx

Odradzam ta firmę. Na produkcji jest ciężko. Ciągle ganiaja żeby wyrabiac normy. Jesli ich nie ma ucinaja premię. Mozesz zrobić ok 2tys albo bez norm ok1tys i z tego opłacić trzeba autobus, żenada. Firma znana ale warunki do d.....

*****

to nie jest komunikator GG, tu ludzie postawiają swoje opinię dot. pracodawcy, aby inni mogli dowiedzieć się na jakie warunki pracy się decydują . A ogólna ocena ** nie świadczy o tym, że jest to wymarzony pracodawca.

*****

byłem, widziałem, wyszedłem:( a jak chcesz spróbować nic nie stoi na przeszkodzie.

***

Potwierdzam w 100%

smieszek

Bez komentarza

ania

potrzebuje informacji o dystrybucji w tej firmie. Może ktoś ma jakieś materiały. Potrzebne mi to do pracy licencjackiej.. Mój email: ankaj123@op.pl

kgm

a Jak jest na produkcji ?

piVo

jade na rozmowe do działu IT, może ktoś coś napisać na czym tam polega ta praca? Czy atmosfera jest ok itd? Jakie zarobki? jaki socjalu można się spodziewać?

aaaaa

Czy to prawda ze atmosfera na produkcji jest kiepska ??

mcq

Czyli nie warto ?? a Liderki jakie są ? Też nieuprzejme ??

mcq

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jaka atmosfera pracy panuje na produkcji w Lesznowoli? Pytam gdyż myślalam ostatnio nad podjęciem pracy wlasnie tam? Jeśli macie jakies opinie podzielcie się :)))

michel;

To prawda atmosfera zależy od tego do kogo się trafi. Ogólnie idzie wytrzymać ;)

Globetrotter007

Asystentka sama się zwolniła do innej pracy.

aggula
@Globetrotter007 14.01.2016 14:14
Asystentka sama się zwolniła do innej pracy.

O a skąd wiesz? chciałam sama aplikować na asystentke ale trochę mnie to forum przestraszyło ... :)

ehh

Widziałem ze szukają asystentki coś dawno nie było tego ogłoszenia juz;) Ciekawe co się stało z obecną pewnie została zjedzona :D

Paula
@ehh 14.12.2015 21:55
Widziałem ze szukają asystentki coś dawno nie było tego ogłoszenia juz;) Ciekawe co się stało z obecną pewnie została zjedzona...

Asystentki jakiego działu dotyczy ta informacja? Wszystkie zostają zjadane ? Moznacza prosić o więcej informacji? Zastanawiam się nad zgłoszeniem.

cruellz

Nie byłabym taka pewna zwłaszcza ze flot owiec czasem pełni rolę kierowcy...

aaa

Coś mi się wierzyć nie chce zwłaszcza ze opiekun floty juz dość dawna jest i się sprawdza.

MaximusPawel

Mialem przyjemnosc pracować w tej firmie tam są. Dwie stawki jedna jest na akord a druga stawka jest godzinowa tam wszyscy co mieli na godzine 9zl to byli w raju gorzej z tymi co mieli na akord . Tam obowiązywala norma a bylo jej 1200 lakierów i odżywek do paznokci było tak że czasami nie było normy i wiecie co mieli . Nie obowiązywało tych którzy mieli na godzine bo im to latało oczy był akord czy nie mieli stawkę stalą

pracownica

Ja pracuję w tej firmie od czterech lat i raz jeden się zdarzyło, że premia nie została wypłacona!

Marta

jak wygląda atmosfera w tej firmie, jacy są ludzie, czy naprawdę pracownicy gnębią nowych ? Od poniedziałku mam zacząć pracę i nie wiem jak mam sie przygotować . Proszę o pomoc osoby które pracują bądż pracowały tam .

martyna
@Marta 04.12.2014 12:13

A napiszcie jak wyglada proces rekrutacji i rozmowa w Eveline cosmetics? Proszę również o info jak wygląda ta współpraca i czy warto szukać tam zajęcia i dochodu? Czy głównym celem jest maksymalizacja zysku czy dostarczenia najwyższej jakości usług? Na jaką umowę pracują nowe osoby i czy jest możliwość awansu?

ania

w soboty pracuje produkcja,a nie biuro- pierwszo słysze

nat.i

Ja pracowałam i nie mogę narzekać, sporo się tam nauczyłam. W każdej firmie znajdzie się ktoś, kto będzie miał zły humor. Jeśli chcesz zobaczyć jak funkcjonuje duża firma kosmetyczna myślę, że warto spróbować.

aniulka

portal dla przegranych ludzi, którym się wszystko jak zwykle należy. Ubolewam nad waszym losem. Kiedy mi się jakaś praca bądź pracodawca nie podoba to ją zmieniam i na każdej zmianie wychodzę do przodu. Co więcej, kiedy chce odejść zatrzymują mnie jak tylko mogą. Ale żeby tak było trzeba cos sobą reprezentować. A żeby cos sobą reprezentować trzeba mieć coś w głowie. Pobiadolcie sobie , pobiadolcie, to wszystko co potraficie robić - tylko narzekać. Pozdrawiam wszystkich i życze w końcu zadowolenia z pracy.

justysia
@aniulka 19.09.2014 09:56

Na pewno masz rację, większość lubi narzekać i może dlatego rodzi się opinia o pracodawcy taka jaką przedstawiają inni. Jeśli ktoś chce pracować i się stara to nie wierzę, że będzie mu tam źle. Nikt nie zatrudnia ludzi po to aby im dokuczać i ich tępić i wiadomo , że jeśli ktoś sobie tylko przyjdzie aby się poobijać to obrywa za to. Odchodzi bo się zorientowali co to za pracownik i wówczas zaczyna się nadawanie jak to bardzo jest tam źle, itp. Socjalizm mamy za sobą i jak się leży to się nie należy - nie ta epoka kochani.

Zostaw opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A.