Opinie o CN sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CN sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie CN sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CN sp. z o.o. w Łódź

Mruk Nowy wpis

byłem na rozmowie, warunki normalne , jak na stała niesezonową pracę ok, na sezonówce idzie zarobić więcej na miesiąc ale tylko przez kilka miesięcy w roku , może stawka nie powalająca ale noclegi i dojazdy to koszt pracodawcy , przynajmniej nie odliczają na koniec miesiąca jak to bywa w innych firmach , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ....

Były pracownik Nowy wpis
@Mruk

Po rozmowie już wszystko wiesz? Jedź i zobacz. Chyba że po raz kolejny wpis robi Pani z biura

2024 Nowy wpis
@Mruk

Co Ty za głupoty piszesz.zdabadz kontakt do byłych pracowników i zapytaj się czy nie odliczają!!!pewnie że odliczają.jak odchodzisz z tej patologii!to ciężko doliczyć się należnych pieniędzy!jak ktoś ma problem z alkoholem to raczej się nie doliczyć to tak w nawiasie.Firma nie godna polecenia

2024 Nowy wpis
@2024

Nawet za paliwo nie chcą oddawać jak dojeżdżasz na lotnisko!!!a nie przepraszam Francuzikowi oddają.....ale innym nie

Zombi

Firma jak firma, ludzie jak ludzie, wszyscy wiemy jaki zachowują się pracownicy na wyjeździe, nie mnie oceniać, dla mnie podstawa to kasa a kasa była zawsze na czas , nie musiałem się prosić, pracowałem klika miesięcy ,"starzy " pracownicy są faworyzowani , to fakt, ale niektórzy pracują więcej niż 20 lat ...o czymś to świadczy.... zrezygnowałem bo rodzina...gdyby nie to chyba bym został na dłużej. Pobyty średnio 30-35 dni i 10 dni w domu.Widziałem gorsze firmy , ci co piszą chyba nie pracowali naprawdę w trudnych warunkach, pozdrawiam starych i nowych pracowników , jak się nie pojedzie to się nie zobaczy na własne oczy

2024
@Zombi

I znów to samo ogłoszenie.oferuja .2100euro za miesiąc.tylko nie piszą że za 300 h pracy! Napiszcie prawdę w ogłoszeniu!!!

kandydat
@2024

byłem na rozmowie, nikt nikogo nie zmusza do pracy , jadą ci co chcą , nie podoba się to nie pracuj szukaj dalej

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w CN sp. z o.o.?

2024

W ogłoszeniu o pracę jest napisane że umowa z pracodawcą Francuskim..jedna wielka ściema!coś się podpisuje ale na pewno nie umowę o pracę..jesteś tylko na polskiej umowie na pół etatu...firma dla alkoholików lub ludzi z komornikiem idealna.Nie polecam

Minuminu

Pracowałem w tej firmie niemalże rok więc mogę z czystym sumieniem się wypowiedzieć: - brak szacunku dla pracowników, polak jest tam nikim, jeśli coś się popsuje lub zginie odrazu jest wina Polaka - ich flota pojazdów to jeżdżące ruiny, nawet jedno się niedawno spaliło - praca jako monter konstrukcji stalowych lecz tak naprawdę to jest się (usunięte przez administratora)od wszystkiego i czasami to marzyłem żeby gdzieś wyjechać na montaż. - Alkoholizm, większość osób nadużywa tam alkoholu poza dwoma Panami, a jeden to pije już na lotnisku chyba że szczęścia że go nie wyrzucili i wraca do Francji. - Ogólny chaos i brak oragnizacji że strony pracodawcy (mając 8-śmio osobową kadrę Polaków nie wiedzieli kto jest we Francji a kto w Polsce) - Zabieranie premi bez logicznego powodu (dzieci założyciela firmy aktualnie ją prowadzą ale za bardzo nie używają mózgu do myślenia i np. dla nich 80km a 180km to ten sam dystans) - brak odpowiedniego wyposażenia do montowania i produkcji wiat - na hali produkcyjnej szczury się ganiają, a stada gołębi z góry pięknie ozdabiają podłogę i nie tylko, dach dziurawy, brak światła w toalecie a raz nawet na weekend wodę nam "szef" zakręcił. - wymagają od człowieka by za 6,5 euro był monterem, spawaczem, stolarzem i mechanikiem samochodowym - do tego dochodzą liczne dziwne SMS z treściami typu "Proszę nikomu nie otwierać drzwi nawet policji" "Proszę nie używać pralki podczas godzin pracy" "Zakaz używania farelk i innych źródeł ciepła w mieszkaniu" w którym było cholernie zimno. można by pisać w nieskończoność, ja już się uwolniłem od tej (usunięte przez administratora) i nie mam zamiaru tam wracać, a jako ciekawostkę powiem że miałem problem z odzyskiem ostatniej wypłaty, ogólnie nie polecam. Pracować 300h za 6,5 euro za godzinę to porażka. Kamer (usunięte przez administratora) więcej niż w jakimś TV show i to z nagrywaniem dźwięku żeby to szefostwa czasem nie obrażać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CN sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Monter

Nie ma to jak dodać ogłoszenie o pracy,a później nie odczytywać wiadomości z aplikacjami i nie odbierać numerów telefonów podanych w ogłoszeniu.W sumie,po przeczytaniu tu opinii może i lepiej.Kolejna firma (usunięte przez administratora)

Czym w CN sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

2021

Dodatki???obowiązków chyba.Tam trzeba zapieprzać piątek Świątek beż dnia wolnego

Wiktoria
@2021

Na co wskazuje Twój nick? Że od 2021 pracujesz tu? Bo widzę oznaczenie pracownik i się zastanawiam. I naprawdę ani odrobiny luzu nie ma? Bo widzę, że niby brak urlopów, aż wierzyć mi się nie chce.

2022

Nie ma żadnych dodatkowych proponują 2000-2100 euro na rękę tylko ze nie piszą że to jest kwota za 300h pracy nie za 168!za 300h pracy to teraz w Polsce można tyle zarobić ...

Magdalena

Podajecie bardzo rozbieżne informacje. Macie umowę o pracę i gwarantowane pieniądze? Rozumiem, że stawka godzinowa? Ile godzin w miesiącu średnio się pracuje i jak rozliczane są nadgodziny? Dojazd i zakwaterowanie zagwarantowane?

Czy urlop w CN sp. z o.o. jest płatny 100%?

Xxx

W ogóle urlopów nie ma firma nie godna polecenia.zeby zarobić 8 tys.trzeba przepracować 300 h!!!!czyli 2 miesiące w miesiącu....i to praca za granicą Francja

Pablo

Urlopy są płatne w firmie,

Pablo
@Xxx

Pracuję w tej firmie , urlopy są jak najbardziej płatne,głupoty pan piszesz, stawki są wyższe niż 8 tys , zakwaterowanie i dojazd na miejsce mnie nie interesuje , pieniądze zawsze na czas co jest bardzo ważne , ja jestem póki co zadowolony z pracy

Janek

Praca ok, płaca również, można zarobić ale trzeba sie narobić..ale gdzie nie trzeba?

Zbigniew

W sumie wszystko jest ok ale zastanawiam się czy aktualnie kogoś potrzebujecie?Jaką umowę proponuje firma?

Roman1987

Praca fajna, ludzie jak wszędzie , jedni lepsi jedni gorsi, ogólnie ok, płacą w terminie to podstawa, nie trzeba ponaglać, można zarobić niezłe pieniądze

jurek1979

praca fajna, atmosfera różnie, hajs na czas a to ważne , najlepiej podpytać tych co długo pracują, jest parę osób , generalnie nie narzekałem , pewnie dalej bym pracował gdyby nie wcześniej wspomniana atmosfera , mogłaby być lepsza

stefan

praca spoko i kasa też ok

Zibi1962

Praca jak każda inna, raz lepiej, raz gorzej, w sumie najważniejsze ,że płacą na czas i nie trzeba się prosić jak to bywało u wcześniejszych pracodawców w moim przypadku, ogólnie spoko

Gutek

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

jasiek

Stała praca, zarobki na czas, praca lekka nie jest ale wynagrodzenie ok

Rafał

@Marek najlepiej będzie napisać do nich bezpośrednio wypełniając formularz na stronie http://cn-spzoo.com/contact/ @zonk widzę że znasz firmę od środka, mógłbyś napisać coś więcej? Jaka jest atmosfera, podejście do pracownika? Można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie informacje wiele dają ludziom odwiedzającym ten wątek.

zonk

Praca nie jest lekka, zarobki przyzwoite, płacą na czas bez poślizgów, z tego co wiem to szukają pracowników

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

pablo

Ja pracowałem kilka lat, ogólnie jestem zadowolony, w każdym bądź razie nie narzekałem, odszedłem z powodów rodzinnych inaczej pewnie nadal bym pracował, pracują tam ludzie ze stażem po kilkanaście lat wiec gdyby było tak źle to pewnie długo by nie wytrzymali, najlepiej samemu się przekonać i zdecydować a nie sugerować się opinią osób, które nie przepracowały ani jednego dnia lub pracowały bardzo krótko

@pablo

Dobrze powiedziane

Zostaw merytoryczną opinię o CN sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CN sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CN sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

CN sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 58 ocen.
  • żytnia 19
    05-506 Łódź