Jeton - Outsourcing Informatyczny

Opinie o Jeton - Outsourcing Informatyczny

Nick

Najlepsi!!! :)

Zadowolony

Polecam. Zgrany zespół, dobra atmosfera. Odpadają Ci którzy się dalej nie uczą, niestety wiedza to podstawa w tej dziedzinie.

Zalando

Dobra ekipa, jesteśmy zadowoleni.

worker

Polecam!!!

Piotr

Z wielkim niedowierzaniem czytam te informacje i mam wrażenie że pisze to jakaś konkurencja podpisując się takim samym nickiem lub po prostu pracownik który nie został zatrudniony. Pracuję w firmie od 4 lat i od tamtego czasu firma zatrudnia ludzi a nie ich zwalnia. Umowa zachowania poufności jest czymś normalnym jeśli dbamy o bezpieczeństwo informacji. Tak więc wystarczy przeczytać umowę. Co do terminów to także nie są one niczym podparte tym bardziej że firma posiada cały system monitorowania incydentów itd. Ewidentnie ktoś chce popsuć dobre imię firmy.

Piotr
@Tomasz G. 07.11.2016, 09:03
"Pracuję w firmie od 4 lat" - a masz jakąś umowę czy jak zwykle na czarno ?

Umowa o pracę.

@Piotr 08.11.2016, 01:19
Umowa o pracę.

Nie wierzymy ci Piotrze Perko !

A

Tragedia. Ciągle szukają kogoś do pracy (powód prosty nikt tam nie chce pracować). Do pracy zdaniem "szefa" musisz się stawiać terminowo co do minuty tylko o umowie o pracę czy jakiejkolwiek innej to zapomniał. Umowy nie będzie no bo nie i koniec !!!!!!. Dodatkowo zmusza pracownika do podpisu jakiegoś sprytnie spreparowanego dokumentu że jak coś tam się zrobi nie tak to trzeba mu zapłacić 150.000 zł (tak tak sto piećdziesiąt tysięcy złotych kary) spytany dokładnie o co chodzi odpowiada że to chodzi o ochronę jakiś informacji (sam nie wie dokładnie jakich). Przykre i żałosne są takie zachowania. Wstyd !!!!!!! Tutaj dowód innych jego numerów: http://powiat-warszawa.nf.pl/firma/jeton-8211-outsourcing-informatyczny-serwis-komput-56CC3DDCEB/ck " uwaga, zleca prace i nie płaci za nie. programista 2012-11-26 12:06:14 "

w

Poziom usług poniżej zera, na wszystko trzeba czekać dniami... W firmie pracują sami pryszczaci licealiści z poziomem umiejętności podobnym do poziomu usług. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Zostaw opinię o Jeton - Outsourcing Informatyczny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeton - Outsourcing Informatyczny