Opinie o Jeton - Outsourcing Informatyczny w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jeton - Outsourcing Informatyczny. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jeton - Outsourcing Informatyczny o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeton - Outsourcing Informatyczny w Warszawa

Edi

Polecam. Bardzo dobra firma.

Kontakt
@BRAK ZAPLATY WYNAGRODZENIA

Szanowna Pani, Dziękujemy za Pani uwagi. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy świadomi, iż publikowanie anonimowych komentarzy zawierających nieprawdziwe i krzywdzące informacje może mieć na celu naruszenie reputacji naszej firmy. Zjawisko to jest powszechne w dzisiejszym dynamicznym środowisku internetowym. Jako profesjonalny podmiot, nie tylko doceniamy konstruktywną krytykę i opinie naszych kontrahentów, ale również angażujemy się w dialog i rozmowę w celu skutecznego rozwiązywania potencjalnych problemów. Pragniemy podkreślić, że podejmiemy odpowiednie kroki w celu ochrony naszych interesów, jeżeli ktoś próbuje szkodzić nam za pomocą anonimowych komentarzy zawierających nieprawdziwe i krzywdzące informacje. Jeżeli istnieją konkretniejsze kwestie lub nieporozumienia, które Pani chciałaby poruszyć, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Będziemy dążyć do skutecznego i profesjonalnego rozwiązania tych problemów.

Jeton Nowy wpis

Witaj! Dziękujemy za twój komentarz. W naszej firmie staramy się zawsze słuchać opinii naszych byłych pracowników i uczymy się na każdym doświadczeniu. Czasem nawet 'prezesik' musi wyciągnąć chusteczkę! ???? Mamy nadzieję, że znajdziesz pracę, która będzie dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Edi

Polecam. Bardzo dobra firma.

szukam pracy
@Edi

@Edi polecasz jako pracodawcę czy firmę?

Niko
@szukam pracy

Nie polecam Zastanów się dobrze zanim podejmiesz pracę w Jeton Nie wypłacają wynagrodzenia Pierwszy mc ok a drugi bez wypłaty Kieruje sprawę do Inspekcji Pracy

Kontakt
@Niko

Szanowny Panie/Pani, Jesteśmy bardzo zaniepokojeni Pańskim komentarzem, który przedstawia naszą firmę w negatywnym świetle. Chcielibyśmy wyjaśnić, że opisana przez Pana/Panią sytuacja nie odzwierciedla prawdy. Przede wszystkim, chcielibyśmy podkreślić, że nigdy nie mieliśmy w swoim zespole pracownika lub podwykonawcy o nazwisku lub imieniu wymienionym w Pańskim komentarzu. Z tego powodu, uważamy, że nie jest to wiarygodna opinia, a jedynie próba szkodzenia naszej firmie. Chcielibyśmy również wyjaśnić, że zawsze wypłacamy wynagrodzenia naszym pracownikom i współpracownikom, zgodnie z umowami podpisanymi przed rozpoczęciem pracy. Jesteśmy również otwarci na rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z wynagrodzeniami, jeśli tylko zostaną one zgłoszone przez naszych pracowników lub podwykonawców. Jeśli chodzi o Pana/Pani kwestię dotyczącą Inspekcji Pracy, to prosimy o więcej informacji na ten temat. Chętnie zbadamy tę sprawę i postaramy się rozwiązać ewentualne problemy. Jeszcze raz chcielibyśmy podkreślić, że bardzo nam przykro, że Pana/Pani zdaniem jest tak negatywne, ale jesteśmy przekonani, że nie odzwierciedla ono naszej rzeczywistej sytuacji. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli wyjaśnić wszelkie wątpliwości i rozwiać ewentualne nieporozumienia.

BRAK ZAPLATY WYNAGRODZENIA Nowy wpis
@Kontakt

POSTAWILAM PANA FIRME W NEGATYWNYM SWIETLE TO PRAWDA .PRAWDA JEST ROWNIEZ ZE NIE WYPLACIL PAN /PANI WYNAGRODZENIA Z WYKONANEGO ZLECENIA .ZA MARZEC 2023RDLA PRACOWNIKA KTORY MIAL ZALOZONA DZIALALNOSC GOSPODARCZAI WYKONAL ZLECENIE .PRACOWNIK ZOSTAL ZWOLNIONY POZOSTAL BEZ SRODKOW .NA PEWNO PAN /PANI WIE O KOGO CHODZI .JESTESCIE PANSTWO ZANIEPOKOJENI MOIM KOMENTARZEM WIEC PRZYPOMNIALAM CALA SYTUACJE PROSZE O KONTAK ZE ZWOLNIONYM PRACOWNIKIEM UREGOLOWANIE FAKTURY WRAZ Z ODSETKAMI ZA ZWLOKE A MOZE ODPUSZCZE SAD I PIP POZDRAWIAM

Kontakt Nowy wpis
@BRAK ZAPLATY WYNAGRODZENIA

Przem

Pracuje w firmie od kilku miesięcy, jest naprawdę w porządku. Zespół to super ludzie z którymi masz ochotę przebywać nawet po pracy. Codziennie spotykamy się z zagadnieniami, które wymagają zarówno technicznych jak i miękkich umiejętności. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i oprogramowanie do komunikacji i pracy na komputerach klientów. Potrzebujemy proaktywnych ludzi, którzy sami będą działać ale też nie ma problemu aby zaangażować zespół i wspólnie rozwiązać zadanie. Bo nie ma zamordyzmu a dowolność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Ale żeby nie było cukierkowo - jest kilka rzeczy które wymagają poprawy - komunikacja to jedna z tych rzeczy. Mamy jednak świadomość tego problemu i próbujemy ulepszyć. Realizujemy też audyty mające na celu uporządkowanie sprzętu i procedur u klientów. Ja lubię przychodzić do pracy i nie czekam panicznie na piątek aby odciąć się od pracy. A w niedziele wieczorem nie łapie mnie stres, że jutro poniedziałek. (usunięte przez administratora) Cheers Btw. multisport + opieka medyczna bla bla bla..

Czy zgadzają się na wypowiedzenie za porozumieniem stron?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jeton - Outsourcing Informatyczny odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Codzienne problemy z jakimi zgłaszają się klienci pozwalają na sprawdzenie już posiadanej wiedzy jak i po jej poszerzenie. Prywatna opieka zdrowotna czy dostęp do chmury Microsoft to kolejne plusy jakie daje firma Jeton. Atmosfera i ekipa w jakiej się pracuje daje dużo radości i przede wszystkim wsparcie. Stale wprowadzane innowacje technologiczne czy oprogramowanie dostarczane klientom dają szansę na rozwój wiedzy i umiejętności pracowników.

It

Polecam

PPP

Pracuję w firmie od kilku lat. Dostęp do nowych technologii, autoryzowany partner Microsoft SILVER. Jest dużo oprogramowania na do użytku własnego, testów i sandbox w azure po 150$ miesięcznie dla devopsa. Opieka lekarska, atmosfera dobra ale też dużo pracy no i trochę stresu bo duża odpowiedzialność. Polceam. Co do poprzednich opinii tą prawdopodobnie są to osoby które się nie sprawdziły, tak to już jest... Moje sugestie dla Jeton - Outsourcing Informatyczny: Oby tak dalej :) Lubię atmosferę w Jeton - Outsourcing Informatyczny za: Możliwość wyboru własnych technologii.

Stor
@PPP

Zgadzam się z przedmówcą.

Roman

@Domi, dodaj więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia i warunków pracy. Piszesz, że jest dużo pracy i wiedzy do przyswojenia. Czy firma jest rozwojowa, daje pracownikowi nowe zadania i otwiera drogę do awansu? Napisz kilka słów o rekrutacji. Na jakie stanowiska są obecnie poszukiwani pracownicy? Zainteresuje to osoby szukające zatrudnienia.

Kapitan
@Roman

Ciągle rekrutują bo jest duża rotacja ludzi. Ogólnie warunki jak na pierwsza prace ok ale dla kogoś kto ma utrzymać rodzinę to już niezakoniecznie.

@Kapitan

Kapitanie, dziękujemy za pozytywną opinię na temat pierwszej pracy. Oczywiście wraz z doświadczeniem w górę idą zarobki, dlatego stawiamy na ciągły rozwój wiedzy naszych pracowników. Pozdrowienia :)

erdes

Każdy kto miał z nimi do czynienia wie, że to partacze bez wyksztalcenia i doswiadczenia. Moje sugestie dla Jeton - Outsourcing Informatyczny: zacznijcie pracowac na powaznie

@erdes

Drogi Erdes, ta opinia jest krzywdząca zarówno dla naszych pracowników jak i firmy. Proponujemy skontaktować się z nami jeśli miałeś złe doświadczenia, każdym takim sygnałem zajmiemy się bardzo poważnie. Pozdrawiamy

Robert

Oni Totalnie NIC NIE POTRAFIĄ !!!!. Twierdzą że mają kilka stanowisk serwisowych (jaka szumna nazwa). To bujda na resorach. Zatrudniają ludzi BEZ wykształcenia informatycznego którzy naprawić niczego nie potrafią.

@Robert

Korzystasz z usług firmy Jeton? Miałeś z problemy z naprawą sprzętu i z tego powodu jesteś niezadowolony? Twoja opinia jako klienta jest istotna, ale na tym forum szukamy przede wszystkim komentarzy osób zatrudnionych w firmie. Napiszcie proszę o warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników dlatego, że dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą chcieli wiązać z nią swoją przyszłość zawodową.

@Robert

Szanowny Panie, nie obsługujemy klientów indywidualnych i znamy każdego naszego biznesowego klienta. Stąd domyślamy się że jest to złośliwy wpis konkurencji. Życzymy wszystkiego najlepszego. Zespół Jeton.pl

Bardzo dobrze. Nie ma się do czego przyczepić, atmosfera na plus. Firma się rozwija.

Roman

@Mateo, dlaczego masz taką opinię? Mógłbyś ją rozwinąć i napisać coś więcej na temat zatrudnienia? Myślisz, że po jakimś czasie mógłbyś negocjować warunki wynagrodzenia i dzięki temu zmienić je na korzystniejsze? Czy firma oferuje dodatki do wynagrodzenia? Chodzi mi o premie lub pakiet socjalny. Nikt jeszcze o tym nie napisał. Czy firma poszukuje pracowników i są obecnie prowadzone rekrutacje? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy miałeś do niej jakieś zastrzeżenia?

Roman

@Kapitan, częsta rekrutacja do firmy, a co za tym idzie też rotacja ludzi jest wynikiem tego, że firma się rozwija i potrzebuje nowych pracowników. Jesteś zadowolony z warunków pracy. Czy możesz liczyć na pakiet socjalny lub premie? Zawsze to motywujący dodatek do wynagrodzenia. Czy jako osoba, która rozpoczęła swoją pierwszą prace uważasz, że można w firmie się dużo nauczyć i nabrać doświadczenia? Poleciłbyś tą firmę innym osobom, które rozpoczynają swoją drogę zawodową?

Mateo
@Roman

No nie wiem czy firma sie rozwija. Po mojemu to kiepsko płacą dlatego ludzie odchodzą

Roman

@ITman, dlaczego masz takie zdanie o pracodawcy? Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Jak wygląda sprawa dodatków do wynagrodzenia? Czy firma oferuje szkolenia, premie lub pakiet socjalny? Jak oceniłbyś atmosferę w pracy? Zachęcam Cie do zostawienia swojej opinii.

Elvis
@Roman

Atmosfera w pracy jest super, ja jestem zadowolony z kasy i z ludzi z którymi pracuję Polecam , przychodźcie tu do pracy.

ITman
@Elvis

No ludzi ciagle szukacie, a nikt nie przychodzi albo przychodzi i odchodzi czyli standard.

Domi
@ITman

Każda firma szuka teraz ludzi... U nas jest dużo pracy ale także wiedzy do przyswojenia. Kto nie nadąża i nie lubi się uczyć nowych rzeczy, nie da rady. Kasa ok.

Roman

@Elvis, dzięki za Twoją opinię. Jesteś zadowolony z pracy i relacji ze współpracownikami. Mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Czy obecnie są prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Mógłbyś coś podpowiedzieć osobom poszukującym pracy?

Jarek

Konkurencja inspiruje do pisania ??

Jakim pracodawcą jest Jeton - Outsourcing Informatyczny? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

ITman

Fatalnym

Zuza

Czy taka cisza na tym forum to sygnał, że jest bardzo dobrze?

Najlepsi!!! :)

Zadowolony

Polecam. Zgrany zespół, dobra atmosfera. Odpadają Ci którzy się dalej nie uczą, niestety wiedza to podstawa w tej dziedzinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeton - Outsourcing Informatyczny - Warszawa

• Jak się pracuje w Jeton - Outsourcing Informatyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Jeton - Outsourcing Informatyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeton - Outsourcing Informatyczny?

Jeton - Outsourcing Informatyczny
3.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Wilanowska 366 lok. 34
    02-665 Warszawa