Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

"Najważniejsza jest dla nas motywacja do pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć rozwoju. Poszukujemy osób, dla których praca nie stanowi przykrej konieczności, a przeciwnie – jest pasją, której realizacja daje uczucie spełnienia i satysfakcji."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

natka

czyli ile zarobic mozna zakładajac ze ma się sama podstawe? no bo raz moga klienci cos kupic a raz nie...

Freez

Pracowałam tam 1,5 miesiąca. Praca jest stresująca, jak to praca w sprzedaży. Natomiast to prawda, że atmosfera w pracy bardzo zależy od koordynatora. Pracowałam w Bydgoszczy i miałam szczęście- bardzo dobrego koordynatora, któremu zależało na tym, aby pomagać nauczyć się sprzedawać. Zarobki nie są złe, sama podstawa to więcej, niż zarabia się choćby na kasie w markecie. Świetni ludzie w grupie i fajna atmosfera pracy. Naprawdę nie jest źle.

Andzia

Ja wypełniłam formularz na ich stronie internetowej, ale możesz też do nich przekręcić i osobiście zapytać co i jak

natka

a gdzie mozna ich ogłoszenia o pracy znalesc? szukam czegoś ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
czika

hahahahah dobrze skwitowane, na tym forum od plotek aż głowa boli, ale i tak najlepszy jest koleś Wii, widze przed nim wielką karierę w portalch plotkarskich. Żal.

pudelek

wejdz na pudelka to sie wszystkiego dowiesz ;p

Fii

Wii - 2009-11-06 13:28:58 Ano oczywiście, co bardziej urażeni koordynatorzy również na pewno hehehe ano [usunięte przez moderatora] raczej jesteś... (bez hehe)

Wii

Ano oczywiście, co bardziej urażeni koordynatorzy również na pewno hehehe

Fii

z tego co wiem na posty "odpowiada" nie tylko HR :)

nhiohoiyh

hehe nie wiem jaki ma samochod ale czytajac ten kkomentarz juz wiem o kogo chodzi,pracuje nadal :)

żal

Połowa niewygodnych postów znikneła:) cenzura musi być"D

Jack

! jesteś dość niekonsekwentna w tym co piszesz, "[usunięte przez moderatora]" jest dla Ciebie szkolenie, o którym w drugim zdaniu piszesz, że było miłe. Ehhh czytam to forum i żal mi się robi, odnoszę nawet wrażenie, że udziela się tu kilka osób, którym ewidentnie zależy na popsuciu opinii, i czepiają się mało istotnych rzeczy takich jak kto co ostatnio zrobił, może załóżcie forum na pudelku? poza tym jak dla mnie mało tu istotnych faktów, to, że ktoś uważa, że ten jest taki i taki wcale nie świadczy o tym, że tak jest naprawdę i raczej mnie nie przekonują opinię osób, które wyzywają i obrażają bo sam dobrze wiem, że byli pracownicy często przekolorywują prawdę. A wiem, bo kiedyś zrobiłem to samo- wyżyłem się na forum byłego pracodawcy, tylko dlatego, że po 4 miesiącach nie dał mi umowy o pracę- niektórzy z Was- Ci bardziej nerwowi robią dokładnie to samo, gra nie warta świeczki, lepiej poczytać gazetę albo zagrać w scrabble

Konkret

Nie wiem kim jesteś ani czym się zajmujesz ale zdecydowanie przesadzasz. Popieram Konsultanta, człowiek pisze do rzeczy i chyba wie o czym mówi, a jeśli praca w telemarketingu i ludzie tam pracujący są dla Ciebie tacy śmieszni, że masz ubaw po pachy to po prostu daj sobie spokój i tam nie pracuj. Hehehe a koordynarotrzy, kierownicy i szefowie wyobraź sobie są właśnie po to żeby pilnować swoich podopiecznych. Spróbuj znaleźć taką pracę gdzie tego nie ma i daj nam znać jak Ci poszło. A wcisnąć to możesz jedynie korek do butelki po winie bo się da, a jak ktoś czegoś kupić nie będzie chciał to nie kupi, i nawet Twoje niby "rzesze mózgów" nie pomogą. Człowieku daj sobie luzz bo pisząc takie rzeczy jesteś mało wiarygodny A co do wcześniejszego postu, mogę się założyć że nie pisał go żaden konsultant, tak przemyślana obrona CTDP, Contact Center i wogóle telemarketingu musiała wypłynąć spod palców pracownika wyższego szczebla. każdy dobrze wie że sprzedaje buble za zawyżoną cenę i nie ma tu nic do rzeczy rozsądek "kupującego", bo on jest sam a za nami (TMami) stoi całą rzesza "mózgów" kombinujących jak skutecznie wciskać, o przepraszam sprzedawać. po co są odsłuchy, zebrania, ciągłe łażenie koordynatorów pomiędzy boksami i pełna kontrola? kto ma w (usunięte przez administratora) czyjąś krzywdę to wciska przez telelfon ku uciesze szefostwa, a kto ma choć odrobinę skrupułów odejdzie jak tylko będzie taka możliwość.

Były pracownik CTDP - 2009-11-01 09:09:28 To co wypisujecie na temat pani R z Torunia jest niewiarygodne. to jest rzeczywiscie prawda?jeśli tak to co ona tam jeszcze robi? zarabia więcej od nas... :/

Były pracownik CTDP

konsultant

Konsultant - 2009-10-30 16:50:10 W odniesieniu do ostatniego posta. Zasady działalności firmy telemarketingowej nie są kwestią skrupułów, ale zapotrzebowania rynku. Skoro telemarketing intensywnie rozwija się w Polsce (a wszystkie dane potwierdzają, że tak właśnie jest) to usługi te będą świadczone. Co do biednych i naiwnych ludzi o których pisałeś/aś musimy pamiętać, że każdy jeden człowieczek został wyposażony w rozum, dzięki któremu możemy ocenić co jest dla nas korzystne a co nie. To klient decyduje czy, co i za ile kupi. My tylko dajemy mu możliwość wyboru, ale to oni decydują co z tym fantem zrobią. Nie przystawiamy nikomu pistoletu do głowy i nie zmuszamy do kupna. Przedstawiamy ofertę a człowiek po drugiej stronie ocenia ją ze swojego punktu widzenia. Może Cie zbluzgać albo przyjąć ofertę. Jeśli Cię zbluzga to z Waszej dwójki jedyną osobą, która nie ma skrupułów jest on- nie Ty. Jeśli ofertę przyjmie doszło do czystej biznesowej wymiany- produkt za pieniądze. Tak trzeba spojrzeć na pracę w telemarketingu i uwierzcie, wcale nie trzeba się gorączkować tak jak niektórzy na tym forum. Nie chcecie pracować w telemarketingu- Wasze prawo, Wasz wybór, zastąpią Was Ci (zresztą obecni nawet na tym forum), którzy zdają sobie sprawę z tego, że rynek pracy nie jest usłany różami. "Co do biednych i naiwnych ludzi o których pisałeś/aś musimy pamiętać, że każdy jeden człowieczek został wyposażony w rozum, dzięki któremu możemy ocenić co jest dla nas korzystne a co nie. To klient decyduje czy, co i za ile kupi. My tylko dajemy mu możliwość wyboru, ale to oni decydują co z tym fantem zrobią." - chyba żartujecie. o niczym klient nie decyduje, "Przedstawiamy ofertę a człowiek po drugiej stronie ocenia ją ze swojego punktu widzenia. " - heheh, jakiego p-ktu widzenia, jest tylko wasz punkt widzenia!!! ps. Przestańcie tu wypisywać takie głupoty, lepiej się za UCZCIWĄ pracę weźcie.

nkki

koordynator roma smiechu warte pisze do wlascicieli zdejmijcie te kobiete bo cale ctdp sie z niej smieje jakies wierszyki nam pisze i prognozy robi SMIECH jestem u niej w grupie i wiem co mowie

nkki

Konsultant

temat rozwinie się sam, gdy zajrzą tu osoby, które wiedzą o co chodzi. zresztą, może sam bieg wydarzeń powie sam za siebie. sory za brak konkretów, ale temat skierowany do osób, które dotyczy

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Bydgoszcz

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska