Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

"Najważniejsza jest dla nas motywacja do pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć rozwoju. Poszukujemy osób, dla których praca nie stanowi przykrej konieczności, a przeciwnie – jest pasją, której realizacja daje uczucie spełnienia i satysfakcji."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

Nie wiem jak można źle mówić o firmie rodziny [usunięte przez admina]? Przecież dają pracę tylu osobom.

Miodek

No to faktycznie macie przesrane. Zwracam honor. Ja pracuję w hali i też nie jest lekko, ale żeby kazać ludziom dzwonić z dachu... Rozbój!!! [usunięte przez admina]

:))

a jak wczoraj przyszłam do pracy to tak ładnie pachniało pomarańczami, mmm... zaraz mi się święta przypomniały :))

nie mają nas gdzieś? Latem było 29 stopni na hali i w ramach ulgi rozdali nam po 2 wiatraki/Grupę 20 osób!!!! Niech tylko będzie możliwość a odejdę z wielką ulgą. Nie wiem kto ciągle wpisuje tu te pozytywne opinie? ZAczyna to lekko śmierdzieć...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
szyszunia

romku wcale mi sie nie wydaje ze piszesz o bzdetach bo wlasnie dbalosc o takie pozornie blache sprawy wiele mowi o firmie. Co jak co ale tego ze dbaja o pracownikow nie mozna im odmowic, czasem roznie to im wychodzi ale nie jest tak ze maja nas gdzies...

mały ludek

mam wrażenie ze te negatywne posty pisza osoby dla ktorych pierwsza praca okazala sie strasznym przezyciem bo zaczely miec obowiazki i trzeba bylo codziennie wstawac zamiast spac do 11 i ktore w wieku dwudziestu paru lat dostaja kieszonkowe od rodzicow i wydaje im sie ze pracodawcy powinni osobiscie zlozyc im wizyte i zaproponowac stanowisko prezesa... Szkoda gadać...

fryco

w kazdym razie chyba dzieli nas spora różnica wieku :p

fryco

No jak ty koleś zrozumiałes ze paka osiem to 8 tys. to znaczy ,ze albo jestes malo rozgarniety albo jestes jakims starym prykiem co sie nudzi i czerpie radosc z jechania innym, ale spoko my też się cieszymy ze się cieszysz :)

Powiem krótko: nie poleca, NIKOMU pracy w tej rodzinnej "firmie"

do Bajsi

Bajsi a po polsku można? Po polskiemu to jakoś do mnie nie dociera. Jeśli dobrze zrozumiałem to zarabiasz 8 tys. złotych, no to bardzo fajnie. Cieszymy się razem z Tobą:)

bajsi

a ja odbieram co miesiac pake osiem i mam wszystko w pompce :D

dr Alban

"Pracownicy CTDP, to obecnie grupa ponad 1000 młodych i ambitnych osób. Ich celem jest sprostanie oczekiwaniom naszych klientów, rzetelne udzielanie informacji, urzeczywistnianie misji firmy jak również ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy" - AMEN :-)))

Sandi

Nina ja mam to samo co Ty, to jest jakaś masakra z tymi ofertami :/

no tak, tylko że w CTDP i tak za długo miejsca nie można zagrzać...

nina

no tak tylko, że teraz rynek pracy nie rozpieszcza... wysłałam ze 100 cv i wszędzie cisza :(

praca tylko na okres studiowania

ale, że brutto to już nie dodasz:> a dokładnie jak ktoś już napisał brutto przy 160 godzinach w miesiącu, czyli złoty z groszami na rękę jeśli masz ukończone 26 lat, albo nie jesteś studentem. Jeśli jeszcze jesteś młody i studiujesz to masz około na rękę. W sumie dla studenta to tak w sam raz, ale dla kogoś innego NIE POLECAM.

"Od razu widać że nie jesteś [usunięte przez moderatora]" - chodzi oczywiście o niejakiego BlackJack'a :-)

Od razu widać że nie jesteś [usunięte przez moderatora]. Co to kogo obchodzi, że się spóźniasz? To już problem koordynatora i on ma się tym zająć. Jak nie dzwonisz to nie zarobisz. Proste

black jack

Ty koleś jak ty w ciagu godziny musiales isc 4 razy do toalety to sie nie dziwie, ze ci tak pocisneli, a przedłużanie sobie przerwy jest nieuczciwe - chociazby w stosunku do pozostałych [usunięte przez moderatora], Bo dlaczego ja mam pracowac kiedy ty bedziesz sobie fajke palil? wiec sorry ale akurat w tej kwestii mieli racje.

masz niecałe na umowę zlecenie - przy 160 godzinach

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Bydgoszcz

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska